Výsledkový servis
28.01.2015
Fotbal
Příprava
Sparta Praha - Vysočina Jihlava 3:1 (2:1)
Dukla Praha - Slovan Bratislava 1:1 (1:1)
Žilina - Baník Ostrava 2:0 (2:0)
FK Mladá Boleslav - Zaglebie Lubin 2:0 (1:0)
1. FK Příbram - Táborsko 3:0 (3:0)
Erzgebirge Aue - Slavia Praha 2:4 (1:3)
1. FC Slovácko - Senica 2:1 (1:1)
Anglický Ligový pohár, odveta semifinále
Sheffield United - Tottenham 2:2, první zápas 0:1, postoupil Tottenham
Španělský pohár, odveta čtvrtfinále
Atlético Madrid - Barcelona 2:3, první zápas 0:1, postoupila Barcelona
Italský pohár, čtvrtfinále
Parma - Juventus 0:1
Mistrovství Afriky
Skupina D:
Guinea - Mali 1:1 (1:0)
Pobřeží slonoviny - Kamerun 1:0 (1:0)
Hokej
První liga, 49. kolo
Jihlava - Most 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Třebíč - Kadaň 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Kladno - Havlíčkův Brod 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Litoměřice - Benátky nad Jizerou 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Prostějov - Ústí nad Labem 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)
Šumperk - Chomutov 3:7 (1:1, 1:4, 1:2)
Druhá liga
Skupina Východ, 36. kolo:
Nový Jičín - Karviná 7:3 (3:1, 1:1, 3:1)
Frýdek-Místek - Opava 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Hodonín - Vsetín 4:5 v prodl. (0:2, 2:2, 2:0 - 0:1)
Poruba - Technika Brno 6:4 (3:1, 2:1, 1:2)
Přerov - Břeclav 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Skupina Západ, 25. kolo:
Kobra Praha - Klášterec nad Ohří 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
NHL
NY Islanders - NY Rangers 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Philadelphia - Arizona 4:3 po sam. nájezdech (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)
Pittsburgh - Winnipeg 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
Carolina - Tampa Bay 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Columbus - Washington 4:3 (0:0, 3:2, 1:1)
Florida - Detroit 4:5 (2:1, 1:4, 1:0)
Nashville - Colorado 4:3 v prodl. (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
Calgary - Buffalo 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Edmonton - Minnesota 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Montreal - Dallas 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Vancouver - Anaheim 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
KHL
Barys Astana - Čerepovec 3:2 v prodl.
Omsk - CSKA Moskva 2:4
Jekatěrinburg - Čeljabinsk 1:3
Magnitogorsk - Dinamo Minsk 3:2
Ufa - Nižnij Novgorod 0:6
Jaroslavl - Viťaz Podolsk 2:1 po sam. nájezdech
Kazaň - Chanty-Mansijsk 3:1
Dynamo Moskva - HK Soči 3:0
Jokerit Helsinky - Záhřeb 1:4
Petrohrad - Slovan Bratislava 1:2 po sam. nájezdech
Dinamo Riga - Atlant Mytišči 3:1
Švédská liga, 42. kolo
Färjestad - Växjö 2:3 v prodl.
Frölunda - MODO Hockey 4:3
Skelleftea - Örebro 3:2
SCHRUNS (Rak.) - Turnaj hráčů do 17 let na Evropské olympiádě mládeže (EYOWF)
Skupina A:
ČR - Slovensko 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Tenis
MELBOURNE - Australian Open
Muži
Dvouhra - čtvrtfinále:
Wawrinka (4-Švýc.) - Nišikori (5-Jap.) 6:3, 6:4, 7:6 (8:6)
Djokovič (1-Srb.) - Raonic (8-Kan.) 7:6 (7:5), 6:4, 6:2
Ženy:
Dvouhra - čtvrtfinále:
S. Williamsová (1-USA) - Cibulková (11-SR) 6:2, 6:2
Keysová (USA) - V. Williamsová (18-USA) 6:3, 4:6, 6:4
Čtyřhra - semifinále:
Šafářová, Matteková-Sandsová (ČR/USA) - Görgesová, Grönefeldová (16-Něm.). 6:0 skreč
Ťie Čeng, Chan Yung-Jan (14-Čína/Tchaj-wan) - Záhlavová-Strýcová, Krajiceková (13-ČR/Niz.) 6:3, 6:2
Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále:
Hingisová, Paes (7-Švýc./Indie) - Hlaváčková, Peya (4-ČR/Rak.) 6:3, 6:1
Juniorky:
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Kolodziejová, Vondroušová (2-ČR) - Lapková, Miháliková (Běl./SR) 7:5, 7:5
Biatlon
OTEPÄÄ (Est.) - Mistrovství Evropy
Vytrvalostní závody
Junioři (15 km): 1. Begue (Fr.) 39:52,1 (0 trest. minut), ...7. Václavík -2:38,0 (4), 15. Žemlička -4:18,6 (2), 25. Šantora -6:03,5 (6), 26. Burian (všichni ČR) -6:09,4 (5).
Juniorky - (12,5 km): 1. Slivková (Rus.) 38:41,1 (1), ...4. Jislová -56,9 (1), 23. Bitnarová -5:17,3 (3), 39. A. Puskarčíková -9:06,8 (5), 42. Tkadlecová (všechny ČR) -10:06,9 (7).
Basketbal
Český pohár mužů, čtvrtfinále
Děčín - Kolín 96:63 (16:12, 39:24, 70:42)
Jindřichův Hradec - Pardubice 81:96 (23:25, 55:57, 74:77)
Eurocup mužů, 4. kolo
Skupina G:
Nymburk - Štrasburk 72:66
Petrohrad - Kazaň 65:77
Euroliga žen, 11. kolo
Skupina A:
ZVVZ USK Praha - Galatasaray Istanbul 43:72
19:00 Jekatěrinburg - Wisla Krakov
Dynamo Kursk - Košice
Skupina B:
19:00 Energa Toruň - BK IMOS Brno
Orenburg - Schio
Kayserispor - Bourges
20:00 Fenerbahce Istanbul - Salamanca
NBA
Dallas - Memphis 90:109
Detroit - Cleveland 95:103
Golden State - Chicago 111:113 po prodl.
Indiana - Toronto 91:104
LA Lakers - Washington 92:98
Miami - Milwaukee 102:109
Liga mistryň, 6. kolo
Skupina A:
Agel Prostějov - Dynamo Kazaň 3:1 (19, 22, -16, 17)
Rabita Baku - Chemik Police 2:3 (-25, 18, -16, 16, -10)
Házená
DAUHÁ (Katar) - MS mužů, čtvrtfinále
Polsko - Chorvatsko 24:22 (12:10)
Katar - Německo 26:24 (18:14)
Španělsko - Dánsko 25:24 (11:11)
Francie - Slovinsko 32:23 (18:10)
Krasobruslení
STOCKHOLM (Švéd.) - Mistrovství Evropy
Muži - krátký program: 1. Fernández (Šp.) 89,24 b., 2. Voronov (Rus.) 81,06, 3. Březina (ČR) 80,86, 4. Kovtun (Rus.) 78,21, 5. Liebers (Něm.) 75,48, 6. Amodio (Fr.) 74,06, ...16. Coufal 57,47, 17. Kaška (oba ČR) 56,83.
Taneční páry - krátký tanec: 1. Papadakisová, Cizeron (Fr.) 71,06, 2. Ilynichová, Žiganšin (Rus.) 69,94, 3. Cappelliniová, Lanotte (It.) 69,63, 4. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 64,95, 5. Testaová, Csolley (SR) 62,91, 6. Hurtadová, Díaz (Šp.) 62,59, ...19. Mansourová, Češka (ČR) 47,33.