Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



21. 8. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 6. kolo

Liberec - Příbram 0:0
Slovácko - Ústí nad Labem 1:1 (0:0)
Sparta Praha - Plzeň 0:1 (0:0)

Druhá liga - 4. kolo

Sokolov - Sparta Praha B 2:2 (1:2)
Vlašim - Karviná 4:1 (2:1)
Zlín - Čáslav 1:0 (1:0)

ČFL - 3. kolo

Chomutov - Slavia B 6:2 (5:1)
Pardubice - Liberec B 2:0 (2:0)
Písek - Karlovy Vary 4:1 (2:1)
Vltavín - Plzeň B 2:1 (0:1)
Kunice - Mladá Boleslav B 1:1 (0:0)
Ovčáry - Bohemians Praha 5:2 (1:0)
Žižkov B - Jablonec B 3:0 (2:0)

MSFL - 3. kolo

Jihlava B - Olomouc B 2:0 (1:0)
Opava - Brno B 4:3 (1:2)
HFK Olomouc - Vítkovice 0:1 (0:1)
Hulín - Líšeň 2:1 (1:1)
Kroměříž - Zlín B 2:0 (0:0)

Divize

Divize A - 3. kolo:
Zličín - Tábor 0:2 (0:1)
Benešov - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
Domažlice - Hořovicko 4:1 (1:1)
Litol - Doubravka 1:2 (0:2)
Votice - Bohemians 1905 B 1:3 (0:1)
Divize B - 3. kolo:
Kladno B - Čelákovice 1:2 (0:0)
Teplice B - Litvínov 4:0 (0:0)
Český Dub - Admira Praha 3:1 (2:1)
Přední Kopanina - Roudnice nad Labem 1:5 (0:3)
Divize C - 3. kolo:
Chrudim - Horní Měcholupy 1:0 (0:0)
Kolín - Ústí nad Orlicí 3:0 (1:0)
Letohrad - Velim 1:2 (0:1)
Semily - Nová Paka 2:2 (1:2)
Divize D - 3. kolo:
Bystrc - Třebíč 1:1 (0:0)
Konice - Sparta Brno 1:0 (1:0)
Napajedla - Blansko 4:0 (2:0)
Rosice - Hodonín 2:0 (0:0)
Uherský Brod - Vrchovina 1:0 (0:0)
Divize E - 3. kolo:
Kravaře - Mikulovice 1:2 (0:1)
Lískovec - Brumov 4:1 (2:1)
Mohelnice - Nový Jičín 1:1 (1:0)
Petrovice - Havířov 2:0 (1:0)
Valašské Meziříčí - Orlová-Lutyně 0:0

Anglická liga - 2. kolo

Arsenal - Blackpool 6:0
Birmingham - Blackburn 2:1
Everton - Wolverhampton 1:1
Stoke - Tottenham 1:2
West Bromwich - Sunderland 1:0
West Ham United - Bolton 1:3
Wigan - Chelsea 0:6

Druhá anglická liga - 3. kolo

Coventry - Derby 2:1
Leeds - Millwall 3:1
Bristol - Barnsley 3:3
Burnley - Leicester 3:0
Cardiff - Doncaster 4:0
Crystal Palace - Ipswich 1:2
Hull - Watford 0:0
Norwich - Swansea 2:0
Preston - Portsmouth 1:0
QPR - Scunthorpe 2:0
Reading - Nottingham 1:1

Skotská liga - 2. kolo

Hamilton - Heart of Midlothian 0:4
St. Johnstone - Aberdeen 0:1

Belgická liga - 4. kolo

Beerschot - Westerlo 0:0
Lierse - Kortrijk 1:2
Lokeren - Anderlecht 0:3
Waregem - Cercle Bruggy 4:0

Francouzská liga - 3. kolo

Lens - Monako 2:2
Lyon - Brest 1:0
Marseille - Lorient 2:0
Nice - Nancy 1:1
Rennes - St. Etienne 0:0
Toulouse - Arles-Avignon 2:1
Auxerre - Valenciennes 1:1

Německá liga - 1. kolo

Freiburg - St. Pauli 1:3
Hannover - Frankfurt 2:1
Hoffenheim - Brémy 4:1
Kolín nad Rýnem - Kaiserslautern 1:3
Mönchengladbach - Norimberk 1:1
Hamburk - Schalke 2:1

Druhá německá liga - 1. kolo

Ingolstadt - Augsburg 1:4
Paderborn - Aue 0:1

Ruská liga - 18. kolo

Spartak Moskva - Tomsk 4:2
Samara - Groznyj 1:3

Dánská liga - 6. kolo

FC Kodaň - Lyngby 3:0
Aalborg - Esbjerg 0:2

Portugalská liga - 2. kolo

Coimbra - Olhanense 1:1
Setúbal - Braga 0:0
Nacional Funchal - Benfica Lisabon 2:1

Nizozemská liga - 3. kolo

Arnhem - Twente Enschede 0:3
Groningen - Graafschap 2:1
Heerenveen - Breda 3:1
Ajax Amsterdam - Roda Kerkrade 3:0

Polská liga - 3. kolo

Belchatów - Chorzów 3:2
Bytom - Kielce 0:1
Lodž - Wisla Krakov 0:1
Gdyně - Zabrze 2:0

Rakouská liga - 5. kolo

Kapfenberg - Austria Vídeň 1:1
Wacker Innsbruck - Linec 2:0
Wiener Neustadt - Ried 0:5

Turecká liga - 2. kolo

Antalyaspor - Sivasspor 1:1
Besiktas - Büyüksehir 0:2

Slovenská liga - 6. kolo

Banská Bystrica - Nitra 2:0
Košice - Trnava 0:2
Dunajská Streda - Prešov 2:1
Zlaté Moravce - Dubnica 2:1
Žilina - Senica 0:0

Ukrajinská liga - 7. kolo

Mariupol - Arsenal Kyjev 2:2
Volyň - Šachtar Doněck 0:1
Metalurg Doněck - Poltava 2:0

BARCELONA (Šp.) - Odvetné utkání o španělský fotbalový Superpohár

Barcelona - Sevilla 4:0 (3:0)

MILÁN (It.) - Italský fotbalový Superpohár

Inter Milán - AS Řím 3:1 (1:1)

PRAHA - utkání kvalifikace MS žen

Česko - Švédsko 0:1 (0:1)

Hokej

Přípravné zápasy

EHC Mnichov - HC Vagnerplast Kladno 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
EHC Basilej Sharks - HC Eaton Pardubice 0:5 (0:0, 0:1, 0:4)
HC Sparta Praha - HC Linköping 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Drážďany Eislöwen - HC Plzeň 1929 2:4 (2:2, 0:2, 0:0)
HC Ambri-Piotta - Bílí Tygři Liberec 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)
Zaglebie Sosnowiec - Oceláři Třinec 2:7 (0:0, 1:3, 1:4)

SALCBURK (Rak.) - Turnaj hráčů do 16 let

Česko - Slovensko 4:5 (3:2, 0:1, 1:2)

Tenis

CINCINNATI - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Baghdatis (Kypr) - Nadal (1-Šp.) 6:4, 4:6, 6:4
Federer (3-Švýc.) - Davyděnko (6-Rus.) 6:4, 7:5

MONTREAL - Turnaj žen

Dvouhra -čtvrtfinále:
Wozniacká (2-Dán.) - Schiavoneová (6-It.) 6:3, 6:2
Azarenková (10-Běl.) - Bartoliová (Fr.) 6:2, 7:6 (8:6)

Lyžování

WISLA (Pol.) - Závody letní Grand Prix skokanů na lyžích

1. Stoch (Pol.) 261,5 b. (131,5+129 m), 2. Ito (Jap.) 248,4 (123,5+129), 3. Hilde (Nor.) 244,3 (126,5+126,5) 4. Malysz (Pol.) 243,4, (120,5+125), 5. Morgenstern (Rak.) 242,7 (123+124), 6. Kubacki (Pol.) 234,3 (123+123,5) ...16. Janda 220,8 (121+119), 18. Sedlák 220,2 (117+121), 27. Matura 207,9 (117+114), 41. Hájek (všichni ČR) 93 (109) nepostoupil do 2. kola.
Průběžné pořadí (po 5 z 9 závodů): 1. Ito a Malysz oba 380, 3. Morgenstern 263, ...23. Sedlák 54, 27. Matura 37, 31. Hlava (ČR) 32, 32. Janda 28.

Basketbal

FRIBOURG (Švýc.) - Utkání ME divize B mužů

Švýcarsko - Česko 92:99 (20:20, 45:47, 67:65, 87:87)
Slovensko - Kypr 85:58 (37:25)

WNBA

Washington - New York 75:74
San Antonio - Indiana 75:61
Chicago - Connecticut 71:78
Phoenix - Seattle 73:78
Los Angeles - Minnesota 98:91

Volejbal

BYDHOŠŤ (Pol.) - Memoriál Huberta Wagnera, přípravný turnaj mužských reprezentací

Polsko - Česko 3:1 (-23, 22, 23, 23)
Brazílie - Bulharsko 3:0 (22, 19, 16)

ALAND (Fin.) - Turnaje Světového okruhu v plážovém volejbalu mužů a žen

Ženy
Finále:
Süe Čchen, Čang Si (3-Čína) - Larissa, Juliana (1-Braz.) 2:1 (-16, 12, 12).
O 3. místo: Antonelliová, Talita (2-Braz.) - Vivian, Limaová (Braz.) 2:0
(18, 12).

Motorismus

TREVÍR (Něm.) - Německá rallye, devátý díl MS v automobilových soutěžích

Po 2. etapě: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) 3:05:21,6, 2. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -35,7, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C4) -2:07,1, 4. Latvala, Anttila (Fin./Ford Focus) -2:23,7, 5. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -5:16,0, 6. Räikkönen, Lindström (Fin./Citroën C4) -7:24,4, ...15. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta S2000) -14:24,5, 42. Liška, Dufek -38:14,1, 59. Kurka, Müller (oba ČR/Mitsubishi Lancer Evo X) -60:40,0.

Cyklistika

Eneco Tour - silniční etapový závod (ProTour)

4. etapa (214,4 km): 1. Henderson (N. Zél.) 4:46:46, 2. Van Hummel (Niz.), 3. Boasson Hagen (Nor.), 4. Rasmussen (Dán.), 5. McEwen (Austr.), 6. Roelandts (Belg.) všichni stejný čas, ...136. Raboň (ČR) -6:03.
Průběžné pořadí: 1. Martin (Něm.) 18:32:17, 2. Moerenhout (Niz.) -10, 3. Boasson Hagen -1:24, 4. Tuft (Kan.) -1:26, 5. Boom (Niz.) -1:32, 6. Porte (Austr.) -1:35, ...145. Raboň -31:48.

PŘÍBRAM - VC Příbrami, závody Českého poháru v silniční cyklistice

113 km: 1. Klouček (PSK Whirlpool-Author) 2:59:01, 2. M. Hačecký (Atlas Personal) -4, 3. Šimek (Fanflash-Nutrixxion) -17, 4. Kadlec (Dukla Praha), 5. Benčík oba -3:14, 6. Mareš (oba PSK Whirlpool-Author) -5:36.

KARLOVY VARY - Čtvrtý závod ČP v cross country na horských kolech

Muži: 1. Kulhavý (Rubena Birell Specialized) 2:01:24, 2. Soukup (Rak.) -14, 3. Vokrouhlík (Factor Bike Team Teplice) -1:43, 4. Hudeček (dimp GIANT team) -2:56, 5. Hynek (S&H Superior) -5:32, 6. Eberl (Scott Cycling Team Kolín) -7:20.
Průběžné pořadí: 1. Kulhavý 300, 2. Škarnitzl (dimp Giant team) 231, 3.
Ulman (S&H Superior MTB Team) 192.
Ženy: 1. Števková (SR) 1:37:00, 2. Šulcová (GT Czech Team) -1:15, 3. Havlíková (Kooperativa SG Jablonec n.N.) -3:10, 4. Němcová (Pell's Hard
Bikers) -8:00, 5. Uhlariková (SR) -10:24, 6. Ježková (Hnízdil Team)  11:16.
Průběžné pořadí: 1. Števková 265, 2. Šulcová 212, 3. Němcová 208.

Baseball

BRNO - Mistrovství Evropy hráčů do 21 let

Česko - Ukrajina 2:6
Slovensko - Itálie 3:15
Francie - Rusko 1:13

MLB

Národní liga:
Chicago Cubs - Atlanta 3:5
Pittsburgh - NY Mets 2:7
Philadelphia - Washington 1:0
Florida - Houston 9:0
Milwaukee - San Diego 10:6
St. Louis - San Francisco 3:6
Arizona - Colorado 4:3 (v 10. směně)
LA Dodgers - Cincinnati 1:3
Americká liga:
Detroit - Cleveland 6:0
Baltimore - Texas 0:2
NY Yankees - Seattle 0:6
Boston - Toronto 2:16
Minnesota - LA Angels 7:2
Oakland - Tampa Bay 5:4
Kansas City - Chicago odloženo

Dostihy

MOST - Dostihový mítink

Velká letní cena České rafinérské (rovina 1800 m, dotace 130.000 korun): 1. Peerless Squeak (ž. Janáček, trenér Luka, stáj GM Electronic), 2. Lord Silvano, 3. Nakuru. Výrok: jistě - 1 1/2 - 3/4. Čas: 1:54,19.
Další dostihy:
I.: Dorotka (Hlavatý) - Matter for Love - Singing the Blues,
II.: Rabbit Well (ž. Bartoš) - Efezja - Stastna,
III.: Old Story (ž. Zatloukal) - Black - Keyta Bonita,
IV.: Silver Regent (ž. Bartoš) - City Hall - Determinacja,
V.: Golden Eagle (ž. Srnec) - Wonder Horse - Banderella,
VII.: Bailey (Vraj) - Roman Beauty - Goldy.

Golf

ČELADNÁ - Czech Open, turnaj seriálu European PGA Tour

Po 3. kole: 1. Hanson (Švéd.) 204 (67+70+67), 2. Jiménez (Šp.) 208 (71+70+67) a Dyson (Angl.) 208 (70+69+69), 4. Price (Wales) 209 (70+70+69), 5. Boyd 210 (72+70+68), Bland (oba Angl.) 210 (68+71+71), Gallacher (Skot.) 210 (74+68+68) a Colsaerts (Belg.) 210 (73+65+72).

Kanoistika

POZNAŇ (Pol.) - MS v rychlostní kanoistice

1000 m - finále:
Muži
K1:
1. Hoff (Něm.) 3:29,544, 2. Brabants (Brit.) -0,496, 3. Jurenja (Běl.) -0,584.
K2: 1. Hollstein, Ihle (Něm.) 3:13,024, 2. Kammerer, Vereckei (Maď.) -0,180, 3. Medveděv, Rjachov (Rus.) -2,712, ...ve finále C: 2. Davídek,
Trefil (ČR) 3:20,203.
K4: 1. Francie (Hybois, Hubert, Jouve, Colin) 2:54,103, 2. Bělorusko
-1,740, 3. Česko (Horský, Souček, Havel, Štěrba) -1,920.
C1: 1. Meňkov (Uzb.) 3:51,721, 2. Vajda (Maď.) -0,200, 3. Brendel (Něm.) -2,116, ...ve finále B: 4. Dvořák (ČR) 4:08,186.
C2: 1. Dumitrescu, Mihalachi (Rum.) 3:37,317, 2. Andrej Bagdanovič, Alexandr Bagdanovič (Běl.) -0,008, 3. Tóth, Mike (Maď.) -0,740, ...ve
finále B:
4. Koranda, Miškovský (ČR) 3:47,781.
C4: 1. Bělorusko (Rabčenko, Vajciškin, Haraža, Vovčeckij) 3:18,724, 2.
Rumunsko -1,824, 3. Německo -1,892.
Ženy
K1:
1. Weberová (Něm.) 3:57,544, 2. Kovácsová (Maď.) -2,580, 3.
Paldaniusová (Švéd.) -2,736, ...ve finále B: 2. Adamová (ČR) 4:10,235.
K2: 1. Szabóová, Csipesová (Maď.) 3:34,306, 2. Leonhardtová, Hörmannová (Něm.) -3,120, 3. Salachovová, Sergejevová (Rus.) -3,248.
5000 m:
Muži
K1:
1. Wallace (Austr.) 20:01,338, 2. Hoff (Něm.) -2,236, 3. Benassi (It.) -5,332, ...11. Šrámek (ČR) -1:09,340.
C1: 1. Verch (Něm.) 23:24,342, 2. Bouza (Šp.) -2,056, 3. Ostrčil (SR) -13,728, ...8. Klimek (ČR) -1:03,768.
Ženy
K1:
1. Follathová (Maď.) 22:44,927, 2. Paltaranová (Běl.) -8,152, 3.
Rikalaová (Fin.) -22,756, ...9. Ježová (ČR) -1:09,312.

Triatlon

LAUSANNE (Švýc.) - Mistrovství světa ve sprint triatlonu v Lausanne (750 m plavání, 20 km cyklistika, 5 km běh)

Muži: 1. J. Brownlee 52:58, 2. Don (oba Brit.) -12, 3. Hauss (Fr.) -17, 4. Kahlefeldt -22, 5. Wilson (oba Austr.) -28, 6. Buchholz (Něm.) -29.
Ženy: 1. Nordenová (Švéd.) 58:02, 2. Moffattová (Austr.) -14, 3. Ryfová (Švýc.) -48, 4. Denshamová -1:07, 5. Abramová (obě Austr.) -1:15, 6. Spirigová (Švýc.) -1:22, ...34. Frintová (ČR) -5:40.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze