Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



14. 11. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 16. kolo

1. FK Příbram - FK Teplice 1:1 (0:1)
FK Ústí nad Labem - Zbrojovka Brno 2:3 (1:2)
FK Baumit Jablonec - Sigma Olomouc 3:2 (1:0)
Bohemians 1905 - FC Hradec Králové 1:0 (0:0)

ČFL - 15. kolo

Plzeň B - Liberec B 1:0 (1:0)
Česká Lípa - Kunice 2:1 (1:1)

MSFL - 16. kolo

Slavičín - Uničov 0:1 (0:1)

Divize

15. kolo divize A:
Třeboň - Tábor 1:0 (0:0)
Strakonice - Litol 2:1 (1:0)
15. kolo divize B:
Meteor Praha - Admira Praha 2:1 (0:0)
Vyšehrad - Kladno B 2:0 (0:0)
Děčín - Brozany 1:3 (0:1)
Roudnice nad Labem - Český Dub 3:0 (0:0)
15. kolo divize C:
Hradec Králové B - Kolín 0:1 (0:1)
Pardubice - Dvůr Králové 2:5 (0:3)
Horní Měcholupy - Jičín 3:1 (0:0)
Nový Bydžov - Semily 2:2 (1:0)
Pěnčín-Turnov - Trutnov 3:2 (2:2)
Velim - Nová Paka 1:0 (0:0)
16. kolo divize D:
Velké Meziříčí - Blansko 3:1 (3:1)
Hodonín - Vyškov 0:1 (0:1)
Tasovice - Rosice 3:1 (1:1)
16. kolo divize E:
Ostrava B - Brumov 2:2 (1:1)
Havířov - Opava B 0:6 (0:3)
Kravaře - Dolní Benešov 1:2 (1:1)

Anglická liga - 13. kolo

Everton - Arsenal 1:2
Chelsea - Sunderland 0:3

Španělská liga - 11. kolo

Alicante - San Sebastian 2:1
Málaga - Levante 1:0
Mallorca - La Coruňa 0:0
Santander - Espaňol Barcelona 0:0
Zaragoza - FC Sevilla 1:2
Gijón - Real Madrid 0:1
Valencie - Getafe 2:0

Německá liga - 12. kolo

Hoffenheim - Freiburg 0:1
Bayern Mnichov - Norimberk 3:0

Skotská liga - 13. kolo

St. Mirren - Celtic Glasgow 0:1

Italská liga - 12. kolo

Lazio Řím - Neapol 2:0
Bari - Parma 0:1
Boloňa - Brescia 1:0
Cagliari - FC Janov 0:1
Palermo - Catania 3:1
Sampdoria Janov - Chievo 0:0
Udine - Lecce 4:0
Inter Milán - AC Milán 0:1

Francouzská liga - 13. kolo

Auxerre - Rennes 2:1
Lorient - Paris St. Germain 1:1
Lyon - Nice 1:0

Portugalská liga - 11. kolo

Leiria - Setúbal 1:0
Olhanense - Beira Mar 1:1
Rio Ave - Pacos Ferreira 3:1
Benfica Lisabon - Naval 4:0
FC Porto - Portimonense 2:0

Belgická liga - 15. kolo

Gent - Anderlecht 1:2
Waregem - Kortrijk 1:1

Ruská liga - 28. kolo

Nalčik - CSKA Moskva 1:1
Petrohrad - Rostov na Donu 5:0
Lokomotiv Moskva - Novosibirsk 1:1
Spartak Moskva - Samara 0:0

Nizozemská liga - 14. kolo

Alkmaar - Ajax Amsterdam 2:0
Nijmegen - Haag 1:1
Venlo - Arnhem 1:5
Almelo - Groningen 3:0
Feyenoord Rotterdam - Heerenveen 2:2

Turecká liga - 12. kolo

Kasimpasa - Sivasspor 2:0
Genclerbirligi - Besiktas 0:2
Büyüksehir - Karabükspor 2:1
Galatasaray - Manisaspor 0:2

Rakouská liga - 15. kolo

Sturm Štýrský Hradec - Salcburk 0:0

Dánská liga - 16. kolo

Randers - Silkeborg 4:0
Nordsjaelland - Lyngby 2:1
Sönderjyske - FC Kodaň 3:3
Horsens - Bröndby Kodaň 2:1

Polská liga - 13. kolo

Zaglebie Lubin - Belchatów 1:1
Kielce - Bialystok 1:1

Ukrajinská liga - 17. kolo

Arsenal Kyjev - Lugansk 1:1
Simferopol - Dynamo Kyjev 1:1
Karpaty Lvov - Krivoj Roh 2:1
Volyň - Dněpropetrovsk 1:1

Druhá anglická liga - 17. kolo

Swansea - Middlesbrough 1:0

Druhá německá liga - 12. kolo

Cáchy - Duisburg 2:2
Chotěbuz - Mnichov 1860 0:0
Ingolstadt - Paderborn 1:2

Play-off MLS

Východní konference - finále:
Colorado - San Jose 1:0

Hokej

HELSINKY (Fin.) - Karjala Cup, úvodní turnaj Euro Hockey Tour

Česká republika - Rusko 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Finsko - Švédsko 4:1 (0:0, 0:1, 4:0) - více

MNICHOV (Něm.) - Německý pohár

Kanada - Slovensko 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Německo - Švýcarsko 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Konečné pořadí: 1. Německo 7 b., 2. Švýcarsko 5, 3. Kanada 3, 4. Slovensko 3.

GOMEL (Běl.) - Polesia Cup, turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Norsko - Slovinsko 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Bělorusko - Dánsko 2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
Slovinsko - Bělorusko 2:8 (0:2, 1:5, 1:1)
Norsko - Dánsko 2:3 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Bělorusko - Norsko 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
Dánsko - Slovinsko 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Konečné pořadí: 1. Dánsko 3 zápasy/7 bodů (skóre 10:6), 2. Bělorusko 3/6 (15:8), 3. Norsko 3/4 (7:9), 4. Slovinsko 3/1 (5:14).

SZÉKESFEHÉRVÁR (Maď.) - Turnaj Euro Ice Hockey Challenge

Rakousko - Francie 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)
Japonsko - Maďarsko 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Rakousko - Japonsko 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Francie - Maďarsko 2:5 (2:2, 0:3, 0:0)
Japonsko - Francie 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Maďarsko - Rakousko 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Konečné pořadí: 1. Rakousko 3/9 (11:4), 2. Maďarsko 3/3 (8:9), 3. Francie 3/3 (9:11), 4. Japonsko 3/3 (6:10).

KARLOVY VARY - Turnaj čtyř zemí mužů do 20 let

Česká republika - Švédsko 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Finsko - Rusko 2:3 (0:3, 0:0, 2:0).
Konečné pořadí: 1. Švédsko 3/9 (12:4), 2. Česko 3/3 (8:8), 3. Finsko 3/3 (5:7), 4. Rusko 3/3 (8:14).

DETROIT (USA) - Přípravný zápas hráčů do 18 let

Česká republika '18' - Port Huron Fighting Falcons 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)

LITOMĚŘICE - Přípravné utkání hráčů do 17 let

Česká republika - Finsko 3:4 (1:0, 2:3, 0:1)

DOMAŽLICE - Přípravné utkání hráčů do 16 let

Česká republika - Švýcarsko 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)

NHL

Boston - Ottawa 0:2
Buffalo - Washington 3:2 v prodl.
Toronto - Vancouver 3:5
Montreal - Carolina 7:2
Philadelphia - Florida 5:2
Detroit - Colorado 3:1
Nashville - Chicago 4:3 po sam. nájezdech
Phoenix - St. Louis 5:3
Atlanta - Pittsburgh 2:4
San Jose - Calgary 4:3
Los Angeles - NY Islanders 5:1

Druhá liga

15. kolo skupiny Střed:
Nymburk - Trutnov 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Žďár nad Sázavou - Pelhřimov 5:4 (1:0, 1:2, 3:2)
Jindřichův Hradec - Chotěboř 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
Kutná Hora - Kolín 5:3 (2:1, 2:1, 1:1)
15. kolo skupiny Západ:
Česká Lípa - Kobra Praha 5:2 (0:2, 3:0, 2:0)
Děčín - Řisuty 1:2 v prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
Klatovy - Klášterec nad Ohří 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
19. kolo skupiny Východ:
Opava - Uherské Hradiště 3:2 po sam. nájezdech (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0)
Uničov - Frýdek-Místek 6:7 (4:1, 0:4, 2:2)
Vsetín - Valašské Meziříčí 1:2 v prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

Tenis

PAŘÍŽ (Fr.) - Turnaj mužů série Masters

Dvouhra - finále:
Söderling (4-Švéd.) - Monfils (12-Fr.) 6:1, 7:6 (7:1)
Čtyřhra - finále:
Bhúpathí, Mirnyj (6-Ind./Běl.) - Knowles, Ram (Bah./Izr.) 7:5, 7:5

Atletika

TURÍN (It.) - Turínský maraton

Muži: 1. Pertile (It.) 2:10:58, 2. Kimaiyo (Keňa) 2:11:46, 3. Lemma (Et.) 2:11:21.
Ženy: 1. Jeptoová (Keňa) 2:27:02, 2. Tolaová (Et.) 2:28:22, 3. Chepsotová (Keňa) 2:32:39.

PRAHA - Velká kunratická, tradiční přespolní běh

Muži (3100 m): 1. Fekl (Viva fitnes České Budějovice) 11:52,5, 2. Marek (Spartak Praha 4) 12:03,2, 3. Skalský (Salomon) 12:05,6, 4. Odvárka (Slavia Praha) 12:10,9, 5. Pechek (Kerteam) 12:12,9, 6. Šedivý (Sokol Kbely) 12:16,2.
Ženy (1330 m): 1. Sekyrová (AK Sokolov) 4:47,2, 2. Gregorová (AC TEPO Kladno) 4:52,3, 3. Kubešová (SK Jeseniova) 5:07,3, 4. Krchová (USK Praha) 5:13,8, 5. Randáková (Rolníci) 5:15,7, 6. Koubková (Spartak Praha 4) 5:19,4.

Lyžování

LEVI (Fin.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Slalom mužů: 1. Grange (Fr.) 1:46,64 (52,32+54,32), 2. Myhrer (Švéd.) 1:46,97 (52,84+54,13), 3. Kostelič (Chorv.) 1:47,61 (53,09+54,52), 4. Deville (It.) 1:47,89 (52,76+55,13), 5. Pranger (Rak.) 1:47,99 (52,82+55,17), 6. Zurbriggen (Švýc.) 1:48,11 (52,91+55,20), 7. Mölgg (It.) 1:48,34 (53,19+55,15), 8. Cousineau (Kan.) 1:48,36 (53,43+54,93), 9. Gini (Švýc.) 1:48,78 (53,88+54,90), 10. Lizeroux (Fr.) 1:48,85 (53,55+55,30), ...13. Bank 1:49,13 (54,09+55,04), 17. Trejbal 1:49,83 (54,35+55,48), v 1. kole 47. Kotzmann 59,09, Vráblík (všichni ČR) nedokončil.

Basketbal

Jadranská liga - 7. kolo

Crvena Zvezda Bělehrad - Cibona Záhřeb 83:72 (41:33)

NBA - základní část

Charlotte - Utah 95:96
Chicago - Washington 103:96
Cleveland - Indiana 85:99
Memphis - Boston 110:116 po prodl.
Miami - Toronto 109:100
Milwaukee - Golden State 79:72
New Jersey - Orlando 90:91
New Orleans - Portland 107:87
San Antonio - Philadelphia 116:93

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

JAPONSKO - Mistrovství světa žen - finále a zápasy o umístění

Finále: Rusko - Brazílie 3:2 (-21, 17, -20, 14, 11)
O 3. místo: Japonsko - USA 3:2 (-18, 23, -21, 19, 8)
O 5. místo: Itálie - Turecko 3:0 (23, 20, 21)
O 7. místo: Německo - Srbsko 3:1 (-20, 21, 22, 23)
O 9. místo: Polsko - Čína 3:0 (23, 21, 22)
O 11. místo: Nizozemsko - Kuba 3:0 (30, 23, 17)

Motorismus

ABÚ ZABÍ (SAE) - GP Abú Zabí, 19. závod MS vozů formule 1

1. Vettel (Něm./Red Bull) 1:39:36,837 (prům. rychlost: 189,923 km/h), 2. Hamilton (Brit./McLaren) -10,162, 3. Button (Brit./McLaren) -11,047, 4. Rosberg (Něm./Mercedes) -30,747, 5. Kubica (Pol./Renault) -39,026, 6. Petrov (Rus./Renault) -43,520, 7. Alonso (Šp../Ferrari) -43,797, 8. Webber (Austr./Red Bull) -44,243, 9. Alguersuari (Šp./Toro Rosso) -50,201, 10. Massa (Braz./Ferrari) -50,868.
Konečné pořadí MS (po 19 závodech): 1. Vettel 256 bodů, 2. Alonso 252, 3. Webber 242, 4. Hamilton 240, 5. Button 214, 6. Massa 144, 7. Rosberg 142, 8. Kubica 136, 9. Schumacher (Něm./Mercedes) 72, 10. Barrichello (Braz./Williams) 47.
Pohár kontruktérů: 1. Red Bull 498, 2. McLaren-Mercedes 454, 3. Ferrari 396, 4. Mercedes 214, 5. Renault 163, 6. Williams 69, 7. Force India 68, 8. Sauber 44, 9. Toro Rosso 13.

CARDIFF (VB) - Britská rallye, závěrečný 13. díl MS v automobilových soutěžích

1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) 3:14:54,0, 2. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -19,1, 3. Latvala, Anttila -1:35,3, 4. Hirvonen, Lehtinen (všichni Fin./Ford Focus) -1:53,3, 5. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -2:12,2, 6. H. Solberg, Prévot (Nor., Belg./Ford Focus) -6:26,5, 7. Wilson, Martin (Brit./Ford Focus) -8:37,8, 8. Räikkönen, Lindström (Fin./Citroën C4) -10:27,9, 9. Östberg, Andersson (Nor., Švéd./Subaru Impreza) -10:28,9, 10. Mikkelsen, Floene (Nor./Škoda Fabia) -14:01,2, ...Semerád, Ernst (ČR/Mitsubishi Lancer) nedokončili.
Konečné pořadí MS po 13 soutěžích: 1. Loeb 276, 2. Latvala 171, 3. P. Solberg 169, 4. Ogier (Fr./Citroën C4) 167, 5. Sordo 150, 6. Hirvonen 126, ...18. Prokop (ČR) 3.
Pořadí týmů: 1. Citroën Racing 456, 2. Ford 337, 3. Citroën Junior Team 217, 4. Stobart-Ford 176, 5. Munchi's Ford 58.

ABÚ ZABÍ (SAE) - Závod formulového seriálu GP2

1. Valsecchi (It./iSport International) 40:59,120, 2. Razia (Braz./Rapax) -0,925, 3. Grosjean (Fr./Dams) -5,107, ...5. Král (ČR/Super Nova Racing)
-17,853.
Konečné pořadí: 1. Maldonado (Ven./Rapax) 87 b., 2. Pérez (Mex./Barwa Addax) 71, 3. Bianchi (Fr./ART) 53, ...24. Král 3.

Cyklistika

HAMME-ZOGGE (Bel.) - Závod cyklokrosového seriálu Superprestige

1. Nijs 59:58, 2. Vantornout -4, 3. Albert -40, 4. Wellens -1:10, 5. Peeters (všichni Belg.) -1:26, 6. Štybar -1:37, ...13. Dlask -3:36, 20. Zlámalík -6:22, 21. Šimůnek (všichni ČR) -6:45.
Průběžné pořadí (po 3 z 8 závodů): 1. Nijs 41, 2. Štybar 40, 3. Wellens 33, ...19. Dlask 3.

HÖCHST (Rak.) - Turnaj SP v kolové

1. Höchst I (König, Fischer), 2. Zscherben (Gerdes, Brödel), 3. Gärtringen (König, Berner), 4. Höchst II (D. Schneider, Schnetzer), 5. SC Svitávka (Hrdlička, Hasoň),... 10. Favorit Brno (Berger ml., R. Loskot).
Konečné pořadí po základní části: 1. Gärtringen 185, 2. Altdorf (R. Schneider, Planzer) 175, 3. Winterthur (Jiricek, Waldispühl) 170, ... 8. SC Svitávka 135, 12. Favorit Brno 80, 13. MO Svitávka (P. Loskot, Lepka) 65.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 10. kolo

FBC Liberec - Sparta Praha 3:6 (2:3, 0:2, 1:1)
FBC Kladno - Bulldogs Brno 1:5 (0:2, 0:1, 1:2)
FBC Ostrava - JM Chodov 8:4 (2:2, 5:0, 1:2)
Tatran Střešovice - Sokol Mladá Boleslav 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

Extraliga žen - 11. kolo

Herbadent SJM Praha - 1. SC Vítkovice 13:1 (6:0, 4:0, 3:1)
FBS Olomouc - FBC Liberec 2:7 (1:2, 1:1, 0:4)
Děkanka Praha - FBC Ostrava 2:4 (0:2, 1:2, 1:0)
Sokol Brno Židenice - FBK Trutnov 5:4 (0:0, 4:3, 0:1, 0:0)
JM Chodov - Elite Praha 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)

Plavání

BRNO - Velká cena Brna, závody Českého poháru

Muži 
50 m v. zp.:
1. Verner (Kometa Brno) 22,88, 100 m v. zp.: Verner 49,47, 200 m v. zp.: 1. Svoboda (Kometa Brno) 1:48,05, 400 m v. zp.: 1. Svoboda 3:47,50, 1500 m v. zp.: 1. Towarek (Pol.) 15:36,17, 50 m prsa: 1. Bartůněk (Ústí) 28,04, 100 m prsa: 1. Bartůněk (Ústí) 1:00,99, 200 m prsa: 1. Kutil (Plzeň) 2:13,61, 50 m znak: 1. Nádaský (SR) 25,61, 100 m znak: 1. Kočař (Kometa Brno) 55,15, 200 m znak: 1. Kočař 1:59,19, 50 m mot.: 1. Verner 24,39, 100 m mot.: 1. Trudman (SR) 54,21, 200 m mot.: 1. Šefl (Plzeň) 1:56,79, 100 m pol.: 1. Nezdoba (Prostějov) 57,93, 200 m pol.: 1. Štanc (Olymp Praha) 2:05,11, 400 m pol.: 1. Šefl 4:20,62.
Ženy 
50 m v. zp.:
1. Pechancová (Trutnov) 26,04, 100 m v. zp.: 1. Bukovanová (Jihlava) 56,87, 200 m v.zp.: 1. Závadová (Ostrava) 2:00,38, 400 m v. zp.: 1. Závadová (Ostrava) 4:10,01, 800 m v. zp.: 1. Pechanová (Kometa Brno) 8:36,21, 50 m prsa: 1. Chocová (Česká Lípa) 32,12, 100 m prsa: 1. Chocová 1:10,16, 200 m prsa: 1. Marčunová (Slovin.) 2:28,99, 50 m znak: 1. Baumrtová (Chomutov) 27,73, 100 m znak: Baumrtová 59,25, 200 m znak: 1. Baumrtová 2:05,90, 50 m mot.: 1. Dowgiertová (Pol.) 27,65, 100 m mot.: 1. Pechancová 1:02,89, 200 m mot.: 1. Rybářová (Kometa Brno) 2:16,28, 100 m pol.: 1. Pechancová 1:03,69, 200 m pol.: 1. Závadová 2:13,98, 400 m pol.: 1. Závadová 4:37,44.

Golf

MELBOURNE - Australian Masters

1. Appleby 274 (71+69+69+65), 2. Bland 275 (65+67+70+73), 3. Gaunt (všichni Austr.) 276 (65+72+68+71), 4. Woods (USA) 277 (69+72+71+65).

LAKE BUENA VISTA (USA) - Turnaj okruhu PGA Children's Miracle Network Classic

1. Garrigus 267 (68+65+70+64), 2. Thatcher 270 (65+63+70+72), 3. Levin 271 (68+68+67+68), Wagner 271 (70+65+69+67), Fowler 271 (66+70+69+66), 6. Wilson (všichni USA) 272 (69+66+69+68), ...Čejka (Něm.) 75 - odstoupil po 1. kole.

Hokejbal

Extraliga - předehrávky 13. kola

Třinec - Hradec Králové 2:7 (1:2, 1:3, 0:2)
Karviná - Letohrad 2:4 (0:0, 1:3, 1:1)

Krasobruslení

PORTLAND (USA) - Americká brusle, závod seriálu Grand Prix

Muži - konečné pořadí: 1. Takahaši 227,07 b., 2. Oda (oba Jap.) 226,09, 3. Mahbanoozadeh 211,17, 4. Rippon (oba USA) 203,12, 5. Murakami (Jap.) 203,00, 6. Van der Perren (Belg.) 194,63.
Sportovní dvojice - konečné pořadí: 1. Savchenková, Szolkowy (Něm.) 197,70, 2. Mooreová-Towersová, Moscovitch (Kan.) 175,48, 3. Wen-ťing Suej, Cchung Chan (Čína) 170,07.
Taneční páry - konečné pořadí: 1. Davisová, White (USA) 156,68, 2. Croneová, Poirier (Kan.) 149,08, 3. Shibutaniová, Shibutani (USA) 144,81.

Ragby

GDYNĚ (Pol.) - Utkání druhé divize ME

Polsko - Moldavsko 25:36
Pořadí: 1. Belgie 4, 2. Moldavsko 4, 3. Česko 4, 4. Polsko 1, týmy Německa a Nizozemska ještě nehrály.

Rychlobruslení

HEERENVEEN (Niz.) - Světový pohár

Muži
500 m:
1. Nagašima 34,97, 2. Kato (oba Jap.) 35,01, 3. I Kang-sok (Korea) 35,10.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 16 závodů): 1. Kato 180, 2. I Kang-sok 150, 3. Nagašima 136.
5000 m: 1. De Jong (Niz.) 6:17,31, 2. Skobrev (Rus.) 6:18,96, 3. Olde Heuvel (Niz.) 6:20,93, ...divize B: 10. Kulma (ČR) 6:40,09.
Ženy
1500 m:
1. Nesbittová (Kan.) 1:56,00, 2. Wüstová 1:57,35, 3. Leenstraová (obě Niz.) 1:57,68, ...Erbanová (ČR) diskvalifikována.

Stolní tenis

VARŠAVA (Pol.) - Turnaj série Pro Tour, finálové zápasy

Muži
Dvouhra:
Samsonov (Běl.) - Ovtcharov (Něm.) 4:1 (7, 4, 6, -6, 3)
Čtyřhra: Freitas, Gačina (Portug./Chorv.) - Gavlas, Korbel (ČR) 4:1 (5, 7, -9, 6, 8).
Ženy
Dvouhra:
Li Ťiao (Niz.) - Šen Jen-fej (Šp.) 4:1 (8, 8, -9, 4, 6)
Čtyřhra: Fukuokaová, Hiuraová (Jap.) - Heová, Huová (Tur.) 4:0 (3, 10, 7, 6).

Triatlon

CLEARWATER (USA) - MS ve středním triatlonu (1,9 km plavání, 90 km kolo, 21 km běh)

Muži: 1. M. Raelert (Něm.) 3:41:19, 2. Ospalý (ČR) -1:35, 3. O'Donnell (USA) -2:59.
Ženy: 1. Swallowová 4:06:28, 2. Caveová (obě Brit.) -6:06, 3. Tisseyreová (Kan.) -6:36.

EILAT (Izr.) - Evropský pohár v olympijském triatlonu

Muži: 1. Rouault (Fr.) 1:53:45, 2. Čelůstka (ČR) -18, 3. Leckie (Něm.)  -31.
Ženy: 1. Verstuyftová (Belg.) 2:08:38, 2. Abjasovová (Rus.) -24, 3. Boterenbroodová (Niz.) -33.

Různé

KRANJ (Slovin.) - Finále Světového poháru ve sportovním lezení

Muži: 1. Puigblanque (Šp.), 2. Ondra (ČR), 3. Schubert (Rak.).
Konečné pořadí: 1. Puigblanque 435 b., 2. Schubert 372, 3. Ondra 340.
Ženy: 1. Kim Ča-In (Korea), 2. Markovičová (Slovin.), 3. Nogučiová (Jap.).
Konečné pořadí: 1. Kim Ča-In 500, 2. Markovičová 301, 3. Eiterová (Rak.) 291.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze