Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



22. 8. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 6. kolo

Bohemians 1905 - České Budějovice 2:2 (0:2)
Mladá Boleslav - Ostrava 1:0 (1:0)
Olomouc - Brno 3:0 (0:0)

Druhá liga - 4. kolo

Varnsdorf - Hlučín 3:2 (1:0)
Kladno - Žižkov 1:3 (0:3)
Znojmo - Most 0:1 (0:1)

ČFL - 3. kolo

Česká Lípa - Hlavice 1:2 (1:2)
Králův Dvůr - České Budějovice B 0:3 (0:1)

MSFL - 3. kolo

Slavičín - Zábřeh 1:0 (0:0)
Slovácko B - Břeclav 3:0 (1:0)
Uničov - Frýdek-Místek 2:2 (1:2)

Divize

Divize A - 3. kolo:
Třeboň - Strakonice 0:0
Sezimovo Ústí B - Příbram B 4:1 (2:0)
Vlašim B - Koloveč 2:1 (1:0)
Divize B - 3. kolo:
Meteor Praha - Polepy 1:0 (1:0)
Most B - Vilémov 5:1 (2:1)
Vyšehrad - Děčín 6:0 (0:0)
Brozany - Jirny 1:1 (0:0)
Divize C - 3. kolo:
Hradec Králové B - Pardubice 3:2 (1:1)
Dvůr Králové - Nový Bydžov 3:2 (2:1)
Jičín - Trutnov 0:4 (0:2)
Pěnčín-Turnov - Náchod-Deštné 1:5 (0:3)
Divize D - 3. kolo:
Pelhřimov - Tasovice 2:2 (2:0)
Vyškov - Otrokovice 2:1 (1:0)
Žďár nad Sázavou - Velké Meziříčí 4:0 (3:0)
Divize E - 3. kolo:
Šumperk - Ostrava B 0:3 (0:2)

Anglická liga - 2. kolo

Newcastle - Aston Villa 6:0
Fulham - Manchester United 2:2

Skotská liga - 2. kolo

Hibernian - Glasgow Rangers 0:3
Celtic Glasgow - St. Mirren 4:0
Dundee United - Inverness 0:4
Kilmarnock - Motherwell 0:1

Belgická liga - 4. kolo

Charleroi - Gent 1:3
Eupen - Genk 1:4
FC Bruggy - Mechelen 1:2

Francouzská liga - 3. kolo

Montpellier - Caen 0:0
Sochaux - Lille 0:0
Paris St. Germain - Bordeaux 1:2

Německá liga - 1. kolo

Mohuč - Stuttgart 2:0
Dortmund - Leverkusen 0:2

Ruská liga - 18. kolo

Novosibirsk - Perm 1:0
Dynamo Moskva - Lokomotiv Moskva 3:0
Kazaň - Saturn MO 2:0
Vladikavkaz - Machačkala 0:0
Petrohrad - CSKA Moskva odloženo

Nizozemská liga - 3. kolo

Almelo - Feyenoord Rotterdam 1:1
Utrecht - Tilburg 3:0
Venlo - Haag 2:3
PSV Eindhoven - Alkmaar 3:1

Turecká liga - 2. kolo

Genclerbirligi - Gaziantepspor 0:0
Galatasaray - Bursaspor 0:2
Manisaspor - Ankaragücü 0:3

Slovenská liga - 6. kolo

Slovan Bratislava - Ružomberok 3:0

Portugalská liga - 2. kolo

Nacional Funchal - Benfica Lisabon 2:1
Portimonense - Naval 0:1
Leiria - Pacos Ferreira 0:0
Sporting Lisabon - Marítimo 1:0
FC Porto - Beira Mar 3:0

Dánská liga - 6. kolo

Sönderjyske - Horsens 2:0
Silkeborg - Randers 1:1
Bröndby Kodaň - Odense 2:2

Polská liga - 3. kolo

Poznaň - Cracovia Krakov 5:0
Gdaňsk - Bialystok 1:2

Ukrajinská liga - 7. kolo

Simferopol - Záporoží 2:0
Metalist Charkov - Krivoj Roh 3:4
Dynamo Kyjev - Dněpropetrovsk 0:0
Karpaty Lvov - Sevastopol 2:1

Druhá německá liga - 1. kolo

Chotěbuz - Düsseldorf 2:0
Fürth - Karlsruhe 4:1
Osnabrück - Duisburg 1:3

Druhá anglická liga - 3. kolo

Middlesbrough - Sheffield United 1:0

Zámořská MLS

Toronto - New York 1:4
San Jose - Los Angeles 1:0
Columbus - Colorado 3:1
Dallas - Chivas 1:0
Houston - Chicago 4:3
Kansas City - New England 4:1

Hokej

Přípravné zápasy

Plzeň - Kladno 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

HUTTWILL (Švýc.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let

Česká republika - Švýcarsko 7:6 (1:3, 2:2, 4:1)
Německo - USA 2:14 (1:4, 0:5, 1:5)
Konečné pořadí: 1. USA 9 bodů, 2. Česko 9, 3. Slovensko 5, 4. Švýcarsko 4, 5. Německo 3.

SALCBURK (Rak.) - Turnaj hráčů do 16 let

Česko "16" - Rakousko "17" 7:2 (2:0, 2:0, 3:2)

Tenis

NEW HAVEN (USA) - Turnaj mužů a žen

Kvalifikace - muži
1. kolo:
Štěpánek (1-ČR) - Sergejev (Ukr.) 6:2, 6:4
2. kolo:
Štěpánek - Sweeting (USA) 6:3, 6:0
3. kolo:
Gabašvili (Rus.) - Štěpánek 6:4, 6:4

CINCINNATI - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Federer (3-Švýc.) - Baghdatis (Kypr) 6:4, 6:3
Fish (USA) - Roddick (9-USA) 4:6, 7:6 (7:3), 6:1
Finále:
Federer (3-Švýc.) - Fish (USA) 6:7 (5:7), 7:6 (7:1), 6:4

MONTREAL - Turnaj žen

Program odložen kvůli dešti

Atletika

BERLÍN (Něm.) - Mítink IAAF

Muži
100 m:
1. Carter 9,96, 2. Forsythe (oba Jam.) 10,11, 3. R. Thompson (Trin.) 10,18, 400 m: 1. Gonzales (Jam.) 44,90, 2. Brenes (Kost.) 45,47, 3. K. Borlée (Belg.) 45,64, 800 m: 1. Rudisha 1:41,09 - světový rekord, 2. Lalang 1:44,34, 3. A. Kiplagat (všichni Keňa) 1:44,49, 1500 m: 1. S. Kiplagat (Keňa) 3:30,61, 2. Gebremedhin (Et.) 3:31,57, 3. Choge (Keňa) 3:31,81, 3000 m: 1. T. Bekele (Et.) 7:28,99 - výkon roku, 2. Chepkok 7:31,41, 3. Soi (oba Keňa) 7:33,21, 110 m př.: 1. Wilson (USA) 13,27, 2. Turner 13,30, 3. Sharman (oba Brit.) 13,44, tyč: 1. Gibilisco (It.) 571, 2. Michalski (Pol.) 561, 3. Lanaro (Mex.) 561, dálka: 1. Reif (Něm.) 806, 2. Sdiri (Fr.) 799, 3. Bayer (Něm.) 798, ...5. Novotný (ČR) 789, koule: 1. Hoffa (USA) 21,29, 2. Majewski (Pol.) 21,26, 3. Bartels (Něm.) 20,73, disk: 1. Harting (Něm.) 68,24, 2. Harradine (Austr.) 64,46, 3. Casaňas (Šp.) 64,36.
Ženy
100 m:
1. Simpsonová (Jam.) 11,09, 2. Baptisteová (Trin.) 11,14, 3. Sailerová (Něm.) 11,24, 400 m: 1. Dunnová (USA) 50,56, 2. Spencerová 50,64, 3. S.Williamsová (obě Jam.) 50,85, 800 m: 1. Semenyaová (JAR) 1:59,90, 2. Koechová (Keňa) 2:00,40, 3. Piccioneová (It.) 2:00,44, ...10. Masná (ČR) 2:02,96, 100 m př.: 1. Lopesová-Schliepová (Kan.) 12,57, 2. Felicienová (Kan.) 12,71, 3. Nytraová (Něm.) 12,75, výška: 1. Friedrichová (Něm.) 197, 2. Di Martinová (It.) 197, 3. Beitíaová (Šp.) 193, oštěp: 1. Obergföllová 67,57, 2. Stahlová (obě Něm.) 61,82, 3. Pattersonová (USA) 60,97, kladivo: 1. Heidlerová (Něm.) 75,35, 2. Wlodarczyková (Pol.) 74,43, 3. Lysenková (Rus.) 73,14.

Lyžování

CARDRONA (N. Zél.) - Mistrovství světa juniorů ve snowboardingu

Slopestyle
Junioři:
1. Sandbech (Nor.), 2. Paumola (Fin.), 3. Smits (Belg.), ...31.
Mikyska (ČR).
Juniorky: 1. Rukajärviová (Fin.), 2. Pribošičová (Slovin.), 3. Denenaová
(Kan.).
Snowboardcross
Junioři:
1. Oljunin (Rus.), 2. Carver, 3. Tuttle (oba USA), ...16. Jelínek
(ČR).
Juniorky: 1. Samková (ČR), 2. Guliniová (USA), 3. Aubryová (Švýc.), ...19. Chourová (ČR).

Basketbal

WNBA

Tulsa - Chicago 84:71
Seattle - Los Angeles 76:75

Volejbal

BYDHOŠŤ (Pol.) - Memoriál Huberta Wagnera, přípravný turnaj mužských reprezentací

Česko - Bulharsko 1:3 (23, -21, -19, -19)
Polsko - Brazílie 1:3 (-14, 22, -22, -22).
Konečné pořadí: 1. Brazílie 6 b. (3 výhry/0 porážek), 2. Bulharsko 5 (2/1), 3. Polsko 4 (1/2), 4. Česko 3 (0/3).

ALAND (Fin.) - Turnaje Světového okruhu v plážovém volejbalu mužů a žen

Muži
Finále:
Rogers, Dalhausser (1-USA) - Marcio Araujo, Ricardo (3-Braz.) 2:1 (22, -10, 13).
O 3. místo: Wu Pcheng-ken, Sü Lin-jin (4-Čína) - Herrera, Gavira (5-Šp.) 2:1 (-22, 25, 12).

CHODOV na Karlovarsku - Turnaj Českého poháru v plážovém volejbalu

Muži
Finále:
Lébl, Plaček - Dumek, Tichý 2:0 (19, 20).
O 3. místo: R. Kufa, Bíza - D. Kufa, Weiss 2:1 (-17, 16, 9).
Ženy
Finále:
Dubovcová, Kuciaková (SR) - Haragová, Bláhová 2:1 (13, -17, 11).
O 3. místo: Hermannová, Bonnerová, - Šťastná, Elblová 2:1 (18, -16, 13).

Motorismus

TREVÍR (Něm.) - Německá rallye, devátý díl MS v automobilových soutěžích

1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) 3:59:38,3, 2. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -51,3, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C4) -2:13,3, 4. Latvala, Anttila (Fin./Ford Focus) -2:33,9, 5. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -6:47,7, 6. Wilson, Martin (Brit./Ford Focus) -8:46,7, 7. Raikkönen, Lindström (Fin./Citroën C4) -8:50,5, 8. Kasímí, Orr (SAE, Brit./Ford Focus) -17:36,5, 9. Van Eldik, Buysmans (Niz./Subaru Impreza) -17:53,0, 10. Sandell, Axelsson (Švéd./Škoda Fabia) -17:58,8, 11. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta) -18:03,5, ...39. Liška, Dufek  57:16,1, 48. Kurka, Müller (oba ČR/Mitsubishi Lancer Evo X) -73:00,3.
Průběžné pořadí MS (po 9 z 13 soutěží): 1. Loeb 191, 2. Ogier 133, 3. Latvala 117, 4. P. Solberg 100, 5. Sordo 95, 6. Hirvonen (Fin./Ford Focus) 86, ...18. Prokop 2.
Pořadí týmů: 1. Citroën Racing 308 b., 2. Ford 222, 3. Citroën Junior Team 168, 4. Stobart-Ford 118, 5. Munchi's Ford 40.
Pořadí S-WRC (po 7 z 10 soutěží): 1. Pons (Šp./Ford Fiesta) 96, 2. Andersson (Švéd./Škoda Fabia) 83, 3. Prokop 78.

PŘEROV - Šestý závod ME v autokrosu

Divize 3 do 4000 ccm: 1. Baudet (Fr./BG), 2. P. Bartoš (ČR/Ford), 3. Hošek (ČR/Audi), 4. Švábenský (ČR/PRV), 5. Staněk (ČR/Tatra), 6. Stloukal (ČR/BMW).
Průběžné pořadí: 1. Baudet 99 b., 2. Bartoš 86, 3. Callaghan (Niz./Ford) 75, 4. Hošek 74, 5. Turek (ČR/BMW) 67.
Divize 3A do 1600 ccm: 1. Musil (ČR/Opel), 2. Hanák (ČR/VW), 3. Lagodny (Lit./Ford), 4. M. Zeman (ČR/Yamaha), 5. Vlasatý (SR/Seat), 6. Nosálek (ČR/Škoda), 7. Scheilberger (ČR/Suzuki).
Průběžné pořadí: 1. Musil 112, 2. Hanák 77, 3. Nosálek 68, ...5. Scheilberger 66.
Divize 1: 1. Fejfar (ČR/Škoda Fabia), 2. Kvašnin (Rus./Renault Clio), 3.
Brožek (ČR/Ford Focus).
Průběžné pořadí: 1. Brožek 85, 2. Pleskovas (Lit./Ford Fiesta) 81, 3. Kvašnin 71, 4. Fejfar 70.

CAMPO GRANDE (Braz.) - Velká cena Brazílie, 13. závod MS v motokrosu ve třídách MX1 a MX2

MX1
1. jízda:
1. Philippaerts (It./Yamaha) 41:20,839, 2. Cairoli (It./KTM) -9,791, 3. Desalle (Belg./Suzuki) -13,112.
2. jízda: 1. Cairoli 41:15,746, 2. Philippaerts -8,278, 3. Nagl (Něm./KTM)
-16,775.
GP celkově: 1. Cairoli 47, 2. Philippaerts 47, 3. Nagl 38.
Pořadí MS (po 13 z 15 závodů): 1. Cairoli 578, 2. Desalle (Belg./Suzuki) 471, 3. Philippaerts 441, ...36. Neugebauer (ČR/Kawasaki) 15.
MX2
1. jízda:
1. Roczen (Něm./Suzuki) 39:52,656, 2. Musquin (Fr./KTM)  23,697, 3. Tonus (Švýc./Suzuki) -53,952.
2. jízda: 1. Roczen 41:22,126, 2. Musquin -18,016, 3. Van Horebeek (Belg./Kawasaki) -25,375.
GP celkově: 1. Roczen 50, 2. Musquin 44, 3. Van Horebeek 35.
Pořadí MS (po 13 z 15 závodů): 1. Musquin 571, 2. Roczen 499, 3. Frossard (Fr./Kawasaki) 430, ...23. Smitka (ČR/KTM) 33, 28. Michek (ČR/TM) 24.

VANTAA (Fin.) - VC Finska, 11. závod MS v motokrosu ve třídě MX3

1. jízda: 1. Eriksson (Fin./KTM) 33:46,384, 2. Campano Jiminez (Šp./Yamaha) -0,392, 3. Lindstrom (Švéd./KTM) -59,704, ...13. Michalec, 14. Žerava (oba ČR/Honda), 16. Smola (ČR/Suzuki) všichni -1. kolo.
2. jízda: 1. Campano Jiminez 35:54,697, 2. Salvini (It./Husqvarna)  11,851, 3. Eriksson -24,461, ...7. Smola -1:33,200, 19. Michalec -1 kolo, Žerava nedokončil.
GP celkově: 1. Campano Jiminez 47, 2. Eriksson 45, 3. Laansoo (Est./Honda) 36, ...10. Smola 19, 16. Michalec 10, 20. Žerava 8.
Průběžné pořadí (po 11 z 12 závodů): 1. Campano Jiminez 490, 2. Salvini 458, 3. Irt (Slovin./Husqvarna) 345, 4. Žerava 325, ...7. Smola 227, 8. Michalec 208, 14. Čepelák 63, 21. Michek 40, 35. Masařík 26, 41. Zaremba 24, 84. Stránský 8, 98. Vaněček 6, 100. Brabec (všichni ČR) 5.

Cyklistika

Eneco Tour - silniční etapový závod (ProTour)

5. etapa (204 km): 1. Bobridge (Austr.) 4:48:25, 2. R. Pérez (Šp.), 3. De Gendt, 4. Van Staeyen, 5. Gardeyn (všichni Belg.) všichni -4, 6. Nerz (Něm.) -8, ...83. Raboň (ČR) -2:35.
Průběžné pořadí: 1. Martin (Něm.) 23:18:10, 2. Moerenhout (Niz.) -10, 3. Boasson Hagen (Nor.) -1:24, 4. Tuft (Kan.) -1:26, 5. Boom (Niz.) -1:32, 6. Porte (Austr.) -1:35, ...111. Raboň -34:08.

PLOUAY (Fr.) - Velká cena Plouay, cyklistický jednorázový závod (ProTour)

248,3 km: 1. Goss (Austr.) 6:3:53, 2. Farrar (USA), 3. Offredo (Fr.), 4. Duque (Kol.), 5. Santambrogio (It.), 6. Sagan (SR).

ZADOV - Karlovarský maraton na horských kolech

100 km
Muži:
1. Fojtík (Volvo Auto Hase) 3:31:41, 2. Novák (Česká
spořitelna-Specialized MTB Team) -2:57, 3. Janečka (Volvo Auto Hase)  5:16.
Ženy: 1. Černá (MTB Team Příchovice) 4:19:34, 2. Pěničková (Author Masters) -10:24, 3. Půlpánová (Scottmtb.cz) -59:26.
50 km
Muži:
1. Hruška (Volvo Auto Hase) 1:51:58, 2. Novotný (Factor Bike Team) -12, 3. Boudný (Česká spořitelna-Specialized MTB Team) -2:15.
Ženy: 1. Kottová (Volvo Auto Hase) 2:16:06, 2. Kábrtová (Alpine Pro Author Team) -4:43, 3. Churaňová (Survival-Walmark MTB Team) -8:05.

Baseball

BRNO - Mistrovství Evropy hráčů do 21 let

Finále: Česko - Rusko 7:2.
Konečné pořadí: 1. Česko, 2. Rusko, 3. Francie, 4. Ukrajina, 5. Itálie, 6.
Slovensko.

MLB

Národní liga:
Chicago Cubs - Atlanta 5:4
Pittsburgh - NY Mets 1:5
Philadelphia - Washington 1:8
Florida - Houston 6:3
Milwaukee - San Diego 6:5
St. Louis - San Francisco 5:1
Arizona - Colorado 3:1
LA Dodgers - Cincinnati 8:5
Americká liga:
NY Yankees - Seattle 9:5
Minnesota - LA Angels 3:9
Baltimore - Texas 8:6
Detroit - Cleveland 5:2
Kansas City - Chicago White Sox 6:5 (v 11. směně, první zápas)
Kansas City - Chicago White Sox 6:7 (v 10. směně, druhý zápas)
Boston - Toronto 5:4 (v 11. směně)
Oakland - Tampa Bay 4:5

Dostihy

PRAHA - Klusácký mítink

Kvalifikace Kajot klusáckého derby (4letí, 30.000 Kč, autostart, 2180 m): 1. Zazazoo (jezdec a trenér Kotásek, stáj Jokr), 2. Roswitha Skal, 3. Safír Misi. Výrok: lehce 8 - 2 1/4 - 3/4. Kilometrový čas: 1:18,7.
Další dostihy:
I. Hope As (Kalčík) - Juillenne - Highsummer Diamant,
II. Busby Cartouche (Kotásek) - Jill - Poker Teč,
III. Victim As (Kalčík) - B Vijfenfertig - Harmony Best,
IV. Walentine (Kalčík) - Fever Misi - Pushinka,
V. O. rnella (Volfová) - Kýza Skree - Harlekýna,
VI. Ann Sharp (Řehoř) - Unkas - Generál,
VII. Young Love (am. Čabla) - Grejs - Regent,
IX. Starfighter LM (Kotásek) - Sir Gill - Jenny Mc Murtie,
X. Patati (am. Pokorná) - Riga de Mai - Lucky du Relais,
XI. Walkie Talkie (Kotásek) - The Generals Wish - Skyline,
XII. Speedy du Perche (Volf) - Sir Viking - Agita,
XIII. Shake the Mountain (Kalčík) - Jumby d'Occagnes - United.

SLUŠOVICE - Dostihový mítink

I.: Lardeo (ž. Pavlíček) - Stefan - Senator,
II.: Master Chief (ž. Lukášek) - Earlien - Arbeccar,
III.: Pocta (ž. Lukášek) - Chanci Risk - Divoká kočka,
IV.: Gernia (ž. Myška) - Flambion - Posejdon,
V.: Rabbit Bounty (ž. Koplík) - Storm of Gracie - Grinwitch,
VI.: Malajka (Vokálková) - Monacos - Tankréga,
VII.: Innuendo (ž. Lukášek) - Rhapsody in Blue - Born Slippy,
VIII.: Cenná panenka (Derych) - Status Quo - Adebretti.

MIMOŇ - Dostihový mítink

I.: Firssio (ž. Šafář) - Lenzir - I tak še dá,
II.: Cheri Rules (am. Filipová) - Toronto Hill - Ksiežna da xian,
III.: Marques (ž. Janáček) - Katriba - Longmus,
IV.: Rechialfa (Trňáková) - Lucijanus - Anglická královna,
V.: Gallonofgas (ž. Zatloukal) - Myranga - Borůvka mňam,
VI.: Bricassar (ž. Szikora) - Balerína - Lunaret.

Golf

ČELADNÁ - Czech Open, turnaj seriálu European PGA Tour

1. Hanson (Švéd.) 278 (67+70+67+74)/v rozstřelu na 2. jamce, 2. Lawrie (Ir.) 278 (70+68+74+66) a Boyd 278 (72+70+68+68), 4. Wall 279 (70+69+73+67), 5. Dyson (všichni Angl.) 280 (70+69+69+72) a Guerrier (Fr.) 280 (68+72+71+69), 7. Jiménez (Šp.) 281 (71+70+67+73) a Hed Andersson (Švéd.) 281 (70+68+73+70), 9. Lafeber (Niz.) 282 (72+72+70+68) a Goya (Arg.) 282 (67+72+74+69).

Kanoistika

POZNAŇ (Pol.) - MS v rychlostní kanoistice

500 m - finále:
Muži
K1:
1. Gustafsson (Švéd.) 1:38,457, 2. Gelle (SR) -0,504, 3. Van Koeverden (Kan.) -0,548, finále B: 1. Štěrba (ČR) 1:40,557.
K2: 1. Pětrušenko, Machněv (Běl.) 1:29,230, 2. Pimenta, Ribeiro (Portug.) -0,740, 3. Stanojevič, Pajič (Srb.) -1,188.
C1: 1. Haraža (Běl.) 1:47,701, 2. Li Čchiang (Čína) -0,616, 3. Menkov (Uzb.) -0,756, finále B: ...3. Dvořák (ČR) 1:53,498
C2: 1. Dumitrescu, Mihalachi (Rum.) 1:40,781, 2. Bezuglij, Prokopenko (Ázer.) -0,496, 3. Petrov, Kostogold (Rus.) -0,564, finále B: ...5. Koranda, Miškovský (ČR) 1:47,949.
Ženy
K1:
1. Osypenková-Radomská (Ukr.) 1:50,461, 2. Janicsová (Maď.)  0,164, 3. Cawthornová (Brit.) -0,468.
K2: 1. Szabová, Kozaková (Maď.) 1:40,064, 2. Salachovová, Sergejevová (Rus.) -1,564, 3. Schuringová, Schwarzová (Rak.) -2,620.
K4: 1. Maďarsko (Janicsová, Csipesová, Kovácsová, Benedeková) 1:31,607, 2. Německo (Fischerová, Reinhardtová, Wagner-Augustinová, Dietzeová) -1,188, 3. Polsko (Najaová, Konieczná, Pawelczaková, Krukowská) -2,208, finále B: ...6. Česko (Doktorová, Adamová, Šebestová, Matoušková) 1:37,726.
C2: 1. Vincentová, Lapointeová (Kan.) 2:03,622, 2. Kazakovová, Petrovová (Rus.) -14,488, 3. Costaová, Conceicaová (Braz.) -15,632
200 m - finále:
Muži
K1:
1. McKeever (Brit.) 34,807, 2. Rauhe (Něm.) -0,348, 3. Siemionowski (Pol.) -0,388, ...6. Šváb (ČR) -0,796.
K2: 1. Hybois, Jouve (Fr.) 31,532, 2. Craviotto, Perez (Šp.) -0,008, 3. Heath, Schofield (Brit.) -0,052.
C1: 1. Štyl (Rus.) 39,161, 2. Simart (Fr.) -0,568, 3. Dalton (Kan.) a Čeban (Ukr.) oba -0,792, finále C: ...2. Egrmaier (ČR) 42,272.
C2: 1. Labuckas, Gadeikis (Lit.) 36,019, 2. Ignatov, Štyl (Rus.) -0,392, 3.
Skowronski, Baraszkiewicz (Pol.) -0,532.
Ženy
K1:
1. Janicsová (Maď.) 40,181, 2. Osypenková-Radomská (Ukr.) -0,616, 3. Kitamotová (Jap.) -0,736, finále B: ...6. Blahová (ČR) 42,197.
K2: 1. Kovácsová, Janicsová (Maď.) 36,886, 2. Walczykieiwczová, Wojnarowská (Pol.) -0,880, 3. Kmeťová, Kohlová (SR) -0,892.
C1: 1. Vincentová-Lapointeová (Kan.) 48,188, 2. Li Tchie-nien (Čína) -0,804, 3. Kazakovová (Rus.) -3,536.
Štafety 4x200 m:
Muži
K1:
1. Španělsko (Craviotto, Llera, Andrés, Pérez) 2:27,409.
C1: 1. Rusko (Štyl, Pavlov, Lipkin, Ignatov) 2:48,143.
Ženy
K1:
1. Německo (Reinhardtová, Wassmuthová, Dietzeová,
Wagnerová-Augustinová) 2:50,315.

Stolní tenis

SU-ČOU (Čína) - Turnaj série Pro Tour

Muži
Dvouhra:
Čang Ťi-kche - Ma Lin (oba Čína) 4:3 (3, -6, -7, 8, -9, 9, 8).
Čtyřhra: Ma Lin, Sü Sin - Čchen Čchi, Wang Li-čchin (všichni Čína) 4:3 (12, -3, 4, 5, -7, -9, 7).
Ženy
Dvouhra:
Li Siao-sia (Čína) - Kim Kjon A (Korea) 4:0 (10, 10, 3, 6).
Čtyřhra: Li Siao-sia, Kuo Jüe - Ting Ning, Liou Š'-wen (všechny Čína) 4:1 (3, -12, 4, 7, 9).

Triatlon

KARLOVY VARY- Čtvrtý závod seriálu MČR

Muži: 1. Parjenko (Rus.) 1:49:43, 2. Lescure (Fr.) -5, 3. Krňávek (ČR) -19, 4. D'Aquino -1:00, 5. Casadei (oba It.) -1:15, 6. Zöll (Něm.) -1:34.
Ženy: 1. Komanderová (Pol.) 2:05:55, 2. Vodičková (ČR) -19, 3. Dmitrijevová (Rus.) -49, 4. Gilfillanová (Austr.) -2:49, 5. Chmetová (It.) -3:30, 6. Vesterbyová (Dán.) -3:53.
Závod mistrovství ČR
Muži:
1. Krňávek 1:50:03, 2. Tomášek -4:49, 3. Kroupa -5:08.
Ženy: 1. Vodičková 2:06:15, 2. Stonová -4:08, 3. Ďurdiaková -5:13.

Různé

KARLOVY VARY - Mistrovství ČR v nohejbalu trojic

Finále: Šacung Benešov 1947 B - TJ Čakovice A 2:0 (5, 8),
o 3. místo: Sokol Modřice A - Sokol Modřice B 2:0 (5, 5).
Konečné pořadí: 1. Šacung Benešov 1947 B (Stejskal, Doubrava, Holub), 2. TJ Čakovice A (Petřina, Pachman, Mrákava), 3. Sokol Modřice A (Pelikán, Kop, Gulda).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze