Výsledkový servis
20.09.2014
Fotbal
První liga, 8. kolo
Vysočina Jihlava - 1. FK Příbram 0:1 (0:0)
1. FC Slovácko - Dukla Praha 5:1 (3:1)
Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
Baumit Jablonec - Dynamo České Budějovice 0:0
Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha 2:0 (2:0)
Druhá liga, 7. kolo
Karviná - Zlín 2:1 (1:0)
Sokolov - Varnsdorf 2:0 (1:0)
Třinec - Olomouc 1:3 (0:2)
Frýdek-Místek - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)
Opava - Táborsko 3:3 (2:1)
ČFL, 7. kolo
Chrudim - Štěchovice 2:0 (2:0)
Loko Vltavín - Admira Praha 1:1 (1:1), pen. 1:3
Králův Dvůr - Zápy 3:2 (2:2)
MSFL, 7. kolo
Prostějov - Orlová 1:0 (0:0)
Břeclav - Zábřeh 1:2 (0:1)
HFK Olomouc - Olomouc B 0:3 (0:2)
Vyškov - Slovácko B 4:1 (2:1)
Hlučín - Hulín 1:0 (0:0)
Divize, 7. kolo
Divize A:
Malše Roudné - Čížová 7:2 (5:1)
Karlovy Vary - Rokycany 4:3 (1:1)
Český Krumlov - Zličín 1:0 (1:0)
Klatovy 1898 - Aritma Praha 2:0 (1:0)
Tachov - Doubravka 5:0 (5:0)
Divize B:
Kladno - Libiš 2:1 (1:1)
Lovosice - Litol 5:1 (2:1)
LoKo Chomutov - Nový Bor 2:1 (1:0)
Litoměřice - Horní Měcholupy 1:0 (0:0)
Motorlet Praha - Žatec 3:0 (1:0)
Souš - Krupka 5:0 (1:0)
Divize C:
Český Brod - Česká Třebová 0:3 (0:2)
Letohrad - Jablonec nad Jizerou 2:1 (1:0)
Náchod - Pěnčín-Turnov 2:2 (1:1), pen. 5:3
Pardubice B - Živanice 2:3 (2:1)
Ústí nad Orlicí - Benátky nad Jizerou 0:2 (0:1)
Vysoké Mýto - Týniště nad Orlicí 1:1 (0:0), pen. 6:7
Divize D:
Bystřice nad Pernštejnem - Polná 1:1 (1:0)
Hodonín - Havlíčkův Brod 0:0
Napajedla - Otrokovice 0:0
Divize E:
Dolní Benešov - Brumov 0:2 (0:2)
Hranice - Velké Karlovice 2:1 (2:1)
Mohelnice - Určice 3:1 (2:0)
Nový Jičín - Vítkovice 1:4 (1:1)
Petrovice - Havířov 1:0 (0:0)
Liga žen, 4. kolo
Liberec - Hradec Králové 5:3 (2:0)
Pardubice - Slovácko 0:1 (0:0)
Plzeň - Sparta 0:5 (0:2)
Slavia - Bohemians Praha 6:0 (2:0)
Anglická liga, 5. kolo
QPR - Stoke 2:2
Aston Villa - Arsenal 0:3
Burnley - Sunderland 0:0
Newcastle - Hull 2:2
Swansea - Southampton 0:1
West Ham United - Liverpool 3:1
Německá liga, 4. kolo
Augsburg - Brémy 4:2
Hamburk - Bayern Mnichov 0:0
Paderborn - Hannover 2:0
Schalke - Eintracht Frankfurt 2:2
Stuttgart - Hoffenheim 0:2
Mohuč - Dortmund 2:0
Španělská liga, 4. kolo
La Coruňa - Real Madrid 2:8
Bilbao - Granada 0:1
Atlético Madrid - Vigo 2:2
Espaňol Barcelona - Málaga 2:2
Francouzská liga, 6. kolo
Marseille - Rennes 3:0
Lorient - Remeš 0:1
Mety - Bastia 3:1
Nantes - Nice 2:1
Toulouse - Caen 3:3
Druhá anglická liga, 8. kolo
Watford - Bournemouth 1:1
Brighton - Blackpool 0:0
Derby - Cardiff 2:2
Fulham - Blackburn 0:1
Leeds - Huddersfield 3:0
Middlesbrough - Brentford 4:0
Millwall - Nottingham 0:0
Norwich - Birmingham 2:2
Rotherham - Charlton 1:1
Sheffield Wednesday - Reading 1:0
Wolverhampton - Bolton 1:0
Slovenská liga, 11. kolo
Banská Bystrica - Ružomberok 3:1
Senica - Podbrezová 1:1
Zlaté Moravce - Trenčín 0:1
Myjava - Košice 0:2
Žilina - Trnava 1:0
Portugalská liga, 5. kolo
Penafiel - Setúbal 2:0
Nacional Funchal - Braga 1:1
Druhá německá liga, 6. kolo
FSV Frankfurt - Bochum 1:5
Fürth - Kaiserslautern 2:1
Mnichov 1860 - Ingolstadt 1:1
Skotská liga, 7. kolo
Aberdeen - Ross County 3:0
Hamilton - Kilmarnock 0:0
Inverness - St. Johnstone 2:1
Belgická liga, 8. kolo
Mouscron-Péruwelz - Genk 1:2
Anderlecht - Cercle Bruggy 3:2
Ostende - Gent 1:3
Westerlo - Lierse 6:1
Dánská liga, 8. kolo
Hobro - Esbjerg 1:1
Nizozemská liga, 6. kolo
Excelsior Rotterdam - Dordrecht 1:1
Haag - Deventer 1:1
Arnhem - Heerenveen 1:1
Polská liga, 9. kolo
Gliwice - Cracovia Krakov 4:2
Bielsko-Biala - Zabrze 0:3
Poznaň - Bydhošť 6:2
Turecká liga, 3. kolo
Erciyesspor - Akhisar 1:2
Balikesirspor - Galatasaray 2:0
Mersin - Rizespor 2:0
Rakouská liga, 9. kolo
Rapid Vídeň - Wolfsberg 3:0
Altach - Wiener Neustadt 2:0
Mödling - Grödig 0:0
Ried - Sturm Štýrský Hradec 0:1
Ruská liga, 8. kolo
Ufa - Jekatěrinburg 0:1
Rostov na Donu - Petrohrad 0:5
Kubaň Krasnodar - Kazaň 2:1
Spartak Moskva - Groznyj 1:1
MLS
Salt Lake - Colorado 5:1
Hokej
První liga, 5. kolo
Jihlava - Třebíč 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
Havířov - Kadaň 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Benátky nad Jizerou - Chomutov 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
České Budějovice - Kladno 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Most - Ústí nad Labem 3:2 v prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Litoměřice - Havlíčkův Brod 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Prostějov - Šumperk 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)
Druhá liga, 2. kolo
Skupina Západ:
Klášterec nad Ohří - Kolín 4:7 (2:2, 2:1, 0:4)
Řisuty - Děčín 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Bílina - Sokolov 2:3 po sam. nájezdech (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
Pelhřimov - Kobra Praha 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Tábor - Klatovy 4:3 v prodl. (1:0, 0:3, 1:0 - 1:0)
Vrchlabí - Jablonec nad Nisou 2:3 v prodl. (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
Žďár nad Sázavou - Moravské Budějovice 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Nymburk - Trutnov odloženo
Skupina Východ:
Břeclav - Frýdek-Místek 5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
Hodonín - Valašské Meziříčí 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
Poruba - Vsetín 2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Přerov - Karviná 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Nový Jičín - Technika Brno 5:4 (0:1, 4:0, 1:3)
KHL
Atlant Mytišči - Čerepovec 2:5
Dinamo Minsk - Nižnij Novgorod 3:0
Slovan Bratislava - CSKA Moskva 1:4
Švýcarská liga, 5. kolo
Bern - Kloten 5:4
Curych - Biel 2:3 po sam. nájezdech
Davos - Lugano 2:1
Lausanne - Ambri-Piotta 0:2
Rapperswil - Fribourg-Gottéron 4:5 v prodl.
Ženeva - Zug 4:3
Švédská liga, 4. kolo
Frölunda - Djurgaarden 2:1
Leksand - Skelleftea 0:2
Linköping - Örebro 3:0
Lulea - Brynäs 2:1
MODO Hockey - HV 71 4:1
Växjö - Färjestad 3:4 po sam. nájezdech (za hosty Gulaš 0+1)
Finská liga
KalPa Kuopio - Hämeenlinna 3:2 po sam. nájezdech
Kärpät Oulu - Blues Espoo 5:4
Lukko Rauma - TPS Turku 3:2
SaiPa Lappeenranta - Jyväskylä 5:3
Tappara Tampere - Pelicans Lahti 2:1
IFK Helsinky - Ässät Pori 3:0
Tenis
KUANG-ČOU (Čína) - Turnaj žen
Dvouhra - finále:
Niculescuová (Rum.) - Cornetová (2-Fr.) 6:4, 6:0
Čtyřhra - finále:
Chia-Jung Chuang, Čchen Liang (Tchaj-wan/Čína) - Cornetová, Linetteová (Fr./Pol.) 2:6, 7:6 (7:3), 10:7
METY (Fr.) - Turnaj mužů
Dvouhra - semifinále:
Sousa (6-Portug.) - Monfils (2-Fr.) 7:6 (8:6), 6:2
Goffin (8-Belg.) - Struff (Něm.) 7:6 (7:4), 6:3
TOKIO (Jap.) - Turnaj žen
Dvouhra - semifinále:
Wozniacká (2-Dán.) - Muguruzaová (Šp.) 6:4, 2:6, 6:2
Ivanovičová (3-Srb.) - Kerberová (1-Něm.) 7:5, 6:3
SOUL (Korea) - Turnaj žen
Dvouhra - semifinále:
Karolína Plíšková (2-ČR) - Kirilenková (Rus.) 4:6, 7:6 (7:5), 6:3
Lepchenková (5-USA) - McHaleová (USA) 3:6, 6:1, 7:6 (7:5)
Lyžování
ALMATY (Kazachstán) - Závody letní Grand Prix ve skoku na lyžích
1. Damjan (Slovin.) 265,2 b. (129+134 m), 2. Šimizu (Jap.) 260,5 (129,5+133), 3. Bojarincev (Rus.) 257,8 (128+133), ...22. Hájek 214,5 (122,5+119), 23. Cikl 213,0 (118,5+122,5), 24. Kožíšek 212,6 (117,5+123), 26. Hlava 210,3 (120+120), 32. Štursa (všichni ČR) 78,4 (109,5).
Průběžné pořadí (po 6 z 9 závodů): 1. Sjöen (Nor.) 322 b., 2. Damjan 298, 3. Tande (Nor.) 198, ...35. Koudelka 36, 44. Hájek 24, 56. Cikl 12, 58. Kožíšek 11, 61. Janda 10, 64. Hlava (všichni ČR) 8.
Volejbal
POLSKO - Mistrovství světa mužů
Semifinále:
Brazílie - Francie 3:2 (18, -23, 23, -22, 12)
Polsko - Německo 3:1 (24, 26, -23, 21)
O 5. místo:
Rusko - Írán 3:0 (19, 21, 18)
Házená
Extraliga mužů, 3. kolo
Litovel - Karviná 27:27 (14:15)
Lovosice - Dukla Praha 27:28 (15:11)
Zubří - Plzeň 23:18 (11:6)
Interliga žen, 1. kolo
Veselí nad Moravou - Prešov 28:23 (12:10)
Partizánske - Michalovce 17:29 (10:12)
Poruba - Slavia Praha 25:24 (14:13)
Šaľa - Olomouc 23:20 (10:8)
Motorismus
SINGAPUR - Velká cena Singapuru, závod mistrovství světa vozů formule 1
Kvalifikace: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:45,681, 2. Rosberg (Něm./Mercedes -0,007, 3. Ricciardo (Austr./Red Bull) -0,173, 4. Vettel (Něm./Red Bull) -0,221, 5. Alonso (Šp./Ferrari) -0,226, 6. Massa (Braz./Williams) -0,319, 7. Räikkönen (Fin./Ferrari) -0,489, 8. Bottas (Fin./Williams) -0,506, 9. Magnussen (Dán./McLaren) -0,569, 10. Kvjat (Rus./Toro Rosso) -1,681.
ZOLDER (Bel.) - Sedmý závod mistrovství Evropy tahačů
První závod: 1. Hahn (Něm./MAN) 23:49,890, 2. Kiss (Maď./MAN) -4,190, 3. Albacete (Šp./MAN) -11,857, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -12,677.
Druhý závod: 1. Bösiger (Švýc./MAN) 24:00,058, 2. Kiss -6,616, 3. Lacko -8,188, ...7. Vršecký (ČR/Buggyra) -19,204, 10. Vojtíšek (ČR/MAN) -37,462.
Průběžné pořadí: 1. Albacete 279 b., 2. Hahn 276, 3. Kiss 270, 4. Lacko 223, ...6. Vršecký 182, 10. Vojtíšek 37.
ŠTERNBERK - Rallye Jeseníky, závod MČR ve sprintrallye
1. Tomaštík, Baran (ČR, SR/Subaru Impreza WRC) 40:01,6, 3. Kahle, Dörr (Něm./Škoda Fabia WRC) -4,5, 3. Sýkora, Šlehoferová (Ford Fiesta R5) -7,0, 4. Trněný, Pritzl (Škoda Fabia WRC) -28,0, 5. Vlček, Lasevič (Škoda Fabia S2000) -1:06,0, 6. Kurka, Müller (Mini John Cooper Works WRC) -1:14,4.
Cyklistika
PROSTĚJOV - Mistrovství ČR v dráhové cyklistice
Bodovací závod dvojic (madison): 1. Kaňkovský, Kadlec 25 b., 2. M. Hačecký, Vendolský 17, 3. V. Hačecký, Bláha (všichni Dukla Praha) 14.
PLZEŇ - Závod horských kol Plzeňská padesátka
Muži: 1. Cink (Multivan Merida) 1:51:34, 2. Kamler -53, 3. Fojtík (Symbio+ Cannondale) -1:06.
Ženy: 1. Stodůlková (Česká spořitelna Specialized) 2:19:57, 2. Procházková (Symbio+ Cannondale) -2:17, 3. Prskavcová (Six Monkeys) -4:05.
TEPLICE NAD METUJÍ - Rallye Sudety, mistrovství ČR a pátý závod Českého poháru v maratonu horských kol
Muži: 1. Boudný (Česká spořitelna-Specialized) 4:49:58, 2. Novák (Superior Brentjens) -1:49, 2. Škarnitzl (Sram Rubena Trek) -3:29.
Konečné pořadí ČP (po 5 závodech): 1. Ježek (Ivar CS-Author) 1220, 2. Kaněra (Ghost-Rubena) 1185, 3. Jobánek (Superior Rubena) 1170.
Ženy: 1. Berková (Amenity-Extrem Sport) 6:13:47, 2. Škarnitzlová (Giant Cycling Point) -9:33, 3. Cesnaková (UGO Allivictus Čistý sport) -11:24.
Konečné pořadí ČP (po 5 závodech): 1. Berková 1440, 2. Němcová (UNIQA Jihlava) 1135, 3. Fridrichová (INS Náchod) 1060.
Florbal
Extraliga mužů, 1. kolo
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 3:6 (0:2, 1:2, 2:2)
Pardubice - Bulldogs Brno 2:5 (2:1, 0:1, 0:3)
1. SC Vítkovice - Otrokovice 7:1 (1:0, 4:0, 2:1)
Mladá Boleslav - FBC Liberec 9:2 (2:0, 4:1, 3:0)
Extraliga žen, 1. kolo
Elite Praha - FBK Jičín 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 7:0 (1:0, 3:0, 3:0)
Herbadent SJM Praha 11 - Sokol Židenice 12:3 (5:1, 3:1, 4:1)
Baseball
BRNO - Mistrovství Evropy, play-off
Německo - ČR 5:2
Španělsko - Francie 10:5
Nizozemsko - Itálie 5:0
MLB
Chicago Cubs - LA Dodgers 5:14
Baltimore - Boston 3:5 (v 10. směně)
NY Yankeey - Toronto 5:3
Pittsburgh - Milwaukee 4:2
Miami - Washington 2:3
Tampa Bay - Chicago White Sox 3:4
Atlanta - NY Mets 0:5
Kansas City - Detroit 1:10
Minnesota - Cleveland 5:4 (v 10. směně)
Houston - Seattle 5:10
Colorado - Arizona 15:3
St. Louis - Cincinnati 2:1
Oakland - Philadelphia 3:1
LA Angels - Texas 3:12
San Diego - San Francisco 5:0
Dostihy
MOST - Mítink
Cena Jockey Clubu ČR, rovinový dostih (2 000 m, tříletí a starší koně, dotace 120 tisíc korun): 1. Legionar (ž. Verner, tr. Ročák, stáj UMC), 2. Win Front, 3. Dally Hit. Výrok: lehce 4 - krk - hlava. Čas: 2:08,88.
Další dostihy: I. Fantaggira Lady (ž. Šafář) - Fabrisco - Sheika Zuza, II. Talbec (Hlubučková) - Lemesína - Pepa Havel, III. Ange Guardian (ž. Váňa ml.) - Sixty Seven - Calvera, IV. Romane Conti (ž. Murzabajev) - Kobi - Faraon, VI. Irish Fire (Pátková) - Clasa Cafe - Lamiranda, VII. Power Zar (ž. Váňa ml.) - Maiestas - Justin.
Hokejbal
Extraliga, 3. kolo
KOVO Praha - Letohrad 3:4 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 2:2)
Most - Hradec Králové 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Ústí nad Labem - Pardubice 4:3 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 3:2)
Kert Park Praha - Vlašim 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Plzeň - Sudoměřice 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Kladno - Třinec odloženo
Kanoistika
DEEP CREEK LAKE (USA) - Mistrovství světa ve vodním slalomu
Muži
K1: 1. Neveu 101,61 (0 tr. sekund), 2. Combot -0,73 (2), 3. Biazizzo (všichni Fr.) -1,31 (0), ...v semifinále 18. Prskavec, 22. Hradilek, 35. Přindiš (všichni ČR).
3xK1: 1. Francie 112,79 (2), 2. ČR -2,32 (2), 3. Británie -10,45 (2).
C1: 1. Lefevre (USA) 106,82 (0), 2. Savšek (Slovin.) -1,80 (0), 3. Anton (Něm.) -3,48 (0), ...v semifinále 17. M. Jáně, 24. Mašek, 25. Gebas (všichni ČR).
3xC1: 1. Slovensko 125,10 (6), 2. ČR -0,99 (4), 3. Slovinsko -2,74 (6).
Ženy
C1: 1. Foxová (Austr.) 132,85 (4), 2. Franklinová (Brit.) -5,93 (6), 3. Reboursová (Fr.) -6,77 (6), 4. Hošková -10,18 (2), ...6. Satková -15,56 (6), v semifinále 13. Jančová (všechny ČR).
3xC1: 1. ČR 170,22 (8), 2. Británie -11,61 (14), 3. Francie -48,47 (58).
Ragby
Extraliga, 4. kolo
Praga Praha - Říčany 50:18 (26:6)
Sparta Praha - Slavia Praha 33:17 (20:10)
Mariánské Hory - Vyškov 25:23 (12:11)
Dragon Brno - Tatra Smíchov 21:32 (0:12)