Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



11. 9. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 8. kolo

Sparta - Jablonec 1:0 (0:0)
Slovácko - České Budějovice 2:0 (1:0)

Druhá liga - 7. kolo

Sparta B - Dukla 0:3 (0:1)
Třinec - Sezimovo Ústí 1:0 (0:0)
Hlučín - Sokolov 3:2 (1:0)
Most - Kladno 2:2 (0:2)
Vlašim - Znojmo 2:1 (0:0)

ČFL - 6. kolo

Bohemians Praha - Jablonec B 6:2 (2:1)
České Budějovice B - Ovčáry 3:2 (1:1)
Mladá Boleslav B - Žižkov B 4:0 (1:0)
Pardubice - Chomutov 0:1 (0:1)
Písek - Králův Dvůr 4:0 (2:0)
Karlovy Vary - Hlavice 0:0

MSFL - 6. kolo

Brno B - Uničov 1:2 (1:1)
Zlín B - Slovácko B 3:0 (2:0)
Jihlava B - Opava 0:1 (0:1)
Břeclav - Slavičín 1:0 (0:0)
Líšeň - Zábřeh 1:0 (0:0)
Vítkovice - Hulín 3:2 (0:1)

Divize

Divize A - 6. kolo:
Bohemians 1905 B - Domažlice 0:1 (0:1)
Zličín - Litol 2:3 (2:0)
Doubravka - Třeboň 6:1 (2:0)
Hořovicko - Příbram B 2:1 (1:0)
Motorlet Praha - Sezimovo Ústí B 1:1 (1:1)
Divize B - 6. kolo:
Čelákovice - Děčín 2:1 (1:0)
Český Dub - Přední Kopanina 4:0 (1:0)
Litvínov - Kladno B 1:3 (1:1)
Vilémov - Brozany 3:0 (2:0)
Divize C - 6. kolo:
Trutnov - Náchod 0:3 (0:1)
Jičín - Chrudim 1:2 (1:0)
Nová Paka - Dvůr Králové 1:0 (0:0)
Semily - Letohrad 1:2 (0:1)
Ústí nad Orlicí - Pardubice 1:0 (1:0)
Velim - Kolín 1:1 (1:1)
Divize D - 6. kolo:
Blansko - Rosice 2:0 (0:0)
Napajedla - Vyškov 1:2 (0:0)
Otrokovice - Konice 1:1 (1:1)
Sparta Brno - Vrchovina 1:0 (1:0)
Divize E - 6. kolo:
Bystřice pod Hostýnem - Dolní Benešov 4:3 (1:1)
Lískovec - Valašské Meziříčí 0:1 (0:0)
Orlová - Petrovice 1:2 (0:1)

Anglická liga - 4. kolo

Everton - Manchester United 3:3
Arsenal - Bolton 4:1
Fulham - Wolverhampton 2:1
Manchester City - Blackburn 1:1
Newcastle - Blackpool 0:2
West Bromwich - Tottenham 1:1
West Ham United - Chelsea 1:3
Wigan - Sunderland 1:1

Italská liga - 2. kolo

Inter Milán - Udine 2:1
Cagliari - AS Řím 5:1
Cesena - AC Milán 2:0

Skotská liga - 4. kolo

Hamilton - Glasgow Rangers 1:2
Celtic Glasgow - Heart of Midlothian 3:0
Dundee United - Aberdeen 3:1
Hibernian - Inverness 1:1
Kilmarnock - St. Mirren 2:1
St. Johnstone - Motherwell 0:2

Belgická liga - 6. kolo

Beerschot - Charleroi 1:0
Kortrijk - Mechelen 1:0
Lierse - Gent 2:2
Standard Lutych - Cercle Bruggy 2:0
Waregem - Eupen 0:0

Francouzská liga - 5. kolo

Auxerre - Caen 1:1
Lyon - Valenciennes 1:1
Montpellier - Nancy 1:2
Paris St. Germain - Arles-Avignon 4:0
Rennes - Sochaux 2:1
Toulouse - St. Etienne 0:1
Lens - Lille 1:4

Německá liga - 3. kolo

Dortmund - Wolfsburg 2:0
Freiburg - Stuttgart 2:1
Hamburk - Norimberk 1:1
Hannover - Leverkusen 2:2
Mönchengladbach - Frankfurt 0:4
Bayern Mnichov - Brémy 0:0

Ruská liga - 20. kolo

Novosibirsk - Vladikavkaz 1:2
Petrohrad - Tomsk 2:0
Spartak Moskva - Saturn MO 2:1
Kazaň - Perm 3:0

Španělská liga - 2. kolo

FC Barcelona - Alicante 0:2
Valencie - Santander 1:0
Real Madrid - Pamplona 1:0
Bilbao - Atlético Madrid 1:2

Nizozemská liga - 5. kolo

Ajax Amsterdam - Tilburg 2:0
Venlo - Twente Enschede 1:2
Heerenveen - Arnhem 2:1
PSV Eindhoven - Nijmegen 3:1
Alkmaar - Roda Kerkrade 1:2
Excelsior Rotterdam - Almelo 2:1

Rakouská liga - 7. kolo

Wacker Innsbruck - Ried 1:0
Salcburk - Linec 0:0
Sturm Štýrský Hradec - Mattersburg 2:0
Wiener Neustadt - Kapfenberg 3:0

Slovenská liga - 8. kolo

Banská Bystrica - Senica 1:0
Košice - Dubnica 1:0
Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:1
Žilina - Prešov 2:1
Nitra - Ružomberok 1:2

Turecká liga - 4. kolo

Kayserispor - Fenerbahce 2:0
Konyaspor - Bucaspor 1:1
Besiktas - Ankaragücü 4:0
Manisaspor - Antalyaspor 1:2

Portugalská liga - 4. kolo

Sporting Lisabon - Olhanense 0:0
FC Porto - Braga 3:2

Ukrajinská liga - 9. kolo

Simferopol - Arsenal Kyjev 0:1
Metalurg Doněck - Krivoj Roh 2:2
Dynamo Kyjev - Záporoží 2:0

Dánská liga - 8. kolo

FC Kodaň - Silkeborg 2:2
Odense - Nordsjaelland 0:1

Polská liga - 5. kolo

Cracovia Krakov - Zabrze 2:3
Belchatów - Gdaňsk 1:0
Vratislav - Poznaň 1:2
Gdyně - Lodž 1:1

Druhá anglická liga - 5. kolo

Coventry - Leicester 1:1
Derby - Sheffield United 0:1
Cardiff - Hull 2:0
Leeds - Swansea 2:1
Norwich - Barnsley 2:1
Nottingham - Millwall 1:1
Portsmouth - Ipswich 0:0
QPR - Middlesbrough 3:0
Reading - Crystal Palace 3:0
Scunthorpe - Bristol 0:2
Watford - Doncaster 2:2
Burnley - Preston 4:3

Druhá německá liga - 3. kolo

Duisburg - Mnichov 1860 2:1
FSV Frankfurt - Düsseldorf 1:0

MLS

Chivas - New England 2:0

Hokej

Druhá liga

Skupina Východ - 2. kolo:
Brno - Prostějov 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
Frýdek-Místek - Břeclav 4:3 (0:1, 3:2, 1:0)
Havířov - Opava 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Hodonín - Přerov 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
Valašské Meziříčí - Orlová 4:6 (2:1, 0:3, 2:2)
Skupina Západ - 1. kolo:
Klášterec nad Ohří - Roudnice nad Labem 9:4 (4:1, 3:3, 2:0)
Řisuty - Kobra Praha 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Sokolov - Česká Lípa 7:4 (0:1, 5:0, 2:3)
Most - Jablonec nad Nisou 3:4 po sam. nájezdech (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0)
Skupina Střed - 1. kolo:
Benešov - Pelhřimov 7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
Milevsko - Jindřichův Hradec 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

KHL

Omsk - Spartak Moskva 4:3
Novokuzněck - Dinamo Riga 0:3
Barys Astana - Čerepovec 2:5
Magnitogorsk - Čeljabinsk 3:4 v prodl.
Chanty Mansijsk - Petrohrad 2:6
Atlant Mytišči - Nižnij Novgorod 0:1 po sam. nájezdech
Dinamo Minsk - Jaroslavl 3:0

Švýcarská liga - 2. kolo

Bern - Ambri-Piotta 6:2
Biel - Kloten 1:5
Curych - Davos 1:4
Langnau - Fribourg-Gottéron 3:4 po sam. nájezdech
Rapperswil - Zug 4:6
Ženeva - Lugano 3:2

WINDSOR (Kan.) - Přípravné zápasy hokejové dvacítky

Windsor Lancers - Česká republika "20" 5:4 (0:2, 2:2, 3:0)
Windsor Lancers - Česká republika "20" 5:4 v prodl. (1:2, 3:1, 0:1 - 1:0)

Tenis

NEW YORK (USA) - US Open, grandslamový turnaj

Muži
Dvouhra - semifinále:
Nadal (1-Šp.) - Južnyj (12-Rus.) 6:2, 6:3, 6:4
Djokovič (3-Srb.) - Federer (2-Švýc.) 5:7, 6:1, 5:7, 6:2, 7:5
Ženy
Dvouhra - finále:
Clijstersová (2-Belg.) - Zvonarevová (7-Rus.) 6:2, 6:1 - více

Atletika

PRAHA - Silniční běžecký závod Grand prix

Muži 
10 km:
1. Marofit (Mar.) 28:27, 2. Marwa (Tanz.) 28:29, 3. H. Chirchir (Keňa) 28:29, ...11. Kreisinger 30:18, 12. Kocourek 30:56, 14. Štefko (všichni Kroměříž) 31:29.
Ženy 
5 km:
1. Mrishová (Tanz.) 15:41, 2. Gatheruová 15:58, 3. Oterová (obě Keňa) 15:58, ...7. Kamínková (Olomouc) 17:14, 8. Sekyrová (Sokolov) 17:21.

Lyžování

LILLEHAMMER (Nor.) - Závod letní série Kontinentálního poháru skokanů na lyžích

HS 138: 1. Chedal (Fr.) 259,9 b. (135+129 m), 2. Šliz (Pol.) 246,9 (136,5+120), 3. Descombes Sevoie (Fr.) 245,7 (131,5+123,5), ...5. Hlava 240,1 (131,5+121,5), 10. Janda 230 (131+117,5), 20. Koudelka 207,9 (135+104), 48. Hájek (všichni ČR) 102,9 (118,5) - nepostoupil do 2. kola.
Průběžné pořadí Kontinentálního poháru (po 8 závodech): 1. Stoch (Pol.) 480 b., 2. Strolz (Rak.) 350, 3. Hula (Pol.) 255, 4. Janda 226, 5. Hájek a Eggenhofer (Rak.) oba 189, ...20. Hlava 106, 21. Sedlák 104, 25. Matura (všichni ČR) 80.

Basketbal

TURECKO - Mistrovství světa mužů - semifinále a utkání o 7. místo

Semifinále:
USA - Litva 89:74 (23:12, 42:27, 65:53)

Turecko - Srbsko 83:82 (17:20, 35:42, 60:63)
O 7. místo:
Rusko - Slovinsko 83:78 (21:23, 30:37, 52:59)

Volejbal

NIŠ (Srb.) - ME juniorek - semifinále

Semifinále:
Srbsko - Česko 3:0 (17, 22, 26)
Itálie - Německo 3:1 (19, -12, 21, 20)

Házená

Extraliga mužů - 1. kolo

Plzeň - Lovosice 27:22 (13:12)
Královo Pole - Karviná 30:31 (13:15)
Třeboň - Kopřivnice 32:27 (18:14)

Interliga žen - 2. kolo

Poruba - Trenčín 30:32 (14:16)
Olomouc - Veselí nad Moravou 18:26 (8:10)
Bánovce nad Bebravou - Zlín 22:31 (13:16)
Šaľa - Most 34:26 (17:12)

Motorismus

MONZA (It.) - Kvalifikace na GP Itálie, 14. závod MS vozů formule 1

1. Alonso (Šp./Ferrari) 1:21,962, 2. Button (Brit./McLaren) 1:22,084, 3. Massa (Braz./Ferrari) 1:22,293, 4. Webber (Austr./Red Bull) 1:22,433, 5. Hamilton (Brit./McLaren) 1:22,623, 6. Vettel (Něm./Red Bull) 1:22,675, 7.
Rosberg (Něm./Mercedes) 1:23,027, 8. Hülkenberg (Něm./Williams) 1:23,037, 9. Kubica (Pol./Renault) 1:23,039, 10. Barrichello (Braz./Williams) 1:23,328.

Japonská rallye, 10. díl mistrovství světa v automobilových soutěžích

Po druhé etapě: 1. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) 2:28:36,1, 2. Hirvonen, Lehtinen (Fin./Ford Focus) -3,7, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C4) -5,4, 4. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -15,0, 5. Latvala, Anttila (Fin./Ford Focus) -30,7, 6. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) -37,9, ...11. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta) -12:26,1.

Böttcher Rallye Vyškov, sedmý závod MČR ve sprintrallye

1. Kresta, Kašpárek (Mitsubishi Lancer Evo IX) 51:47,6, 2. Grzyb, Zawada (Pol./Škoda Fabia S2000) -28,8, 3. Béreš, Müller (SR/Škoda Fabia S2000) -1:04,4, 4. Peták, Benešová (Peugeot 207 S2000) -1:07,6, 5. J. Semerád, Ceplecha (Mitsubishi Lancer Evo IX) -1:22,2, 6. Jelínek, Kotěna (Mitsubishi Lancer Evo IX) -1:28,3.
Průběžný stav seriálu: 1. Kresta 144, 2. R. Odložilík (Citroën Xsara WRC) 104, 3. Orsák (Mitsubishi Lancer Evo IX) 93.

MONZA (It.) - Závod formulového seriálu GP2

1. Bird (Brit./ART) 49:27,229, 2. Bianchi (Fr./ART) -8,585, 3. Turvey
(Brit./iSport) -17,168.
Průběžné pořadí: 1. Maldonado (Ven./Rapax) 87 b., 2. Pérez (Mex./Barwa Addax) 60, 3. Bianchi 49.

VOJENS (Dán.) - Severská GP, desátý závod MS jednotlivců na ploché dráze

Finále: 1. Gollob (Pol.), 2. Bjerre (Dán.), 3. Crump (Austr.), 4. Pedersen (Dán.).
Průběžné pořadí MS (po 9 z 11 závodů): 1. Gollob 141, 2. Crump 122, 3. Hampel (Pol.) 121, 4. Bjerre 98, 5. Holta (Pol.) 88, 6. Holder (Austr.) 83, ...25. Kůs (ČR) 3.

ZOLDER (Belg.) - Šestý závod ME tahačů

První závod: 1. Bösiger (Švýc./Renault) 23:58,657, 2. Hahn (Něm./MAN)
-0,957, 3. Östreich (Něm./Renault) -1,742, ...6. Lacko (ČR/MAN) -20,531, 8. Vršecký (ČR/Buggyra) -25,104.
Druhý závod: 1. Albacete (Šp./MAN) 24:23,130, 2. Nittel (Něm./Buggyra) -6,114, 3. Lacko -7,536.
Stav ME: 1. Albacete 283, 2. Bösiger 246, 3. Hahn 246, 4. Östreich 190, 5.
Vršecký 170, ...7. Lacko 119.

Cyklistika

Vuelta, silniční etapový závod - 14. etapa: Burgos - Peňa Cabarga (178 km)

1. Rodríguez (Šp.) 4:26:43, 2. Nibali (It.) -20, 3. Mosquera (Šp.) -22, 4. Moncoutié (Fr.) -33, 5. Roche (Ir.) -34, 6. F. Schleck (Luc.) -35, 7. Tondo -39, 8. García (oba Šp.) -43, 9. P. Velits (SR) -45, 10. Danielson (USA) -1:29, ...30. Kreuziger (ČR) -2:53.
Průběžné pořadí: 1. Nibali 60:55:39, 2. Rodríguez -4, 3. Mosquera, 4. Tondo oba -50, 5. Roche -2:11, 6. F. Schleck -2:12, 7. P. Velits -2:29, 8. Danielson -3:29, 9. Plaza -3:41, 10. Sastre (oba Šp.) -3:52, ...36. Kreuziger -23:08.

QUÉBEC (Kan.) - Velká cena Québeku, silniční jednorázový závod (ProTour)

189 km: 1. Voeckler (Fr.) 4:35:27, 2. Boasson Hagen (Nor.), 3. Gesink (Niz.), 4. Hesjedal (Kan.), 5. Scheirlinckx (Bel.), 6. Ballan (It.) všichni -1, ...Raboň (ČR) nedokončil.

Florbal

Polish Cup mužů

Česká republika - Finsko 2:9 (0:0, 1:3, 1:6)
Česká republika - Norsko 8:5 (4:3, 2:1, 2:1)
Norsko - Polsko 9:3 (4:0, 2:2, 3:1)
Dánsko - Švédsko 2:10 (0:3, 1:3, 1:4)
Švédsko - Polsko 21:2 (8:0, 7:2, 6:0)
Dánsko - Finsko 0:16 (0:6, 0:6, 0:4)

Baseball

Extraliga - semifinále

Technika Brno - Express Brno 4:6 (stav série 0:1)

MLB

Národní liga:
Washington - Florida 1:3
Cincinnati - Pittsburgh 4:3 (ve 12. směně)
New York Mets - Philadelphia 4:8
Atlanta - St. Louis 8:6
Houston - Los Angeles Dodgers 2:4 (v 11. směně)
Milwaukee - Chicago Cubs 0:4
Colorado - Arizona 13:4
San Diego - San Francisco 0:1
Americká liga:
Cleveland - Minnesota 2:0
Detroit - Baltimore 3:6
Toronto - Tampa Bay 8:9
Texas - New York Yankees 6:5 (ve 13. směně)
Chicago White Sox - Kansas 4:3
Los Angeles Angels - Seattle 4:3 (ve 14. směně)
Oakland - Boston 5:0

Dostihy

PARDUBICE - Překážkový mítink

Cena firmy Havelka - IV. kvalifikace na Velkou pardubickou České pojišťovny (steeplechase crosscountry, 5800 m, dotace 200.000 Kč): 1. Valldemoso (ž. Faltejsek, trenér Uhl, stáj Sendy Ostrava Neuvirt), 2. Lirain, 3. Kobuz. Výrok: lehce - 2 3/4 - 6. Čas: 7:48,67.
Další dostihy:
I. Kenya Dance (ž. Andrés) - Perla - Beau,
II. O'Key (ž. Myška) - Ursan - Silver Regent,
III. Zulejka (ž. Váňa ml.) - Oregonia - Trinity,
V. Djabba (Šimůnek) - Ready for Life - Sherardo,
VI. Trewir (ž. Stromský) - Argentan - Myanmar,
VII. Sajma (ž. Myška) - York City - Numeryk,
VIII. Rabbit Well (Šimůnek) - Lwein - Lingarry,
IX. Klaus (ž. Brečka) - Kelv - Jester.

Futsal

První liga - 2. kolo

Tango Brno - Zruč nad Sázavou 5:5
Pardubice - Slavia Praha 0:3

Hokejbal

Extraliga - 3. kolo:

Dobřany - Kladno 0:10 (0:1, 0:3, 0:6)
Plzeň - Kert Park Praha 2:3 (2:0, 0:2, 0:1)

Judo

TOKIO (Jap.) - Mistrovství světa

Muži
Do 73 kg:
1. Akimoto (Jap.), 2. Elmont (Niz.), 3. Wang Ki-čun (Korea) a
Awano (Jap.), ...17.-32. Ježek (ČR) - vyřazen ve 3. kole.
Ženy
Do 57 kg:
1. Macumotová (Jap.), 2. Monteirová (Portug.), 3. Filzmoserová (Rak.) a Bukuvalaová (Řec.).
Do 63 kg: 1. Uenová, 2. Tanakaová (obě Jap.), 3. Abelová (Kuba) a Jusubovová (Ázer.).

Kanoistika

TACEN (Slovin.) - MS ve vodním slalomu

Muži
C2:
1. Pavol Hochschorner, Peter Hochschorner (SR) 105,35 (0 trest. sekund), 2. Gargaud Chanut, Lefevre (Fr.) 109,00 (4), 3. Florence, Hounslow (Brit.) 109,36 (0), 4. Koplík, Vržan 111,54 (4), ...Volf, Štěpánek a Přinda, Havlíček (všichni ČR) - vypadli v kvalifikaci.
3xC2: 1. Francie (Gargaud Chanut-Lefevre, Klauss-Peche, Picco-Biso) 124,90 (4), 2. ČR (Volf-Štěpánek, Koplík-Vrzáň, Přinda-Havlíček) 125,70 (2), 3. Německo 126,78 (6).
Ženy
K1:
1. Kuhnleová (Rak.) 102,64 (0), 2. Dukátová (SR) 107,73 (0), 3. Oblingerová-Pettersová (Rak.) 110,06 (0), ...7. Řihošková 159,52 (50), Hilgertová a Pavelková (všechny ČR) - vypadly v semifinále.
3xK1: 1. Česko (Hilgertová, Pavelková, Řihošková) 126,23 (4), 2. Německo 131,42 (0), 3. Slovinsko 136,11 (4).

Ragby

Extraliga - 3. kolo

Skupina A:
Praga - Slavia Praha 21:53 (6:19)
Petrovice - Havířov 19:9 (10:3)
Skupina B:
Vyškov - Olomouc 46:0 (15:0)
Dragon Brno - Tatra Smíchov 10:12 (3:0)

Stolní tenis

OSTRAVA - Mistrovství Evropy

Muži
Skupina A:
Česka republika - Řecko 3:0
Prokopcov - Jonis 3:2 (-9, 7, 10, -9, 10), Korbel - Kreanga 3:2 (8, 9, -6, -10, 8), Šimončík - Papageorgiu 3:1 (-7, 8, 5, 10).

Ženy
Skupina C:
Česká republika - Maďarsko 2:3
Vacenovská - Potaová 3:1 (-9, 8, 10, 15), Štrbíková - Tóthová 3:1 (10, 9, -7, 6), Hadačová - Lovasová 0:3 (-5, -4, -11), Štrbíková - Potaová 1:3 (-6, 3, -5, -12), Vacenovská - Tóthová 1:3 (7, -9, -3, -9)
Česká republika - Bělorusko 3:2
Štrbíková - Vikt. Pavlovičová 0:3 (-8, -12, -9), Vacenovská - Ver. Pavlovičová 3:0 (9, 6, 6), Hadačová - Dubková 3:2 (-7, 10, -7, 3, 9), Vacenovská - Vikt. Pavlovičová 1:3 (7, -8, -13, -2), Štrbíková - Ver. Pavlovičová 3:0 (6, 8, 12).

Triatlon

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Finálové závody MS

1. A. Brownlee (Brit.) 1:42:26, 2. Gómez (Šp.) -4, 3. Justus (Něm.) -38, 4. Silva (Portug.) -39, 5. Kahlefeldt (Austr.) -43, 6. Hauss (Fr.) -46, ...33. Krňávek (ČR) -2:38.
Konečné pořadí MS (po 7 závodech): 1. Gómez 3789 b., 2. Justus 3139, 3. Kahlefeldt 3112, 4. Frodeno (Něm.) 2963, 5. Silva 2649, 6. A. Brownlee 2435, ...47. Čelůstka (ČR) 677, 65. Krňávek 430.

Veslování

MONTEMOR-O-VELHO (Port.) - Mistrovství Evropy

Finále
Dvojka s kormidelníkem:
1. Bělorusko (Ljalin, Kazubovskij, korm. Pjatrynič) 7:45,50, 2. Itálie 7:48,79, 3. ČR (Makovička, Houska, korm. Hejdušek) 7:53,44.

Různé

ZÁHŘEB (Chorv.) - Závěr ME ve vodním pólu

Finále:
Chorvatsko - Itálie 7:3 (2:2, 1:0, 2:0, 2:1)
O 3. místo:
Srbsko - Maďarsko 10:8 (3:1, 2:2, 2:1, 3:4)

MOSKVA (Rus,) - MS v zápase

Muži - volný styl
Do 60 kg:
1. Kuduchov (Rus.), 2. Fedoryšin (Ukr.), 3. Morad (Írán) a
Husejnov (Ázerb.).
Do 84 kg: 1. Ganev (Bulh.), 2. Sochijev (Uzb.), 3. Kcojev (Rus.) a Salas
Peréz (Kuba).
Do 96 kg: 1. Gazjumov (Ázerb.), 2. Gacalov (Rus.), 3. Krupňakov (Kyrg.) a Gogšelidze (Gruz.).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze