Výsledkový servis
10.02.2016
Fotbal
Juniorská Liga mistrů
1. FK Příbram - CSKA Moskva 2:2 (1:0), na penalty 5:4
Španělský pohár
Odveta semifinále:
Valencie - Barcelona 1:1, první zápas 0:7, postoupila Barcelona.
Německý pohár, čtvrtfinále
Heidenheim (II) - Hertha Berlín 2:3
Bochum (II) - Bayern Mnichov 0:3
Skotská liga, 25. kolo
Ross County - Hearts 0:3
Hokej
První liga, 50. kolo
České Budějovice - Kladno 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Jihlava - Most 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Havířov - Třebíč 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Litoměřice - Kadaň 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Přerov - Benátky nad Jizerou 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
Šumperk - Prostějov 1:2 v prodl. (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Ústí nad Labem - Slavia Praha 3:4 po sam. nájezdech (2:1, 1:0, 0:2 - 0:0)
Druhá liga
Skupina Východ, 41. kolo:
Břeclav - Technika Brno 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Frýdek-Místek - Poruba 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Kopřivnice - Karviná 6:5 (1:1, 3:2, 2:2)
Moravské Budějovice - Hodonín 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Opava - Nový Jičín 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Valašské Meziříčí - Vsetín 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
NHL
Boston - Los Angeles 2:9 (1:2, 0:4, 1:3)
Buffalo - Florida 4:7 (0:3, 2:3, 2:1)
Philadelphia - Anaheim 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Columbus - NY Islanders 2:3 po sam. nájezdech (2:1, 0:0, 0:1 - 0:0)
Montreal - Tampa Bay 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
New Jersey - Edmonton 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
St. Louis - Winnipeg 1:2 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Nashville - Washington 3:5 (0:1, 1:1, 2:3)
Minnesota - Dallas 3:4 v prodl. (2:1, 0:2, 1:0 - 0:1)
Chicago - San Jose 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Colorado - Vancouver 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Calgary - Toronto 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
DEGGENDORF (Něm.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let
Švédsko - Česko 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
Švýcarsko - Finsko 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
Švédsko - Německo 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Německo - Švýcarsko 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
RAUMA (Fin.) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let
Švédsko - ČR 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Finsko - Rusko 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
PLYMOUTH (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 17 let
USA - Česko 3:4 v prodloužení (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
21:30 Rusko - Švédsko
Finská liga
Blues Espoo - Tappara Tampere 5:6
Ilves Tampere - Hämeenlinna 6:4
KalPa Kuopio - Pelicans Lahti 5:2
TPS Turku - Lukko Rauma 3:2
Tenis
BUENOS AIRES (Arg.) - turnaj mužů
Dvouhra - 2. kolo:
Thiem (5-Rak.) - Elias (Portug.) 3:6, 7:6 (9:7), 6:3
Almagro (Šp.) - Delbonis (Arg.) 6:3, 4:6, 6:4
Tsonga (3-Fr.) - Mayer (Arg.) 6:1, 6:2
Lajovič (Srb.) - Isner (4-USA) 7:6 (12:10), 4:6, 7:6 (8:6)
ROTTERDAM (Niz.) - turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Bautista (6-Šp.) - Sousa (Portug.) 7:6 (7:4), 1:6, 6:3
Troicki (8-Srb.) - Kuzněcov (Rus.) 4:6, 7:6 (7:2), 6:3
Chardy (Fr.) - Donskoj (Rus.) 6:7 (9:11), 6:4, 7:6 (10:8)
A. Zverev (Něm.) - Pospisil (Kan.) 7:5, 6:2
Simon (3-Fr.) - Haase (Niz.) 7:6 (7:5), 6:1
2. kolo:
Čilič (2-Chorv.) - Müller (Luc.) 7:6 (7:2), 7:6 (9:7)
Kohlschreiber (Něm.) - Dodig (Chorv.) 6:4, 6:2
Monfils (5-Fr.) - Čorič (Chorv.) 6:3, 5:7, 6:2.
PETROHRAD (Rus.) - turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Becková (Něm.) - Hradecká (ČR) 4:6, 6:4, 7:5
Siegemundová (Něm.) - Mladenovicová (7-Fr.) 1:6, 7:5, 6:1
Cibulková (SR) - Rodinová (Rus.) 6:3, 6:0
Vesninová (Rus.) - Tigová (Rum.) 3:6, 6:3, 6:1
Kasatkinová (Rus.) - Flipkensová (Belg.) 6:4, 5:7, 6:4
Vinciová (2-It.) - Wickmayerová (Belg.) 6:2, 7:6 (7:2)
Ivanovičová (4-Srb.) - Gasparjanová (Rus.) 7:5, 6:2
KAO-SIUNG (Tchaj-wan) - turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
V. Williamsová (1-USA) - Lee Pei Chi (Tchaj-wan) 6:3, 6:2
Linetteová (Pol.) - Wang Ja-fan (Čína) 7:5, 7:5
2. kolo:
Putincevová (3-Kaz.) - Katová (Jap.) 6:4, 5:7, 6:0
Kuličkovová (Rus.) - Dijasová (4-Kaz.) 7:5, 0:6, 6:4
Naraová (7-Jap.) - Čang Jü-süan (Čína) 6:2, 4:6, 6:3
Sevastovová (Lot.) - Vekičová (Chorv.) 7:5, 2:6, 7:5
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Ching-Wen Hsu, Ya-Hsuan Lee (Tchaj-wan) - Kristýna Plíšková, Vögeleová (ČR/Švýc.) 6:3, 6:1
MEMPHIS (USA) - turnaj mužů
Dvouhra - 2. kolo:
Nišikori (1-Jap.) - Harrison (USA) 6:2, 7:5
Querrey (4-USA) - Laaksonen (Švýc.) 6:3, 6:4
Kukuškin (Kaz.) - Kudla (5-USA) 6:1, 7:5
Nišioka (Jap.) - Marčenko (Ukr.) 6:1, 6:3
Čtyřhra - 1. kolo:
Marach, Martin (Rak./Fr.) - Dlouhý, Paes (ČR/Ind.) 7:5, 6:1.
Lyžování
TRONDHEIM (Nor.) - Závod SP v severské kombinaci
1. Frenzel (Něm.) 24:28,5, 2. A. Watabe (Jap.) -15,9, 3. Graabak (Nor.) 57,8, 4. Herola (Fin.) -1:00,5, 5. Seidl (Rak.) -1:05,3, 6. Schmid -1:07,5, 7. Klemetsen (oba Nor.) -1:13,9, 8. J. Watabe (Jap.) -1:15,2, 9. Faisst -1:15,9, 10. Rydzek (oba Něm.) -1:16,1, ...33. Dvořák -2:55,1, Portyk (oba ČR) nenastoupil do běžecké části.
Průběžné pořadí SP (po 12 z 19 závodů): 1. Frenzel 911 b., 2. A. Watabe 764, 3. Riessle (Něm.) 649, 4. Graabak 558, 5. Krog (Nor.) 422, 6. Rydzek 386, ...21. Portyk 123.
TRONDHEIM (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích
1. P. Prevc (Slovin.) 285,5 b. (135+132 m), 2. Kraft (Rak.) 273,2 (135+131,5), 3. Kasai (Jap.) 266,8 (127+143), 4. Hayböck (Rak.) 256,4 (130,5+134), 5. Ito (Jap.) 254,9 (125,5+131), 6. Stekala (Pol.) 253,6 (131+127,5), 7. Tande 252,9 (137+117,5), 8. Gangnes (oba Nor.) 252,2 (125+137), 9. Wank 250,9 (124,5+136,5), 10. Freund (oba Něm.) 250,5 (127+130), ...14. Matura 244,6 (128+127,5), 22. Janda 231,4 (125+127), 32. Koudelka 109,2 (124), 42. Kožíšek (všichni ČR) 99,0 (115,5).
Průběžné pořadí SP (po 16 z 29 závodů): 1. P. Prevc 1324 b., 2. Freund 881, 3. Gangnes 770, 4. Forfang (Nor.) 631, 5. Hayböck 617, 6. Kraft 558, ...13. Koudelka 333, 23. Janda 139, 31. Matura 78, 34. Hlava 70, 65. Vančura 3, 72. Kožíšek (všichni ČR) 1.
Basketbal
Euroliga žen, závěrečné 14. kolo
Skupina A:
Košice - Šoproň 81:53
Galatasaray Istanbul - Fenerbahce Istanbul 60:71
Schio - Villeneuve 75:57
Salamanca - Dynamo Kursk 66:72
Skupina B:
USK Praha - UMMC Jekatěrinburg 52:69 (14:13, 31:35, 45:55)
Kayserispor - Wisla Krakov 66:68
Orenburg - Castors Braine 63:70
Bourges - Girona 68:47
Český pohár žen, čtvrtfinále
Čtvrtfinále:
Žabiny Brno - Valosun Brno 57:71 (35:43)
Hradec Králové - Trutnov 78:68 (35:31)
NBA
Golden State - Houston 123:110
Miami - San Antonio 101:119
Milwaukee - Boston 112:111
New York - Washington 108:111
Cyklistika
Etapový závod Kolem Kataru
3. etapa (časovka 11 km): 1. Boasson Hagen (Nor.) 13:26, 2. Van Emden (Niz.) -25, 3. Quinziato (It.) -29, 4. Van Avermaet (Belg.) -32, 5. Gruzdev (Kaz.) -40, 6. Westra (Niz.) -43.
Průběžné pořadí: 1. Boasson Hagen 6:53:35, 2. Cavendish (Brit.) -26, 3. Quinziato -32, 4. Van Avermaet -34, 5. Kristoff -45, 6. Andersen (Dán.) -48.