Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



26. 9. 2010

Fotbal

První liga, 10. kolo

FC Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram 2:1 (1:1)
FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem 3:3 (2:1)
Bohemians 1905 - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
SK Dynamo České Budějovice - FK Baumit Jablonec 2:1 (1:1)

Druhá liga, 9. kolo

Viktoria Žižkov - Sparta Praha B 3:1 (0:1)
Hlučín - Sezimovo Ústí 1:3 (0:1)
Varnsdorf - Dukla 0:0
Karviná - Znojmo 3:3 (1:0)

ČFL, 8. kolo

Liberec B - Ovčáry 1:0 (0:0)
Plzeň B - Jablonec B 1:0 (1:0)
Slavia B - Česká Lípa 3:1 (0:1)

MSFL, 8. kolo

Olomouc B - Líšeň 2:1 (1:1)
Zlín B - Uničov 2:0 (0:0)
Břeclav - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)

Divize

Divize A, 8. kolo
Koloveč - Třeboň 0:3 (0:2)
Tábor - Hořovicko 1:0 (0:0)
Vlašim B - Benešov 2:1 (0:0)

Divize B, 8. kolo
Most B - Brozany 1:1 (0:0)
Roudnice nad Labem - Děčín 7:1 (3:1)
Jirny - Polepy odloženo na 6. října
Admira Praha - Čelákovice odloženo na 13. října

Divize C, 8. kolo
Velim - Hradec Králové B 2:1 (1:1)
Horní Měcholupy - Pardubice odloženo na 13. října
Nový Bydžov - Náchod odloženo (náhradní termín zatím není znám)

Divize D, 8. kolo
Hodonín - Tasovice 4:0 (2:0)
Třebíč - Vrchovina 0:0
Vyškov - Bystrc 6:0 (3:0)
Žďár nad Sázavou - Konice 2:1 (0:0)
Velké Meziříčí - Sparta Brno odloženo na 6. října

Divize E, 8. kolo
Brumov - Dolní Benešov 0:2 (0:1)
Ostrava B - Havířov 3:1 (0:1)
Šumperk - Petrovice 2:1 (0:0)

Anglická liga, 6. kolo

Bolton - Manchester United 2:2
Wolverhampton - Aston Villa 1:2
Newcastle - Stoke 1:2

Německá liga, 6. kolo

Wolfsburg - Freiburg 2:1
Kaiserslautern - Hannover 0:1

MLS

Toronto - San Jose 2:3
Philadelphia - Chivas USA 3:0
DC United - Houston 1:3
New England - Columbus 2:2
Kansas City - FC Dallas 1:3
Chicago - Seattle 0:1
Real Salt Lake - Colorado 1:1

Německá druhá liga, 6. kolo

Augsburg - Mnichov 1860 1:2
Oberhausen - Osnabrück 1:0
Union Berlín - Duisburg 2:0

Italská liga, 5. kolo

Cesena - Neapol 1:4
Bari - Brescia 2:1
Catania - Boloňa 1:1
Chievo - Lazio Řím 0:1
Fiorentina - Parma 2:0
Palermo - Lecce 2:2
Sampdoria Janov - Udine 0:0
20:45 Juventus Turín - Cagliari

Španělská liga, 5. kolo

Espaňol Barcelona - Pamplona 1:0
La Coruňa - Almería 0:2
Mallorca - San Sebastian 2:0
Santander - Getafe 0:1
Alicante - FC Sevilla 2:0
Atlético Madrid - Zaragoza 1:0

Francouzská liga, 7. kolo

Brest - Valenciennes 1:0
Toulouse - Lille 1:1
Lens - Paris St. Germain 0:2

Belgická liga, 9. kolo

Anderlecht - Mechelen 5:0
Beerschot - FC Bruggy 2:1

Nizozemská liga, 7. kolo

Breda - Tilburg 2:1
Excelsior Rotterdam - Arnhem 0:2
Nijmegen - Feyenoord Rotterdam 3:0
Venlo - Graafschap 1:0

Portugalská liga, 6. kolo

FC Porto - Olhanense 2:0
Leiria - Rio Ave 1:0
Portimonense - Beira Mar 1:0
Sporting Lisabon - Nacional Funchal 1:1

Skotská liga, 6. kolo

Aberdeen - Glasgow Rangers 2:3

Rakouská liga, 9. kolo

Sturm Štýrský Hradec - Austria Vídeň 0:2

Slovenská liga, 10. kolo

Banská Bystrica - Prešov 3:0
Ružomberok - Senica 1:2
Slovan Bratislava - Dubnica 6:1
Zlaté Moravce - Košice 4:1

Ruská liga, 22. kolo

Tomsk - CSKA Moskva 0:3
Dynamo Moskva - Nalčik 0:3
Rostov na Donu - Novosibirsk 0:1
Lokomotiv Moskva - Groznyj 2:1

Turecká liga, 6. kolo

Kayserispor - Trabzonspor 0:0
Konyaspor - Karabükspor 2:2
Galatasaray - Büyüksehir 3:1
Manisaspor - Sivasspor 3:0

Dánská liga, 10.kolo

Nordsjaelland - Horsens 3:0
Bröndby Kodaň - Silkeborg 0:2
Esbjerg - Randers 2:2

Polská liga, 7. kolo

Belchatów - Wisla Krakov 1:1
Bialystok - Zaglebie Lubin 2:0

Ukrajinská liga, 11. kolo

Obolon Kyjev - Volyň 0:1
Dynamo Kyjev - Arsenal Kyjev 3:2
Poltava - Záporoží 2:1
Dněpropetrovsk - Krivoj Roh 1:1
Metalurg Doněck - Lugansk 1:1
Simferopol - Karpaty Lvov 3:1

Hokej

Tipsport extraliga - 5. kolo

Plzeň - Litvínov 6:1 (1:0, 3:0, 2:1)
Třinec - Sparta 5:3 (1:1, 0:2, 4:0)
Liberec - Pardubice 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Kometa - Karlovy Vary 0:7 (0:0, 0:3, 0:4)
Kladno - České Budějovice 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav - PSG Zlín 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Druhá liga

Skupina Západ - 4. kolo:
Česká Lípa - Děčín 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Roudnice nad Labem - Klatovy 5:3 (1:0, 1:1, 3:2).

Skupina Střed - 4. kolo:
Chotěboř - Kutná Hora 4:2 (0:0, 2:2, 2:0)
Nymburk - Jindřichův Hradec 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
Pelhřimov - Milevsko 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Trutnov - Žďár nad Sázavou 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)

Skupina Východ - 6. kolo:
Šumperk - Uničov 10:3 (4:1, 3:1, 3:1).

KHL

Atlant Mytišči - Spartak Moskva 1:0 po sam.  nájezdech
Čerepovec - Jaroslavl 2:3

Přípravné zápasy na nový ročník NHL


Atlanta - Carolina 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Ottawa - Montreal 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
Boston - Florida 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 2:0, 0:2 - 0:0)
Pittsburgh - Columbus 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
New Jersey - New York Rangers 4:5 v prodl. (2:1, 1:0, 1:3 - 0:1)
Buffalo - Toronto 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Minnesota - Philadelphia 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Nashville - Washington 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Dallas - St. Louis 5:2 (4:0, 1:2, 0:0)
Chicago - Detroit 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Calgary - Tampa Bay 5:4 po sam. nájezdech (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
Phoenix - San Jose 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Vancouver - Anaheim 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
San Jose - Phoenix 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Slovenská liga

Banská Bystrica - Slovan Bratislava 4:3
Martin - Nitra 5:3
Poprad - Zvolen 5:3
Skalica - Košice 1:3
Trenčín - Žilina 4:3

Německá liga - 8.kolo

Hannover - Mnichov 3:4 v prodl.
Kolín nad Rýnem - Iserlohn 5:2
Norimberk - Augsburg 3:2
Mannheim - Krefeld 1:2

Tenis

MÉTY - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Simon (8-Fr.) - Zverev (Něm.) 6:3, 6:2.
Čtyřhra - finále:
Brown, Wassen (Jam./Niz.) - Melo, Soares (2-Braz.) 6:3, 6:3

SOUL - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Klejbanovová (5-Rus.) - Zakopalová (ČR) 6:1, 6:3.
Čtyřhra - finále:
Görgesová, Hercogová (Něm./Slovin.) - Grandinová, Uhlířová (4-JAR/ČR) 6:3, 6:4

BUKUREŠŤ - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Chela (4-Arg.) - Andújar (Šp.) 7:5, 6:

TOKIO - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:
Govorcovová (Běl.) - Benešová (ČR) 6:4, 7:5
A. Bondarenková (Ukr.) - Kvitová (ČR) 7:6 (10:8), 6:2
Pavljučenkovová (16-Rus.) - Cibulková (SR) 7:5, 7:5
Hantuchová (SR) - Kerberová (Něm.) 6:3, 6:3
Petkovicová (Něm.) - Dulková (Arg.) 6:3, 6:1
Kanepiová (Est.) - Oudinová (USA) 6:4, 6:4
K. Bondarenková (Ukr.) - Medinaová-Garriguesová (Šp.) 6:2, 6:0
Šafářová (ČR) - Čchang Kchaj-Čchen (Tchaj-wan) 2:6, 6:1, 6:3
Kirilenková (Rus.) - Martínezová (Šp.) 6:3, 6:7 (5:7), 6:1
Arnová (Maď.) - Robsonová (Brit.) 6:4, 6:3
Pironkovová (Bulh.) - Moritaová (Jap.) 6:3, 7:5
Pennettaová (It.) - McHaleová (USA) 6:3, 6:1

Atletika

BERLÍN - Berlínský maraton

Muži: 1. Makau 2:05:08, 2. Mutai (oba Keňa) 2:05:10, 3. Worku 2:05:25, 4. Tsegay (oba Et.) 2:07:52, 5. Kiptanui 2:08:05, 6. Kiprop Kipyego (oba Keňa) 2:08:50.
Ženy: 1. Kebedeová 2:23:58, 2. Bekeleová (obě Et.) 2:24:58, 3. Morimotová (Jap.) 2:26:10, 4. Mockenhauptová (Něm.) 2:26:21, 5. Burkovská (Ukr.) 2:28:31, 6. Pirteaová (Rum.) 2:30:15.

LISABON - Lisabonský půlmaraton

Muži: 1. Tola (Et.) 1:01:03.
Ženy: 1. Keitanyová (Keňa) 1:08:47.

Volejbal

ITÁLIE - Mistrovství světa mužů, 2. kolo základní části

Skupina A (Milán)
Írán - Japonsko 3:1 (-15, 17, 24, 23)
Itálie - Egypt 3:0 (20, 17, 23).
Skupina B (Verona)
Kuba - Tunisko 3:0 (18, 15, 15)
Brazílie - Španělsko 3:1 (28, -21, 20, 19)
Skupina C (Modena)
Portoriko - Kamerun 3:0 (22, 23, 19),
Rusko - Austrálie 3:1 (17, 12, -24, 20)
Skupina D (Reggio Calabria)
Argentina - Mexiko 3:1 (12, 19, -17, 15)
USA - Venezuela 3:0 (19, 23, 19)
Skupina E (Turín)
Česko - Čína 3:1 (21, -19, 18, 22)
Francie - Bulharsko 3:2 (22, -23, 17, -28, 17)
Skupina F (Terst)
Kanada - Srbsko 3:1 (20, 22, -17, 23)
Polsko - Německo 3:2 (20, -21, 22, -22, 13)

Házená

Extraliga mužů - 3. kolo

Zubří - Karviná 23:22 (12:11)
Přerov - Hranice 23:27 (8:14)

CHEB - O štít města Chebu, mezinárodní turnaj házenkářek

Česko - Rakousko 26:23 (11:10)
Španělsko - Norsko 35:25 (17:14)

Motorismus

SINGAPUR - GP Singapuru, mistrovství světa vozů formule 1

1. Alonso (Šp./Ferrari) 1:57:53,579 h (prům. rychlost: 157,422 km/h), 2. Vettel (Něm./Red Bull) -0,293, 3. Webber (Austr./Red Bull) -29,141, 4. Button (Brit./McLaren) -30,384, 5. Rosberg (Něm./Mercedes) -49,394, 6. Barrichello (Braz./Williams) -56,101, 7. Kubica (Pol./Renault) -1:26,559, 8. Hülkenberg (Něm./Williams) -1:52,791, 9. Massa (Braz./Ferrari) -1:53,297, 10. Sutil (Něm./Force India) -2:12,416.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. Webber 202 b., 2. Alonso 191, 3. Hamilton (Brit./McLaren) 182, 4. Vettel 181, 5. Button 177, 6. Massa 126, 7. Rosberg 122, 8. Kubica 114, 9. Schumacher (Něm./Mercedes) 46, 10. Sutil 46.
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 383, 2. McLaren 359, 3. Ferrari 317, 4. Mercedes 168, 5. Renault 133, 6. Williams 59, 7. Force India 59, 8. Sauber 27, 9. Toro Rosso 10.

BRNO, Podzimní cena Brna - osmý podnik okruhového MMČR divize 3, 4 a 5:

Divize 4 (tříhodinový závod): 1. A. Charouz, Lamy, Kiesan (ČR/Portug./Dán./Mercedes Benz DTM) 3:01:10,628, 2. Daniš, Lichtner-Hoyer, Kostka (SR/Rak./ČR/Mercedes Benz DTM) -24,519, 3. J. Mičánek, T. Mičánek (ČR/Porsche 997 RSR) -4 kola, 4. Malchárek, Želinský, Vorba (SR/ČR/ČR/Ferrari 430) -5 kol, 5. Machánek, Rosina, Sládeček (všichni SR/Porsche 911) -5 kol, 6. Fried, Dolák (oba ČR/BMW M3) -5 kol.

Sprint - absolutně: 1. Sládečka (SR/Audi A4 DTM) 22:06,500, 2. Lichtner-Hoyer (Rak./Mercedes Benz) -40,157, 3. Mikulaško (SR/Porsche 997) -1:25,530, 4. Konopka (SR/Porsche 997) -1:27,477, 5. Myszkowski (Pol./Porsche 997) -1:31,727, 6. T. Mičánek (ČR) -1:33,037.

Divize 3: 1. Glorioso (It./Gloria) 20:11,516, 2. Lopez (Něm./Dallara F) -0,537, 3. Chabr (ČR/Tomis) -36,054.

IMOLA (Itálie) - Mistrovství světa superbiků

1. závod: 1. Checa (Šp./Ducati) 38:27,631, 2. Lanzi (It./Ducati) -1,171, 3. Haga (Jap./Ducati) -1,472, 4. Smrž (ČR/Aprilia) -6,691.
2. závod: 1. Checa 38:24,452, 2. Haga -2,129, 3. Crutchlow (Brit./Yamaha) -3,926, ...Smrž nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 12 ze 13 dílů): 1. Biaggi (It./Aprilia) 413, 2. Haslam (Brit./Suzuki) 350, 3. Rea (Brit./Honda) 288, ...15. Smrž 89.

MELK (Rakousko) - Mezinárodní mistrovství v rallyekrosu

Divize D1: 1. Zeman (Ford Fiesta), 2. Harsányi (Maď./Mitsubishi Lancer Evo V), 3. Výborný (Mitsubishi Lancer).
Průběžné pořadí: 1. Höller (Rak./Ford Focus) 101, 2. Výborný 92, 3. Ramler (Rak./Seat Leon) 88.
Divize 1A: 1. Kalný (Peugeot 206), 2. Bílek (Škoda Fabia), 3. Veverka (Peugeot 106 Maxi).
Průběžné pořadí: 1. Bílek 102, 2. Kalný 95, 3. Šusta (Škoda Fabia) 82.
Divize 4: 1. Častoral (Opel Astra), 2. Ország (Maď./Opel Astra), 3. Hurt (Citroën C2).
Průběžné pořadí: 1. Častoral 120, 2. Hurt 94, 3. Förster (Rak./VW Golf) 80.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 2. kolo

FbŠ Bohemians - 1. SC Vítkovice 3:8 (1:1, 1:4, 1:3)FBC Ostrava - Sparta Praha 9:4 (3:2, 1:1, 5:1)
Sokol Pardubice - FBC Liberec 3:4 v prodl. (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
Tatran Střešovice - Bulldogs Brno 4:2 (0:2, 0:0, 4:0)

Baseball

MLB

Národní liga:
Washington - Atlanta 0:5
Chicago Cubs - St. Louis 7:3
San Diego - Cincinnati 4:3
Philadelphia - NY Mets 2:5
Pittsburgh - Houston 6:4
Milwaukee - Florida 0:4
Colorado - San Francisco 10:9 (v 10. směně)
Arizona - LA Dodgers 5:2
Americká liga:
Toronto - Baltimore 5:4 (v 11. směně)
Oakland - Texas 3:4
NY Yankees - Boston 3:7
Detroit - Minnesota 11:10 (v 13. směně)
Cleveland - Kansas City 7:1
Tampa Bay - Seattle 9:1
LA Angels - Chicago White Sox 2:6

Dostihy

PRAHA - Svatováclavská cena Carlson (1200 m, 250.000 korun)

1. Line Honey (ž. Lukášek, tr. Bodlák, maj. Mikon), 2. Agromerace, 3. Falcohill. Výrok: jistě 1 - 1/2 - 1. Čas 1:13,32.

Další výsledky:
I.:
Čáriray (am. Filipová) - Chrissio - Jokoono, II.: Rabbit Librettist (ž. Koplík) - Sun For Life - Flame Vario, III.: Ange Guardian (ž. Zatloukal) - Sendwire - Rabbit Kyllachy, IV.: Daily Bet (Hlavatý) - Reggae Stixen - Bailey, VI.: Makler (ž. Novák) - Vanini - Namur, VII.: Cheri Honey (ž. Koplík) - God Bless You - Pocta, VIII.: Prezioso (am. Filipová) - Kind Girl - Nipur.

Golf

ATLANTA, Finále golfové série PGA Tour (par 70, dotace 7,5 milionu dolarů):

1. Furyk (USA) 272 (67+65+70+70), 2. Donald (Angl.) 273 (66+66+71+70), 3. Goosen (JAR) 274 (71+66+66+71), 4. Watney (USA) 275 (71+74+63+67) a Casey (Angl.) 275 (66+71+69+69), 6. Hoffman 277 (71+67+69+70), ...22. Mickelson 283 (69+72+68+74), 25. Kuchar (všichni USA) 285 (72+70+72+71).

Konečné výsledky Fed-ex Cupu (vítěz 10 mil. dolarů):
1. Furyk 2980 bodů, 2. Kuchar 2727, 3. Donald 2700, 4. Hoffman 2500, 5. D. Johnson (USA) 2492.

Gymnastika

MOSKVA - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Pódiová cvičení družstev - finále:
Pět obručí: 1. Rusko 27,975 b., 2. Itálie 27,875, 3. Bulharsko 27,100.
Tři stuhy, dvě švihadla: 1. Rusko 28,050, 2. Itálie 27,900, 3. Bělorusko 27,150.

Hokejbal

Extraliga, 6. kolo

Letohrad - Ústí nad Labem 4:3 po sam. nájezdech (0:1, 3:1, 0:1)
Plzeň - Vlašim 6:0 (0:0, 2:0, 4:0)
Třinec - Kert Park Praha 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Dobřany - Pardubice 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Karviná - Kladno 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Kanoistika

BANYOLES (Španělsko) - Mistrovství světa v kanoistickém maratonu

Muži:
K2 (29,7 km):
1. Bouzán, Fernández 2:06:52,17, 2. Alonso, Corominas (všichni Šp.) -1,20, 3. Adam, Odvárko -2,10, ...6. Ježek, Jambor (všichni ČR) -19,13.
Ženy:
K2 (25,6 km): 1. Csayová, Faldumová (Maď.) 1:57:30,07, 2. Lövborgová, Pontoppidanová (Dán.) -22,49, 3. Sheriffová, Brunová-Lieová (Nor.) -1:41,76.

Pozemní hokej

Extraliga,

Muži:
Slavia Praha - Litice 6:3 (2:3)
Rakovník - President 3:7 (0:4)
Bolevec - Hostivař 4:3 (3:1)
Hradec Králové - Mnichovice 3:2 (1:1)
Ženy:
Slavia Praha - Praga 2:2 (0:0)
Bohemians - Rakovník 2:3 (0:2)
Mnichovice - Hradec Králové 0:0

Různé

ANTALYA (Turecko) - Mistrovství světa ve vzpírání

Muži:
Do 105 kg:
1. M. Dolega (Pol.) 415 kg (trh 188 + nadhoz 227), 2. Klokov 415 (192+223), 3. Smorčkov (oba Rus.) 410 (190/220), ...27. Wälzer 350 (156+194), 29. Matykiewicz (oba ČR) 347 (158+189).
Trh: 1. Klokov 192, 2. Smorčkov 190, 3. Dolega 188, ... 25. Matykiewicz 158, 27. Wälzer 156.
Nadhoz: 1. Dolega 227, 2. Klokov 223, 3. Bonk (Pol.) 222, ...27. Wälzer 194, 32. Matykiewicz 189.

Nad 105 kg: 1. Salímíkordasíabí (Írán) 453 (208+245), 2. Steiner (Něm.) 440 (194+246), 3. Udačyn (Ukr.) 440 (205+235), ...14. Orság 395 (180+215), 20. Hejda (oba ČR) 373 (163+210).
Trh: 1. Čigišev (Rus.) 210, 2. Salímíkordasíabí 208, 3. Udačyn 205, ...15. Orság 180, 26. Hejda 163.
Nadhoz: 1. Steiner 246, 2. Salímíkordasíabí 245, 3. Čon Sang-kun (Korea) 242, ...15. Orság 215, 19. Hejda 210.

OFTRINGEN (Švýcarsko), Pátý turnaj SP v kolové

1. Altdorf (R. Schneider, Planzer/Švýc.), 2. Zscherben (Gerdes, Brödel/Něm.), 3. Oftringen (Stadelmann, Zaugg/Švýc.), 4. SC Svitávka (Hrdlička, Hasoň), ...8. Favorit Brno (Berger, R. Loskot).
Průběžné pořadí (po 5 z 8 turnajů):
1. Altdorf 125 b. (3 turnaje), 2. Ginsheim (Rossmann, Müller/Něm.) 120 (3), 3. Höchst III (M. Bröll, T. Bröll/Rak.) 111 (4), ...5. SC Svitávka 105 (3), 12. MO Svitávka (P. Loskot, Lepka) 45 (2), 26. Favorit Brno 1 (1)

PURS (Belgie), Světový pohár ve sportovním lezení na obtížnost

Muži: 1. Puigblanque (Šp.), 2. Schubert (Rak.), 3. Ondra (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 6 závodů): 1. Puigblanque 314 b., 2. Lakunza (oba Šp.) 274, 3. Ondra 257.
Ženy: 1. Kim Ča-In (Korea), 2. Brumagneová (Belg.), 3. Eiterová (Rak.).
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 6 závodů): 1. Kim Ča-In 300, 2. Eiterová 236, 3. Ciavaldiniová (Fr.) 188

MČR v silničním běhu Běchovice - Praha (10 km):

Muži: 1. Kocourek (Kroměříž) 31:27, 2. Kourek (Nové Město n/M) -17, 3. Homoláč (Univerzita Brno) -33.
Ženy: 1. Sekyrová (Sokolov) 37:51, 2. Kamínková (Olomouc) -2, 3. Preibischová (Mariánské Lázně) -45.
Junioři: 1. Jaša (Stříbro) 33:18.
Juniorky: 1. Mäkiová (Hvězda Pardubice) 38:44.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze