Výsledkový servis
29.07.2015
Fotbal
Liga mistrů, úvodní zápasy 3. předkola
HJK Helsinky - Astana 0:0
Salcburk - Malmö 2:0 (0:0)
Steaua Bukurešť - Partizan Bělehrad 1:1 (0:0)
Lech Poznaň - Basilej 1:3 (1:1)
Celtic Glasgow - Karabach (Ázer.) 1:0 (0:0)
Rapid Vídeň - Ajax Amsterodam 2:2 (0:2)
Tenis
BAKU (Ázerb.) - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Knappová (2-It.) - Vögeleová (Švýc.) 6:1, 6:4
Rodinová (Rus.) - Koviničová (9-Č. Hora) 6:0, 2:0 skreč
Dvouhra - 2. kolo:
Panovová (Rus.) - Hlaváčková (ČR) 7:6 (7:4), 6:2
Vekičová (Chorv.) - Ču Lin (Čína) 6:4, 0:6, 6:3
Gasparjanová (Rus.) - Jang Čao-süan (Čína) 6:4, 6:4
Pavljučenkovová (1-Rus.) - K. Bondarenková (Ukr.) 3:0 skreč
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Djačenková, Savčuková (2-Rus./Ukr.) - Hrdinová, Rodinová (ČR/Rus.) 6:3, 6:1
Lykinová, Monovová (Rus.) - Vaňková, Fominová (ČR/Ukr.) 6:4, 6:1
FLORIANÓPOLIS (Braz.) - Turnaj žen
Dvouhra - 2. kolo:
Martincová (ČR) - Tomljanovičová (2-Chorv.) 6:1, 4:6, 6:1
Torróová (Šp.) - Mariaová (1-Něm.) 6:3, 6:1
Siegemundová (7-Něm.) - Kostovová (Bulh.) 6:3, 6:1
Pereiraová (4-Braz.) - Ozakiová (Jap.) 6:4, 6:1
Sevastovová (Lot.) - Cepedeová (Parag.) 7:6 (7:4), 4:6, 6:4
HAMBURK (Něm.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Veselý (ČR) - Haider-Maurer (Rak.) 3:6, 6:1, 6:0
Cuevas (5-Urug.) - Schwartzman (Arg.) 7:6 (7:4), 6:4.
2. kolo:
Bedene (Brit.) - Bautista (3-Šp.) 7:6 (7:2), 7:6 (9:7)
Pouille (Fr.) - Mónaco (6-Arg.) 6:1, 7:5
Fognini (8-It.) - Ramos (Šp.) 6:2, 3:6, 6:3
Čtyřhra - 1. kolo:
J. Murray, Peers (3-Brit./Austr.) - Veselý, Mayer (ČR/Něm.) 7:6 (7:5), 6:2
Kližan, Rosol (SR/ČR) - Draganja, Kontinen (Chorv./Fin.) 6:4, 6:2
GSTAAD (Švýc.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 2. kolo:
Giraldo (8-Kol.) - Ilhan (Tur.) 6:2, 6:3
F. López (2-Šp.) - Reister (Něm.) 2:6, 6:4, 6:1
Andújar (4-Šp.) - Lajovič (Srb.) 7:5, 6:2
Bellucci (5-Braz.) - Robert (Fr.) 6:3, 6:2
ATLANTA (USA) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Štěpánek (ČR) - Eubanks (USA) 6:2, 6:2
Berankis (Lit.) - Smyczek (USA) 6:4, 6:4.
2. kolo:
Pospisil (2-Kan.) - Lu Yen-Hsun (Tchaj-wan) 6:4, 6:7 (3:7), 6:4
Müller (7-Luc.) - Donaldson (USA) 6:3, 6:2
Soeda (Jap.) - Mannarino (4-Fr.) 6:2, 6:4
Baghdatis (5-Kypr) - Groth (Austr.) 7:5, 3:6, 6:3
Atletika
STOCKHOLM - mítink Diamantové ligy
Ženy
Koule: 1. Schwanitzová (Něm.) 20,13, 2. Carterová (USA) 19,24, 3. Mártonová (Maď.) 18,74.
Muži:
Koule: 1. Nedow (Kan.) 20,78, 2. Pezer (Bosna) 19,68, 3. Galeta (Est.) 19,03.
Basketbal
ŘECKO - ME hráčů do 18 let, osmifinále
Srbsko - Česko 86:67 (20:19, 39:39, 67:53).
Volejbal
KLAGENFURT (Rak.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu
Muži - skupina A:
Nummerdor, Varenhorst (1-Niz.) - Kubala, Hadrava (32-ČR) 2:1 (-19, 14, 9)
Gabathuler, Gerson (16-Švýc.) - Gögtepe, Giginoglu (17-Tur.) 2:1 (-18, 19, 14)
Cyklistika
Etapový závod Kolem Valonska
Konečné pořadí po 5 etapách: 1. Terpstra (Niz.) 23:00:52, 2. Campenaerts (Belg.) -22, 3. Lagutin (Rus.) -36
Plavání
KAZAŇ (Rus.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech
Synchronizované plavání
Ženy sólo - volný program: 1. Iščenková (Rus.) 97,2333 b., 2. Chuang Süe-čchen (Čína) 95,7000, 3. Carbonellová (Šp.) 94,9000.
Skoky do vody
Smíšená družstva: 1. Gallantreeová, Daley (Brit.) 434,65 b., 2. Prokopčuková, Gorškovozov (Ukr.) 426,45, 3. Čchen Žuo-lin, Sie S’-i (Čína) 425,40.
Střelba
MARIBOR (Slovin.) - Mistrovství Evropy v sportovní střelbě z brokových, kulových a velkorážných zbraní
Trap
Muži - finále: Pellielo (It.) - Fernández (Šp.) 15:15, v rozstřelu 6:5, o 3. místo: Maček (Slovin.) - Selva (San Mar.) 13:12, ...v kvalifikaci 13. Lipták, 22. P. Vaněk, Kostelecký (všichni ČR) diskvalifikován.
Družstva: 1. Slovensko 358, 2. Turecko 357, 3. Španělsko 357.
Junioři: 1. Praj (SR), ...6. Štěpán diskvalifikován v semifinále, v kvalifikaci 17. M. Vaněk, 34. Navrátil (všichni ČR).
Družstva: 1. Turecko 347, ...4. ČR 337.
Velkorážní terčovnice 3x20 ran
Ženy: 1. Müllerová (Něm.) 585. Družstva: 1. Německo 1720 - světový rekord.