Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



24. 10. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 13. kolo

Brno - Slovácko 7:0 (4:0)
Olomouc - Bohemians 1905 3:1 (1:0)
Ostrava - Jablonec 1:3 (1:2)
Slavia Praha - Dynamo České Budějovice 4:0 (1:0)

Druhá liga - 13. kolo

Hlučín - Jihlava 2:3 (0:2)
Varnsdorf - Čáslav 3:1 (2:0)
Karviná - Žižkov 1:2 (1:1)
Znojmo - Kladno 2:0 (2:0)

ČFL - 12. kolo

Liberec B - Hlavice 0:2 (0:0)
Slavia B - Bohemians Praha 1:2 (0:1)
Králův Dvůr - Ovčáry 2:3 (1:2)

MSFL - 12. kolo

Olomouc B - Brno B 4:1 (2:0)
Slovácko B - Hulín 0:4 (0:3)
Zlín B - Líšeň 0:0
Jihlava B - Frýdek-Místek 2:3 (1:2)

Divize

Divize A - 12. kolo:
Koloveč - Hořovicko 7:2 (2:0)
Tábor - Doubravka 1:0 (0:0)
Vlašim B - Příbram B 1:1 (1:1)
Divize B - 12. kolo:
Admira Praha - Roudnice nad Labem 1:0 (1:0)
Most B - Děčín 1:0 (0:0)
Brozany - Kladno B 5:0 (3:0)
Divize C - 12. kolo:
Dvůr Králové - Kolín 1:0 (0:0)
Velim - Nový Bydžov 1:0 (0:0)
Divize D - 12. kolo:
Velké Meziříčí - Třebíč 0:1 (0:1)
Rosice - Konice 2:0 (0:0)
Vyškov - Uherský Brod 3:0 (2:0)
Žďár nad Sázavou - Tasovice 0:3 (0:3)
Divize E - 12. kolo:
Brumov - Havířov 5:0 (3:0)
Opava B - Dolní Benešov 4:1 (2:0)
Ostrava B - Bystřice pod Hostýnem 3:1 (0:0)

Německá liga - 9. kolo

Dortmund - Hoffenheim 1:1
Leverkusen - Mohuč 0:1
Stuttgart - St. Pauli 2:0

Anglická liga - 9. kolo

Stoke - Manchester United 1:2
Liverpool - Blackburn 2:1
Manchester City - Arsenal 0:3

Italská liga - 8. kolo

Parma - AS Řím 0:0
Boloňa - Juventus Turín 0:0
Chievo - Cesena 2:1
FC Janov - Catania 1:0
Lazio Řím - Cagliari 2:1
Lecce - Brescia 2:1
Udine - Palermo 2:1
Inter Milán - Sampdoria Janov 1:1

Španělská liga - 8. kolo

Valencie - Mallorca 1:2
Almería - Alicante 1:1
Espaňol Barcelona - Levante 2:1
Getafe - Gijón 3:0
Pamplona - Málaga 3:0
FC Sevilla - Bilbao 4:3
Villarreal - Atlético Madrid 2:0

Francouzská liga - 10. kolo

Arles-Avignon - Lyon 1:1
Paris St. Germain - Auxerre 2:3
Lille - Marseille 1:3

Skotská liga - 9. kolo

Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 1:3

Belgická liga - 12. kolo

Standard Lutych - Gent 2:1
Anderlecht - Westerlo 2:0
Lokeren - FC Bruggy 1:0

Ruská liga - 25. kolo

Perm - Lokomotiv Moskva 1:2
CSKA Moskva - Kazaň 0:0
Machačkala - Petrohrad 3:3
Rostov na Donu - Samara 1:2

Portugalská liga - 8. kolo

Braga - Olhanense 3:1
Marítimo - Naval 1:0
Sporting Lisabon - Rio Ave 1:0
Portimonense - Benfica Lisabon 0:1

Rakouská liga - 12. kolo

Wiener Neustadt - Rapid Vídeň 1:1
Wacker Innsbruck - Salcburk 0:1

Turecká liga - 9. kolo

Ankaragücü - Bursaspor 1:5
Manisaspor - Kasimpasa 2:1
Fenerbahce - Galatasaray 0:0

Nizozemská liga - 10. kolo

Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam 2:2
Alkmaar - Tilburg 3:0
PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 10:0
Twente Enschede - Haag 3:2
Arnhem - Utrecht 1:4

Dánská liga - 13. kolo

Aalborg - Nordsjaelland 2:0
Lyngby - Horsens 0:2
Silkeborg - FC Kodaň 0:3
Bröndby Kodaň - Randers 2:1

Polská liga - 10. kolo

Zabrze - Poznaň 2:0
Zaglebie Lubin - Chorzów 0:0

Ukrajinská liga - 14. kolo

Sevastopol - Záporoží 1:0
Volyň - Dynamo Kyjev 1:2
Karpaty Lvov - Metalurg Doněck 2:1
Mariupol - Metalist Charkov 1:4

Druhá německá liga - 9. kolo

Bochum - Cáchy 1:1
Duisburg - Karlsruhe 3:0
Paderborn - Düsseldorf 3:0

MLS

Houston - Seattle 2:1
D.C. United - Toronto 2:3
Kansas City - San Jose 4:1
Colorado - Salt Lake 2:2
Chivas - Chicago 1:4

Hokej

Tipsport extraliga - 15. kolo

HC Slavia Praha - PSG Zlín 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Vagnerplast Kladno - HC Sparta Praha 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 3:4 po sam. nájezdech (0:1,
1:1, 2:1 - 0:0)
HC Plzeň 1929 - HC Mountfield České Budějovice 4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
HC Vítkovice Steel - HC Benzina Litvínov 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Druhá liga

10. kolo skupiny Střed:
Nymburk - Kolín 8:4 (3:1, 2:1, 3:2)
Pelhřimov - Benešov 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Trutnov - Chotěboř 8:2 (2:1, 4:1, 2:0)
 Žďár nad Sázavou - Kutná Hora 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Jindřichův Hradec - Milevsko 7:2 (0:0, 3:1, 4:1)
10. kolo skupiny Západ:
Česká Lípa - Sokolov 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Děčín - Klatovy 3:5 (0:2, 2:0, 1:3)
Roudnice nad Labem - Klášterec nad Ohří 3:7 (0:2, 1:2, 2:3)
13. kolo skupiny Východ:
Šumperk - Hodonín 6:4 (1:3, 2:1, 3:0)
Uničov - Vsetín 7:4 (4:2, 0:0, 3:2)

NHL

Boston - NY Rangers 2:3
Ottawa - Montreal 0:3
New Jersey - Buffalo 1:6
Philadelphia - Toronto 5:2
Washington - Atlanta 4:3 v prodl.
Florida - NY Islanders 4:3
Edmonton - San Jose 1:6
St. Louis - Pittsburgh 1:0 v prodl.
Dallas - Nashville 0:1
Chicago - Columbus 2:3
Colorado - Los Angeles 4:6
Phoenix - Carolina 3:4 v prodl.
Detroit - Anaheim 5:4

KHL

Jaroslavl - Dinamo Minsk 3:2

Slovenská liga

Banská Bystrica - Žilina 5:0
Martin - Poprad 3:4
Skalica - Nitra 2:4
Trenčín - Zvolen 1:0
Košice - Slovan Bratislava 2:0

Německá liga - 17. kolo

Kolín nad Rýnem - Hannover 3:5
Augsburg - Straubing 3:4 v prodl.
Wolfsburg - Norimberk 3:1
Mannheim - Eisbären Berlín 0:1

Tenis

MOSKVA (Rus.) - Turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - finále:
Troicki (Srb.) - Baghdatis (4-Kypr) 3:6, 6:4, 6:3
Ženy
Finále:
Azarenková (2-Běl.) - Kirilenková (6-Rus.) 6:3, 6:4.

STOCKHOLM (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Federer (1-Švýc.) - Mayer (Něm.) 6:4, 6:3
Čtyřhra - finále:
Butorac, Rojer (USA/Niz. Ant.) - Brunström, Nieminen (Švéd./Fin.) 6:3, 6:4

LUCEMBURK (Luc.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:
Bacsinszká, Garbinová (2-Švýc./It.) - Benešová, Záhlavová-Strýcová (1-ČR)
6:4, 6:4

Turnaje žen kategorie ITF

Glasgow
Dvouhra - finále:
Kar. Plíšková (ČR) - Jorgatuová (Řec.) 3:6, 6:0, 6:3
Monastir
Dvouhra - finále:
Borecká (ČR) - Čepelová (4-SR) 7:5, 6:1

Atletika

PEKING (Čína) - Pekingský maraton

Muži: 1. Siraj (Et.) 2:15:45, 2. Thys (JAR) 2:15:56, 3. Sigei (Keňa) 2:16:01.
Ženy: 1. Wang Ťia-li 2:29:31, 2. Čchen Žung 2:29:46, 3. Wang Siao-šu (všechny Čína) 2:30:21.

ČCHUNČCHON (Korea) - Mezinárodní maraton

Muži: 1. Kiptoo 2:07:54, 2. Barus 2:08:53, 3. Kisang (všichni Keňa) 2:08:54.
Ženy: 1. Kim Sun-čung (Korea) 2:43:39.

Lyžování

SÖLDEN (Rak.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Obří slalom muži - závod zrušen

Basketbal

Mattoni Národní basketbalová liga - 5. kolo

Děčín - Kolín 81:75 (21:12, 40:32, 61:55)

Jadranská liga - 4. kolo

Partizan Bělehrad - Cedevita Záhřeb 80:72
Cibona Záhřeb - Olimpija Lublaň 84:81

Excelsior Ženská basketbalová liga - 2. kolo

Pardubice - Valosun Brno 64:94 (21:27, 29:44, 50:63)
Slovanka MB - Trutnov 73:58 (27:17, 50:35, 66:45)

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

Uniqa extraliga mužů - 6. kolo

Odolena Voda - Příbram 3:2 (23, -16, 18, -21, 12)

Český pohár žen - čtvrtfinálové turnaje

Liberec:
Liberec - Slavia Praha 0:3 (-22, -23, -12)
KP Brno - Frýdek-Místek 3:1 (19, 19, -22, 23)
Brno - Slavia 0:3 (-17, -25, -23)
Olomouc:
Šternberk - Olymp Praha 2:3 (17, -22, -14, 16, -12)
Olomouc - Ostrava 3:1 (-24, 14, 18, 18).

Házená

Extraliga mužů - 8. kolo

Jičín - Lovosice 28:33 (16:14)
Přerov - Kopřivnice 25:30 (16:17)
Frýdek-Místek - Karviná 25:26 (11:11)

Motorismus

SOUL (Korea) - GP Koreje, 17. závod MS vozů formule 1.

1. Alonso (Šp./Ferrari) 2:48:20,810 (prům. rychlost: 110,185 km/h), 2. Hamilton (Brit./McLaren) -14,999, 3. Massa (Braz./Ferrari) -30,868, 4. Schumacher (Něm./Mercedes) -39,688, 5. Kubica (Pol./Renault) -47,734, 6. Liuzzi (It./Force India) -53,571, 7. Barrichello (Braz./Williams) -1:09,257, 8. Kobajaši (Jap./Sauber) -1:17,889, 9. Heidfeld (Něm./Sauber) -1:20,107, 10. Hülkenberg (Něm./Williams) -1:20,851.
Průběžné pořadí MS (po 17 z 19 závodů): 1. Alonso 231, 2. Webber (Austr./Red Bull) 220, 3. Hamilton 210, 4. Vettel (Něm./Red Bull) 206, 5. Button (Brit./McLaren) 189, 6. Massa 143, 7. Kubica 124, 8. Rosberg (Něm./Mercedes) 122, 9. Schumacher 66, 10. Barrichello 47.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 426, 2. McLaren 399, 3. Ferrari 374, 4. Mercedes 188, 5. Renault 143, 6. Force India 68, 7. Williams 65, 8. Sauber 43, 9. Toro Rosso 11.

SALOU (Šp.) - Katalánská rallye, 12. díl mistrovství světa v automobilových soutěžích

1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) 3:32:59,7, 2. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -35,3, 3. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -41,1, 4. Latvala, Anttila -1:19,5, 5. Hirvonen, Lehtinen (všichni Fin./Ford Focus) -6:32,9, 6. Wilson, Martin (Brit./Ford Focus) -8:17,6, 7. Kasímí, Orr (SAE, Brit./Ford Focus) -13:05,7, 8. H. Solberg, Prévot (Nor., Belg./Ford Fiesta S2000) -13:11,2, 9. Block, Gelsomino (USA/Ford Focus) -16:01,2, 10. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C4) -17:24,1.
Průběžné pořadí MS: 1. Loeb 251 b., 2. Ogier 167, 3. Latvala 156, 4. P. Solberg 151, 5. Sordo 140, 6. Hirvonen 114, ...18. Prokop (ČR) 3.
Pořadí týmů: 1. Citroën Racing 431, 2. Ford 304, 3. Citroën Junior Team 199, 4. Stobart-Ford 158, 5. Munchi's Ford 58.

Cyklistika

PLZEŇ - Závody SP v cyklokrosu

Muži: 1. Štybar (ČR) 1:05:52, 2. Pauwels -18, 3. Albert (oba Belg.) -33, 4. Mourey (Fr.) -41, 5. Nijs -42, 6. Vantornout (oba Belg.) -1:07, 7. Walsleben (Něm.) -1:10, 8. B. Aernouts -1:13, 9. D. Vanthourenhout (oba Belg.) -1:21, 10. Franzoi (It.) 1:29, ...18. Zlámalík -2:21, 19. Bambula -2:22, 21. J. Polnický -2:32, 28. Kášek -3:16, 29. Hník -3:18, 33. Kyzivát -3:42, 36. Dlask -4:23, Šimůnek (všichni ČR) nedokončil.
Pořadí SP po dvou závodech: 1. Štybar 160 bodů, 2. Pauwels 135, 3. Albert 135, 4. Mourey 110, 5. Vantornout 110, 6. Nijs 99, 7. D. Vanthourenhout 99, 8. Aernouts 85, 9. Walsleben 84, 10. S. Vanthourenhout (Belg.) 82, ...19. Bambula 56, 25. Kášek 43, 26. J. Polnický 41, 27. Šimůnek 37, 28. Zlámalík 37, 38. Dlask 30, 43. Hník 22, 46. Kyzivát 18.
Ženy: 1. Van Passenová 43:40, 2. Van den Brandová (obě Niz.) -16, 3. Nashová -55, 4. Havlíková (obě ČR) -1:11, 5. Wymanová (Brit.) -1:25, 6.
Ferrierová-Bruneauová (Fr.) -1:37, ...13. Kyptová -2:26, 22. Mikulášková -4:14, 31. Pirzkallová (všechny ČR) -1 kolo.
Pořadí SP po dvou závodech: 1. Van Passenová 100 bodů, 2. Van den Brandová 100, 3. Nashová 90, 4. Wymanová 65, 5. Comptonová (USA) 60, 6. Havlíková 59, ...21. Kyptová 22, 28. Mikulášková 9.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 7. kolo

Tatran Střešovice - Sokol Pardubice 8:1 (4:0, 4:0, 0:1)
FbŠ Bohemians - FBC Ostrava 6:8 (2:3, 2:2, 2:3)
Bulldogs Brno - FBC Liberec 5:4 (1:3, 2:0, 2:1)

Baseball

TCHAJ-WAN - Interkontinentální pohár

Tchaj-wan - Česko 6:0

MLB, play-off

Národní liga - finále:
Philadelphia - San Francisco 2:3 (konečný stav série 2:4)

Dostihy

PRAHA - Rovinový dostih

Cena Schaumann (rovina 1500 m, dotace 100.000 korun): 1. Pikardie (ž.
Hlavatý), 2. Fencer, 3. Anjo. Výrok: boj - 1/2 - 1/2. Čas: 1:35,07.
Další dostihy:
I. Lorain (ž. Šafář) - Beltaine - Saracenian,
II. Vaxalta (ž. Chaloupka) - Rolling Ocean - Redul,
III. Lex (Foret) - Vespehar - Džin,
IV. Innocent (ž. Koplík) - Lysyan - Lan Pham Ti,
V. Arcibaldo (ž. Myška) - Ramana - Rechialfa,
VII. Werze (žák Laube) - Dabl - Bright Crystal.

PRAHA - Klusácký mítink

Cena JS Konsorcium (tříletí a starší klusáci, 32.000 korun, autostart, 2180 m): 1. Mage du Bourg (jezdec a trenér Jindřich Klaubenschalk, stáj Card Casino Prague), 2. I Can Fly Diamant, 3. Moon de Boisaubert. Výrok: jistě 1 1/2 - daleko - 14. Kilometrový čas: 1:17,2.
Rámcové dostihy:
I. United (am. Tvrzová) - Peršan - Jumby dúOccagnes,
II. Kissin Dynamite (Kalčík) - Santiago - Ann Poggi,
III. Le Grand Cheval (Kalčík) - Prihote - Veren,
IV. Speedy du Perche (Volfová) - Buffalo Joy - Instant Diamant,
V. Lucky du Relais (am. Pokorná) - Riga de Mai - Piriac Cash,
VI. Treviso (Vávra) - Walentine - Generál,
VII. Ifetayo (Klaubenschalk) - Aadje Boer - Reflet du Bouffey,
IX. Loran (Volf) - On Air Of Iceberg - Black Pearl,
X. Clery (Kalčík) - Cita JS - Iceman Alet.

PARDUBICE - Překážkový mítink

Cena Tiumena (steeplechase crosscountry pro pětileté a starší koně, 4200 m, 100.000 korun): 1. Baggio (ž. Myška, tr. Olehla, stáj Wrbna Racing), 2. Universe Of Gracie, 3. Sauron. Výrok: velmi lehce 13 - 8 - 3. Čas: 5:14,18.
Další dostihy:
I.: Malona (ž. Andrés) - Victoria Hill - Glover,
II.: Cim (Tůma) - Grasant - Czinduin,
III.: Chat Et Chien (Kocman) - Nefertiti - Novolari,
IV.: Kyshanty (Šimůnek) - Gulán - Nikas,
V.: Rytmus (ž. Myška) - Dánská Princezna - Matheo,
VI.: Dobyvatel (ž. Faltejsek) - Bricassar - Hardy.

Futsal

Turnaj Grand Prix v Brazílii

Finále:
Brazílie - Španělsko 1:2 (0:2).
Konečné pořadí: 1. Španělsko, 2. Brazílie, 3. Paraguay, 4. Írán, 5. Itálie, 6. Portugalsko, 7. Argentina, 8. Česko, 9. Rusko, 10. Libye, 11. Guatemala, 12. Kostarika, 13. Nizozemsko, 14. Rumunsko, 15. Zambie, 16. Katar.

Golf

VALENCIE (Šp.) - Turnaj evropského okruhu Castello Masters

1. Manassero (It.) 268 (68+66+67+67), 2. Garrido (Šp.) 272 (70+66+68+68), 3. Luiten (Niz.) 273 (68+72+65+68), Peter Lawrie (Ir.) 273 ((72+64+67+70) a Boyd (Angl.) 273 (68+68+63+74).

BUENOS AIRES (Arg.) - Amatérské MS družstev žen

Družstva: 1. Korea 546 (145+128+134+139), 2. USA 563 (136+138+146+143), 3.  Švédsko 572 (146+135+145+146), Francie 572 (140+144+141+147) a JAR 572 (142+139+143+148), ..32. Česko 596 (152+141+156+147).
Jednotlivkyně: 1. Han Čong-un 275 (72+65+68+70), 2. Kim Či-he 277 (75+63+68+71), 3. Kim Hjon-so (všechny Korea) 278 (73+70+66+69), ...58. Spilková 297 (77+70+76+74), 68. Vlčková 299 (75+71+80+73), 151. Cejnarová (všechny ČR) 364 (91+82+88+85).

Gymnastika

ROTTERDAM (Niz.) - MS ve sportovní gymnastice

Muži
Přeskok:
1. Bouhail (Fr.) 16,449 b., 2. Golocuckov (Rus.) 16,366, 3. Kaspiarovič (Běl.) 16,316.
Bradla: 1. Feng Če 15,966, 2. Tcheng Chaj-pin (oba Čína) 15,616, 3. Učimura (Jap.) 15,500.
Hrazda: 1. Čang Čcheng-lung (Čína) 16,166, 2. Zonderland (Niz.) 16,033, 3.
Hambüchen (Něm.) 15,966.
Ženy
Kladina:
1. Porgrasová (Rum.) 15,366, 2. Brossová (USA) a Teng Lin-lin (Čína) obě 15,233.
Prostná: 1. Mitchellová (Austr.) 14,833, 2. Mustafinová (Rus.) a Chelaruová (Rum.) obě 14,766.

Hokejbal

Extraliga - dohrávky 9. kola

Třinec - Plzeň 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Karviná - Dobřany 5:2 (0:1, 4:0, 1:1)

Krasobruslení

NAGOJA (Jap.) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Muži: 1. Takahaši (Jap.) 234,79, 2. Abbott (USA) 218,19, 3. Amodio (Fr.) 213,77.

Rychlobruslení

MONTREAL (Kan.) - Úvodní podnik SP v rychlobruslení na krátké dráze

Muži
500:
1. Hamelin (Kan.), 2. Cho (USA), 3. Liang Wen-chao (Čína).
1500: 1. Bastille (Kan.), 2. Jayner (USA), 3. Chataignier (Fr.), ...19. Loudín (ČR).
Ženy
500:
1. St-Gelaisová (Kan.), 2. Fontanaová (It.), 3. Lambertová (Kan.).
1500 m: 1. Reutterová (USA), 2. Droletová (Kan.), 3. Čou Jang (Čína), ...20. Novotná (ČR).

Stolní tenis

WELS (Rak.) - Turnaj série Pro Tour

Muži - finále
Dvouhra:
Apolonia (Portug.) - Boll (Něm.) 4:3 (-10, 8, -3, -8, 8, 9, 6).
Čtyřhra: Jiang Tianyi, Tang Peng (Hongkong) - Čong Sang-un, Rjo Sung-min (Korea) 4:1 (3, -9, 9, 2, 9).
Ženy - finále
Dvouhra:
Kuo Jüe - Wu Jang (obě Čína) 4:2 (3, -9, 2, -7, 4, 11).
Čtyřhra: Kuo Jüe, Li Siao-sia - Wu Jang, Ču Jü-ling (všechny Čína) 4:0 (4, 6, 2, 4).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze