Výsledkový servis
Příprava - mezinárodní
Rancagua: Chile - USA 3:2 (1:2)
Španělský pohár, odvety čtvrtfinále
Getafe - Villarreal 0:1, první zápas 0:1, postupuje Villarreal
Bilbao - Málaga 1:0, první zápas 0:0, postupuje Bilbao
Sevilla - Espaňol 1:0, první zápas 1:3, postupuje Espaňol
Hokej
NHL
New Jersey - Toronto 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Washington - Pittsburgh 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Los Angeles - Chicago 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
KHL
Novosibirsk - Chabarovsk 4:1
Novokuzněck - Vladivostok 5:4 po sam. nájezdech
Nižněkamsk - Lada Togliatti 4:3 po sam. nájezdech
Finská liga
Blues Espoo - Ilves Tampere 5:2
Hämeenlinna - Lukko Rauma 5:0
SaiPa Lappeenranta - Ässät Pori 1:4
SCHRUNS (Rak.) - Turnaj hráčů do 17 let na Evropské olympiádě mládeže (EYOWF)
15:00 o 5. místo
18:30 o 3. místo
Tenis
MELBOURNE - Australian Open
Muži:
Dvouhra - semifinále:
Murray (6-Brit.) - Berdych (7-ČR) 6:7 (6:8), 6:0, 6:3, 7:5
Čtyřhra - semifinále:
Herbert, Mahut (Fr.) - Dodig, Melo (4-Chorv./Braz.) 6:4, 6:7 (5:7), 7:6 (7:5)
Bolelli, Fognini (It.) - Rojer, Tecau (6-Niz./Rum.) 6:4, 3:6, 6:3
Ženy
Dvouhra - semifinále:
S. Williamsová (1-USA) - Keysová (USA) 7:6 (7:5), 6:2
Šarapovová (2-Rus.) - Makarovová (10-Rus.) 6:3, 6:2
Atletika
DÜSSELDORF (Něm.) - Halový mítink EAA
Muži
60 m: 1. Collins (Sv. Kryštof) 6,52, 2. Dasaolu (Brit.) 6,52, 800 m: 1. Kszczot (Pol.) 1:46,48, 1 500 m: 1. Birgen (Keňa) 3:40,58, 3 000 m: 1. Chepseba (Keňa) 7:44,72, ...9. Holuša (ČR) 8:08,53, 5 000 m: 1. Gabius (Něm.) 13:27,53, 60 m př.: 1. Clarke (Brit.) 7,63, 2. Balnuweit (Něm.) 7,64, 3. Robles (Kuba) 7,64, ...v rozběhu Svoboda (ČR) 7,77, tyč: 1. Sobera (Pol.) 565, koule: 1. Whiting 20,83, 2. Cantwell (oba USA) 20,53, 3. Kolašinac (Srb.) 20,06.
Ženy
60 m: 1. Hornová (JAR) 7,21, 800 m: 1. Büchelová (Švýc.) 2:01,87, ...4. Masná (ČR) 2:04,55, 60 m př.: 1. Talajová (Běl.) 7,96, trojskok: 1. Gierischová (Něm.) 14,30.
Lyžování
LAKE PLACID (USA) - Závod SP v akrobatickém lyžování
Jízda v boulích
Muži: 1. Kingsbury (Kan.), 2. Smyšljajev (Rus.), 3. Gagnon (Kan.).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 9 závodů): 1. Kingsbury 429, 2. Marquis (Kan.) 225, 3. Smyšljajev 221.
Ženy: 1. J. Dufourová-Lapointeová (Kan.), 2. Kearneyová (USA), 3. Naudeová (Kan.), ...5. Sudová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 9 závodů): 1. J. Dufourová-Lapointeová 385, 2. Kearneyová 326, 3. Ch. Dufourová-Lapointeová (Kan.) 252, ...8. Sudová 175.
Biatlon
OTEPÄÄ (Est.) - Mistrovství Evropy
Vytrvalostní závody
Muži (20 km): 1. Volkov (Rus.) 53:23,2 (2 tr. minuty), 2. Semjonov (Ukr.) -1:05,6 (4), 3. Ilijev (Bulh.) -1:31,2 (4), ...21. M. Krupčík -5:05,5 (4), 27. Kristejn -6:00,9 (4), 32. T. Krupčík -7:03,4 (6), 51. Vojík (všichni ČR) -8:56,9 (6).
Ženy (15 km): 1. Piscoranová (Rum.) 51:15,7 (5), 2. Riederová (Rak.) -20,6 (3), 3. J. Jurlovová (Rus.) -47,5 (7), ...7. Tomešová -1:19,9 (6), 11. Johanidesová -2:25,1 (7), 24. Černá -4:00,9 (6), 38. Charvátová (všechny ČR) -5:15,9 (11).
Basketbal
Český pohár mužů, čtvrtfinále
Prostějov - Opava 80:77 (20:22, 44:41, 61:59)
Euroliga mužů, 5. kolo osmifinále
Skupina E:
Maccabi Tel Aviv - Real Madrid 90:86
Crvena Zvezda Bělehrad - Alba Berlín 86:69
Skupina F:
CSKA Moskva - Nižnij Novgorod 103:95 po prodl.
Laboral Vitória - Milán 102:83
Anadolu Efes Istanbul - Olympiakos Pireus 84:70
NBA
Atlanta - Brooklyn 113:102
Cleveland - Portland 99:94
Houston - Dallas 99:94
Minnesota - Boston 110:98
New Orleans - Denver 85:93
New York - Oklahoma City 100:92
Philadelphia - Detroit 89:69
Phoenix - Washington 106:98
San Antonio - Charlotte 95:86
Toronto - Sacramento 119:102
Utah - LA Clippers 89:94
Volejbal
Český pohár mužů, odveta čtvrtfinále
ČZU Praha - Zlín 2:3 (-14, -18, 21, 24, -10), první zápas 0:3, postoupil Zlín
Český pohár žen, odveta semifinále
Olomouc - Olymp Praha 1:3 (-12, -20, 21, -15), první zápas 1:3, postoupil Olymp
Florbal
Extraliga žen, 14. kolo
Sokol Královské Vinohrady - Tatran Střešovice 4:5 (1:2, 0:3, 3:0)
Krasobruslení
STOCKHOLM (Švéd.) - Mistrovství Evropy
Ženy - krátký program: 1. Radionovová 70,46, 2. Tuktamyševová 69,02, 3. Pogorilá (všechny Rus.) 66,10, 4. Korpiová (Fin.) 60,60, 5. V. Helgessonová 60,37, 6. J. Helgessonová (obě Švéd.) 59,55, ...21. Březinová (ČR) 47,40.
Taneční páry - konečné pořadí: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 179,97, 2. Cappelliniová, Lanotte (It.) 171,52, 3. Stěpanovová, Bukin 160,95, 4. Ilinychová, Žiganšin (všichni Rus.) 159,83, 5. Hurtadová, Díaz (Šp.) 155,81, 6. Guignardová, Fabbri (It.) 154,61, ...17. Mansourová, Češka (ČR) 124,51.