Výsledkový servis
28.02.2015
Fotbal
První liga, 18. kolo
Jablonec - Bohemians 3:0 (0:0)
Ostrava - Sparta 1:1 (0:1)
Příbram - Mladá Boleslav 2:0 (1:0)
České Budějovice - Brno 1:3 (0:1)
Slavia - Teplice 2:2 (1:2)
Anglická liga, 27. kolo
West Ham - Crystal Palace 1:3
Burnley - Swansea 0:1
Manchester United - Sunderland 2:0
Newcastle - Aston Villa 1:0
Stoke - Hull 1:0
West Bromwich - Southampton 1:0
Německá liga, 23. kolo
Dortmund - Schalke 3:0
Hannover - Stuttgart 1:1
Hertha Berlín - Augsburg 1:0
Hoffenheim - Mohuč 2:0
Leverkusen - Freiburg 1:0
Eintracht Frankfurt - Hamburk 2:1
Španělská liga, 25. kolo
Granada - FC Barcelona 1:3
Vallecano - Levante 4:2
Almería - La Coruňa 0:0
Málaga - Getafe 3:2
Italská liga, 25. kolo
Chievo - AC Milán 0:0
Francouzská liga, 27. kolo
Lille - Lyon 2:1
Bordeaux - Remeš 1:1
Lens - Rennes 0:1
Lorient - Bastia 2:0
Mety - Evian 1:2
Toulouse - St. Etienne 1:1
Slovenská liga, 20. kolo
Podbrezová - Košice 1:1
Ružomberok - Senica 2:1
Trenčín - Banská Bystrica 2:0
Trnava - Myjava 5:1
Druhá anglická liga, 34. kolo
Birmingham - Brentford 1:0
Blackpool - Wigan 1:3
Bolton - Brighton 1:0
Bournemouth - Blackburn 0:0
Cardiff - Wolverhampton 0:1
Charlton - Huddersfield 3:0
Fulham - Derby 2:0
Leeds - Watford 2:3
Reading - Nottingham 0:3
Rotherham - Millwall 2:1
Sheffield Wednesday - Middlesbrough 2:0
Druhá německá liga, 23. kolo
Norimberk - Karlsruhe 1:1
Sandhausen - Aalen 2:0
Belgická liga, 28. kolo
Charleroi - Lokeren 1:0
Lierse - Genk 0:2
Waregem - Mechelen 2:3
Westerlo - Ostende 3:0
Dánská liga, 19. kolo
Hobro - Nordsjaelland 1:0
Nizozemská liga, 25. kolo
Arnhem - Zwolle 2:1
Alkmaar - Tilburg 2:0
Twente Enschede - Breda 1:1
Leeuwarden - Almelo 1:0
Polská liga, 22. kolo
Belchatów - Wisla Krakov 3:1
Bydhošť - Gliwice 2:0
Zabrze - Vratislav 3:3
Skotská liga, 28. kolo
Dundee United - Partick Thistle 0:2
Motherwell - Inverness 2:1
Ross County - FC Dundee 1:0
St. Johnstone - Kilmarnock 0:0
St. Mirren - Hamilton 1:0
Rakouská liga, 22. kolo
Altach - Wolfsberg 1:0
Rapid Vídeň - Sturm Štýrský Hradec 1:0
Ried - Mödling 2:2
Wiener Neustadt - Austria Vídeň 1:0
Švýcarská liga, 22. kolo
FC Curych - Aarau 0:0
Basilej - Vaduz 1:0
Turecká liga, 22. kolo
Genclerbirligi - Sivasspor 0:0
Rizespor - Eskisehirspor 3:0
Konyaspor - Fenerbahce 1:1
Portugalská liga, 23. kolo
Gil Vicente - Boavista Porto 1:1
Benfica Lisabon - Estoril 6:0
Rio Ave - Braga 0:2
utkání Nacional Funchal - Setúbal bylo předčasně ukončeno kvůli mlze
Hokej
První liga, skupina o udržení - 6. kolo
Šumperk - Prostějov 6:2 (2:0, 3:1, 1:1)
Utkání Havlíčkův Brod - Most bylo zrušeno kvůli rozsáhlé marodce v obou týmech
Švýcarská liga
Čtvrtfinále - 1. zápasy:
Bern - Lausanne 1:0
Curych - Biel 0:5
Lugano - Ženeva 2:3
Zug - Davos 1:6
Skupina o udržení - 1. kolo:
Fribourg-Gottéron - Ambri-Piotta 2:3 v prodl.
Rapperswil - Kloten 2:0
NHL
New Jersey - Boston 2:3 v prodl.
NY Islanders - Calgary 2:1
Tampa Bay - Chicago 4:0
Dallas - Colorado 4:5 po sam. nájezdech
Carolina - Washington 3:0
Anaheim - Los Angeles 4:2
Druhá liga - play-off
Osmifinále skupiny Západ - 1. zápasy:
Kolín - Moravské Budějovice 6:4 (0:2, 1:2, 5:0)
Sokolov - Klášterec nad Ohří 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Žďár nad Sázavou - Řisuty 7:2 (3:1, 3:1, 1:0)
Kobra Praha - Jindřichův Hradec 4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Tábor - Trutnov 7:1 (1:1, 2:0, 4:0)
Vrchlabí - Bílina 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Jablonec nad Nisou - Pelhřimov 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Nymburk - Děčín 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Čtvrtfinále skupiny Východ - 1. zápasy:
Přerov - Břeclav 9:0 (0:0, 6:0, 3:0)
Technika Brno - Opava 3:4 po sam. nájezdech (1:0, 0:3, 2:0 - 0:0)
Vsetín - Nový Jičín 6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
KHL, osmifinále play-off
Východní konference - 1. zápasy:
Novosibirsk - Čeljabinsk 1:4
Magnitogorsk - Ufa 2:0
Omsk - Astana 5:2
Kazaň - Jekatěrinburg 3:2 v prodl.
Západní konference - 2. zápasy:
CSKA Moskva - Soči 3:1, stav série 2:0
Petrohrad - Nižnij Novgorod 1:2, stav série 1:1
Dnamo Moskva - Jaroslavl 1:2, stav série 1:1
Jokerit Helsinky - Dynamo Minsk 4:1, stav série 1:1
Finská liga
Blues Espoo - Sport Vaasa 2:1
Hämeenlinna - Pelicans Lahti 3:1
IFK Helsinky - TPS Turku 3:2 v prodl.
KalPa Kuopio - Jyväskylä 1:2
Kärpät Oulu - Ässät Pori 3:0
SaiPa Lappeenranta - Ilves Tampere 4:2
Švédská liga, 53. kolo
Färjestad - MODO Hockey 5:2
Linköping - Djurgaarden 7:0
Brynäs - Växjö 2:1
Leksand - Frölunda 4:5 po sam. nájezdech
Lulea - HV 71 0:4
Örebro - Skelleftea 4:0
Tenis
BUENOS AIRES (Arg.) - turnaj mužů
Dvouhra - semifinále:
Mónaco (Arg.) - Almagro (Šp.) 6:3, 6:7 (6:8), 6:4
Nadal (1-Šp.) - Berlocq (Arg.) 7:6 (9:7), 6:2
DAUHÁ (Katar) - turnaj žen
Dvouhra - finále:
Šafářová (ČR) - Azarenková (Běl.) 6:4, 6:3.
Čtyřhra - finále:
Kopsová-Jonesová, Spearsová (4-USA) - Hsieh Su-Wei, Mirzaová (1-Tchaj-wan/Indie) 6:4, 6:4.
ACAPULCO (Mex.) - turnaj mužů a žen
Muži
Dvouhra - semifinále:
Nišikori (1-Jap.) - Anderson (4-JAR) 6:2, 3:6, 6:3
Ferrer (2-Šp.) - Harrison (USA) 4:6, 6:0, 6:0
Ženy
Dvouhra - semifinále:
Bacsinszká (5-Švýc.) - Karatančevová (Bulh.) 6:2, 6:4
Čtyřhra - semifinále:
Hlaváčková, Hradecká (1-ČR) - Bogdanová, Melicharová (Rum./USA) 6:4, 1:6, 11:9
DUBAJ (SAE) - turnaj mužů
Dvouhra - finále:
Federer (2-Švýc.) - Djokovič (1-Srb.) 6:3, 7:5
Čtyřhra - finále:
Bopanna, Nestor (4-Indie/Kan.) - Kúreší, Zimonjič (Pák./Srb.) 6:4, 6:1
Lyžování
FALUN (Švéd.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování
Běh na lyžích:
Ženy - 30 km klasicky s hromadným startem: 1. Johaugová 1:24:47,0, 2. Björgenová (obě Nor.) -52,3, 3. Kallaová (Švéd.) -1:31,6, 4. Niskanenová (Fin.) -1:55,2, 5. Bleckurová (Švéd.) -2:09,3, 6. Böhlerová (Něm.) -2:36,9, 7. Saarinenová (Fin.) -2:45,2, 8. Wengová (Nor.) -2:45,7, 9. Vrabcová-Nývltová (ČR) -2:52,4, 10. Östbergová (Nor.) -3:01,1, ...38. Grohová (ČR) -12:33,9.
Severská kombinace:
Závod dvojic (velký můstek/běh na 2x7,5 km): 1. Braud, Lamy Chappuis (Fr.) 38:31,6, 2. Frenzel, Rydzek (Něm.) -2,7, 3. Moan, Klemetsen (Nor.) -19,4, 4. Herola, Härtull (Fin.) -1:04,2, 5. Costa, Pittin (It.) -1:18,7, 6. J. Watabe, A. Watabe (Jap.) -1:25,7, 7. Schneider, Gruber (Rak.) -1:40,9, 8. Portyk, Dvořák (ČR) -1:50,4, 9. B. Fletcher, T. Fletcher (USA) -1:59,9, 10. Jelenko, Berlot (Slovin.) -3:34,
Skok na lyžích:
Družstva (velký můstek): 1. Norsko (Bardal, Jacobsen, Fannemel, Velta) 872,6 b., 2. Rakousko (Kraft, Hayböck, Poppinger, Schlierenzauer) 853,2, 3. Polsko (Žyla, Muranka, Žiobro, Stoch) 848,1, 4. Japonsko 831,2, 5. Německo 809,2, 6. Slovinsko 797,5, 7. Rusko 703,5, 8. ČR (Janda, Hlava, Matura, Koudelka) 692,0.
TAZAWAKO (Jap.) - Závod SP v akrobatickém lyžování
Jízda v boulích:
Muži: 1. Kingsbury (Kan.) 88,17, 2. Cota (USA) 86,33, 3. Smyšljajev (Rus.) 81,61.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 9 závodů): 1. Kingsbury 629 b., 2. Smyšljajev 341, 3. Marquis (Kan.) 301.
Ženy: 1. Kearneyová (USA) 79,12, 2. Hošinová (Jap.) 78,04, 3. Robichaudová (Kan.) 77,41, 4. Sudová (ČR) 75,91.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 9 závodů): 1. Kearneyová 526, 2. J. Dufourová-Lapointeová 412, 3. Ch. Dufourová-Lapointeová (obě Kan.) 368, ...5. Sudová 261.
GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Muži - sjezd: 1. Reichelt 1:11,90, 2. Baumann -0,01, 3. Mayer (všichni Rak.) -0,24, 4. Varettoni -0,28, 5. Paris (oba It.) -0,31, 6. Sullivan (USA) -0,39, 7. Kriechmayr -0,41, 8. Streitberger (oba Rak.) -0,45, 9. Defago (Švýc.) -0,47, 10. Franz (Rak.) -0,48.
Průběžné pořadí sjezdu (po 8 z 10 závodů): 1. Jansrud (Nor.) 469 b., 2. Reichelt 385, 3. Paris 357, 4. Mayer 356, 5. Fayed (Fr.) 294, 6. Nyman (USA) 268, ...30. Bank (ČR) 63.
Průběžné pořadí SP (po 28 z 37 závodů): 1. Hirscher (Rak.) 1028, 2. Jansrud 924, 3. Pinturault (Fr.) 699, 4. Mayer 687, 5. Paris 666, 6. Neureuther (Něm.) 662, ...31. Bank 199, 132. Krýzl 9, 136. Vráblík (oba ČR) 7.
PARK CITY (USA) - Závod SP ve snowboardingu
U-rampa:
Muži: 1. Kenworthy (USA) 95,60, 2. Rolland (Fr.) 93,00, 3. Wise (USA) 90,40.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. Wise 160 b., 2. Kenworthy 140, 3. Rolland 125.
Ženy: 1. Onozukaová (Jap.) 83,60, 2. Cakmakliová (Něm.) 79,80, 3. Kuzmaová (N. Zél.) 74,40.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. Onozukaová a Kuzmaová obě 160, 3. Loganová (USA) 130.
ASAHIKAWA (Jap.) - Závody SP ve snowboardingu
Paralelní obří slalom:
Muži: 1. Košir (Slovin.), 2. Bussler (Něm.), 3. Dětkov (Rus.), 4. Mick (It.).
Konečné pořadí obřího slalomu (po 4 závodech): 1. Košir 3000 b., 2. Wild 2139, 3. Sobolev (oba Rus.) 1720.
Průběžné pořadí SP: 1. Košir 4800, 2. Wild 2789, 3. Fischnaller (It.) 2768.
Ženy: 1. Dujmovitsová (Rak.), 2. Zoggová (Švýc.), 3. Ledecká (ČR), 3. Rieglerová (Rak.).
Konečné pořadí obřího slalomu (po 4 závodech): 1. Kreinerová (Rak.) 3000, 2. Ledecká 2050, 3. Zoggová 1790.
Průběžné pořadí SP: 1. Kreinerová 3690, 2. Ledecká 3050, 3. Dujmovitsová 2546.
SKLARSKA POREBA (Pol.) - Bieg Piastów, závod FIS Marathon Cupu v dálkovém lyžování
Muži: 1. Novák 2:19:19, 2. Řezáč (oba ČR) -2, 3. Chauvet (Fr.) -1:59.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Novák 404 b., 2. Chauvet 315, 3. Bonaldi (It.) 223, ...5. Řezáč (ČR) 193.
Ženy: 1. Mannimaová (Est.) 2:43:05, 2. Moravcová (ČR) -4, 3. Dabudyková (Fr.) -6.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Mannimaová 427, 2. Brooksová (USA) 410, 3. Dabudyková 354, ...8. Moravcová 80.
Basketbal
Liga mužů, 36. kolo
Ostrava - Děčín 88:67 (17:14, 39:32, 66:53)
USK Praha - Opava 58:64 (16:14, 39:30, 48:41)
Jindřichův Hradec - Prostějov 81:108 (23:26, 34:56, 57:91)
Liga žen, 20. kolo
Valosun Brno - VŠ Praha 76:63 (21:16, 47:40, 55:52)
Strakonice - Slovanka MB 85:67 (21:13, 35:35, 56:48)
Slavia Praha - Hradec Králové 66:86 (25:17, 35:42, 51:59)
Trutnov - Karlovy Vary 81:54 (30:17, 39:32, 55:46)
NBA
Atlanta - Orlando 95:88
Boston - Charlotte 106:98
Chicago - Minnesota 96:89
Denver - Utah 82:104
Detroit - New York 115:121 po prodl.
Houston - Brooklyn 102:98
Indiana - Cleveland 93:86
LA Lakers - Milwaukee 101:93
Memphis - LA Clippers 79:97
New Orleans - Miami 104:102
Philadelphia - Washington 89:81
Portland - Oklahoma City 115:112
Sacramento - San Antonio 96:107
Toronto - Golden State 89:113
Volejbal
Extraliga mužů, 20. kolo
Brno - Havířov 3:1 (-20, 17, 19, 22)
Ostrava - Benátky nad Jizerou 3:0 (21, 24, 25)
Zlín - České Budějovice 1:3 (-24, 24, -15, -15)
ČZU Praha - Karlovarsko 3:2 (-21, 20, 16, -19, 15)
Liberec - Ústí nad Labem 3:0 (10, 14, 15)
Extraliga žen
Skupina o 1. - 5. místo - 7. kolo:
Frýdek-Místek - Ostrava 3:1 (-20, 11, 19, 24)
Olymp Praha - Prostějov 0:3 (-20, -20, -21)
Skupina o 6. - 9. místo - 5. kolo:
SG Brno - Šternberk 1:3 (16, -20, -27, -21)
Přerov - Olomouc 1:3 (-11, 23, -14, -15)
Házená
Extraliga mužů, 20. kolo
Litovel - Přerov 37:21 (17:13)
Zubří - KP Brno 36:36 (15:17)
Interliga žen, 17. kolo
Olomouc - Slavia Praha 24:33 (14:14)
Most - Michalovce 27:19 (13:7)
ŠKP Bratislava - Poruba 14:32 (10:16)
Motorismus
LOSAIL (Katar) - Velká cena Kataru, závod MS v motokrosu ve třídách MXGP a MX2
MXGP:
1. jízda: 1. Nagl (Něm./Husqvarna) 34:52,985, 2. Desalle (Belg./Suzuki) -1,221, 3. Cairoli (It./KTM) -18,550.
2. jízda: 1. Nagl 35:00,295, 2. Desalle -6,023, 3. Paulin (Fr./Honda) -8,752.
GP celkově: 1. Nagl 50 b., 2. Desalle 44, 3. Paulin 38.
MX2:
1. jízda: 1. Herlings (Niz./KTM) 33:51,825, 2. Ferrandis (Fr./Kawasaki) -2,674, 3. Lieber (Belg./Yamaha) -4,052.
2. jízda: 1. Herlings 33:56,613, 2. Lieber -2,731, 3. Tonkov (Rus./Husqvarna) -5,065.
GP celkově: 1. Herlings 50, 2. Lieber 42, 3. Ferrandis 38.
BERLÍN (Něm.) - MS družstev na ledové ploché dráze, finále
Po prvním dnu: 1. Rusko 29, 2. Rakousko 25, 3. Česko (A. Klatovský, J. Klatovský, Hutla) 22, 4. Švédsko 18, 5. Německo 14, 6. Finsko 10.
Cyklistika
GENT (Belg.) - silniční závod Het Nieuwsblad
(200,2 km): 1. Stannard (Brit.) 4:58:42, 2. Terpstra (Niz.) stejný čas, 3. Boonen -3, 4. Vandenbergh -12, 5. Vanmarcke -1:24, 6. Van Avermaet (všichni Belg.) -1:24, 7. Štybar (ČR) -1:29.
Florbal
Extraliga mužů, 22. kolo
Pardubice - Ostrava 4:7 (0:3, 2:3, 2:1)
Královské Vinohrady - Liberec 5:6 v prodl. (2:1, 3:1, 0:3 - 0:1)
Mladá Boleslav - Vítkovice 10:6 (2:3, 4:2, 4:1)
Extraliga žen, 22. kolo
Olomouc - Střešovice 7:2 (3:0, 3:2, 1:0)
Židenice - Bohemians 7:6 (2:2, 2:1, 3:3)
Elite Praha - Královské Vinohrady 10:5 (4:0, 3:3, 3:2)
Liberec - Vítkovice 5:10 (3:0, 1:6, 1:4)
Rychlobruslení
ASTANA (Kaz.) - MS na sprinterských tratích, 1. den
Muži:
500 m: 1. Kuližnikov (Rus.) 34,56, 2. Mulder (Niz.) 34,84, 3. Dubreuil (Kan.) 34,89.
1000 m: 1. Otterspeer (Niz.) 1:08,93, 2. Ihle (Něm.) 1:09,10, 3. Kuližnikov 1:09,11.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. Kuližnikov 69,115 b., 2. Otterspeer 69,545, 3. Ihle 69,600.
Ženy:
500 m: 1. Boweová 37,59, 2. Richardsonová (obě USA) 37,87, 3. Erbanová (ČR) 38,04.
1000 m: 1. Boweová 1:14,19, 2. Richardsonová 1:15,03, 3. Boerová (Niz.) 1:16,33, ...7. Erbanová 1:16,91.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. Boweová 74,640, 2. Richardsonová 75,385, 3. Fatkulinová (Rus.) 76,455, 4. Erbanová 76,495.
Stolní tenis
HRANICE NA MORAVĚ - Mistrovství ČR
Junioři do 21 let:
Dvouhra - finále:
Beneš (Havířov) - Polanský (Ústí n. L.) 4:3 (7, -7, -3, -9, 7, 6, 7).
Juniorky do 21 let:
Dvouhra - finále:
Adámková (Frýdlant n. O.) - Štefcová (Linec Froschberg) 4:2 (-8, -8, 4, 7, 6, 11)
Různé
SOČI - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na saních
Dvojice: 1. Wendl, Arlt (Něm.) 1:39,559 min. (49,676+49,883), 2. Penz, Fischler (Rak.) -0,295 (49,907+49,947), 3. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,578 (49,832+50,305), ...10. (9. v ME) L. Brož, A. Brož -1,454 (50,429+50,584), 12. (11.) Kvíčala, Kudera (všichni ČR) -1,849 (50,684+50,724)
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Eggert, Benecken (Něm.) 1071 b., 2. Wendl, Arlt 1055, 3. A. Šics, J. Šics 749, ...16. L. Brož, A. Brož 258, 17. Kvíčala, Kudera 182.
Ženy: 1. Eitbergerová 1:40,510 (50,393+50,117), 2. Geisenbergerová (obě Něm.) -0,010 (50,468+50,052), 3. Ivanovová (Rus.) -0,091 (50,348+50,253).
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Geisenbergerová 1080, 2. Eitbergerová 851, 3. Hüfnerová 727.
WINTERBERG (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu
Ženy - dvojboby (konečné pořadí po 4 jízdách): 1. Meyersová Taylorová, Garrettová (USA) 3:46,47 min. (56,65+56,64+56,62+56,56), 2. Schneiderheinzeová, Drazeková -0,43 (57,00+56,68+56,68+56,54), 3. Martiniová, Schneiderová (všechny Něm.) -1,06 (56,82+56,99+56,83+56,89).