Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



13. 11. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 16. kolo

1. FC Slovácko - AC Sparta Praha 0:2 (0:2)
Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:1 (1:1)

Druhá liga - 10. kolo

Sparta B - Most 2:1 (1:1)

ČFL - 15. kolo

Bohemians Praha - Pardubice 4:0 (2:0)
České Budějovice B - Slavia B 1:1 (0:0)
Jablonec B - Králův Dvůr 0:0
Mladá Boleslav B - Písek 2:0 (1:0)
Hlavice - Chomutov 2:0 (2:0)
Ovčáry - Karlovy Vary 3:0 (2:0)
Žižkov B - Vltavín 2:0 (0:0)

MSFL - 16. kolo

Brno B - Kroměříž 3:1 (3:1)
Frýdek-Místek - Slovácko B 2:1 (0:1)
Olomouc B - Zlín B 1:2 (0:0)
Břeclav - HFK Olomouc 0:0
Líšeň - Opava 0:0
Vítkovice - Jihlava B 1:1 (1:0)
Zábřeh - Hulín 2:1 (2:0)

Divize

15. kolo divize A:
Příbram B - Benešov 1:2 (1:0)
Bohemians 1905 B - Koloveč 3:3 (2:0)
Doubravka - Zličín 4:0 (2:0)
Hořovicko - Votice 0:3 (0:2)
Motorlet Praha - Vlašim B 3:2 (1:1)
Sezimovo Ústí B - Domažlice 2:3 (2:3)
15. kolo divize B:
Čelákovice - Teplice B 1:0 (1:0)
Jirny - Most B 6:1 (5:0)
Litvínov - Vilémov 1:0 (0:0)
Polepy - Přední Kopanina 3:1 (2:0)
15. kolo divize C:
Náchod - Chrudim 1:0 (0:0)
Ústí nad Orlicí - Letohrad 1:1 (0:0)
16. kolo divize D:
Otrokovice - Žďár nad Sázavou 2:0 (0:0)
Sparta Brno - Bystrc 0:0
Třebíč - Napajedla 4:1 (2:0)
Uherský Brod - Pelhřimov 0:3 (0:0)
Vrchovina - Konice 1:0 (0:0)
16. kolo divize E:
Bystřice pod Hostýnem - Lískovec 0:1 (0:0)
Mikulovice - Petrovice 0:2 (0:1)
Nový Jičín - Valašské Meziříčí 2:0 (0:0)
Orlová - Šumperk 0:5 (0:1)

Španělská liga - 11. kolo

Bilbao - Almería 1:0
Atlético Madrid - Pamplona 3:0
FC Barcelona - Villarreal 3:1

Anglická liga - 13. kolo

Aston Villa - Manchester United 2:2
Manchester City - Birmingham 0:0
Newcastle - Fulham 0:0
Tottenham - Blackburn 4:2
West Ham United - Blackpool 0:0
Wigan - West Bromwich 1:0
Wolverhampton - Bolton 2:3
Stoke - Liverpool 2:0

Německá liga - 12. kolo

Brémy - Frankfurt 0:0
Kaiserslautern - Stuttgart 3:3
Kolín nad Rýnem - Mönchengladbach 0:4
St. Pauli - Leverkusen 0:1
Wolfsburg - Schalke 2:2
Mohuč - Hannover 0:1

Italská liga - 12. kolo

Fiorentina - Cesena 1:0
Juventus Turín - AS Řím 1:1

Skotská liga - 13. kolo

Dundee United - Kilmarnock 1:1
Glasgow Rangers - Aberdeen 2:0
Hamilton - Inverness 1:3
Hibernian - Motherwell 2:1
St. Johnstone - Heart of Midlothian 0:2

Portugalská liga - 11. kolo

Guimaraes - Braga 2:1
Coimbra - Sporting Lisabon 1:2

Francouzská liga - 13. kolo

Bordeaux - Nancy 2:1
Brest - Sochaux 1:1
Marseille - Lens 1:1
Monako - Arles-Avignon 0:0
Montpellier - Toulouse 1:0,
21:00 Caen - Lille.
Valenciennes - St. Etienne odloženo

Belgická liga - 15. kolo

Beerschot - Standard Lutych 0:1
Charleroi - Westerlo 0:1
FC Bruggy - Lierse 2:0
Genk - Cercle Bruggy 3:0
Lokeren - St. Truiden 3:0
Eupen - Mechelen odloženo

Ruská liga - 28. kolo

Tomsk - Vladikavkaz 1:1
Groznyj - Machačkala 1:3
Dynamo Moskva - Kazaň 2:2

Nizozemská liga - 14. kolo

PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 4:2
Breda - Twente Enschede 2:1
Roda Kerkrade - Utrecht odloženo

Turecká liga - 12. kolo

Bucaspor - Ankaragücü 0:0
Bursaspor - Trabzonspor 0:2
Eskisehirspor - Antalyaspor 0:0
Gaziantepspor - Fenerbahce 2:1

Slovenská liga - 16. kolo

Dubnica - Prešov 0:1
Košice - Senica 2:1
Zlaté Moravce - Banská Bystrica 0:2
Slovan Bratislava - Nitra 0:0
Žilina - Ružomberok 3:1

Rakouská liga - 15. kolo

Ried - Wiener Neustadt 2:0
Austria Vídeň - Kapfenberg 5:1
Linec - Wacker Innsbruck 0:0
Mattersburg - Rapid Vídeň 2:2

Dánská liga - 16. kolo

Esbjerg - Odense 1:2
Midtjylland - Aalborg 2:2

Polská liga - 13. kolo

Bytom - Gdyně 2:0
Vratislav - Zabrze 4:0
Poznaň - Gdaňsk 2:0
Polonia Varšava - Chorzów 3:1

Ukrajinská liga - 17. kolo

Mariupol - Poltava 2:6
Šachtar Doněck - Záporoží 2:1
Metalist Charkov - Sevastopol 4:0

Druhá anglická liga - 17. kolo

Burnley - Watford 3:2
Crystal Palace - Coventry 2:0
Ipswich - Barnsley 1:3
Leeds - Bristol 3:1
Leicester - Derby 2:0
Millwall - Sheffield United 0:1
Nottingham - QPR 0:0
Portsmouth - Doncaster 2:3
Scunthorpe - Cardiff 2:4
Reading - Norwich 3:3

Druhá německá liga - 12. kolo

Bielefeld - Osnabrück 2:1
FSV Frankfurt - Union Berlín 2:1

STOCHOLM - Finále švédského poháru

Hammarby (II) - Helsinborg 0:1 (0:0)

RADES (Tun.) - Africká Liga mistrů - finále, odveta

Esperance (Tun.) - TP Mazembe (Kongo) 1:1 (1:0), první zápas 0:5

TOKIO (Jap.) - Finále asijské Ligy mistrů

Songnam Ilhwa (Korea) - Zob Ahan (Írán) 3:1 (1:0

Hokej

HELSINKY (Fin.) - Karjala Cup, úvodní turnaj Euro Hockey Tour

Švédsko - Rusko 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) - více
Finsko - Česká republika 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

První liga - 18. kolo

Havlíčkův Brod - Olomouc 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
Kadaň - Litoměřice 2:3 v prodl. (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
Beroun - Písek 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
Třebíč - Chrudim 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Hradec Králové - Benátky nad Jizerou 1:7 (0:3, 1:1, 0:3)
Tábor - Chomutov 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Vrchlabí - Jihlava 2:4 (0:3, 0:0, 2:1)

Druhá liga

15. kolo skupiny Střed:
Milevsko - Benešov 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
19. kolo skupiny Východ:
Břeclav - Šumperk 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Prostějov - Havířov 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Nový Jičín - Hodonín 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
15. kolo skupiny Západ:
Most - Sokolov 4:7 (2:2, 1:1, 1:4)
Jablonec nad Nisou - Roudnice nad Labem 5:6 (2:1, 2:1, 1:4)

NHL

New Jersey - Edmonton 4:3 v prodl.
Pittsburgh - Tampa Bay 5:1
Florida - Minnesota 2:1
Phoenix - Calgary 5:4
Columbus - Colorado 1:5
Anaheim - Dallas 4:2.

KARLOVY VARY - Turnaj čtyř zemí mužů do 20 let

Česko - Finsko 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Rusko - Švédsko 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)

ROUDNICE NAD LABEM - Přípravné utkání hráčů do 17 let

Česko - Finsko 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

KLATOVY - Přípravné utkání hráčů do 16 let

Česko - Švýcarsko 7:2 (3:1, 1:0, 3:1)

MNICHOV (Něm.) - Německý pohár

Slovensko - Německo 3:2 v prodl. (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
Švýcarsko - Kanada 2:1 v prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

Tenis

PAŘÍŽ (Fr.) - Turnaj mužů série Masters

Dvouhra - semifinále:
Monfils (12-Fr.) - Federer (1-Švýc.) 7:6 (9:7), 6:7 (1:7), 7:6 (7:4)
Söderling (4-Švéd.) - Llodra (Fr.) 6:7 (0:7), 7:5, 7:6 (8:6)
Čtyřhra - semifinále:
Bhúpathí, Mirnyj (6-Indie/Běl.) - Čermák, Mertiňák (ČR/SR) 6:3, 6:3

Lyžování

LEVI (Fin.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Ženy - slalom: 1. M. Schildová (Rak.) 1:52,84 (56,94+55,90), 2. M. Rieschová (Něm.) 1:52,87 (56,13+56,74), 3. Poutiainenová (Fin.) 1:53,18 (56,88+56,30), 4. S. Rieschová (Něm.) 1:53,58 (57,50+56,08), 5. Hospová (Rak.) 1:53,68 (56,87+56,81), 6. Vonnová (USA) 1:53,79 (57,05+56,74), 7. Záhrobská (ČR) 1:53,83 (57,29+56,54), 8. Kirchgasserová (Rak.) 1:54,03 (57,55+56,48), 9. Mazeová (Slovin.) 1:54,30 (57,18+57,12), 10. Chmelarová (Něm.) 1:54,77 (57,88+56,89), ...v 1. kole 69. Smutná (ČR) 1:07,07.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 38 závodů): 1. M. Rieschová 125 b., 2. Poutiainenová 110, 3. Rebensburgová (Něm.) a M. Schildová obě 100, 5. Hölzlová (Něm.) 86, 6. Mazeová 69, ...14. Záhrobská 36.

Basketbal

Mattoni Národní basketbalová liga - 10. kolo

Nový Jičín - USK Praha 93:67 (40:32)
Ostrava - Pardubice 70:80 (26:36)
Kolín - Prostějov 64:83 (37:44)
Plzeň - Opava 51:64 (21:11, 32:32, 43:47)

Jadranská liga - 7. kolo

ČEZ Nymburk - Partizan Bělehrad 73:69 (16:15, 37:35, 54:52)
Cedevita Záhřeb - Budučnost Podgorica 70:59 (38:30)
Olimpija Lublaň - Široki Brijeg 107:70 (67:37)
Radnički Kragujevac - Krka Novo Mesto 86:82 (41:46)
Igokea Aleksandrovac - KK Zadar 78:75 (44:44)

Excelsior Ženská basketbalová liga - 5. kolo

VŠ Praha - Pardubice 83:61 (37:32)
Frisco Brno - Hradec Králové 87:60 (40:33)
Strakonice - Slovanka MB 72:60 (44:27)
Karlovy Vary - Valosun Brno 56:59 (29:21)
Trutnov - USK Praha 60:101 (29:48)

NBA - základní část

Atlanta - Utah 86:90
Dallas - Philadelphia 99:90
Indiana - Houston 99:102
LA Clippers - Detroit 107:113 po prodl.
Minnesota - New York 112:103
Oklahoma City - Portland 110:108
Orlando - Toronto 106:110
Phoenix - Sacramento 103:89
Washington - Charlotte 85:93

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

Uniqa extraliga mužů - 11. kolo

Ústí nad Labem - Odolena Voda 3:0 (19, 14, 18)
Zlín - Kladno 3:0 (20, 25, 21)
Havířov - Ostrava 1:3 (-24, 22, -23, -16)
ČZU Praha - Příbram 3:1 (20, -21, 22, 18)

JAPONSKO - Mistrovství světa žen - semifinále a zápasy o umístění

Semifinále
Rusko - USA 3:1 (16, -13, 19, 21)
Brazílie - Japonsko 3:2 (-22, -33, 22, 22, 11)
O 5.-8. místo:
Turecko - Německo 3:2 (23, 18, -14, -20, 11)
Itálie - Srbsko 3:0 (20, 15, 22)
O 9.-12. místo:
Polsko - Nizozemsko 3:2 (-24, 22, 22, -19, 9)
Čína - Kuba 3:1 (-16, 22, 19, 22)

Středoevropská liga žen

STEG Linec - Modřanská Prostějov 0:3 (-12, -23, -19)

Házená

Extraliga mužů - 11. kolo

Dukla Praha - Přerov 44:26 (22:12)
Karviná - Plzeň 25:24 (10:10)
Lovosice - Třeboň 40:24 (21:8)
Jičín - Frýdek-Místek 32:19 (17:8)
Kopřivnice - Hranice 28:27 (12:11)
Zubří - Královo Pole 38:28 (22:18)

Interliga žen - 11. kolo

Písek - Olomouc 24:23 (10:11)
Most - Trenčín 30:29 (15:11)
Poruba - ŠKP Bratislava 23:31 (10:15)
Veselí nad Moravou - Zlín 27:21 (12:9)
Šaľa - Michalovce 33:31 (16:18)

Motorismus

ABÚ ZABÍ (SAE) - Kvalifikace na GP Abú Zabí, 19. závod MS vozů formule 1

Kvalifikace: 1. Vettel (Něm./Red Bull) 1:39,394, 2. Hamilton (Brit./McLaren) 1:39,425, 3. Alonso (Šp./Ferrari) 1:39,792, 4. Button (Brit./McLaren) 1:39,823, 5. Webber (Austr./Red Bull) 1:39,925, 6. Massa (Braz./Ferrari) 1:40,202, 7. Barrichello (Braz./Williams) 1:40,203, 8. M. Schumacher 1:40,516, 9. Rosberg (oba Něm./Mercedes) 1:40,589, 10. Petrov (Rus./Renault) 1:40,901.

CARDIFF (VB) - Britská rallye, závěrečný 13. díl MS v automobilových soutěžích

Po 2. etapě: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) 2:32:24,0, 2. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -4,8, 3. Hirvonen, Lehtinen -1:28,0, 4. Latvala, Anttila (všichni Fin./Ford Focus) -1:36,6, 5. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -1:52,0, 6. H. Solberg, Prévot (Nor., Belg./Ford Focus) -5:01,4, ...19. Semerád, Ernst (ČR/Mitsubishi Lancer) -20:11,2.

ABÚ ZABÍ (SAE) - Závod formulového seriálu GP2

1. Pérez (Mex./Barwa Addax) 59:53,752, 2. Turvey (Brit./iSport) -21,065, 3. Bird (Brit./ART) -29,695, ...8. Král (ČR/Super Nova Racing) -39,724.
Průběžné pořadí: 1. Maldonado (Ven./Rapax) 87 b., 2. Pérez 71, 3. Bianchi (Fr./ART) 52, ...26. Král 1.

Cyklistika

KUTNÁ HORA - Závod Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Muži - 5. závod: 1. Kyzivát (Johnson Control Ml. Boleslav) 1:08:46, 2. O. Bambula (Budvar Tábor) -51, 3. Friedl (Merida Biking) -57, 4. Kášek (Budvar Tábor) -1:08, 5. Škarnitzl (dimp Giant) -1:44, 6. R. Polnický (Empella team) -1:46.
Pořadí po pátém závodu: 1. Kášek 225 bodů, 2. O. Bambula 220, 3. Kyzivát 167, 4. Štybar 120, 5. Dlask (oba Telenet Fidea) 113, 6. Metlička (SR) 111.
Ženy - 6. závod: 1. Havlíková (APB Cycling) 34:42, 2. Mikulášková (Stadion Louny) -1:18, 3. Kalašová (Scott Kolín) -4:10.
Pořadí po šestém závodu: 1. Havlíková 300 bodů, 2. Kyptová (Johnson Control Ml. Boleslav) 260, 3. Mikulášková 235.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 10. kolo

Sokol Pardubice - FbŠ Bohemians 2:5 (0:0, 1:4, 1:1)
SSK Future - 1. SC Vítkovice 2:11 (1:3, 0:2, 1:6)

Pohár ČFbU mužů - čtvrtfinále

TJ Znojmo - Hattrick Brno 7:4 (1:2, 3:1, 3:1)

Extraliga žen - 10. kolo

Děkanka Praha - 1. SC Vítkovice 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
Herbadent SJM Praha - FBC Ostrava 17:3 (3:1, 6:1, 8:1)
FBS Olomouc - FBK Trutnov 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
FbŠ Bohemians - Elite Praha 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
Sokol Brno Židenice - FBC Liberec 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)

Dostihy

PRAHA - Klusácký mítink

Zimní cena tříletých Kajot (tříletí klusáci, 64.000 korun, autostart, 2715
m): 1. Aadje Boer (jezdec a trenér Jaroslav Dobrovolný, stáj Hypokramed), 2. Vanessa G, 3. Treviso. Výrok: zadrženě daleko - daleko. Kilometrový čas: 1:20,5.
Výsledky rámcových dostihů:
I.: Grejs (Coufal) - William As - Pearl Monica,
II.: Walentine (Kalčíková) - Kaizer Jamacan - Fever Misi,
III.: Speedy du Perche (Volfová) - Déja Vu - Instant Diamant,
IV.: Extrém (am. Svoboda) - Tex Diamond - Summerjam,
V.: Lucky du Relais (Volfová) - Riga de Mai - Jumby dúOccagnes,
VI.: Electra Glide (am. Svoboda) - Gilli - Espace Giant,
VIII.: Angel Face JS (am. Svoboda) - Schanhay - Raissa du Roumois,
IX.: Paashaas (am. Čemusová) - Twisted,
X.: Cita JS (am. Papežík) - Uspride Limburgia - Highsummer Diamant.

Futsal

První liga - 10. kolo

Zruč nad Sázavou - Teplice 3:6 (2:3)

Gymnastika

STUTTGART (Něm.) - Světový pohár ve sportovní gymnastice

Muži
Prostná:
1. Šatilov (Rus.) 15,125 b.
Kůň na šíř: 1. Berki (Maď.) 15,425.
Kruhy: 1. Balandin (Rus.) 15,425.
Přeskok: 1. Berbecar (Rum.) 15,937.
Bradla: 1. Petkovšek (Slovin.) 15,275.
Hrazda: 1. Boy (Něm.) 15,900, ...5. Konečný (ČR) 14,425.
Ženy
Prostná:
1. Mitchellová (Austr.) 14,275.
Přeskok: 1. Cairnsová (Brit.) 13,937.
Kladina: 1. Mitchellová 15,325.
Bradla: 1. Mitchellová 14,150, ...6. Šikulová (ČR) 13,525.

Hokejbal

Extraliga - 12. kolo

Vlašim - Ústí nad Labem 1:2 po sam. nájezdech (0:0, 1:0, 0:1)
Karviná - Hradec Králové 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
Kert Park Praha - Dobřany 7:2 (3:1, 2:0, 2:1)
Pardubice - Most 3:6 (1:4, 1:0, 1:2)
Třinec - Letohrad 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Kladno - Plzeň 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 1:1)

Ragby

PRAHA - Utkání ME Divize 1B

Česko - Belgie 12:24 (9:24)

Rychlobruslení

HEERENVEEN (Niz.) - Světový pohár

Muži
1500 m:
1. Davis (USA) 1:45,04, 2. Kuipers 1:45,48, 3. Tuitert (oba Niz.)
1:45,95, ...divize B: 19. Sáblík (ČR) 1:55,13.
Ženy
500 m:
1. Wolfová (Něm.) 38,17, 2. Boerová (Niz.) 38,54, 3. Kodairaová (Jap.) 38,77, ...divize B: 3. Erbanová (ČR) 39,72.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 16 závodů): 1. Wolfová 200, 2. Boerová 150, 3. Kodairaová 130, ...19. Erbanová 26.
3000 m: 1. Beckertová (Něm.) 4:04,38, 2. Klassenová 4:07,19, 3. Grovesová (obě Kan.) 4:08,01, ...divize B: 17. Erbanová 4:26,33.

Stolní tenis

VARŠAVA (Pol.) - Turnaj série Pro Tour

Muži
Dvouhra - 3. kolo:

Kasahara (Jap.) - Prokopcov (ČR) 4:1 (-5, 11, 2, 4, 7)
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Gavlas, Korbel (ČR) - Górak, Wang Ceng-i (Pol.) 4:3 (5, -8, -6, -3, 5, 9, 9)
Semifinále:
Gavlas, Korbel - Baum, Steger (Něm.) 4:0 (5, 4, 10, 5)

Šerm

PAŘÍŽ (Fr.) - Mistrovství světa

Muži - kord (družstva)
Finále:
Francie - USA 45:36
O 3. místo: Maďarsko - Rusko 36:34
Český tým obsadil 22. místo.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze