Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



24. 3. 2017

Fotbal

Evropská kvalifikace MS 2018

Skupina D:
Gruzie - Srbsko 1:3 (1:1)
Rakousko - Moldavsko 2:0 (0:0)
Irsko - Wales 0:0

Skupina G:
Itálie - Albánie 2:0 (1:0)
Lichtenštejnsko - Makedonie 0:3 (0:1)
Španělsko - Izrael 4:1 (2:0)

Skupina I:
Turecko - Finsko 2:0 (2:0)
Kosovo - Island 1:2 (0:2)
Chorvatsko - Ukrajina 1:0 (1:0)

Kvalifikace MS 2018, jihoamerická zóna CONMEBOL

Montevideo: Uruguay - Brazílie 1:4 (1:1)
Buenos Aires: Argentina - Chile 1:0 (1:0)
Asunción: Paraguay - Ekvádor 2:1 (1:0)
Barranquilla: Kolumbie - Bolívie 1:0 (0:0)
Maturín: Venezuela - Peru 2:2 (2:0)

Přípravné utkání

Rusko - Pobřeží slonoviny 0:2 (0:1)

KARVINÁ - přípravný zápas hráčů do 21 let

ČR - Slovensko 4:1 (4:0)

Závěrečná fáze kvalifikace o postup na ME hráčů do 19 let

ČR - Skotsko 1:0 (0:0)
Rakousko - Maďarsko 1:3 (1:2)

Přípravná klubová utkání

Jihlava - Vítkovice 1:2 (1:0)
SV Ried - Dukla Praha 2:1 (1:0)

Hokej

Extraliga, čtvrtfinále play-off

6. zápasy:
Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec 5:3 (1:3, 2:0, 2:0), konečný stav série 4:2
18:30 Plzeň - Liberec

První liga, semifinále play-off

7. zápas:
Jihlava - Kladno 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

NHL

Boston - Tampa Bay 3:6 (0:0, 3:3, 0:3)
Washington - Columbus 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Toronto - New Jersey 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Montreal - Carolina 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Ottawa - Pittsburgh 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Florida - Arizona 3:1 (0:1, 3:0, 0:0)
St. Louis - Vancouver 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Nashville - Calgary 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Minnesota - Philadelphia 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Chicago - Dallas 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Colorado - Edmonton 4:7 (2:1, 2:1, 0:5)
Los Angeles - Winnipeg 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)

KHL, semifinále play-off

Východní konference - 1. zápas
Magnitogorsk - Kazaň 2:1 v druhém prodl.

Finská liga, čtvrtfinále play-off

2. zápasy:
Pelicans Lahti - KalPa Kuopio 2:3 v prodl., stav série 0:2
Hämeenlinna - Jyväskylä 2:1, stav série 1:1

Německá liga, semifinále play-off

1. zápasy
Mnichov - Eisbären Berlín 2:3 v druhém prodl.
Norimberk - Wolfsburg 5:1

Švédská liga

Čtvrtfinále play-off - 4. zápasy:
Färjestad - HV 71 2:3 (za domácí Gulaš 1+0), konečný stav série 0:4
Brynäs - Linköping 1:0 v druhém prodl., stav série 3:1

Baráž - 2. zápas:
Mora - Leksand 2:4, stav série 1:1

Slovenská liga

Čtvrtfinále play-off - 5. zápas:
Banská Bystrica - Nové Zámky 5:1, konečný stav série 4:1

Baráž - 4. kolo:
Detva - Liptovský Mikuláš 1:3
Skalica - Trenčín 2:1

EBEL, semifinále play-off

5. zápas:
Salcburk - Klagenfurt 3:4 v prodl., stav série 2:3

Tenis

MIAMI - turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Bellucci (Braz.) - Robert (Fr.) 7:6 (7:5), 6:2
Džazírí (Tun.) - Dolgopolov (Ukr.) 7:6 (7:4), skreč

2. kolo:
Veselý (ČR) - Ramos (19-Šp.) 7:6 (7:5), 4:6, 6:3
Nišikori (2-Jap.) - Anderson (JAR) 6:4, 6:3
Raonic (3-Kan.) - Troicki (Srb.) 6:3, 7:5
Chardy (Fr.) - Čilič (7-Chorv.) 6:4, 2:6, 6:3
Kohlschreiber (26-Něm.) - Fritz (USA) 7:5, 3:6, 7:6 (7:4)
Donaldson (USA) - M. Zverev (28-Něm.) 6:4, 6:4
Fognini (It.) - Sousa (30-Portug.) 7:6 (10:8), 2:6, 6:3
Nadal (5-Šp.) - Sela (Izr.) 6:3, 6:4
Pella (Arg.) - Dimitrov (9-Bulh.) 6:3, 7:6 (7:4)
Young (USA) - Pouille (11-Fr.) 6:2, 6:4
Sock (13-USA) - Nišioka (Jap.) 2:4 skreč
Delbonis (Arg.) - Carreňo (15-Šp.) 1:6, 7:5, 6:2
Struff (Něm.) - Simon (20-Fr.) 6:1, 6:1
Paire (Fr.) - Cuevas (21-Urug.) 7:5, 6:0
Mahut (Fr.) - Johnson (23-USA) 6:4, 5:7, 6:4
Verdasco (25-Šp.) - Escobedo (USA) 7:6 (11:9), 7:5.

Ženy
Dvouhra - 2. kolo:
Strýcová (15-ČR) - Larssonová (Švéd.) 4:6, 6:3, 7:6 (7:3)
Halepová (3-Rum.) - Ósakaová (Jap.) 6:4, 2:6, 6:3
Muguruzaová (6-Šp.) - McHaleová (USA) 0:6, 7:6 (8:6), 6:4
Kuzněcovová (7-Rus.) - Minellaová (Luc.) 6:2, 6:2
Keysová (8-USA) - Golubicová (Švýc.) 6:1, 6:2
Tomljanovičová (Chorv.) - Vesninová (13-Rus.) 3:6, 6:4, 7:5
Cirsteaová (Rum.) - Sevastovová (19-Lot.) 7:6 (7:4), 3:6, 6:3
Parmentierová (Fr.) - Babosová (24-Maď.) 6:7 (1:7), 6:2, 6:0
Townsendová (USA) - Vinciová (25-It.) 6:3, 6:2
Kerberová (1-Něm.) - Tuan Jing-Jing (Čína) 7:6 (7:3), 6:2
Kontaová (10-Brit.) - Sasnovičová (Běl.) 6:2, 6:7 (5:7), 6:4
V. Williamsová (11-USA) - Haddadová (Braz.) 6:4, 6:3
Stosurová (14-Austr.) - Bartyová (Austr.) 6:4, 6:4
Ozakiová (Jap.) - Bertensová (16-Niz.) 6:4, 4:6, 6:1
Görgesová (Něm.) - Suárezová (20-Šp.) 6:4, 7:6 (7:5)
Pcheng Šuaj (Čína) - Garciaová (21-Fr.) 6:4, 6:0
Tigová (Rum.) - Mladenovicová (22-Fr.) 7:6 (7:4), 6:2
Arruabarrenaová (Šp.) - Beguová (28-Rum.) 3:6, 6:4, 6:3
Rogersová (USA) - Kasatkinová (31-Rus.) 6:4, 5:7, 6:0
Kontaveitová (Est.) - Makarovová (32-Rus.) 6:7 (1:7), 6:2, 6:2

Čtyřhra - 1. kolo:
Matteková-Sandsová, Šafářová (1-USA/ČR) - Jankovičová, Townsendová (Srb./USA) 6:4, 6:1
Chan Yung-jan, Hingisová (5-Tchaj-wan/Švýc.) - Hradecká, Siniaková (ČR) 5:7, 7:5, 10:7
Grönefeldová, Peschkeová (Něm./ČR) - Erraniová, Niculescuová (It./Rum.) 6:4, 6:3

Lyžování

PLANICA (Slovin.) - Závod SP skokanů na lyžích

Lety: 1. Kraft (Rak.) 490,2 b. (243+240,5 m), 2. Wellinger 480,4 (235+235), 3. Eisenbichler (oba Něm.) 461,8 (243,5+236), 4. Kasai (Jap.) 453,3 (221+235,5), 5. Stoch (Pol.) 452,1 (229,5+227), 6. Hayböck (Rak.) 439,5 (223+237), 7. Žyla (Pol.) 439,1 (225+223,5), 8. Johansson 437,3 (228+225), 9. Fannemel (oba Nor.) 430,5 (243+215), 10. P. Prevc (Slovin.) 429,8 (218,5+226), ...17. Koudelka 417,7 (222+215), 18. Vančura (oba ČR) 416,6 (225+224).

Průběžné pořadí SP (po 25 z 26 závodů): 1. Kraft 1565, 2. Stoch 1479, 3. Tande (Nor.) 1201, 4. Wellinger 1081, 5. Kot (Pol.) 967, 6. D. Prevc (Slovin.) 949, ...25. Koudelka 212, 36. Štursa 88, 38. Janda 80, 47. Polášek a Vančura oba 31, 49. Hlava (všichni ČR) 26.

Basketbal

Liga žen

Čtvrtfinále play-off, 3. zápas:
USK Praha - Karlovy Vary 80:40 (23:7, 39:24, 57:26), konečný stav série 3:0

Skupina o udržení:
Ostrava - MK Technic Brno 71:74 (21:23, 39:48, 55:61)

Euroliga mužů, 28. kolo

Darüssafaka Istanbul - Galatasaray Istanbul 73:67
Unics Kazaň - CSKA Moskva 74:85
Olympiakos Pireus - Real Madrid 73:79
FC Barcelona - Crvena zvezda Bělehrad 67:54

NBA

Brooklyn - Phoenix 126:98
Dallas - LA Clippers 97:95
Miami - Toronto 84:101
Portland - New York 110:95
San Antonio - Memphis 97:90

Volejbal

Extraliga mužů, čtvrtfinále play-off

6. zápasy: 
Příbram - České Budějovice 3:0 (22, 13, 17), stav série 3:3
Brno - Liberec 2:3 (24, 25, -15, -19, -13), konečný stav série 2:4

Házená

Interliga žen, 22. kolo

Trenčín - Most 21:30 (12:12)

Motorismus

MELBOURNE - tréninky na Velkou cenu Austrálie, úvodní závod mistrovství světa vozů formule 1

První trénink: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:24,220, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,583, 3. Ricciardo (Austr./Red Bull) -0,666, 4. Verstappen (Niz./Red Bull) -1,026, 5. Räikkönen (Fin./Ferrari) -1,152, 6. Vettel (Něm./Ferrari) -1,244.
Druhý trénink: 1. Hamilton 1:23,620, 2. Vettel -0,547, 3. Bottas -0,556, 4. Räikkönen -0,905, 5. Ricciardo -1,030, 6. Verstappen -1,393.

LOSAIL - trénink na Velkou cenu Kataru, úvodní závod mistrovství světa silničních motocyklů

Moto3: 1. Martín (Šp./Honda) 2:06,817, 2. Fenati (It./Honda) -0,172, 3. Öttl (Něm./KTM) -0,342, ...23. Kornfeil (ČR/Peugeot) -1,967.

Moto2: 1. Morbidelli (It./Kalex) 2:00,349, 2. Á. Márquez (Šp./Kalex) -0,023, 3. Kent (Brit./Suter) -0,219.

MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 1:54,834, 2. Iannone (It./Suzuki) -0,014, 3. Zarco (Fr./Yamaha) -0,174, ...14. Abraham (ČR/Ducati) -1,261.

Cyklistika

ŠPANĚLSKO - etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

5. etapa (182 km): 1. Valverde (Šp./Movistar) 4:14:52, 2. Froome (Brit./Sky), 3. Contador (Šp./Trek-Segafredo) oba -13, 4. Soler (Šp./Movistar) -25, 5. A. Yates (Brit./Orica) -32, 6. Martin (Ir./Quick-Step) -46, ...17. Hirt (ČR/CCC) -1:31, 31. Cink (ČR/Bahrajn Merida) -2:46, 88. Bárta (ČR/Bora) -10:50, 109. Vakoč (ČR/Quick-Step) -12:00.

Průběžné pořadí: 1. Valverde 17:44:27, 2. Froome -21, 3. Contador -47, 4. Soler -1:00, 5. A. Yates -1:15, 6. Van Garderen (USA/BMC) -1:18, ...20. Hirt -4:12, 25. Cink -6:28, 98. Vakoč -37:32, 104. Bárta -39:48.

BELGIE - jednodenní závod Record Bank E3 Harelbeke (WorldTour)

206,1 km: 1. Van Avermaet (Belg./BMC) 4:48:22, 2. Gilbert (Belg./Quick-Step), 3. Naesen (Belg./AG2R) oba stejný čas, 4. Durbridge (Austr./Orica) -38, 5. Pöstlberger (Rak./Bora) -40, 6. Valgren (Dán./Astana) -51, ...53. Štybar (ČR/Quick-Step) -2:16.

JAR - Závod horských kol Cape Epic

5. etapa (84 km): 1. Schurter, Stirnemann (Švýc.) 3:50:38, 2. Van der Heijden, Frischknecht (Niz./Švýc.) -0,9, 3. Kulhavý, Sauser (ČR/Švýc.) -17,4, ...16. Adel, Višnovský (ČR/SR) -17:46, 20. Hynek, Lakata (ČR/Rak.) -23:29.

Průběžné pořadí: 1. Schurter, Stirnemann 19:10:34, 2. Kulhavý, Sauser -50,3, 3. Fumic, Avancini (Něm./Braz.) -9:12, ...10. Hynek, Lakata -46:57, 15. Adel, Višnovský 1:24:48.

Mezinárodní týden Coppiho a Bartaliho

2. etapa (130 km): 1. Skujinš (Lot.) 3:31:26, 2. Jeannesson (Fr.), 3. Busato (It.) oba -7, ...165. Sisr (ČR) -23:06.

Průběžné pořadí: 1. Skujinš 5:55:23, 2. Calmejane (Fr.) -16, 3. Bernal (Kol.) -17, ...112. Sisr -23:22.

Florbal

Extraliga žen, 1. kolo play-down

6. zápas:
FBS Olomouc - Panthers Praha 4:2 (2:1, 1:1, 1:0), konečný stav série: 4:2

Futsal

První liga, 21. kolo

Chrudim - Helas Brno 6:0 (3:0)
Česká Lípa - Slavia Praha 1:8 (0:2)
Hradec Králové - Sparta Praha 3:3 (2:1)
Plzeň - Třinec 2:3 (0:2)
Vysoké Mýto - Hodonín 2:4 (0:2)
Zruč n. S. - Litoměřice 2:3 (0:1)

Různé

PEKING - mistrovství světa v curlingu žen

Play-off - o postup do finále:
Kanada - Rusko 7:3 (po 9. endu).

KÁHIRA - závod SP v moderním pětiboji

Muži: 1. Tymoščenko (Ukr.) 1420, 2. Prades (Fr.) 1408, 3. Liebig (Něm.) 1407, ...31. Polívka (ČR) 1070.

GRÄCHEN (Švýc.) - MS v jízdě na skibobech

Super-G
Muži:
1. Čiháček 37,53, 2. Housa (oba ČR) a Hauer (Rak.) oba -1,49, ...5. Pavlíček (ČR) -2,09.
Ženy: 1. Hartlová (Rak.) 42,24, 2. Preclíková (ČR) -0,80, 3. Steiningerová (Něm.) -1,98.

Slalom
Muži:
1. Čiháček 1:08,11, 2. Hauer -1,26, 3. Gutjahr (Rak.) -1,77, 4. Housa -2,17, ...7. Hlaváč (ČR) -3,76.
Ženy: 1. Steiningerová 1:13,77, 2. Hartlová -0,40, 3. Preclíková -1,29.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze