Výsledkový servis
05.10.2014
Fotbal
První liga, 10. kolo
Sparta - Liberec 1:0 (0:0)
Plzeň - Teplice 1:0 (0:0)
ČFL, 9. kolo
Meteor Praha - Chomutov 1:1 (0:1), pen. 5:6
Převýšov - Štěchovice 1:2 (1:2)
Jirny - Zápy 2:3 (0:2)
Louňovice - Vyšehrad 1:4 (1:2)
SK Union 2013 - Benešov 1:0 (0:0)
MSFL, 9. kolo
Olomouc B - Slovácko B 3:2 (2:1)
Divize, 9. kolo
Divize A:
Milevsko - Hořovicko 1:2 (0:1)
Sušice - Cheb 1:0 (0:0)
Divize B:
Brozany - Litol 3:1 (0:0)
Neratovice-Byškovice - Nové Strašecí 3:0 (1:0)
Úvaly - Žatec 3:0 (2:0)
Divize C:
Kutná Hora - Dvůr Králové 3:1 (1:0).
Divize D:
Mutěnice - Vrchovina 3:2 (2:2)
Pelhřimov - Havlíčkův Brod 1:3 (0:2)
Stará Říše - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
Tasovice - Napajedla 1:0 (1:0)
Žďár nad Sázavou - Rosice 0:1 (0:1)
Divize E:
Slavičín - Přerov 1:2 (0:0)
Lískovec - Rýmařov 3:1 (1:0)
Určice - Brumov 0:0
Liga žen, 6. kolo
Pardubice - Sparta 0:4 (0:2)
Slovácko - Bohemians Praha 2:0 (0:0)
Anglická liga, 7. kolo
Manchester United - Everton 2:1
Chelsea - Arsenal 2:0
Tottenham - Southampton 1:0
West Ham United - QPR 2:0
Španělská liga, 7. kolo
FC Sevilla - La Coruňa 4:1
Vigo - Villarreal 1:3
Espaňol Barcelona - San Sebastian 2:0
Real Madrid - Bilbao 5:0
Italská liga, 6. kolo
Empoli - Palermo 3:0
Lazio Řím - Sassuolo 3:2
Parma - FC Janov 1:2
Sampdoria Janov - Bergamo 1:0
Udine - Cesena 1:1
Juventus Turín - AS Řím 3:2
Fiorentina - Inter Milán 3:0
Neapol - FC Turín 2:1
Francouzská liga, 9. kolo
St. Etienne - Toulouse 0:1
Guingamp - Nantes 0:1
Lyon - Lille 3:0
Paris St. Germain - Monako 1:1
Druhá anglická liga, 11. kolo
Nottingham - Ipswich 2:2
Druhá německá liga, 9. kolo
Darmstadt - Düsseldorf 1:4
Ingolstadt - Braunschweig 1:0
Sandhausen - FSV Frankfurt 0:3
Skotská liga, 9. kolo
Inverness - Ross County 1:1
Celtic Glasgow - Hamilton 0:1
Belgická liga, 10. kolo
FC Bruggy - Standard Lutych 3:0
Anderlecht - Genk 0:0
Lokeren - Ostende 3:1
Portugalská liga, 7. kolo
Coimbra - Moreirense 0:0
Gil Vicente - Estoril 1:1
Pacos Ferreira - Marítimo 3:2
Benfica Lisabon - Arouca 4:0
FC Porto - Braga 2:1
Nacional Funchal - Rio Ave 0:0
Belenenses - Setúbal 1:1
Dánská liga, 10. kolo
Vestsjaelland - Sönderjyske 1:1
Randers - Nordsjaelland 0:0
FC Kodaň - Esbjerg 2:1
Bröndby Kodaň - Aalborg 2:1
Nizozemská liga, 8. kolo
PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam 3:0
Alkmaar - Twente Enschede 2:2
Feyenoord Rotterdam - Groningen 4:0
Ajax Amsterdam - Zwolle 0:0
Polská liga, 11. kolo
Gliwice - Legia Varšava 3:1
Štětín - Bydhošť 3:0
Poznaň - Belchatów 5:0
Turecká liga, 5. kolo
Basaksehir - Akhisar 4:0
Eskisehirspor - Rizespor 1:2
Karabükspor - Trabzonspor 3:0
Balikesirspor - Besiktas 0:1
Rakouská liga, 11. kolo
Ried - Rapid Vídeň 1:2
Salcburk - Wiener Neustadt 4:1
Švýcarská liga, 11. kolo
FC Curych - Vaduz 3:0
Sion - Lucern 3:1
Aarau - Young Boys Bern 3:2
MLS
New York - Houston 1:0
Vancouver - Dallas 2:0
New England - Columbus 2:1
Los Angeles - Toronto 3:0
San Jose - Portland 1:2
Hokej
Extraliga, 9. kolo
Karlovy Vary - Brno 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Plzeň - Zlín 5:2 (3:1, 1:0, 1:1)
Třinec - Hradec Králové 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
Litvínov - Olomouc 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
Pardubice - Vítkovice 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Sparta Praha - Liberec 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
KHL
Dynamo Moskva - HK Soči 2:1 v prodl.
Kazaň - Jekatěrinburg 2:1
Viťaz Podolsk - Jaroslavl 3:2
NHL, příprava
Boston - Detroit 3:4 po sam. nájezdech (0:1, 1:2, 2:0 - 0:0)
Columbus - Nashville 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Tampa Bay - Florida 4:1 (3:1, 1:0, 0:0)
Montreal - Ottawa 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
New Jersey - New York Rangers 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Winnipeg - Calgary 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Minnesota - St. Louis 5:4 v prodl. (0:0, 3:3, 1:1 - 1:0)
Los Angeles - Colorado 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
Vancouver - Edmonton 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
Anaheim - San Jose 2:1 v prodl. (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
EBEL liga, 8. kolo
Znojmo - Linec 6:3
Dornbirn - Villach 3:2
Innsbruck - Salcburk 5:4 po sam. nájezdech
Lublaň - Székesfehérvár 3:1
Vídeň - Štýrský Hradec 0:3
Bolzano - Klagenfurt 1:0 po sam. nájezdech
Slovenská liga
Banská Bystrica - Zvolen 4:6
Košice - Trenčín 1:0
Nitra - Poprad 4:3
Piešťany - Martin 5:2
Skalica - Žilina 0:4
Německá liga, 8. kolo
Eisbären Berlín - Düsseldorf 2:1
Hamburk - Krefeld 3:1
Wolfsburg - Mnichov 1:5
Iserlohn - Schwenningen 4:3
Norimberk - Ingolstadt 9:1
Straubing - Mannheim 1:5
Augsburg - Kolín nad Rýnem 5:2
Tenis
PEKING (Čína) - Turnaj mužů a žen
Muži
Dvouhra - finále:
Djokovič (1-Srb.) - Berdych (3-ČR) 6:0, 6:2
Čtyřhra - finále:
Rojer, Tecau (Niz./Rum.) - Benneteau, Pospisil (4-Fr./Kan.) 6:7 (6:8), 7:5, 10:5
Ženy
Dvouhra - finále:
Šarapovová (4-Rus.) - Kvitová (3-ČR) 6:4, 2:6, 6:3
TOKIO (Jap.) - Turnaj mužů
Dvouhra - finále:
Nišikori (4-Jap.) - Raonic (3-Kan.) 7:6 (7:5), 4:6, 6:4
Čtyřhra - finále:
Herbert, Przysiezny (Fr./Pol.) - Dodig, Melo (2-Chorv./Braz.) 6:3, 6:7 (3:7), 10:5
ŠANGHAJ (Čína) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Thiem (Rak.) - Rosol (ČR) 6:4, 7:6 (7:3)
Bautista (14-Šp.) - Dolgopolov (Ukr.) 6:4, 6:4
Kukuškin (Kaz.) - Robredo (Šp.) 3:6, 6:3, 7:6 (7:4)
Basketbal
Liga mužů, 3. kolo
Prostějov - Jindřichův Hradec 117:93 (26:31, 54:57, 87:74)
ISTANBUL (Tur.) - MS žen
Finále:
USA - Španělsko 77:64 (28:17, 48:29, 67:48)
O 3. místo:
Austrálie - Turecko 74:44 (17:4, 38:19, 54:26)
O 5. místo:
Kanada - Čína 61:53 (13:15, 32:26, 46:41)
O 7. místo:
Francie - Srbsko 88:74 (19:20, 41:34, 60:53)
Volejbal
ITÁLIE - MS žen, osmifinále
Skupina E:
Japonsko - Dominikánská republika 3:2 (21, 23, -19, -23, 12)
Německo - Ázerbájdžán 3:0 (15, 23, 19)
Itálie - Čína 3:1 (-22, 18, 24, 17)
Belgie - Chorvatsko 3:1 (12, 23, -23, 18)
Skupina F:
Rusko - Srbsko 3:0 (26, 18, 17)
Turecko - Kazachstán 3:0 (15, 13, 14)
Brazílie - USA 3:0 (23, 22, 21)
Nizozemsko - Bulharsko 3:1 (-24, 21, 23, 16)
Házená
Extraliga mužů, 5. kolo
Hranice - Zubří 27:35 (10:18)
Lovosice - Karviná 35:33 (18:17)
Přerov - Dukla Praha 25:29 (12:15)
Frýdek-Místek - Jičín 23:17 (11:10)
Motorismus
SUZUKA (Jap.) - Velká cena Japonska, závod mistrovství světa vozů formule 1
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:51:43,021 (prům. rychlost 137,065 km/h), 2. Rosberg (Něm./Mercedes) -9,180, 3. Vettel (Něm./Red Bull) -29,122, 4. Ricciardo (Austr./Red Bull) -38,818, 5. Button (Brit./McLaren) -1:07,550, 6. Bottas (Fin./Williams) -1:53,773, 7. Massa (Braz./Williams) -1:55,126, 8. Hülkenberg (Něm./Force India) -1:55,945, 9. Vergne (Fr./Toro Rosso) -2:07,638, 10. Pérez (Mex./Force India) -1 kolo.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. Hamilton 266, 2. Rosberg 256, 3. Ricciardo 193, 4. Vettel 139, 5. Alonso (Šp./Ferrari) 133, 6. Bottas 130, 7. Button 82, 8. Hülkenberg 76, 9. Massa 71, 10. Pérez 46.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 522, 2. Red Bull 332, 3. Williams 201, 4. Ferrari 178, 5. Force India 122, 6. McLaren 121, 7. Toro Rosso 29, 8. Lotus 8, 9. Marussia 2.
ŠTRASBURK (Fr.) - Francouzská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích
1. Latvala, Anttila (Fin./Volkswagen Polo R) 2:38:19,1, 2. Mikkelsen, Floene (Nor./Volkswagen Polo R) -44,8, 3. Meeke, Nagle (Brit., Ir./Citroën DS3) -1:05,3, 4. Sordo, Martí (Šp./Hyundai i20) -1:48,7, 5. Hirvonen, Lehtinen (Fin./Ford Fiesta RS) -2:00,7, 6. Evans, Barritt (Brit./Ford Fiesta RS) -3:00,8, ...10. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta RS) -6:07,5.
Průběžné pořadí (po 11 z 13 závodů): 1. Ogier (Fr./Volkswagen Polo R) 217, 2. Latvala 190, 3. Mikkelsen 143, 4. Hirvonen 93, 5. Neuville (Belg./Hyundai i20) 83, 6. Meeke 82, ...9. Prokop (ČR/Ford Fiesta RS) 38.
Pořadí týmů: 1. Volkswagen I 373, 2. Citroën 175, 3. M-Sport Ford I 161, 4. Hyundai I 157, 5. Volkswagen II 127, 6. Jipocar 41.
PŘÍBRAM - Rally Příbram, poslední závod sezony mezinárodního mistrovství ČR v automobilových soutěžích
1. Pech, Uhel (Mini John Cooper Works S2000) 1:26:28,4, 2. Dohnal, Palivec (Peugeot 207 S2000) -52,3, 3. J. Jelínek, Machů (Škoda Fabia S2000) -1:31,9, 4. Kopáček, Picka (Subaru Impreza STI) -3:00,3, 5. Trojan, Chlup (Mitsubishi Lancer Evo IX) -3:57,3, 6. Adolf, Gross (Škoda Fabia S2000) -5:00,9.
Konečné pořadí MMČR: 1. Pech 376 b., 2. Jakeš (Citroën DS3 R5) 218, 3. R. Odložilík (Ford Fiesta R5) 185.
JARAMA (Špan.) - Osmý závod mistrovství Evropy tahačů
Třetí závod: 1. Kiss (Maď./MAN), 2. Hahn (Něm./MAN) -3,553, 3. Albacete (Šp./MAN) -3,952, 4. Vršecký -7,144, ...6. Lacko (oba ČR/Buggyra) -14,249, 12. Vojtíšek (ČR/MAN) -58,479.
Čtvrtý závod: 1. Bösiger (Švýc./MAN), 2. Lacko -15,581, 3. Albacete -16,047, ...5. Vršecký -30,706, 7. Vojtíšek -37,200.
Průběžné pořadí: 1. Kiss 348, 2. Albacete 342, 3. Hahn 341, 4. Lacko 278, 5. Vršecký 220, ...9. Vojtíšek 51.
LOKET - MMČR družstev v motokrosu
1. Buksa/Ados KTM (Kjer Olsen/Dán., Jaulin/Fr., Michek) 14, 2. Orion-RS Petrol-SZA Racing (Bartoš, Krč, Smola) 23, 3. Max 2-KRTZ (Michalec, Sukup, Romančík) 25.
1. jízda (MX1+MX2): 1. Bartoš (KTM), 2. Kjer Olsen (Kawasaki), 3. Smitka (KTM).
2. jízda (MX2+MX3): 1. Michek, 2. Smola (oba KTM), 3. Romančík (Suzuki).
3. jízda (MX1+MX3): 1. Michek, 2. Smitka, 3. Bartoš.
PARDUBICE - Zlatá přilba, mezinárodní závod na ploché dráze
Finále: 1. Holder (Austr.), 2. Lindgren (Švéd.), 3. Pavlič (Chorv.), 4. Miedziňski, 5. Walasek (oba Pol.), 6. Aspgren (Švéd.).
Finále B: 1. Andersen (Dán.), 2. Franc (ČR), 3. Lahti (Fin.), ...A. Dryml (ČR) nenastoupil.
MAGNY-COURS (Fr.) - Závod mistrovství světa superbiků
První jízda: 1. Guintoli (Fr./Aprilia) 36:45,206, 2. Melandri (It./Aprilia) -2,257, 3. Rea (Brit./Honda) -5,954.
Druhá jízda: 1. Melandri 36:25,402, 2. Guintoli -2,669, 3. Haslam (Brit./Honda) -16,459. Průběžné pořadí MS (po 11 ze 13 závodů): 1. Sykes (Brit./Kawasaki) 378 b., 2. Guintoli 366, 3. Melandri 312.
Cyklistika
Etapový závod Tour de l'Eurométropole v Belgii a Francii
Konečné pořadí po 4 etapách: 1. Demare (Fr.) 15:05:41, 2. Debusschere (Belg.), 3. Bos (Niz.) oba -16, 4. Van Genechten (Belg.) -21, 5. Breschel (Dán.) -23, 6. Keukeleire (Belg.) -25, ...35. Štybar (ČR) -1:09.
ITÁLIE - Jednorázový závod Kolem Lombardie (WorldTour).
1. Martin (Ir./Garmin) 6:25:33, 2. Valverde (Šp./Movistar), 3. Costa (Portug./Lampre), 4. Wellens (Belg./Lotto), 5. S. Sánchez (Šp./BMC), 6. Albasini (Švýc./Orica), 7. Gilbert (Belg./BMC), 8. Rodríguez (Šp./Kaťuša), 9. Aru (It./Astana) všichni -1, 10. Nocentini (It./AG2R) -14, ...23. Kreuziger (ČR/Tinkoff-Saxo) -31, 67. König (ČR/NetApp-Endura) -4:14.
BŘEZOVÁ U SOKOLOVA - 8. závod mistrovství ČR v biketrialu
Elite: 1. Kolář 2, 2. Kakáč (oba Blansko) 15, 3. Popelka (Přerov) 25.
Průběžné pořadí: 1. Kakáč 136 b., 2. Brambora (Kutná Hora) 104, 3. Popelka 98.
Florbal
CURYCH (Švýc.) - Pohár mistrů
Muži
Finále:
Happee Jyväskylä - Falun 0:12 (0:3, 0:1, 0:8)
Konečné pořadí: 1. Falun, 2. Happee Jyväskylä, 3. Grasshopper Curych, 4. Wiler-Ersigen, 5. Lerkings, 6. Vítkovice.
Ženy
Finále:
1. SC Vítkovice - Djurgaarden 2:10 (0:3, 0:0, 2:7) Branky a nahrávky: 44.
Konečné pořadí: 1. Djurgaarden, 2. Vítkovice, 3. Piranha Chur, 4. SB-Pro, 5. Zug United, 6. Nauka.
Extraliga mužů, 3. kolo
FBC Liberec - Otrokovice 6:5 (3:0, 2:1, 1:4)
Tatran Střešovice - FBC Ostrava 8:3 (4:2, 3:1, 1:0)
Sparta Praha - Pardubice 7:3 (2:0, 3:0, 2:3)
Baseball
Play-off MLB, 2. kolo
Washington - San Francisco 1:2 (v 18. směně), stav série 0:2
LA Dodgers - St. Louis 3:2, stav série 1:1
Dostihy
PRAHA - Mítink
Memoriál Harryho Petrlíka - Velká cena Expa Nails, rovinový dostih (1 600 m, tříleté a starší klisny, dotace 100 000 korun): 1. Dally Hit (H. Pejšková, tr. I. Pejšková, stáj HIT LOT Pejšková), 2. Sapsiree, 3. Kobi. Čas: 1:40,90. Výrok: boj 3/4 - 4 - kr. hlava.
Další dostihy: I. Shahnour Aznavour (ž. Chaloupka) - Santin - Semantýna, II. Monrro (ž. Foret) - Laveroni - Tagugu, III. Mondego Bay (ž. Chaloupka) - Golden Irene - Fabrisco, IV. Tropical Bond (ž. Foret) - Monella - Cailean, V. Lemesína (ž. J. Verner) - Our Lass - Quimby, VI. Tycho Brahe (ž. Šafář) - Label Five - Laran, VIII. Charros (Hlubučková) - Shadow Moon - Lord Beccari, IX. Fascinating Hill (ž. Murzabajev) - Kleonne - Swakopmund.
Golf
ST. ANDREWS (V.B.) - Turnaj European Tour
Par 72: 1. Wilson 271 (64+72+65+70), 2. Fleetwood (oba Angl.) 272 (69+73+62+68), McIlroy (Sev. Ir.) 272 (73+67+64+68) a Ramsay 272 (69+68+68+67), 5. Doak (oba Skot.) 273 (70+67+70+66), 6. Lowry (Ir.) 274 (66+70+71+67), Sterne 274 (73+66+68+67) a Oosthuizen (oba JAR) 274 (70+74+62+68).
AQUITAINE - Turnaj žen Ladies Open de France série Ladies European Tour
Par 70: 1. Muňozová (Šp.) 269 (67+68+67+67), 2. Bouldenová (Wal.) 270 (69+69+66+66), Hernándezová (Šp.) 270 (65+67+66+72), 4. Parkerová (Angl.) 271 (66+67+70+68), 5. Boineauová (Fr.) 272 (67+68+69+68), 6. Hullová (Angl.) 274 (68+67+71+68), Cigandaová (Šp.) 274 (66+67+70+71), ...16. Spilková (ČR) 280 (68+68+73+71).
Hokejbal
Extraliga
Dohrávka 3. kola:
Kladno - Třinec 8:0 (3:0, 4:0, 1:0)
Předehrávka - 12. kola:
Ústí nad Labem - Sudoměřice 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Triatlon
COZUMEL (Mex.) - Závody SP
Muži: 1. Diemunsch (Fr.) 51:55, 2. Shoemaker -4, 3. Maloy (oba USA) -5, ...15. Švarc (ČR) -40.
Ženy: 1. Spirigová (Švýc.) 58:47, 2. Pertererová (Rak.) -8, 3. Jelistratovová (Ukr.) -11.