Výsledkový servis
23.07.2014
Fotbal
Liga mistrů, odvetné zápasy 2. předkola
Aktobe (Kaz.) - Dinamo Tbilisi 3:0 (0:0),první zápas: 1:0, postoupilo Aktobe
Ventspils (Lot.) - Malmö (Švéd.) 0:1, první zápas 0:0, postoupilo Malmö
HJK Helsinky - Rabotnički Skopje 2:1 (2:0), první zápas: 0:0, postoupily Helsinky
Steaua Bukurešť - Strömsgodset (Nor.) 2:0 (0:0),první zápas: 1:0, postoupila Steaua
Maribor (Slovin.) - Zrinjski Mostar (Bosna) 2:0 (1:0),první zápas: 0:0, postoupil Maribor
Saint Patrick's Athletic (Ir.) - Legia Varšava 0:5 (0:1), první zápasy 1:1, postoupila Legia Varšava
Švýcarská liga, 5. kolo
FC Curych - Thun 2:1
Aarau - Sion 1:0
LVOV - ukrajinský Superpohár
Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 2:0 (0:0)
Tenis
BAKU (Ázerb.) - turnaj žen
Dvouhra - 2. kolo:
Jovanovská (5-Srb.) - Piterová (Pol.) 6:3, 6:1
Parmentierová (Fr.) - Čepelová (8-SR) 7:6 (7:2), 6:4
Egučiová (Jap.) - U. Radwaňská (Pol.) 6:2, 6:1
Peerová (Izr.) - Doloncová (Srb.) 3:6, 6:2, 6:3
UMAG (Chorv.) - turnaj mužů
Dvouhra - 2. kolo:
Rosol (5-ČR) - Riba (Šp.) 7:6 (7:4), 6:1
Čilič (3-Chorv.) - Sijsling (Niz.) 7:5, 6:3
Carreňo (Šp.) - Berlocq (Arg.) bez boje
Robredo (2-Šp.) - Ramos (Šp.) 6:4, 6:4
Čtyřhra - 1. kolo:
Čermák, Rosol (4-ČR) - Hanley, Marray (Austr./Brit.) 7:6 (7:4), 6:1
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Lajovič, Skugor (Srb./Chorv.) - Dlouhý, Veselý (ČR) 2:6, 6:4, 10:7
GSTAAD (Švýc.) - turnaj mužů
Dvouhra
1. kolo:
Laaksonen (Švýc.) - Mina (Fr.) 7:6 (7:5), 7:6 (7:3)
2. kolo:
Mónaco (Arg.) - García-López (3-Šp.) 6:2, 2:6, 6:4
Bellucci (Braz.) - Delbonis (5-Arg.) 6:4, 6:4
Andújar (Šp.) - Rola (Slovin.) 6:3, 6:3
Granollers (2-Šp.) - Marti (Švýc.) 6:1, 6:4
ATLANTA (USA) - turnaj mužů
Dvouhra- 1. kolo
Lu Yen-Hsun (7-Tchaj-wan) - Kuznetsov (USA) 6:4, 6:4.
Dvouhra - 2. kolo:
Pospisil (4-Kan.) - Marčenko (Ukr.) 7:5, 6:3
Lacko (SR) - Istomin (6-Uzb.) 5:7, 6:1, 6:4
Sela (Izr.) - Querrey (9-USA) 6:2, 6:4
Sock - Venus (oba USA) 6:4, 6:2
Atletika
EUGENE (USA) - Mistrovství světa juniorů
Junioři
10 000 m: 1. Cheptegei (Ug.) 28:32,86, ...22. Zemaník 31:06,76, 29. Kubec (oba ČR) 31:47,15.
Desetiboj po první dnu: 1. Dubler (Austr.) 4329 (100m: 10,80 - dálka: 774 - koule 13,02 - výška: 209 - 400 m: 48,75), 2. Lichanov (Rus.) 4281, 3. Warholm (Nor.) 4238, 4. Kondratěv (Rus.) 4236, 5. Sýkora 4206 (10,92 - 735 - 15,50 - 194 - 49,00)... 24. Doležal (oba ČR) 3845 (11,03 - 697 - 14,74 - 176 - 49,94).
Juniorky:
10 km chůze: 1. A. Drahotová 42:47,25 - juniorský světový rekord, ...E. Drahotová (obě ČR) diskvalifikována.
Volejbal
LONG BEACH (USA) - Turnaj Světového okruhu mužů a žen v plážovém volejbalu (grandslam)
Muži - kvalifikace
2. kolo: Kubala, Hadrava (9-ČR) - Rodríguez, Bertrán-Haddock (8-Portor.) 2:0 (14, 18).
Cyklistika
Tour de France
17. etapa: Saint-Gaudens - Saint-Lary Pla d’Adet (124,5 km)
1. Majka (Pol./Tinkoff-Saxo) 3:35:23 hod., 2. Visconti (It./Movistar) -29, 3. Nibali (It./Astana), 4. Péraud (Fr./AG2R) oba -46, 5. De Marchi (It./Cannondale) -49, 6. Rolland (Fr./Europcar) -52, 7. F. Schleck (Luc./Trek), 8. Mollema (Niz./Belkin) oba -1:12, 9. Roche (Ir./Tinkoff-Saxo) -1:25, 10. Valverde (Šp./Movistar) -1:35, ...23. König -3:54, 48. Bárta (oba ČR/NetApp) -14:17.
Průběžné pořadí:
1. Nibali 76:41:28, 2. Valverde -5:26, 3. Pinot (Fr./FDJ.fr) -6:00, 4. Péraud -6:08, 5. Bardet (Fr./AG2R) -7:34, 6. Van Garderen (USA/BMC) -10:19, 7. Mollema -11:59, 8. Ten Dam (Niz./Belkin) -12:16, 9. König -12:40, 10. Rolland -13:15.
Baseball
MLB
New York Yankees - Texas 2:1 (ve 14. směně)
Philadelphia - San Francisco 6:9 (ve 14. směně)
Pittsburgh - Los Angeles Dodgers 12:7
Toronto - Boston 7:3
Atlanta - Miami 5:6
Chicago Cubs - San Diego 6:0
Chicago White Sox - Kansas City 1:7
Milwaukee - Cincinnati 4:3
Minnesota - Cleveland 2:8
St. Louis - Tampa Bay 2:7
Colorado - Washington 4:7
Arizona - Detroit 5:4
Seattle - New York Mets 1:3
Los Angeles Angels - Baltimore 2:4
Oakland - Houston 2:3 (ve 12. směně)
Šerm
KAZAŇ (Rus.) - Mistrovství světa
Družstva - kord:
Muži:
Finále: Francie - Korea 45:39.
O 3. místo: Švýcarsko - Rusko 23:21. ...11. ČR (Pitra, Čapek, Beran, Pokorný)
Ženy:
Finále: Rusko - Estonsko 40:29.
O 3. místo: Itálie - Maďarsko 45:37.