Výsledkový servis
29.08.2015
Fotbal
MOL Cup, Pohár FAČR, 2. kolo
MFK Chrudim - FC Hradec Králové 0:5 (0:1)
FK Tachov - Baník Sokolov 2:2 (1:0), na pen. 5:3
FK Králův Dvůr - Graffin Vlašim 1:1 (1:0), na pen. 3:1
FK Dobrovice - FK Varnsdorf 1:2 (0:1)
FC Hlučín - SFC Opava 0:1 (0:1)
1. FC Karlovy Vary - MAS Táborsko 2:6 (1:3)
Mohelnice - MFK Frýdek-Místek 1:2 (0:0)
MFK Vítkovice - MFK OKD Karviná 2:2 (2:0), na pen. 3:5
MSFL, 4. kolo
Hulín - Kroměříž 2:2 (1:1)
Divize, 4. kolo
Divize A:
Aritma Praha - Milevsko 5:1 (3:0)
Čížová - Jindřichův Hradec 1:3 (0:1)
Doubravka - Motorlet Praha 0:3 (0:1)
Hořovicko - Malše Roudné 5:1 (3:0)
Rokycany - Třeboň 4:0 (1:0)
Divize B:
Chomutov - Horní Měcholupy 2:0 (0:0)
Libiš - Český Brod 2:0 (1:0)
Litvínov - Litoměřice 0:3 (0:2)
Vilémov - Kladno 0:1 (0:0)
Divize C:
Jablonec nad Jizerou - Pěnčín-Turnov 5:2 (2:0)
Litol - Semily 4:2 (1:0)
Suchdol - Dvůr Králové 2:1 (1:0)
Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí 4:1 (2:1)
Živanice - Kutná Hora 4:0 (3:0)
Divize D:
Bystřice nad Pernštejnem - Kozlovice 4:4 (1:2)
Přerov - Pelhřimov 3:2 (1:1)
Rosice - Havlíčkův Brod 3:1 (2:0)
Divize E:
Nové Sady - Petřkovice 2:1 (1:1)
Nový Jičín - Petrovice 1:0 (1:0)
16:30 Vsetín - Slavičín
Liga žen, 3. kolo
Dukla Praha - Pardubice 2:0 (0:0)
Anglická liga, 4. kolo
Newcastle - Arsenal 0:1
Aston Villa - Sunderland 2:2
Bournemouth - Leicester 1:1
Chelsea - Crystal Palace 1:2
Liverpool - West Ham United 0:3
Manchester City - Watford 2:0
Stoke - West Bromwich 0:1
Tottenham - Everton 0:0
Druhá anglická liga, 5. kolo
Derby - Leeds 1:2
Brentford - Reading 1:3
Bristol - Burnley 1:2
Huddersfield - QPR 0:1
Hull - Preston 2:0
Ipswich - Brighton 2:3
MK Dons - Birmingham 0:2
Nottingham - Cardiff 1:2
Rotherham - Fulham 1:3
Sheffield Wednesday - Middlesbrough 1:3
Wolverhampton - Charlton 2:1
Skotská liga, 6. kolo
Celtic Glasgow - St. Johnstone 3:1
FC Dundee - Inverness 1:1
Hamilton - Hearts 3:2
Motherwell - Kilmarnock 1:0
Partick Thistle - Aberdeen 0:2
Ross County - Dundee United 2:1
Belgická liga, 6. kolo
Lovaň - St. Truiden 1:0
Ostende - Waregem 0:1
Mouscron-Péruwelz - Kortrijk 0:2
Gent - Mechelen 2:2
Francouzská liga, 4. kolo
Caen - Lyon 0:4
Angers - Nice 1:1
Lille - Ajaccio 1:0
Remeš - Lorient 4:1
Rennes - Toulouse 3:1
Troyes - Montpellier 0:0
Německá liga, 3. kolo
Augsburg - Ingolstadt 0:1
Darmstadt - Hoffenheim 0:0
Kolín nad Rýnem - Hamburk 2:1
Mohuč - Hannover 3:0
Stuttgart - Eintracht Frankfurt 1:4
Bayern Mnichov - Leverkusen 3:0
Druhá německá liga, 5. kolo
Duisburg - Fürth 2:2
Paderborn - Bielefeld 1:2
Ruská liga, 7. kolo
Dynamo Moskva - Ufa 2:0
Petrohrad - Samara 1:3
Spartak Moskva - Machačkala 1:2
Španělská liga, 2. kolo
San Sebastian - Sporting Gijón 0:0
FC Barcelona - Málaga 1:0
Vigo - Vallecano 3:0
Real Madrid - Betis Sevilla 5:0
Nizozemská liga, 4. kolo
Utrecht - Groningen 2:0
Heerenveen - Zwolle 3:0
Excelsior Rotterdam - Graafschap 1:1
Almelo - Twente Enschede 2:1
Polská liga, 7. kolo
Gliwice - Leczna 3:0
18:00 Zaglebie Lubin - Chorzów
Kielce - Štětín 1:1
Rakouská liga, 7. kolo
Mödling - Austria Vídeň 0:1
Grödig - Ried 4:1
Rapid Vídeň - Mattersburg 2:4
Slovenská liga, 7. kolo
Dunajská Streda - Podbrezová 5:1
Myjava - Zlaté Moravce 0:0
Ružomberok - Michalovce 2:2
Senica - Trenčín 1:4
Slovan Bratislava - Skalica 4:1
Turecká liga, 3. kolo
Basaksehir - Bursaspor 2:1
Genclerbirligi - Kasimpasa 1:0
Konyaspor - Galatasaray 1:4
Mersin - Kayserispor 1:2
Portugalská liga, 3. kolo
Setúbal - Rio Ave 2:2
FC Porto - Estoril 2:0
Benfica Lisabon - Moreirense 3:2
MLS
San Jose Earthquakes - Los Angeles Galaxy 1:0.
Hokej
Liga mistrů, 4. kolo základních skupin
Skupina B:
Zug - Djurgaarden 2:3.
Skupina C:
HV 71 Jönköping - SönderjyskE 7:1
Skupina D:
HK Nitra - Bílí Tygři Liberec 0:9 (0:5, 0:2, 0:2)
Skupina F:
Blues Espoo - Grenoble 4:2
Skupina G:
Düsseldorf - TPS Turku 4:5
Skupina J:
Vídeň - Krefeld 2:3 po sam. nájezdech
Skupina K:
Lulea - Fribourg-Gottéron 4:2
Skupina M:
Servette Ženeva - Storhamar 0:3
Skupina O:
Braehead Clan - Växjö 1:3
Skupina P:
Eisbären Berlín - Gap Rapaces 6:1
Kontinentální hokejová liga
Jokerit Helsinky - CSKA Moskva 3:0
Jaroslavl - Kazaň 3:1
Petrohrad - Nižnij Novgorod 1:3
Spartak Moskva - Lada Togliatti 1:3
SOKOLOV - Přípravný zápas reprezentace žen
Česko - Německo 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
DMITROV - Turnaj čtyř zemí hráčů do 20 let
Rusko - Česko 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
Finsko - Švédsko 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0).
Tenis
NEW HAVEN (USA) - Turnaj žen
Dvouhra - finále:
Kvitová (2-ČR) - Šafářová (4-ČR) 6:7 (6:8), 6:2, 6:2
Čtyhřhra - finále:
Hradecká, Görgesová (4-ČR) - Čchuang Čchia-ťüng, Liang Čchen (Tchaj-wan/Čína) 6:3, 6:1
WINSTON-SALEM (USA) - Turnaj mužů
Dvouhra - finále:
Anderson (2-JAR) - Herbert (Fr.) 6:4, 7:5
Čtyřhra - finále:
Inglot, Lindstedt (4-Brit./Švéd.) - Butorac, Lipsky (3-USA) 6:2, 6:4.
Atletika
PEKING (Čína) - Mistrovství světa
FINÁLE:
MUŽI:
5000 m: 1. Farah (Brit.) 13:50,38, 2. Ndiku (Keňa) 13:51,75, 3. Gebrhiwet 13:51,86, 4. Kejelcha (oba Et.) 13:52,43, 5. Rupp 13:53,90, 6. True 13:54,07, 7. Hill (všichni USA) 13:55,10, 8. Koech (Keňa) 13:55,98.
Disk: 1. Malachowski (Pol.) 67,40, 2. Milanov (Belg.) 66,90, 3. Urbanek (Pol.) 65,18, 4. Kanter (Est.) 64,82, 5. Stahl (Švéd.) 64,73, 6. Parellis (Kypr) 64,55, 7. Dacres (Jam.) 64,22, 8. Ch. Harting (Něm.) 63,94.
Desetiboj: 1. Eaton (USA) 9045 b. - světový rekord (100 m: 10,23 - dálka: 788 - koule: 14,52 - výška: 201 - 400 m: 45,00 - 110 m př.: 13,69 - disk: 43,34 - tyč: 520 - oštěp: 63,63 - 1500 m: 4:17,52), 2. Warner (Kan.) 8695 (10,31 - 765 - 14,44 - 204 - 47,30 - 13,63 - 44,99 - 480 - 63,50 - 4:31,51), 3. Freimuth (Něm.) 8561 (10,51 - 751 - 15,50 - 195 - 47,82 - 13,91 - 50,17 - 480 - 60,61 - 4:37,05), 4. Škureňov (Rus.) 8538, 5. Búráda (Alž.) 8461, 6. Kazmirek 8448, 7. Schrader (oba Něm.) 8418, 8. Felix (Švýc.) 8302, ...11. Helcelet (ČR) 8234 (11,09 - 729 - 15,30 - 204 - 49,66 - 14,20 - 42,90 - 490 - 63,07 - 4:37,65).
50 km chůze: 1. Tóth (SR) 3:40:32, 2. Tallent (Austr.) 3:42:17, 3. Tanii 3:42:55, 4. Arai (oba Jap.) 3:43:44, 5. Heffernan (Ir.) 3:44:17, 6. Čang Lin 3:44:39, 7. Jü Wej (oba Čína) 3:45:21, 8. Chocho (Ekv.) 3:46:00, ...Gdula (ČR) diskvalifikován.
Štafeta 4x100 m: 1. Jamajka (Carter, Powell, Ashmeade, Bolt) 37,36, 2. Čína (Mo Jou-süe, Sie Čen-jie, Su Ping-tchien, Čang Pchej-meng) 38,01, 3. Kanada (Brown, De Grasse, Rodney, Warner) 38,13, 4. Německo 38,15, 5. Francie 38,23, 6. Antigua a Barbuda 38,61, USA diskvalifikovány, Británie nedokončila.
ŽENY
800 m: 1. Arzamasovová (Běl.) 1:58,03, 2. Bishopová (Kan.) 1:58,12, 3. Sumová (Keňa) 1:58,18, 4. Arafiová (Mar.) 1:58,90, 5. Oskanová-Clarkeová (Brit.) 1:58,99, 6. Lupuová (Ukr.) 1:58,99, 7. Jozwiková (Pol.) 1:59,09, 8. Lamoteová (Fr.) 1:59,70.
Výška: 1. Kučinová (Rus.) 201, 2. Vlašičová (Chorv.) 201, 3. Čičerovová (Rus.) 201, 4. Licwinková (Pol.) 199, 5. Beitiaová (Šp.) 199, 6. Jungfleischová (Něm.) 199, 7. Scheperová (Sv. Lucie) 192, 8. Pattersonová (Austr.) 192.
Štafeta 4x100 m: 1. Jamajka (Campbellová-Brownová, Morrisonová, Thompsonová, Fraserová-Pryceová) 41,07, 2. USA (Gardnerová, Felixová, Prandiniová, Toddová) 41,68, 3. Trinidad a Tobago (Baptisteová, Ahyeová, Thomasová, Hackettová) 42,03, 4. Británie 42,10, 5. Německo 42,64, 6. Kanada 43,05, Nizozemsko diskvalifkováno, Rusko nedokončilo.
Rozběhy a kvalifikace:
Muži:
4x100 m: 1. Jamajka 37,41.
4x400 m: 1. USA 2:58,13.
Ženy:
4x100 m: 1. Jamajka 41,84.
4x400 m: 1. USA 3:23,05.
Lyžování
FRENŠTÁT p. R. - Memoriál Jiřího Rašky, letní Kontinentální pohár FIS mužů ve skoku na lyžích
1. Aigner (Rak.) 232,5 (101,5+98,5), 2. Muranka (Pol.) 232,1 (100,5+100), 3. Vančura 230,4 (103,5+98), ...11. Kožíšek 218,3 (99+94), 13. Hájek 217,4 (104+91), 29. Polášek 190,4 (104+91), 32. Holík 95 (89), 37. Michálek 89,1 (90), 40. Sakala (všichni ČR) 81,6 (85,5).
HAKUBA (Jap.) - Letní Grand Prix ve skoku na lyžích
1. Neumayer (Něm.) 251,0 (128,5+122,5), 2. Kranjec (Slovin.) 250,3 (122,5+127,5), 3. Sakujama (Jap.) 249,3 (124+124,5), ...9. Hlava 238,7 (119+123,5), 21. Matura 224,6 (117+120), 39. Janda (všichni ČR) 95,3 (109).
Průběžné pořadí Grad Prix (po 5 z 11 závodů):
1. Freund (Něm.) 280, 2. Kubacki (Pol.) 249, 3. Sakujama 246, ...13. Hlava 102, 26. Janda 43, 40. Koudelka (ČR) 26, 50. Matura 13.
OBERWIESENTHAL (Něm.) - Letní Grand Prix v severské kombinaci
sprint dvojic: 1. Lemmerer, Gruber 28:25,6, 2. Pommer, Seidl (všichni Rak.) -13,2, 3. Faisst, Riessle (Něm.) -14,9, 4. Portyk, Dvořák -23,3, ...15. Kutal, Pažout (všichni ČR) -1 kolo.
Volejbal
OLSZTYN (Pol.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie grandslam
Ženy:
Finále:
Larissa, Talita (1-Braz.) - Meppelinková, Van Ierselová (7-Niz.) 2:0 (12, 23)
o 3. místo:
Kolosiňská, Brzosteková (8-Pol.) - Van Gestelová, Van der Vilstová (29-Niz.) 2:0 (12, 16).
Házená
Česko-slovenský pohár mužů
Finále
Prešov - Hlohovec 32:15 (17:9)
O 3. místo:
Plzeň - Lovosice 28:26 (12:14)
28.08.2015
Motorismus
ZLÍN - Barum rallye, závod seriálu mistrovství Evropy a mistrovství České republiky
Po 1 RZ: 1. Pech, Uhel (Mini John Cooper Works S2000) 7:08,3, 2. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5) -3,7, 3. T. Kostka, L. Kostka (Škoda Fabia R5) -5,5, 4. Breen, Martin (Ir./Peugeot 208 T16) -5,7, 5. Kajetanowicz, Baran (Pol./Ford Fiesta R5) -7,7, 6. Lukjaňuk, Arnautov (Běl./Ford Fiesta R5) -9,3, 7.Valoušek, Havelková (Škoda Fabia S2000) -10,0, 8. Jakeš, J. Novák (Citroën DS3 R5) -11,7.
ZLÍN - Barum rallye, závod seriálu mistrovství Evropy a mistrovství České republiky
Po 1. etapě
1. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5) 1:21:30,2, 2. Pech, Uhel (Mini John Cooper Works S2000) -35,3, 3. Kajetanowicz, Baran (Pol./Ford Fiesta R5) -58,1, 4. Lukjaňuk, Arnautov (Běl./Ford Fiesta R5) -1:30,3, 5. Valoušek, Havelková (Škoda Fabia S2000) -2:06,2, 6. Jakeš, J. Novák (Citroën DS3 R5) -2:56,3, 7. J. Černý, Černohorský (Škoda Fabia S2000) -3:04,7, 8. Martin, Salva (Fr./Peugeot 208 T16) -3:20,7.
SILVERSTONE (Brit.) - Velká cena Velké Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů
Moto 3:
1. Navarro (Šp./Honda) 2:12,440, 2. Hanika (ČR/KTM) -0,539, 3. Kent (Brit./Honda) -0,604, ...13. Kornfeil (ČR/KTM) -1,618.
MotoGP:
1. M. Márguez (Šp./Honda) 2:00,234, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) -0,288, 3. Pedrosa (Šp./Honda) -0,482, ...24. Abraham (ČR/Honda) nepostoupil z první části kvalifikace.
Moto2: 1. Lowes (Brit./Speed Up) 2:06,345, 2. Rins (Šp./Kalex) -0,058, 3. Zarco (Fr./Kalex) -0,074.
GORZÓW (Pol.) - Grand Prix Gorzówa, závod MS na ploché dráze
Finále: 1. Žagar (Slovin.), 2. Hancock (USA), 3. Woffinden (Brit.), 4. Zmarzlik (Pol.).
Průběžné pořadí MS (po 8 z 12 závodů): 1. Woffinden 109 b., 2. Pedersen (Dán.) 85, 3. Hancock 82, ...24. Milík (ČR) 2.
MOST - Závod mistrovství Evropy tahačů
První závod:
1. Kiss (Maď./MAN) 22:48,295, 2. Hahn (Něm./MAN) -4,583, 3. Lacko (ČR/Buggyra) -5,064, 4. Albacete (Šp./MAN) -5,581, 5. Körber (Něm./Iveco) -18,493, 6. Reinert (Něm./MAN) -19,211, ...8. Vršecký (ČR/Buggyra) -22,180, 9. Vojtíšek (ČR/MAN) -25,361.
Druhý závod:
1. Vršecký 22:57,843, 2. Lacko -0,466, 3. Halm (Něm./MAN) -4,689, 4. Kiss -4,973, 5. Reinert -9,155, 6. Albacete -11,555, ...9. Vojtíšek -17,063.
Průběžné pořadí ME:
1. Kiss 339 b., 2. Lacko 260, 3. Hahn 240, ...4. Vršecký 201, 15. Vojtíšek 5.
Cyklistika
ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
8. etapa: Puebla de Don Fadrique - Murcia (188,6 km)
1. Stuyven (Belg./Trek) 4:06:05, 2. Bilbao (Šp./Caja Rural), 3. Reza (Fr./FDJ), 4. Visconti (It./Movistar), 5. Sbaragli (It./MTN), 6. Van der Sande (Belg./Lotto), 7. Simon (Fr./Cofidis), 8. Serry (Belg./Etixx-Quick-Step), 9. Rojas (Šp./Movistar), 10. Roche (Ir./Sky) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Chaves (Kol./Orica) 31:12:18, 2. Dumoulin (Niz./Giant) -10, 3. Roche -36, 4. Valverde (Šp./Movistar) -49, 5. Rodríguez (Šp./Kaťuša) -56, 6. Quintana (Kol./Movistar), 7. Aru (It./Astana) oba -57, 8. Moreno (Šp./Kaťuša) -1:18, 9. Pozzovivo (It./AG2R) -1:19, 10. Nieve (Šp./Sky) -1:21.
Baseball
Extraliga, semifinále play off
1. zápasy:
Draci Brno - Technika Brno 10:0,
Kotlářka - Arrows Ostrava 11:3
Dostihy
Velká letní cena, rovinový dostih
Velká letní cena, rovinový dostih (1800 m, tříletí a starší koně, dotace 135.000 korun):
1. Sulman (ž. Foret, tr. Ročák, stáj Honor Racing), 2. Sapsiree, 3. Honzik Chipera. Čas: 1:55,80. Výrok: lehce 1 1/4 - krk - krk.
Další dostihy:
I. Mama Charlotte (ž. Verner) - Sundara - Hubal
II. Sky Arrow (ž. Laube) - Tropical Bond - Stinger
III. Simon Set (Tůma) - Taras - Ange Guardian
V. Florentina (ž. Murzabajev) - Nazma - Rabbit Percy
VI. Everest Hill (ž. Havelková) - Ideal Approach - Prince Orpen
VII. Trovare (ž. Stromský) - Theophilos - Dubai Land
Golf
VYSOKÝ ÚJEZD - Turnaj European Tour D+D REAL Czech Masters 2015
Po 3. kole: 1. Pieters (Belg.) 199 (66+68+65), 2. Edberg (Švéd.) 200 (66+67+67), 3. Olesen (Dán.) 203 (67+69+67), 4. Dinwiddie 204 (69+67+68) a Fitzpatrick (oba Angl.) 204 (66+67+71), ...50. mj. Mrůzek 214 (69+74+71), 74. mj. am. Novák (oba ČR) 217 (73+68+76).
Judo
ASTANA (Kaz.) - Mistrovství světa
Muži - do 100 kg: 1. Haga (Jap.), 2. Frey, 3. Peters (oba Něm.) a Nikiforov (Belg.), 5. Krpálek (ČR) a Maret (Fr.)
Muži - nad 100 kg: 1. Riner (Fr.), 2. Šičinohe (Jap.), 3. Khammo (Ukr.) a Okruašvili (Gruz.), 5. Breitbarth (Něm.) a Kim Sung-min (Korea), ...9. Horák (ČR).
Ženy - nad 78 kg: 1. Jü Sung (Čína), 2. Tačimotová (Jap.), 3. Ortizová (Kuba) a Jamabeová (Jap.), 5. Čibisovová (Rus.) a Ma s’-s’ (Čína).
Kanoistika
KRAKOV (Pol.) - ME juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu
Muži do 23 let:
K1: 1. Prskavec (ČR) 77,09 (0 tr. sekund), 2. Ivaldi (It.) -2,58 (0), 3. Llorente (Šp.) -3,05, ...6. Cvikl (ČR) -4,79 (2).
C1: 1. Setkin (Rus.) 81,91 (0), ...10. Rohan (ČR) -9,69 (4).
Ženy do 23 let:
C1: 1. Jančová (ČR) 97,88 (0), 2. Vilarrublaová (Šp.) -0,52 (0), 3. Matulková (ČR) -1,40 (0).
Junioři:
K1: 1. Testen (Slovin.) 82,04 (0), ...3. Maikranz (ČR) -0,67 (0).
C1: 1. Mirgorodský (SR) 87,04 (0), ...4. Chaloupka -1,32 (0), 7. Lerch -3,88 (0), 9. Příhoda (všichni ČR) -5,74 (2).
Juniorky:
K1: 1. Weratschnigová (Rak.) 97,90 (0), ...4. Satková (ČR) -7,54 (0).
Pozemní hokej
LONDÝN (Brit.) - Mistrovství Evropy
Muži:
Finále:
Nizozemsko - Německo 6:1 (5:0)
o 3. místo: Irsko - Anglie 4:2 (2:2)
Stolní tenis
OLOMOUC - Turnaj série World Tour
Ženy: Čtyřhra - čtvrtfinále:
Liou Ťia, Vacenovská (Rak./ČR) - Cheng I-Ching, Huang Yi-Hua (Tchaj-wan) 3:2 (7, -4, -11, 5, 4).
Doo Hoi Kem, Tie Yana (Hongkong) - Liou Ťia, Vacenovská 3:1 (5, -6, 6, 3).