Výsledkový servis
05.02.2016
Fotbal
Přípravná utkání
Slovan Liberec - Vardar Skopje 1:2 (1:0) - hráno v Turecku
Bohemians - Metan Medias (Rum.) 1:0 (0:0) - hráno v Turecku
Bohemians 1905 - Irtyš Pavlodar 3:0 (1:0) - hráno v Turecku
Sigma Olomouc - FC Liefering 3:0 (3:0) - hráno v Turecku
Slavia Praha - Dynamo Kyjev 2:1 (0:0) - hráno ve Španělsku
1. FC Slovácko - FC Botosani (Rum.) 2:1 (0:1)
Příbram - AS Trenčín 0:0 - hráno v Turecku
Druhá anglická liga, 30. kolo
Brighton - Brentford 3:0
Belgická liga, 25. kolo
Mechelen - Anderlecht 2:2
Druhá německá liga, 20. kolo
Bochum - Freiburg 2:0
Kaiserslautern - Union Berlín 2:2
Sandhausen - Paderborn 1:0
Nizozemská liga, 22. kolo
Excelsior Rotterdam - Tilburg 0:0
Turecká liga, 20. kolo
Osmanlispor - Sivasspor 4:0
Antalyaspor - Fenerbahce 4:2
Španělská liga, 23. kolo
Málaga - Getafe 3:0
Portugalská liga, 21. kolo
Belenenses - Benfica Lisabon 0:5
Hokej
Extraliga, 43. kolo
Chomutov - Vítkovice 3:5 (1:1, 2:1, 0:3)
Mladá Boleslav - Zlín 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Třinec - Pardubice 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
Plzeň - Olomouc 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Kometa Brno - Litvínov 1:6 (0:2, 0:2, 1:2).
Hradec - Liberec 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
Sparta - Karlovy Vary 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
NHL
Buffalo - Boston 2:3 po sam. nájezdech
NY Rangers - Minnesota 4:2
Washington - NY Islanders 3:2
Toronto - New Jersey 3:2 po sam. nájezdech
Ottawa - Edmonton 2:7
St. Louis - San Jose 1:3
Nashville - Philadelphia 3:6
Florida - Detroit 6:3
Colorado - Dallas 3:4 v prodl.
Arizona - Chicago 4:5 v prodl.
Los Angeles - Anaheim 2:4
Vancouver - Columbus 1:2 po sam. nájezdech
Německá liga, 43. kolo
Augsburg - Norimberk 0:3
Düsseldorf - Iserlohn 7:4
Eisbären Berlín - Mnichov 2:5
Ingolstadt - Hamburk 3:4
Krefeld - Kolín nad Rýnem 3:2
Straubing - Schwenningen 5:2
Wolfsburg - Mannheim 2:0
Slovenská liga
Banská Bystrica - Zvolen 2:6
Martin - Poprad 5:3
Nitra - Žilina 5:0
Piešťany - Trenčín 4:3 v prodl.
Košice - Skalica 5:0 kontumačně
Švýcarská liga, 46. kolo
Ambri-Piotta - Davos 3:4 po sam. nájezdech
Bern - Fribourg-Gottéron 0:4
Langnau - Zug 3:4
Ženeva - Lausanne 3:1
Liga EBEL, 6. kolo nadstavby
O play-off:
Znojmo - Bolzano 6:4 (1:2, 1:0, 4:2)
Dornbirn - Vídeň 3:2 po sam. nájezdech
Salcburk - Linec 2:5
O umístění:
Székesfehérvár - Innsbruck 3:4 po sam. nájezdech
Štýrský Hradec - Lublaň 1:0 po sam. nájezdech
Villach - Klagenfurt 2:3 v prodl.
KHL
Magnitogorsk - Čerepovec 4:3
Čeljabinsk - Nižnij Novgorod 4:2
Ufa - CSKA Moskva 1:0
Lada Togliatti - Novosibirsk 2:1 v prodl.
Kazaň - Novokuzněck 3:1
Nižněkamsk - Dinamo Minsk 3:2 v prodl.
Dynamo Moskva - Jokerit Helsinky 5:2
HK Soči - Omsk 2:1 po sam. nájezdech
Petrohrad - Chanty-Mansijsk 7:2
Spartak Moskva - Jekatěrinburg 2:4
Dinamo Riga - Barys Astana 2:3
Tenis
SOFIA (BULHARSKO) - Turnaj mužů
Dvouhra - čtvrtfinále:
Bautista (1-Šp.) - Mannarino (8-Fr.) 6:4, 6:3
Müller (6-Luc.) - García-López (3-Šp.) 7:6 (8:6), 6:4
Troicki (2-Srb.) - Kohlschreiber (5-Něm.) 6:3, 6:4
Kližan (7-SR) - Seppi (4-It.) 6:4, 6:3
Čtyřhra - semifinále:
Oswald, Shamasdin (Rak./Kan.) - Fyrstenberg, Rosol (Pol./ČR) 4:6, 6:3, 10:2.
QUITO (EKVÁDOR) - Turnaj mužů
Dvouhra - čtvrtfinále:
Lorenzi (6-It.) - Tomic (1-Austr.) 6:7 (5:7), 7:5, 6:3
Bellucci (3-Braz.) - Carreňo (8-Šp.) 7:6 (7:0), 4:6, 6:2
Ramos (7-Šp.) - F. López (2-Šp.) 7:5, 4:3 skreč
Estrella (5-Dom. rep.) - Olivo (Arg.) 6:4, 6:7 (5:7), 6:4
MONTPELLIER (FRANCIE) Turnaj mužů
Dvouhra - čtvrtfinále:
A. Zverev (Něm.) - Berrer (Něm.) 6:7 (2:7), 6:2, 7:5
Mathieu (Fr.) - Millman (Austr.) 7:6 (7:5), 5:7, 6:3
Gasquet (1-Fr.) - Baghdatis (8-Kypr) 6:4, 6:4
Brown (Něm.) - Bemelmans (Belg.) 6:3, 6:3
Atletika
LODŽ (POLSKO) - Halový mítink EA
Muži - 60 m: 1. Perez (Kuba) 6,53, 60 m př.: 1. Ortega (Šp.) 7,52, výška: 1. Baršim (Kat.) 229, 2. Procenko (Ukr.) 229, tyč: 1. Lisek (Pol.) 567, 2. Braz (Braz.) a Balner (ČR) oba 567, koule: 1. Haratyk 21,35, 2. Bukowiecki 20,58, 3. Majewski (všichni Pol.) 20,09.
Ženy - 60 m: 1. Swobodová (Pol.) 7,15, 60 m př.: 1. Talajová (Běl.) 7,97, ...6. Koudelová (ČR) 8,43, výška: 1. Ličwinková (Pol.) 197, 2. Beitiaová (Šp.) 194.
Lyžování
DEER VALLEY (USA) Závod SP v akrobatickém lyžování
Jízda v boulích
Muži: 1. Graham (Austr.), 2. Kingsbury (Kan.), 3. Fjällström (Švéd.).
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Kingsbury 380 b., 2. Graham 257, 3. Marquis (Kan.) 187.
Ženy: 1. J. Dufourová-Lapointeová (Kan.), 2. Galyševová (Kaz.), 3. Ch. Dufourová-Lapointeová (Kan.).
Průběžné pořadí SP (po 4 závodech): 1. J. Dufourová-Lapointeová 304, 2. Ch. Dufourová-Lapointeová 300, 3. Galyševová 168.
Biatlon
CANMORE (KANADA) - Závod SP
Ženy - sprint na 7,5 km:
1. Pidhrušná (Ukr.) 19:56,9 (0 trest. okruhů), 2. Guziková (Pol.) -7,5 (0), 3. Wiererová (It.) -12,4 (1), 4. Hojniszová (Pol.) -14,1 (1), 5. Bendiková (Lot.) -23,7 (0), 6. Preussová (Něm.) -33,2 (1), 7. Soukalová (ČR) -33,6 (1), 8. Varvynecová (Ukr.) -34,3 (0), 9. Horchlerová (Něm.) -47,9 (1), 10. Mäkäräinenová (Fin.) -48,9 (2), ...15. Vítková -1:02,7 (2), 34. J. Jislová -1:56,5 (2), 52. Puskarčíková -2:25,5 (3), Charvátová (všechny ČR) diskvalifikována.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 26 závodů):
1. Soukalová 715, 2. Wiererová 612, 3. Dorinová Habertová (Fr.) 603, 4. Hildebrandová 556, 5. Dahlmeierová (obě Něm.) 510, 6. Mäkäräinenová 510, ...8. Vítková 460, 24. Puskarčíková 243, 35. Charvátová 144, 69. Landová (ČR) 22, 85. J. Jislová 7.
Basketbal
Liga mužů
8. kolo:
Ústí nad Labem - Nymburk 67:112 (12:30, 35:47, 44:83)
30. kolo:
Prostějov - Opava 83:67 (25:23, 46:39, 62:54)
Euroliga mužů, 6. kolo
Skupina E:
Anadolu Efes Istanbul - Fenerbahce Istanbul 73:77
Skupina F:
Žalgiris Kaunas - CSKA Moskva 59:94
Olympiakos Pireus - Chimki Moskva 89:77
Real Madrid - Laboral Vitória 68: 77
NBA
Detroit - New York 111:105
Portland - Toronto 103:110
New Orleans - LA Lakers 96:99
Phoenix - Houston 105:111
Házená
Interliga žen, 17. kolo
Most - Písek 39:14 (17:7)
Cyklistika
Kolem Valencie - silniční etapový závod
3. etapa (173,5 km): 1. Groenewegen (Niz.) 4:04:12, 2. N. Bouhanni (Fr.), 3. Porsev (Rus.), 4. Boonen (Belg.), 5. Kreder (Niz.), 6. Vangenechten (Belg.), ...22. König (ČR) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Poels (Niz.) 8:36:54, 2. L. Sánchez (Šp.) -15, 3. Rosa (It.) -22, 4. Herrada (Šp.) -26, 5. Jungels (Luc.) -27, 6. J. Moreno (Šp.) -32, ...9. König -39.
Florbal
SKOFJA LOKA (SLOVINSKO) - Kvalifikace na mistrovství světa mužů
4. evropská skupina:
Česko - Itálie 13:0 (4:0, 4:0, 5:0)
Lichtenštejnsko - Norsko 1:20 (0:5, 1:8, 0:7)
Slovinsko - Srbsko 7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
Futsal
BĚLEHRAD (SRBSKO) - Mistrovství Evropy
Skupina D
Ázerbájdžán - ČR 6:5 (4:3)
Skupina C:
Kazachstán - Chorvatsko 4:2 (3:1)