Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



12. 9. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 8. kolo

Bohemians 1905 - Příbram 1:0 (1:0)
Hradec Králové - Slavia 0:0
Plzeň - Ústí nad Labem 7:0 (4:0)
Teplice - Brno 1:2 (1:1)

Druhá liga - 7. kolo

Žižkov - Zlín 1:0 (1:0)
Karviná - Varnsdorf 2:0 (2:0)

ČFL - 6. kolo

Liberec B - Vltavín 0:1 (0:1)
Plzeň B - Česká Lípa 2:0 (0:0)
Slavia B - Kunice 3:1 (1:1)

MSFL - 6. kolo

Olomouc B - Frýdek-Místek 1:2 (0:1)

Divize

Divize A - 6. kolo:
Koloveč - Benešov 1:1 (1:0)
Tábor - Strakonice 1:1 (1:1)
Vlašim B - Votice 3:2 (3:1)
Divize B - 6. kolo:
Admira Praha - Polepy 5:0 (3:0)
Most B - Teplice B 0:3 (0:2)
Jirny - Vyšehrad 3:1 (2:0)
Roudnice nad Labem - Meteor Praha 3:2 (1:1)
Divize C - 6. kolo:
Nový Bydžov - Hradec Králové B 1:1 (1:0)
Horní Měcholupy - Pěnčín-Turnov 2:1 (0:0)
Divize D - 6. kolo:
Velké Meziříčí - Tasovice 3:3 (1:2)
Hodonín - Uherský Brod 2:1 (1:1)
Třebíč - Pelhřimov 3:1 (2:1)
Žďár nad Sázavou - Bystrc 5:0 (1:0)
Divize E - 6. kolo:
Brumov - Mohelnice 0:2 (0:1)
Havířov - Mikulovice 4:1 (1:0)
Nový Jičín - Kravaře 0:2 (0:1)
Šumperk - Opava B 4:2 (2:1)

Anglická liga - 4. kolo

Birmingham - Liverpool 0:0

Italská liga - 2. kolo

Brescia - Palermo 3:2
Catania - Parma 2:1
FC Janov - Chievo 1:3
Juventus Turín - Sampdoria Janov 3:3
Lazio Řím - Boloňa 3:1
Lecce - Fiorentina 1:0
Neapol - Bari 2:2

Belgická liga - 6. kolo

FC Bruggy - Genk 2:2
Lokeren - Westerlo 3:1

Francouzská liga - 5. kolo

Brest - Lorient 0:0
Nice - Bordeaux 2:1
Marseille - Monako 2:2

Německá liga - 3. kolo

Mohuč - Kaiserslautern 2:1
Kolín nad Rýnem - St. Pauli 1:0

Ruská liga - 20. kolo

Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:0
Samara - Nalčik 2:0
Dynamo Moskva - Groznyj 3:1
Rostov na Donu - Machačkala 1:0

Španělská liga - 2. kolo

Getafe - Levante 4:1
Gijón - Mallorca 2:0
Zaragoza - Málaga 3:5
Villarreal - Espaňol Barcelona 4:0
FC Sevilla - La Coruňa 0:0

Nizozemská liga - 5. kolo

Breda - Feyenoord Rotterdam 2:0
Haag - Graafschap 2:2
Groningen - Utrecht 1:0

Rakouská liga - 7. kolo

Rapid Vídeň - Austria Vídeň 0:1

Slovenská liga - 8. kolo

Slovan Bratislava - Trnava 1:1

Portugalská liga - 4. kolo

Marítimo - Pacos Ferreira 1:1
Portimonense - Rio Ave 3:1
Leiria - Nacional Funchal 2:1
Coimbra - Naval 3:0

Dánská liga - 8. kolo

Aalborg - Horsens 2:3
Esbjerg - Lyngby 2:3
Bröndby Kodaň - Sönderjyske 3:1

Ukrajinská liga - 9. kolo

Mariupol - Karpaty Lvov 2:3
Poltava - Dněpropetrovsk 0:2
Metalist Charkov - Lugansk 3:0

Polská liga - 5. kolo

Chorzów - Legia Varšava 1:0
Polonia Varšava - Kielce 1:3

Druhá německá liga - 3. kolo

Bochum - Augsburg 0:2
Fürth - Cáchy 1:1
Hertha Berlín - Bielefeld 3:1

MLS

New York - Colorado 3:1
Toronto - D.C. United 0:1
Philadelphia - Chicago 1:0
San Jose - Dallas 0:0
Los Angeles - Columbus 3:1

PRAHA - Kvalifikace mistrovství Evropy fotbalistek do 19 let

Česko "19" - Severní Irsko "19" 4:2 (2:1)

Hokej

Druhá liga

Skupina Východ - 2. kolo:
Šumperk - Vsetín 8:0 (2:0, 5:0, 1:0)
Uherské Hradiště - Nový Jičín 6:4 (3:2, 2:2, 1:0)
Skupina Střed - 1. kolo:
Chotěboř - Trutnov 3:4 (0:0, 0:2, 3:2)
Kolín - Nymburk 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Kutná Hora - Žďár nad Sázavou 7:5 (1:1, 3:1, 3:3)
Skupina Západ - 1. kolo:
Klatovy - Děčín 3:6 (1:2, 1:1, 1:3)

KHL

Jekatěrinburg - OHK Dynamo 5:4 v prodl.
Nižněkamsk - Viťaz Čechov 2:1 v prodl.

Německá liga - 4. kolo

Hamburk - Mnichov 4:1
Hannover - Augsburg 4:3
Krefeld - Düsseldorf 4:5 v prodl.
Mannheim - Norimberk 2:1
Straubing - Iserlohn 8:3
Wolfsburg - Kolín nad Rýnem 7:2
Ingolstadt - Eisbären Berlín 7:4

Slovenská liga

Banská Bystrica - Zvolen 2:1 po sam. nájezdech
Skalica - Martin 1:2
Trenčín - Poprad 1:0
Košice - Žilina 6:0
Slovan Bratislava - Nitra 1:2 po sam. nájezdech

WINDSOR (Kan.) - Přípravný zápas hokejové dvacítky

London Mustang - Česká republika "20" 3:4 (0:0, 1:3, 2:1)

Tenis

NEW YORK (USA) - US Open, grandslamový turnaj

Junioři
Finále:
Sock (USA) - Kudla (10-USA) 3:6, 6:2, 6:2
Juniorky
Finále:
Gavrilovová (1-Rus.) - Putincevová (Rus.) 6:3, 6:2

Lyžování

LILLEHAMMER (Nor.) - Závod letní série Kontinentálního poháru skokanů na lyžích

HS 138: 1. Zima (Slovin.) 248,6 b. (132,5+125,5 m), 2. Descombe (Fr.) 229,6 (122,5+125,5), 3. Janda 227,9 (119+127,5), 4. Hájek 222,4 (121+123), ...11. Hlava 212,3 (119,5+120), 47. Koudelka (všichni ČR) 76,2 (107) - nepostoupil do 2. kola.
Průběžné pořadí Kontinentálního poháru (po 9 závodech): 1. Stoch (Pol.) 480 b., 2. Strolz (Rak.) 370, 3. Janda 286, ...5. Hájek 239, 19. Hlava 130, 23. Sedlák 104, 27. Matura (všichni ČR) 80.

Basketbal

TURECKO - Mistrovství světa mužů - finále a zápasy o umístění

Finále:
USA - Turecko 81:64 (22:17, 42:32, 61:48)
O 3. místo:
Litva - Srbsko 99:88 (23:22, 48:38, 72:54)
O 5. místo:
Argentina - Španělsko 86:81 (23:16, 49:32, 65:62)

BRNO - ME basketbalistů na vozíku

Finále:
Nizozemsko - Švýcarsko 61:52
O 7. místo:
Česko - Rakousko 74:55 (20:18, 36:36, 49:47)

Volejbal

NIŠ (Srb.) - ME juniorek - finále a zápasy o konečné umístění

Finále:
Itálie - Srbsko 3:1 (19, 20, -23, 21)
O 3. místo:
Česko - Německo 3:1 (17, -18, 22, 23)
O 5. místo:
Turecko - Slovensko 3:2 (-21, 22, -23, 15, 13)
O 7. místo:
Rusko - Slovinsko 3:1 (17, 14, -19, 10)

Házená

Extraliga mužů - 1. kolo

Frýdek-Místek - Přerov 22:33 (13:18)
Jičín - Hranice 20:18 (8:10)

Interliga žen - 2. kolo

Slavia Praha - Písek 34:27 (17:11)

Pohár EHF mužů - 1. kolo, odveta

Dukla Praha - Hlohovec 32:23 (17:9); první zápas 18:22, postoupila Dukla

Motorismus

MONZA (It.) - GP Itálie, 14. závod MS vozů formule 1

1. Alonso (Šp./Ferrari) 1h:16:24,572 (prům. rychlost 240,850 km/h), 2. Button (Brit./McLaren) -2,938, 3. Massa (Braz./Ferrari) -4,223, 4. Vettel (Něm./Red Bull) -28,196, 5. Rosberg (Něm./Mercedes) -29,942, 6. Webber (Austr./Red Bull) -31,276, 7. Hülkenberg (Něm./Williams) -32,812, 8. Kubica (Pol./Renault) -34,028, 9. Schumacher (Něm./Mercedes) -44,948, 10. Barrichello (Braz./Williams) -1:04,213.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 19 závodů): 1. Webber 187, 2. Hamilton (Brit./McLaren) 182, 3. Alonso 166, 4. Button 165, 5. Vettel 163, 6. Massa 124, 7. Rosberg 112, 8. Kubica 108, 9. Schumacher 46, 10. Sutil (Něm./Force India) 45.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 350, 2. McLaren 347, 3. Ferrari 290, 4. Mercedes 158, 5. Renault 127, 6. Force India 58.

Japonská rallye, 10. díl mistrovství světa v automobilových soutěžích

1. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C4) 3:10:26,4, 2. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -15,7, 3. Latvala, Anttila (Fin./Ford Focus) -26,0, 4. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -35,2, 5. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) -53,3, 6. Hirvonen, Lehtinen (Fin./Ford Focus) -1,13:5, ...10. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta) -15:20,8.
Průběžné pořadí MS (po 10 z 13 soutěží): 1. Loeb 201 b., 2. Ogier 158, 3. Latvala 132, 4. P. Solberg 118, 5. Sordo 107, 6. Hirvonen (Fin./Ford Focus) 94, ...18. Prokop 3.
Pořadí týmů: 1. Citroën Racing 345 b., 2. Ford 250, 3. Citroën Junior Team 183, 4. Stobart-Ford 130, 5. Munchi's Ford 46.
Pořadí S-WRC (po 8 z 10 soutěží): 1. Pons (Šp./Ford Fiesta) 96, 2. Prokop 96, 3. Ketomaa (Fin./Ford Fiesta) 83.

MONZA (It.) - Závod formulového seriálu GP2

1. Vietoris (Něm./Racing Engineering) 32:28,733, 2. D'Ambrosio (Belg./DAMS) -1,048, 3. Bird (Brit./ART) -1,184.
Průběžné pořadí: 1. Maldonado (Ven./Rapax) 87 b., 2. Pérez (Mex./Barwa Addax) 60, 3. Bianchi (Fr./ART) 52.

FERMO (It.) - Velká cena Itálie, závěrečný 15. závod MS v motokrosu ve třídách MX1 a MX2

MX1
1. jízda:
1. Ramon (Belg./Suzuki) 39:33,144, 2. Boog (Fr./Kawasaki)  2,174, 3. Pourcel (Fr./Kawasaki) -4,173.
2. jízda: 1. Desalle (Belg./Suzuki) 40:19,772, 2. Pourcel -4,419, 3. Nagl (Něm./KTM) -6,278.
GP celkově: 1. Desalle 43, 2. Ramon 43, 3. Pourcel 42.
Konečné pořadí MS: 1. Cairoli (It./KTM) 625, 2. Desalle 537, 3. Philippaerts (It./Yamaha) 502, ...38. Neugebauer (ČR/Kawasaki) 15.
MX2
1. jízda:
1. Roczen (Něm./Suzuki) 39:20,219, 2. Musquin (Fr./KTM)  17,333, 3. Van Horebeek (Belg./Kawasaki) -32,877, ...14. Michek (ČR/TM) -1:52,205, 35. Smitka (ČR/KTM) nedokončil.
2. jízda: 1. Roczen 40:39,797, 2. Frossard (Fr./Kawasaki) -24,745, 3. Paulin (Fr./Yamaha) -27,697, ...14. Michek -1 kolo, 30. Smitka nedokončil.
GP celkově: 1. Roczen 50, 2. Paulin 38, 3. Tonus (Švýc./Suzuki) 34, ...14. Michek 14.
Konečné pořadí MS: 1. Musquin 635, 2. Roczen 574, 3. Frossard 478, ...24. Michek 38, 26. Smitka 33.

DIVIŠOV - Mistrovství ČR dvojic na ploché dráze

1. Franc, Simota (HBC & Vrates Speedway/CS-MV), 2. Kůs, Dobrucki (Olymp Praha), 3. Jaroš, Šitera (DaK Moto Jablonec), 4. Hádek, Holub (PK Plzeň), 5. Milík, Dym (PRO-TEC Speedway Klub Miletice), 6. Suchánek, Petrák (AMK ZP Pardubice).

ZOLDER (Belg.) - Šestý závod ME tahačů

Třetí závod: 1. Östreich (Něm./Renault) 27:32,870, 2. Albacete (Šp./MAN) -32,111, 3. Vršecký (ČR/Buggyra) -41,640, ...5. Lacko (ČR/MAN) -55,786.
Čtvrtý závod: 1. Bösiger (Švýc./Renault) 26:33,473, 2. Östreich - 0,311, 3. Lacko -50,029, ...5. Vršecký -1:00,152.
Stav ME: 1. Albacete 305 b., 2. Bösiger 262, 3. Hahn (Něm./MAN) 250, ...5. Vršecký 188, 7. Lacko 135.

Cyklistika

Vuelta, silniční etapový závod - 15. etapa: Solares - Lagos de Covadonga (187,3 km)

1. Barredo (Šp.) 4:33:09, 2. Sijmens (Belg.) -1:07, 3. M. Velits (SR) -1:43, 4. Van Avermaet (Belg.) -2:06, 5. Cazaux (Fr.) -2:10, 6. Kaisen (Belg.) -2:12, 7. Mosquera (Šp.) -2:15, 8. Nibali (It.), 9. P. Velits (SR), 10. Rodríguez (Šp.) všichni -2:26, ...36. Kreuziger (ČR) -5:47.
Průběžné pořadí: 1. Nibali 65:31:14, 2. Rodríguez -4, 3. Mosquera -39, 4. P. Velits -2:29, 5. Tondó (Šp.) -2:30, 6. Roche (Ir.) -2:47, 7. F. Schleck (Luc.) -10:07, 8. Danielson (USA) -3:48, 9. Sastre (Šp.) -4:29, 10. Karpec (Rus.) -6:27, ...34. Kreuziger -26:29.

Jednorázový cyklistický závod Paříž - Brusel

219 km: 1. Ventoso (Šp.) 4:56:50, 2. Feillu (Fr.), 3. Van Dijk (Niz.), 4. Martens (Něm.), 5. Keukeleire (Belg.), 6. Donati (It.) všichni stejný čas.

TEPLICE NAD METUJÍ - Specialized Rallye Sudety, závěrečný 6. závod Českého poháru horských kol (120 km)

Muži: 1. Spěšný (S&H Superior MTB) 5:21:17, 2. Jobánek (Merida Biking Team) -51, 3. Bubílek (Kellys BikeRanch) -7:44.
Konečné pořadí Českého poháru: 1. Jobánek 1315 bodů, 2. Vokrouhlík (Factor Bike Team) 1125, 3. Koloušek Reeh (Scott Cycling Team Kolín) 1050.
Ženy: 1. Tlamková (Merida Biking Team) 6:57:00, 2. Černá (MTB Příchovice) -2:38, 3. Čuříková (VEUS Vyškov) -15:46.
Konečné pořadí Českého poháru: 1. Čuříková 1390, 2. Tlamková 1385, 3. Nováková (Merida Biking Team) 1285.

Florbal

Polish Cup mužů

Polsko - Česká republika 1:11 (0:4, 0:5, 1:2)
Norsko - Dánsko 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Finsko - Švédsko 6:8 (1:4, 2:2, 3:2)

Baseball

Extraliga - semifinále

Technika Brno - Express Brno 1:4, stav série 0:2

MLB

Národní liga:
Washington - Florida 1:4
Cincinnati - Pittsburgh 5:4 (v 10. směně)
New York Mets - Philadelphia 4:3
Atlanta - St. Louis 6:3 (ve 12. směně)
Houston - Los Angeles Dodgers 3:6
Milwaukee - Chicago Cubs 0:1
Colorado - Arizona 2:1
San Diego - San Francisco 1:0
Americká liga
Cleveland - Minnesota 0:1 (ve 12. směně)
Detroit - Baltimore 3:5
Toronto - Tampa Bay 1:13
Texas - New York Yankees 7:6
Chicago White Sox - Kansas 2:8
Los Angeles Angels - Seattle 7:4
Oakland - Boston 4:3

Box

BRIDGETOWN (Barbados) - MS žen

Do 60 kg 
1. kolo:
Dilhofová (ČR) - Gilcaová (Mold) 4:1

Dostihy

PRAHA - Dostihový mítink

Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha (proutěné překážky 4200 m, dotace 400.000 Kč): 1. Fiftynine (Šimůnek, trenér Zobal, stáj Luka-Mandak), 2. Amber Hill, 3. Fantastyka. Výrok: jistě - 1 3/4 - 2 1/4. Čas: 5:15,15.
Další dostihy:
I. Love Style (ž. Šafář) - My Objector - Irish Fire,
II. Laran (ž. Chaloupka) - Ofset - Stefan,
III. Wladan (ž. Chaloupka) - Vignola - Amica Per Vita,
IV. Werze (žk. Laube) - Perito Stixen - Dabl,
V. Goldrun (Liška) - Indian Reef - Labrador,
VI. Line Honey (Verner) - Ediggio - Agromerace,
VIII. Winky Winky (ž. Zatloukal) - Along - Alsina.

Golf

HILVERSUM (Niz.) - Turnaj evropského okruhu KLM Open

1. Kaymer (Něm.) 266 (67+67+66+66), 2. Zanotti (Par.) 270 (68+68+65+69) a Nilsson (Švéd.) 270 (68+65+68+69), 4. Lara (Šp.) 271 (67+68+71+65), Horsey (Brit.) 271 (67+67+69+68), Fernández-Castaňo (Šp.) 271 (66+69+67+69) a Oosthuizen (JAR) 271 (73+67+66+65).

Gymnastika

BRNO - MČR žen ve sportovní gymnastice

Víceboj: 1. Šikulová (Sokol Brno I) 52,40, 2. Hadrbolcová 45,40, 3. Moláčková (obě Bohemians) 45,10.
Bradla: 1. Šikulová 13,85, 2. Pálešová (Sokol Brno I) 11,85, 3. Moláčková 10,18.
Kladina: 1. Šikulová 13,10, 2. Moláčková 12,35, 3. N. Jáňová (Sokol Brno I) 10,85.
Prostná: 1. Šikulová 12,75, 2. Moláčková 11.20, 3. Hadrbolcová 11,10.
Přeskok: 1. Šikulová 13,38, 2. Barešová (Sokol Brno I) 12,25, 3. Nyklová (Sokol Kampa) 11,83.

Judo

TOKIO (Jap.) - Mistrovství světa

Muži
Do 60 kg:
1. Sobirov (Uzb.), 2. Zantraja (Ukr.), 3. Hiraoka (Jap.) a Galstjan (Rus.), ...Petřikov (ČR) vyřazen v 3. kole.
Do 66 kg: 1. Morišita (Jap.), 2. Cunha (Braz.), 3. Hašbátar (Mong.) a
Korval (Fr.).
Ženy
Do 48 kg:
1. Asamiová, 2. Fukumiová (obě Jap.), 3. Menezesová (Braz.) a Dumitruová (Rum.).
Do 52 kg: 1. Nišidaová, 2. Nakamuraová (obě Jap.), 3. Munchbátarová (Mong.) a Kuzjutinová (Rus.), ...Chytrá (ČR) vyřazena v 2. kole.

Kanoistika

TACEN (Slovin.) - MS ve vodním slalomu

Muži
C1:
1. T. Estanguet (Fr.) 95,70 (0 trest. sekund), 2. Martikán (SR) 98,61 (0), 3. Domenjo (Šp.) 99,41 (0), ...11. Mašek, 28. Ježek (oba ČR) - vyřazeni v semifinále.
K1: 1. Molmenti (It.) 91,00 (0), 2. Hradilek (ČR) 93,56 (2), 3. Meglič (Slovin.) 93,74 (0), ...11. Hilgert, 16. Přindiš (oba ČR) - vyřazeni v semifinále.
3xC1: 1. Slovensko (Martikán, Beňuš, Slafkovský) 105,34 (0), 2. Německo 106,71 (0), 3. Česko (Mašek, Ježek, Jáně) 110,67 (0).
3xK1: 1. Německo (Aigner, Grimm, Dörfler) 101,80 (0), 2. Francie 102,92 (0), 3. Itálie 103,55 (2), ...15. Česko (Hradilek, Hilgert, Přindiš) 118,03 (12).
Ženy
C1:
1. Dukátová (SR) 125,71 (2), 2. Guineaová 131,90 (2), 3. 3. Foxová (obě Austr.) 134,18 (4), ...11. Hošková, 19. Kašparová (obě ČR) - vyřazeny v semifinále.

Pozemní hokej

Extraliga mužů a žen - 2. kolo

Muži
President - Slavia Praha 2:4 (1:3)
Mnichovice - Rakovník 0:7 (0:2)
Litice - Bolevec 4:0 (1:0)
Hostivař - Hradec Králové 2:4 (1:3)
Litice - Hostivař 6:2 (4:0)
Ženy
Slavia - Bohemians 3:0 (1:0)
Hostivař - Praga 2:3 (1:2)
Mnichovice - Rakovník 3:7 (1:3)

BUENOS AIRES (Arg.) - Mistrovství světa žen

Finále:
Argentiona - Nizozemsko 3:1 (2:0)
O 3. místo:
Anglie - Německo 2:0 (2:0)

Stolní tenis

OSTRAVA - Mistrovství Evropy

Muži
Skupina A:
Česká republika - Německo 1:3
Vráblík - Boll 0:3 (-10, -9, -8), Prokopcov - Süss 3:1 (7, -6, 7, 7), Šimončík - Ovtcharov 1:3 (8, -5, -7, -2), Prokopcov - Boll 0:3 (-7, -7, -11)
Česká republika - Polsko 1:3
Korbel - Wang Ceng-i 3:2 (-8, 5, 10, -11, 6), Prokopcov - Blaszczyk 1:3 (-5, 9, -5, -8), Vráblík - Such 1:3 (-7, 8, -11, -8), Prokopcov - Wang Ceng-i 0:3 (-6, -9, -18).
Další utkání
Polsko - Řecko 0:3
Německo - Řecko 3:0
Ženy
Skupina C:
Česká republika - Švédsko 3:0
Štrbíková - Ekholmová 3:1 (7, -7, 8, 7), Vacenovská - Petterssonová 3:0 (8, 6, 9), Hadačová - Quachová 3:0 (7, 10, 4)
Další utkání
Maďarsko - Bělorusko 2:3

Střelba

PLZEŇ - Mistrovství ČR

Muži
Libovolná malorážka:
1. Šuna 700,6 (598+102,6), 2. Smol (oba Dukla Plzeň) 700,1 (597+103,1), 3. Čihák (Sezemice) 699,7 (597+102,7).
Libovolná malorážka 3x40: 1. Haman 1265,8 (1166+99,8), 2. Opelka (oba Rapid Plzeň) 1262,6 (1167+95,6), 3. Hrabovský (Dukla Plzeň) 1262,3 (1162+100,3).
Libovolná pistole: 1. Postupa (Č. Budějovice) 643,5 (554+89,5), 2. Tenk (Rapid Plzeň) 639,8 (545+94,8), 3. Borůvka (Olymp Brno) 639,5 (549+90,5).
Rychlopalná pistole: 1. Podhráský 780,0 (579+201,0), 2. Strnad (oba Rapid Plzeň) 777,7 (582+195,7), 3. Fiala (Dukla Plzeň) 770,8 (577+193,8).
Ženy
Sportovní pistole:
1. Marušková (Dukla Plzeň) 799,8 (591+208,8), 2. M. Musilová (Dukla) 772,7 (575+197,7), 3. Brabcová (Louny) 764,6 (572+192,6).
Sportovní malorážka: 1. Sýkorová (Rapid Plzeň) 682,8 (584+98,8), 2. Lauermannová (Ruprechtice) 675,9 (578+97,9), 3. Bartošová (Rapid Plzeň) 674,3 (578+96,3).

Triatlon

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Finálové závody MS

1. Snowsillová 1:49:43, 2. Moffattová (obě Austr.) -1:44, 3. Spirigová (Švýc.) -1:45, 4. Nordenová (Švéd.) -1:46, 5. Findlayová (Kan.) -1:48, 6. Hollandová (Brit.) -1:49, ...38. Vodičková (ČR) -5:21.
Konečné pořadí MS (po 7 závodech): 1. Moffattová 3806 b., 2. Spirigová 3413, 3. Nordenová 3390, 4. Jenkinsová (Brit.) 3184, 5. Findlayová 3016, 6. Hewittová (N. Zél.) 2877, ...52. Vodičková 526, 57. Frintová 497, 130. Stonová (obě ČR) 31.

Veslování

MONTEMOR-O-VELHO (Port.) - Mistrovství Evropy

Muži
Skif:
1. Synek (ČR) 6:47,96, 2. Karonen (Švéd.) 6:50,76, 3. Schulze (Něm.) 6:52,49.
Skif lehkých vah: 1. Miani (It.) 7:45,41.
Dvojka bez kormidelníka: 1. Tziallas, Christu (Řec.) 6:30,34, ...B-finále: 2. Makovička, Houska (ČR) 6:42,68.
Dvojka bez kormidelníka lehkých vah: 1. Tilliet, Bette (Fr.) 7:12,99.
Dvojskif: 1. Berrest, Bahain (Fr.) 6:12,12, 2. Raja, Taimsoo (Est.) 6:12,90, 3. Jirka, Vitásek (ČR) 6:13,57.
Dvojskif lehkých vah: 1. Lichtschlag, Hartig (Něm.) 6:21,46, ...B-finále:
6. Kapa, Čabla (ČR) 6:40,70.
Čtyřka bez kormidelníka: 1. Německo (Bertram, Urban, Kaeufer, Eichner) 5:52,54, 2. Řecko 5:54,08, 3. ČR (Horváth, Bruncvík, Doleček, Gruber) 5:54,09.
Čtyřka bez kormidelníka lehkých vah: 1. Německo (Seibt, Schoemann-Finck, J. Kühner, M. Kühner) 5:54,78, ...B-finále: 1. ČR (O. Vetešník, J. Vetešník, Vraštil, Kopáč) 6:06,01.
Párová čtyřka: 1. Polsko (Wasielewski, Kolbowicz, Jelinski, Korol) 5:53,04, ...B-finále: 1. ČR (Andrle, Ouředníček, Basl, Burzla) 5:58,18.
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie (Sancassani, Ruta, Gabriele, Basalini) 6:19,06.
Osmiveslice: 1. Německo (Hauffe, Reinelt, Wilke, Mennigen, R. Schmidt, Müller, Seifert, S. Schmidt, korm. Sauer) 5:51,94, ...B-finále: 1. ČR (Handlovič, Pilc, Koloc, Szabó, Srna, Běhal, Klang, Melichar, korm. Šuma) 5:47,93.
Osmiveslice lehkých vah: 1. Itálie (Scala, Riccardi, De Maria, Dell'Aquila, Ceccatelli, Gallo, La Padula, Mascarenhas, korm. Di Palma) 6:08,64.
Ženy
Skif:
1. Karstenová (Běl.) 7:24,63, 2. Knapková (ČR) 7:25,90, 3. Svenssonová (Švéd.) 7:27,47.
Skif lehkých vah: 1. Draegerová (Něm.) 8:39,47.
Dvojskif: 1. Thieleová, Schillerová (Něm.) 6:49,87, 2. Fularczyková, Michalská (Pol.) 6:51,86, 3. Schiavoneová, Sancassaniová (It.) 6:53,39, ...5. J. Antošová, L. Antošová (ČR) 6:56,82.
Dvojskif lehkých vah: 1. Jazitziduová, Tsiavuová (Řec.) 6:58,18.
Dvojka bez kormidelnice: 1. Lupascuová, Albuová (Rum.) 7:22,89.
Čtyřka bez kormidelnice: 1. Bělorusko (Haurová, Helachová, Haurilenková, Ključenská) 7:28,81.
Párová čtyřka: 1. Ukrajina (Tarasenková, Burjaková, Koženková, Dementěvová) 6:22,22.
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie (Marascaová, Polliniová, Trivellaová, Bellová) 7:15,18.
Osmiveslice: 1. Rumunsko (Cogianuová, Zahariaová, Bursucová, Craciunová, Cojocariuová, Albuová, Lupascuová, Mironcicová, korm. Stoicaová) 6:36,45.

Různé

LIENZ (Rak.) - Extrémní štafetový závod Dolomitenmann

Profesionálové: 1. Kolland Topsport (Rak. - Jonathan Wyatt, Christian Amon, Marcel Potočný a Christoph Soukup) 3:50:39, 2. Red Bull Team (Mezinárodní) 3:59:46, 3. Škoda Auto (Robert Krupička, Jan Škrabálek, Kamil Mrůzek a Jaroslav Kulhavý) 4:01:09, ...9. Fackelmann (oba ČR) 4:13:27, 11. Global Assistance 4:18:18, 12. Nissan (všichni ČR) 4:20:10
Amatéři: 1. Eurofoam 4:16:18, 2. Vodák sport/Volvo Auto Hase (oba ČR) 4:18:13, 3. Sportler best in the Alps (Rak.) 4:18:49, ...5. Dalex Trade A 4:26:53, 9. Nord Blanc (oba ČR) 4:35:48.

MOSKVA (Rus,) - MS v zápase

Muži - volný styl
Do 66 kg:
1. Sušil (Ind.), 2. Gogajev (Rus.), 3. Hasanov (Ázerb.) a Caballero (Kuba).
Do 74 kg: 1. Carguš (Rus.), 2. Gúdarzí (Írán), 3. Hatos (Maď.) a Šapijev (Kaz.).
Do 120 kg: 1. Machov (Rus.), 2. Tajmazov (Uzb.), 3. Berianidze (Gruz.) a Arzumanidis (Řec.).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze