Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



3. 10. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 11. kolo

Brno - Hradec Králové 1:2 (1:1)
Jablonec - Ústí nad Labem 2:0 (1:0)
Mladá Boleslav - Bohemians 1905 3:2 (1:2)

Druhá liga, 10. kolo

Kladno - Varnsdorf 1:0 (1:0)
Čáslav - Hlučín 3:2 (1:0)

ČFL, 9. kolo

Česká Lípa - Liberec B 3:0 (3:0)
Králův Dvůr - Karlovy Vary 0:0
Žižkov B - Slavia B 1:1 (0:0)

MSFL, 9. kolo

Slavičín - Zlín B 1:1 (0:1)
Slovácko B - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
Uničov - Jihlava B 1:1 (1:0)
Zábřeh - Vítkovice 2:1 (2:1)

Divize

Divize A, 9. kolo
Příbram B - Bohemians 1905 B 0:4 (0:1)
Třeboň - Zličín 1:0 (0:0)
Sezimovo Ústí B - Koloveč 3:0 (1:0)
Strakonice - Doubravka 2:0 (2:0)
Divize B, 9. kolo
Meteor Praha - Český Dub 1:0 (1:0)
Vyšehrad - Vilémov 6:3 (4:1)
Brozany - Teplice B 2:1 (1:0)
Děčín - Litvínov 1:2 (0:0)
Divize C, 9. kolo
Hradec Králové B - Nová Paka 7:1 (3:1)
Pardubice - Velim 2:1 (1:0)
Dvůr Králové - Letohrad 3:3 (2:1)
Turnov - Jičín 3:0 (0:0)
Divize D, 9. kolo
Pelhřimov - Žďár nad Sázavou 2:0 (1:0)
Rosice - Vyškov 1:0 (1:0)
Tasovice - Třebíč 2:2 (0:1)
Vrchovina - Otrokovice 1:1 (0:0)
Divize E, 9. kolo
Opava B - Ostrava B 2:1 (2:0)
Havířov - Nový Jičín 0:2 (0:2)
Kravaře - Brumov 3:1 (2:1)

Anglická liga, 7. kolo

Manchester City - Newcastle 2:1
Liverpool - Blackpool 1:2
Chelsea - Arsenal 2:0

Německá liga, 7. kolo

Stuttgart - Frankfurt 1:2
Dortmund - Bayern Mnichov 2:0
Leverkusen - Brémy 2:2

Italská liga, 6. kolo

Lecce - Catania 1:0
Boloňa - Sampdoria Janov 1:1
Chievo - Cagliari 0:0
FC Janov - Bari 2:1
Fiorentina - Palermo 1:2
Lazio Řím - Brescia 1:0,
Neapol - AS Řím 2:0,
Inter Milán - Juventus Turín 0:0

Španělská liga, 6. kolo

Almería - Málaga 1:1
FC Sevilla - Atlético Madrid 3:1
Getafe - Alicante 3:0
Pamplona - Levante 1:1
Villarreal - Santander 2:0
FC Barcelona - Mallorca 1:1
Real Madrid - La Coruňa 6:1

Francouzská liga, 8. kolo

Lille - Montpellier 3:1
Paris St. Germain - Nice 0:0
Rennes - Toulouse 3:1

Nizozemská liga, 8. kolo

Ajax Amsterdam - Utrecht 1:2
Alkmaar - Almelo 2:1
Graafschap - Feyenoord Rotterdam 1:1
Heerenveen - Haag 0:0
Twente Enschede - Groningen 4:2
PSV Eindhoven - Venlo 3:0

Belgická liga, 10. kolo

FC Bruggy - Gent 3:2
Standard Lutych - Anderlecht 5:1

Portugalská liga, 7. kolo

Nacional Funchal - Portimonense 3:1
Naval - Pacos Ferreira 1:2
Rio Ave - Marítimo 0:0
Benfica Lisabon - Braga 1:0

Ruská liga, 23. kolo

Novosibirsk - Kazaň 2:2
CSKA Moskva - Rostov na Donu 2:0
Machačkala - Spartak Moskva 0:1
Nalčik - Petrohrad 2:3
Saturn MO - Lokomotiv Moskva 0:1

Rakouská liga, 10. kolo

Kapfenberg - Rapid Vídeň 0:0
Ried - Salcburk 1:2

Turecká liga, 7. kolo

Büyüksehir - Bursaspor 0:0
Sivasspor - Gaziantepspor 1:1
Antalyaspor - Kasimpasa 3:1
Trabzonspor - Besiktas 1:0

Dánská liga, 11. kolo

Esbjerg - Nordsjaelland 1:1
Bröndby Kodaň - Horsens 0:1
Silkeborg - Sönderjyske 3:1
FC Kodaň - Randers 1:0

Polská liga, 8. kolo

Belchatów - Poznaň 1:0
Chorzów - Kielce 0:1

Ukrajinská liga, 12. kolo

Sevastopol - Krivoj Roh 2:2
Karpaty Lvov - Metalist Charkov 0:1
Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 2:0

Německá druhá liga, 7. kolo

Aue - Augsburg 3:2
FSV Frankfurt - Chotěbuz 3:2
Mnichov 1860 - Union Berlín 1:0

MLS

Seattle - Toronto 3:2
Philadelphia - Houston 1:1
Columbus - San Jose 0:0
New England - Salt Lake City 1:2
New York - Kansas City 1:0
Dallas - Chicago 3:0
Colorado - DC United 0:1

Kvalifikace ME fotbalistů do 19 let

Bosna a Hercegovina "19" - Česko "19" 0:0

Hokej

Tipsport extraliga - 7. kolo

HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
HC Vagnerplast Kladno - HC Vítkovice Steel 3:5 (2:1, 0:2, 1:2)
HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
HC Oceláři Třinec - HC Mountfield Č. Budějovice 3:2 v prodl. (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)
PSG Zlín - HC Benzina Litvínov 10:2 (3:1, 3:0, 4:1)
HC Eaton Pardubice - HC Plzeň 1929 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)

Druhá liga

Skupina Střed, 6. kolo
Chotěboř - Jindřichův Hradec 6:4 (2:1, 4:2, 0:1)
Pelhřimov - Žďár nad Sázavou 4:3 (0:1, 3:2, 1:0)
Trutnov - Nymburk 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Kolín - Kutná Hora 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Skupina Západ, 6. kolo
Roudnice nad Labem - Jablonec nad Nisou 4:3 (3:1, 0:2, 1:0)
Skupina Východ, 8. kolo
Šumperk - Frýdek-Místek 5:4 v prodl. (3:1, 1:0, 0:3 - 1:0)

Přípravné zápasy NHL

Columbus - Atlanta 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Toronto - Detroit 4:2 (2:1, 2:0, 0:1)
New York Islanders - Montreal 2:7 (1:3, 0:1, 1:3)
New York Islanders - New Jersey 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Ottawa - New York Rangers 8:5 (1:1, 3:3, 4:1)
Tampa Bay - Florida 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
St. Louis - Dallas 4:3 v prodl. (0:2, 0:0, 3:1 - 1:0)
Los Angeles - Colorado 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)

KHL

Omsk - Dinamo Minsk 4:2
Barys Astana - CSKA Moskva 2:6
Jekatěrinburg - Čeljabinsk 4:1
Kazaň - Magnitogorsk 2:3
Nižněkamsk - Ufa 3:4
Spartak Moskva - Dinamo Riga 3:2

Slovenská liga

Banská Bystrica - Nitra 7:2
Skalica - Zvolen 4:3 po sam. nájezdech
Trenčín - Martin 3:5
Košice - Poprad 3:1
Slovan Bratislava - Žilina 7:2

Německá liga

Mnichov - Wolfsburg 1:3
Iserlohn - Hamburk 7:3
Augsburg - Hannover 5:7
Ingolstadt - Düsseldorf 2:4
Krefeld - Eisbären Berlín 4:3 po sam. nájezdech
Straubing - Kolín nad Rýnem 3:4 v prodl.

Tenis

PEKING - Turnaj mužů a žen

Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Kvitová (ČR) - Pennettaová (It.) 7:6 (7:4), 6:1
Sevastovová (Lot.) - Stosurová (4-Austr.) 2:6, 7:6 (7:5), 7:5
Vinciová (It.) - Kuzněcovová (10-Rus.) 6:3, 2:6, 6:3
Šarapovová (12-Rus.) - Pironkovová (Bul.) 6:4, 7:6 (7:5)
Petrovová (13-Rus.) - Chan Sin-jün (Čína) 6:2, 6:2
Dulková (Arg.) - Rezaiová (14-Fr.) 6:4, 2:6, 6:4
Kanepiová (Est.) - Pavljučenkovová (16-Rus.) 7:5, 6:1
Kirilenková (Rus.) - Čang Šuaj (Čína) 6:1, 6:0
Cibulková (SR) - Wickmayerová (Belg.) 6:0, 7:6 (8:6)
Jovanovská (Srb.) - K. Bondarenková (Ukr.) 5:7, 6:4, 6:3
Klejbanovová (Rus.) - Lu Ťing-ťing (Čína) 6:1, 6:0
Li Na (Čína) - Kudrjavcevová (Rus.) 6:2, 6:0
Hercogová (Slovin.) - Hantuchová (SR) 6:3, 0:6, 6:3

KUALA LUMPUR - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Južnyj (4-Rus.) - Golubjov (Kaz.) 6:7 (7:9), 6:2, 7:6 (7:3)

Čtyřhra - finále:
Čermák, Mertiňák (2-ČR/SR) - Fyrstenberg, Matkowski (1-Pol.) 7:6 (7:3), 7:6 (7:5)

BANGKOK - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
García-López (Šp.) - Nieminen (Fin.) 6:4, 3:6, 6:4
Čtyřhra - finále:
Kas, Troicki (Něm./Srb.) - Erlich, Melzer (4-Izr./Rak.) 6:4, 6:4

Atletika

KOŠICE - 87. ročník Mezinárodního maratonu míru

Muži: 1. Chepkwony 2:08:33 - traťový rekord, 2. Bushendich 2:08:40, 3. Chebet (všichni Keňa) 2:08:42, ...9. Orálek (ČR) 2:34:02.
Ženy: 1. Balchová (Et.) 2:36:35, 2. Chanipovová (Rus.) 2:43:49, 3. Petnuchová (SR) 2:53:42.

Lyžování

KLINGENTHAL (Německo) - Závod letní Grand Prix skokanů na lyžích

1. Stoch (Pol.) 260,7 (133,5+143,5), 2. Morgenstern 259,4 (139,5+133), 3. Schlierenzauer (oba Rak.) 239,4 (127+135,5), 4. Evensen (Nor.) 237 (122,5+138), 5. Zauner (Rak.) 235,3 (139+122,5), 6. Mechler (Něm.) 231,8 (128+136,5), ...19. Koudelka 202,8 (120,5+127,5), 32. Hlava 93,3 (118), 41. Sedlák (všichni ČR) 76,0 (107) - nepostoupili do 2. kola.
Konečné pořadí (po 9 závodech): 1. Ito (Jap.) 530 b., 2. Stoch 500, 3. Malysz (Pol.) 480, 4. Morgenstern 383, 5. Kubacki (Pol.) 348, 6. Hilde (Nor.) 294, ...15. Sedlák 128, 27. Hlava 73, 32. Matura 64, 38. Janda 40, 68. Koudelka 12.

Basketbal

ČESKO - Mistrovství světa žen

Finále
USA - Česko 89:69 (19:14, 40:35, 74:52)
O 3. místo
Španělsko - Bělorusko 77:68 (28:15, 41:34, 62:53)
0 5. místo
Austrálie - Francie 74:62 (21:7, 36:25, 53:39)
O 7. místo
Rusko - Korea 87:76 (26:29, 47:42, 69:57)

Házená

Extraliga mužů - 4. kolo

Přerov - Karviná 34:40 (17:24)
Frýdek-Místek - Plzeň 23:35 (10:17)
Jičín - Královo Pole 34:28 (17:12)

Interliga žen - 4. kolo

Partizánske - Michalovce 25:31 (14:18)
Slavia Praha - Veselí nad Moravou 28:25 (19:13)

Motorismus

ŠTRASBURK - Francouzská rallye, MS v automobilových soutěžích

1. Loeb, Elena (Fr./Citroën C4) 3:05:49,3, 2. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -35,7, 3. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -1:16,8, 4. Latvala, Anttila -1:29,3, 5. Hirvonen, Lehtinen (všichni Fin./Ford Focus) -3:43,8, 6. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C4) -11:55,9, 7. Villagra, Curletto (Arg./Ford Focus) -14:15,4, 8. Wilson, Martin (Brit./Ford Focus) -14:26,9, 9. H. Solberg, Prévot (Nor., Belg./Ford Fiesta) -16:48,9, 10. Sandell, Axelsson (Švéd./Škoda Fabia) -17:12,3, ...21. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta) -27:14,4.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 13 soutěží): 1. Loeb 226 b., 2. Ogier 166, 3. Latvala 144, 4. P. Solberg 133, 5. Sordo 125, 6. Hirvonen 104, ...18. Prokop 3.
Pořadí týmů: 1. Citroën 388 b., 2. BP Ford 277, 3. Citroën Junior Team 193, 4. Stobart M-Sport Ford 140, 5. Munchi's Ford 54.
S-WRC: 1. Pons (Šp./Ford Fiesta) 108, 2. Prokop 104, 3. Ketomaa (Fin./Ford Fiesta) 101.

MOTEGI (Japonsko) - GP Japonska, mistrovství světa silničních motocyklů

Do 125 ccm: 1. Márquez (Šp./Derbi) 39:46,937, 2. Terol (Šp./Aprilia) -2,612, 3. Smith (Brit./Aprilia) -8,396, 4. Espargaró (Šp./Derbi) -18,873, 5. Moncayo -31,973, 6. Rabat (oba Šp./Aprilia) -32,139, ...Kornfeil (ČR/Aprilia) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 13 ze 17 závodů): 1. Terol 228 b., 2. Márquez 222, 3. Espargaró 215, 4. Smith 160, 5. Cortese (Něm./Derbi) 122, 6. Rabat 118, ...20. Kornfeil 18.
Moto2: 1. Elías (Šp./Moriwaki) 43:50,930, 2. Simón (Šp./Suter) -0,315, 3. Abraham (ČR/FTR) -9,839, 4. De Angelis (San Mar./Motobi) -10,178, 5. Redding (Brit./Suter) -11,237, 6. Takahaši (Jap./Tech 3) -12,778.
Průběžné pořadí MS (po 13 ze 17 závodů): 1. Elías 249, 2. Simón 168, 3. Iannone (It./Speed Up) 147, 4. Lüthi (Švýc./Moriwaki) 138, 5. Corsi (It./Motobi) 113, 6. Talmácsi (Maď./Speed Up) 95, ...15. Abraham 49.
MotoGP: 1. Stoner (Austr./Ducati) 43:12,266, 2. Dovizioso (It./Honda) -3,868, 3. Rossi (It./Yamaha) -5,707, 4. Lorenzo (Šp./Yamaha) -6,221, 5. Edwards (USA/Yamaha) -27,092, 6. Simoncelli (It./Honda) -30,021
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Lorenzo 297, 2. Pedrosa (Šp./Honda) 228, 3. Stoner 180, 4. Dovizioso 159, 5. Rossi 156, 6. Spies (USA/Yamaha) 139.

MAGNY-COURS - Mistrovství světa superbiků

První závod: 1. Crutchlow (Brit./Yamaha) 38:15,586, 2. Haslam (Brit./Suzuki) -3,779, 3. Checa (Šp./Ducati) -4,261, ...5. Smrž (ČR/Aprilia) -7,476.
Druhý závod: 1. Biaggi (It./Aprilia) 38:11,343, 2. Crutchlow -0,087, 3. Fabrizio (It./Ducati) -3,715, ...6. Smrž -18,378.
Konečné pořadí MS: 1. Biaggi 451, 2. Haslam 376, 3. Checa 297, ...13. Smrž 110.

JARAMA (Španělsko) - Závod mistrovství Evropy tahačů

Třetí jízda: 1. Östreich (Něm./Renault) 24:35,806, 2. Bösiger (Švýc./Renault) -0,854, 3. Albacete (Šp./MAN) -3,318, 4. Levett (Brit./MAN) -4,030, 5. Lacko (ČR/MAN) -12,840, 6. Hahn (Něm./MAN) -14,294, 7. Vršecký (ČR/Buggyra) -14,767.
Čtvrtá jízda: 1. Vršecký 30:34,481, 2. Lacko -9,986, 3. Albacete -22,921, 4. Lvov (Rus./MAN) -45,819, 5. Hahn -51,972, 6. Janiec (Fr./Renault) -1:12,720.
Konečné pořadí ME: 1. Albacete 387 b., 2. Bösiger 335, 3. Hahn 318, 4. Östreich 293, 5. Vršecký 226, 6. Levett 210, 7. Lacko 186.

PARDUBICE - Tradiční závody na ploché dráze

Zlatá přilba, 62. ročník: 1. Pedersen (Dán.), 2. Lindgren, 3. Jonsson (oba Švéd.), 4. Wolbert (Něm.), 5. Hancock (USA), 6. Hefenbrock (Něm.), 7. A. Dryml (ČR), 8. Walasek (Pol.), 9. Iversen (Dán.), 10. Pavlič (Chorv.), 11. Bjerre (Dán.), 12. Ferjan (Maď.).

SEDLČANY - Mezinárodní mistrovství republiky v autokrosu

Divize 1 a 5: 1. P. Svoboda (Mitsubishi), 2. Plichta (Subaru Impreza), 3. Burian (Škoda Fabia).
Konečné pořadí: 1. Neuman (Mitsubishi Lancer) 104, 2. Burian 89, 3. Zívr (VW Golf) 71.
Divize 3A: 1. Pospíšilík (Suzuki), 2. Sekanina (Suzuki), 3. Jánoš (VW).
Konečné pořadí: 1. Jánoš 105, 2. Sekanina (Suzuki) 94, 3. Pospíšilík 80.
Divize 3: 1. Stloukal (BMW), 2. P. Bartoš (Ford), 3. Hošek (Audi).
Konečné pořadí: 1. P. Bartoš 101, 2. Stloukal 100, 3. Keřka (Tatra) 91.

Cyklistika

AUSTRÁLIE - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Závod mužů (262,7 km): 1. Hushovd (Nor.) 6:21:49, 2. Breschel (Dán.), 3. Davis (Austr.), 4. Pozzato (It.), 5. Van Avermaet (Belg.), 6. Freire (Šp.), 7. Kolobněv (Rus.), 8. Bazajev (Kaz.), 9. Araširo (Jap.), 10. Feillu (Fr.) všichni stejný čas, ...54. Benčík, 87. König (oba ČR) oba -13:53.

NAMUR (Bel.) - První závod cyklokrosového seriálu GVA

1. Štybar (ČR) 59:28, 2. Vantornout -8, 3. Pauwels -25, 4. Aernouts -39, 5. Wellens (všichni Belg.) -1:06, 6. Franzoi (It.) -1:13, ...27. Zlámalík (ČR).

KLATOVY - Závěrečný osmý závod Českého poháru v bikrosu

1. Tumpach (4X team Olympus), 2. Švub (Pells team), 3. Tamme (Bikrosclub Řepy), 4. Přibyl (Mondraker/Katmar team), 5. Holub (4X team Olympus), 6. Karlík (OK team).
Konečné pořadí: 1. Švub 316 bodů, 2. Tamme 315, 3. Tumpach 292, 4. Karlík 252, 5. Bokůvka (Powerful team Uničov) 242, 6. Přibyl 231.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 3. kolo

Bulldogs Brno - JM Chodov 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)
Sparta Praha - Sokol Pardubice 7:4 (2:2, 2:0, 3:2)
FBC Kladno - FbŠ Bohemians 6:3 (3:0, 1:1, 2:2)

Extraliga - ženy, 4. kolo

FBK Trutnov - FbŠ Bohemians 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
FBC Liberec - JM Chodov 7:4 (0:2, 4:1, 3:1)
Elite Praha - Děkanka Praha 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
FBS Olomouc - FBC Ostrava 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
Sokol Brno Židenice - 1. SC Vítkovice 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Baseball

Semifinále extraligy, 5. zápas

Technika Brno - Express Brno 11:1 (konečný stav série 3:2)

MLB

Národní liga:
St. Louis - Colorado 1:0 (po 11. směně)
New York Mets - Washington 7:2
Cincinnati - Milwaukee 7:4
San Francisco - San Diego 2:4
Atlanta - Philadelphia 0:7
Houston - Chicago Cubs 3:8
Los Angeles Dodgers - Arizona 3:2
Florida - Pittsburgh 2:0
Americká liga:
Minnesota - Toronto 5:4
Boston - New York Yankees 5:6 (po 10. směně) a 7:6 (po 10. směně)
Baltimore - Detroit 2:1
Chicago White Sox - Cleveland 6:2
Kansas City - Tampa Bay 0:4
Texas - Los Angeles Angels 6:2
Seattle - Oakland 3:5

Dostihy

PRAHA - Rovinový dostihový mítink

72. Cena zimního favorita Expa Nails (1600 m, 600.000 korun):
1. Chardonney Tcheque (ž. Chaloupka, tr. Šatra, stáj Dr. Charvát), 2. Enrico, 3. Kristine. Výrok: boj 3/4 - krátká hlava - 3. Čas: 1:42,44.
Další výsledky:
I.: Roseburn (žk. Laube) - Velasques - Redul,
II.: Dabl (Verner) - Werze - Jokoono,
III.: Pikardie (ž. Janáček) - Fencer - Fantaghiro,
IV.: Lex (Trňáková) - Fartina - Lucky Horse,
VI.: Bailando (ž. Koplík) - Desperado - Racona,
VII.: Innsbruck (ž. Koplík) - Rolling Ocean - Power Prize,
VIII.: Sokol (Hlavatý) - Noble Runner - Irenka.

PAŘÍŽ - Cena Vítězného oblouku

(2400 m, dotace 4 mil. eur): 1. Workforce (ž. Moore, tr. Stoute, majitel Chalíd Abdullah, Brit.), 2. Nakajama Festa (Jap.), 3. Sarafina, 4. Behkabad (oba Fr.), 5. Fame and Glory (Ir.). Výrok: krk - 2 ? -1 ?. Čas: 2:35,30.

Golf

NEWPORT (Velká Británie) - Ryder Cup, turnaj týmů Evropy a USA

Evropa - USA 9,5:6,5
3. kolo (2x foursome a 4x fourball):
Donald/Westwood - Stricker/Woods 1:0 (6/5), McDowell/McIlroy - Z. Johnson/Mahan 1:0 (3/1), Harrington/Fisher - Furyk/D. Johnson 1:0 (2/1), Hanson/Jiménez - Watson/Overton 1:0 (2/0), E. Molinari/F. Molinari - Cink/Kuchar 0,5:0,5, Poulter/Kaymer - Mickelson/Fowler 1:0 (2/0).

Ragby

Extraliga, 6. kolo

Skupina B:
Olomouc - Říčany 8:64 (8:24)

Squash

LONDON (Kan.) - Turnaj PSA

Finále:
Koukal (1-ČR) - Avila (Mex.) 3:1 (-11, 9, 8, 10).

Stolní tenis

Liga mistrů, skupina D

Agers Vaillante - El Niňo Praha 0:3
Jonis - Konečný 0:3 (-9, -8, -9)
Che Č'-wen - Prokopcov 1:3 (-11, 5, -10, -1)
Martinez - Tregler 2:3 (-4, 4, 7, -11, -6)

Šachy

CHANTY MANSIJSK (Rusko) - Šachová olympiáda

11. kolo
Muži:
Česko - Anglie 2:2, Izrael - Ukrajina 2:2, Rusko I - Španělsko 2:2.
Konečné pořadí: 1. Ukrajina 19, 2. Rusko I 18, 3. Izrael 17, 4. Maďarsko
17, 5. Čína 16, 6. Rusko II 16, ...20. Česko 14.
Ženy: Izrael - Česko 3:1, Rusko I - Rusko II 2,5:1,5, Čína - Ukrajina 3:1,
Polsko - Gruzie 2:2.
Konečné pořadí: 1. Rusko I 22, 2. Čína 18, 3. Gruzie 16, 4. Kuba 16, 5. USA 16, 6. Polsko 16, ...50. Česko 11.

Různé

BRNO - Mezinárodní mistrovství České republiky v badmintonu

Muži
Dvouhra - finále:
Džajaram (Ind.) - Evans (Ir.) 2:0 (11, 8).
Čtyřhra - finále: Langdridge, Middleton - Ellis, Mills (všichni Angl.) 2:0 (9, 19).
Ženy
Dvouhra - finále:
Jorgensenová (Dán.) - Vignesová (Fr.) 2:0 (22, 20).
Čtyřhra - finále: Pieková, Tabelingová (Niz.) - Helsbolová, Skelbäková (Dán.) 2:1 (20, -15, 7).
Smíšená čtyřhra - finále: Ramussen, Skelbäková (Dán.) - Maas, Tabelingová (Niz.) 2:0 (16, 11).

ANNECY (Fr.) - Světový pohár v orientačním běhu

Muži: 1. Gueorgiou (Fr.) 1:32:53, 2. Müller (Švýc.) -5:05, 3. Lundanes (Nor.) -5:16, ...26. Hájek -14:51, 28. Šedivý -15:22, 42. Kodeda -20:59, 47. Procházka -23:07, 68. Dlabaja -37:24, 73. Nykodým (všichni ČR) -47:04.
Ženy: 1. Niggliová (Švýc.) 1:11:25, 2. Janssonová Švéd.) -21, 3. Wigemyrová (Nor.) -6:16, ...5. D. Brožková -8:13, 7. Juřeníková -9:03, 14. Duchová -13:56, 23. Spurná -17:56, 27. Klechová -19:30, 57. R. Brožková (všechny ČR) -34:52.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze