Výsledkový servis
NHL
NY Rangers - Philadelphia 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Edmonton - Vancouver 4:5 (0:1, 3:3, 1:1)
KHL
Omsk - Barys Astana 2:1 po sam. nájezdech
Jaroslavl - Nižněkamsk 4:2
Jokerit Helsinky - Petrohrad 3:1
Viťaz Podolsk - Lada Togliatti 0:2
Dinamo Riga - Slovan Bratislava 1:0 po sam. nájezdech
EBEL liga, 19. kolo
Štýrský Hradec - Klagenfurt 3:2
Finská liga
Hämeenlinna - Jyväskylä 2:5
Sport Vaasa - Blues Espoo 3:2
Švédská liga, 22. kolo
Djurgaarden - Skelleftea 2:1 v prodl.
Färjestad - Växjö 1:2 v prodl.
Frölunda - HV 71 4:3 po sam. nájezdech
Lulea - Leksand 3:4
MODO Hockey - Linköping 2:0
Örebro - Brynäs 2:1 po sam. nájezdech
Slovenská liga
Banská Bystrica - Skalica 8:4
Martin - Slovensko 20 3:0
Euroliga mužů, 6. kolo
Skupina A:
Unics Kazaň - Anadolu Efes Istanbul 67:64.
Skupina B:
CSKA Moskva - Alba Berlín 95:66
Limoges - Maccabi Tel Aviv 73:79.
Skupina C:
Bayern Mnichov - FC Barcelona 77:99
Zhořelec - Panathinaikos Atény 69:79
Milán - Fenerbahce Istanbul 74:80
Skupina D:
Neptunas Klajpeda - Laboral Vitória 80:79
Olympiakos Pireus - Valencie 77:76
Euroliga žen, 3. kolo
Skupina B:
Famila Schio - BK IMOS Brno 87:58 (22:12, 46:34, 64:50)
NBA
Brooklyn - Milwaukee 118:122 po 3. prodl.
Cleveland - San Antonio 90:92
Denver - Oklahoma City 107:100
Detroit - Phoenix 86:88
Houston - LA Lakers 92:98
Indiana - Charlotte 88:86
Minnesota - New York 115:99
Orlando - LA Clippers 90:114
Philadelphia - Boston 90:101
Toronto - Memphis 96:92
Washington - Dallas 102:105
Volejbal
Extraliga žen, 9. kolo
Prostějov - Olomouc 3:1 (13, -24, 8, 21)
Přerov - KP Brno 3:0 (22, 17, 23)
SG Brno - Olymp Praha 0:3 (-22, -11, -15)
Šternberk - Ostrava 0:3 (-21, -16, -16)
Florbal
Český pohár mužů, čtvrtfinále
Skupina A:
Mladá Boleslav - Tatran Střešovice 7:6 v prodl. (3:3, 2:1, 1:2 - 1:0).
Konečné pořadí: 1. Mladá Boleslav 3/8 (skóre 22:8), 2. Tatran Střešovicce 3/7 (26:14), 3. Kladno 3/3 (13:22), 4. Start98 3/0 (6:23).
Skupina B:
Sokol Mukařov - Sokol Královské Vinohrady 5:4 (0:1, 2:0, 3:3)
FbŠ Bohemians - JM Chodov 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
Konečné pořadí: 1. Chodov 3/9 (27:11), 2. FbŠ Bohemians 3/6 (26:18), 3. Mukařov 3/3 (12:29), 4. Královské Vinohrady 3/0 (17:24).
Skupina D:
FBC Ostrava - 1. SC Vítkovice 6:9 (2:5, 2:2, 2:2).
Konečné pořadí: 1. Vítkovice 3/9 (32:13), 2. FBC Ostrava 3/4 (23:20), 3. Rožnov pod Radhoštěm 3/3 (13:22), 4. Opava 3/2 (14:27).
Dvojice pro semifinále: Mladá Boleslav - JM Chodov, Bulldogs Brno - 1. SC Vítkovice.
Box
ČEDŽU (Korea) - Mistrovství světa žen
Do 64 kg - 2. kolo:
Schmoranzová (ČR) - Vazriová (Mar.) 2:0
Šachy
SOČI (Rus.) - Devátá partie zápasu o titul mistra světa mezi obhájcem Magnusem Carlsenem z Norska a vyzyvatelem Višvánáthánem Ánandem z Indie
Carlsen (dán.) - Ánand (Ind.) 0,5:0,5, celkově 5:4