Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



23. 3. 2017

Fotbal

Kvalifikace MS 2018, jihoamerická zóna CONMEBOL

21:30 Kolumbie - Bolívie (Barranquilla)

Závěrečná fáze kvalifikace o postup na ME hráčů do 17 let

Anglie - Česko 5:3 (3:1)
Bosna a Hercegovina - Slovinsko 0:0

Hokej

Druhá liga

Skupny Západ a Střed, semifinále - 1. zápasy:
Kobra Praha - Jablonec nad Nisou 8:2 (2:1, 4:1, 2:0)
Havlíčkův Brod - Moravské Budějovice 8:5 (2:2, 4:1, 2:2)

 Skupina Východ, finále - 1. zápas:
Vsetín - Poruba 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

NHL

Columbus - Toronto 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
NY Rangers - NY Islanders 2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
Anaheim - Edmonton 4:3 (2:2, 2:0, 0:1)

KHL, semifinále play-off

Západní konference - 1. zápas
Petrohrad - Jaroslavl 5:4 v prodl.

Finská liga, čtvrtfinále play-off

2. zápasy
Ilves Tampere - Tappara Tampere 1:2 v prodl., stav série 1:1
IFK Helsinky - TPS Turku 3:1, stav série 1:1

Švédská liga, čtvrtfinále play-off

4. zápasy:
Malmö - Växjö 4:3 v prodl., stav série 3:1
Skelleftea - Frölunda 3:0, stav série 3:1

Baráž - 1. zápas:
Rögle - Karlskoga 5:2

Slovenská liga, čtvrtfinále play-off

4. zápasy:
Martin - Košice 3:0, stav série 3:1
Zvolen - Žilina 5:4, stav série 2:2

Švýcarská liga

Semifinále play-off - 2. zápasy:
Davos - Zug 2:5, stav série 0:2
Lugano - Bern 1:4, stav série 1:1

Play-out - 2. zápas:
Ambri-Piotta - Fribourg-Gottéron 1:6, stav série 0:2

Tenis

MIAMI - turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Mannarino (Fr.) - Becker (Něm.) 7:6 (8:6), 6:3
Lu Yen-Hsun (Tchaj-wan) - Ruud (Nor.) 6:2, 6:1
Seppi (It.) - Albot (Mold.) 6:4, 6:4
Robredo (Šp.) - Basilašvili (Gruz.) 3:6, 6:4, 6:2
Džumhur (Bos.) - Čong Hjon (Korea) 3:6, 6:1, 7:6 (7:1)
Čorič (Chorv.) - Granollers (Šp.) 7:6 (8:6), 4:6, 6:3
King (Barb.) - Lacko (SR) 7:6 (7:2), 6:4
Rubljov (Rus.) - Mayer (Něm.) 6:1, 6:1
Schwartzman (Arg.) - Chačanov (Rus.) 6:4, 3:6, 7:6 (7:4)
Tiafoe (USA) - Kravčuk (Rus.) 7:5, 5:7, 6:1
Zeballos (Arg.) - Elias (Portug.) 6:7 (2:7), 6:2, 7:5
Kukuškin - Južnyj (oba Rus.) 6:4, 6:1
Haase (Niz.) - Ymer (Švéd.) 7:5, 7:6 (7:3)
Kuzněcov (Rus.) - Istomin (Uzb.) 6:4, 7:6 (7:0)

Ženy
Dvouhra - 2. kolo:
Karolína Plíšková (2-ČR) - Brengleová (USA) 6:1, 6:3
Šafářová (ČR) - Gavrilovová (23-Austr.) 6:2, 6:2
Cibulková (4-SR) - Cepedeová (Par.) 6:3, 6:2
Pavljučenkovová (17-Rus.) - Švedovová (Kaz.) 6:7 (3:7), 6:2, 6:0
Lučičová-Baroniová (26-Chorv.) - Bondarenková (Ukr.) 6:2, 2:6, 7:6 (7:2)Putincevová (27-Kaz.) - Witthöftová (Něm.) 6:4, 6:4
Flipkensová (Belg.) - Konjuhová (29-Chorv.) 7:6 (7:4), 6:7 (6:8), 6:2
Čang Šuaj (30-Čína) - Erraniová (It.) 4:6, 6:4, 7:5
Radwaňská (5-Pol.) - Wang Čchiang (Čína) 7:6 (7:3), 6:1
Matteková-Sandsová (USA) - Svitolinová (9-Ukr.) 7:5, 6:4
Wozniacká (12-Dán.) - Lepchenková (USA) 6:1, 6:2
Čepelová (SR) - Vandewegheová (18-USA) 6:2, 3:6, 6:1

Basketbal

Euroliga mužů, 28. kolo

Anadolu Efes Istanbul - Fenerbahce Istanbul 80:77
Maccabi Tel Aviv - Žalgiris Kaunas 77:93
Olimpia Milán - Brose Bamberg 76:84
Baskonia Vitoria - Panathinaikos Atény 63:72

Liga žen, čtvrtfinále play-off

4. zápas:
Slavia Praha - Nymburk 63:75 (7:24, 31:41, 44:59), konečný stav série 1:3

NBA

Boston - Indiana 109:100
Chicago - Detroit 117:95
Denver - Cleveland 126:113
Oklahoma City - Philadelphia 122:97
Orlando - Charlotte 102:109
Sacramento - Milwaukee 98:116
Utah - New York 108:101
Washington - Atlanta 104:100

Volejbal

Extraliga mužů

Čtvrtfinále play-off - 4. zápas:
Ostrava - Karlovarsko 0:3 (-17, -16, -17), stav série 1:3

Skupina o udržení, 3. kolo:
Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem 3:1 (16, -23, 27, 13)
ČZU Praha - Zlín 1:3 (-17, 23, -26, -22)

Extraliga žen, 27. kolo nadstavby

Skupina 5. - 9. místo:
Šternberk - Frýdek-Místek 3:1 (21, -17, 17, 15)
Přerov - KP Brno 3:1 (21, -19, 23, 17)

Motorismus

LOSAIL - Trénink na Velkou cenu Kataru, úvodní závod mistrovství světa silničních motocyklů

MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 1:54,316, 2. M. Márquez -0,596, 3. Pedrosa (oba Šp./Honda) -0,894, ...15. Abraham (ČR/Ducati) -2,083.

Moto2: 1. Lüthi (Švýc./Kalex) 2:00,422, 2. Nakagami (Jap./Kalex) -0,080, 3. Oliveira (Portug./KTM) -0,133. 

Moto3: 1. Öttl (Něm./KTM) 2:06,981, 2. Mir (Šp./Honda) -0,258, 3. Rodrigo (Arg./KTM) -0,399, ...18. Kornfeil (ČR/Peugeot) -1,298.

Cyklistika

ŠPANĚLSKO - etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

4. etapa (134 km): 1. Bouhanni (Fr./Cofidis) 3:04:27, 2. Cimolai (It./FDJ), 3. Impey (JAR/Orica), 4. Edmondson (Austr./Orica), 5. Smith (N. Zél./Wanty), 6. Serry (Belg./Quick-Step), ...8. Vakoč (ČR/Quick-Step), 58. Hirt (ČR/CCC) všichni stejný čas, 71. Cink (ČR/Bahrajn Merida) -41, 119. Bárta (ČR/Bora) -2:27.

Průběžné pořadí: 1. Van Garderen (USA/BMC) 13:29:00, 2. S. Sánchez (Šp./BMC) -41, 3. Thomas (Brit./Sky) -44, 4. Valverde (Šp./Movistar) -45, 5. Froome (Brit./Sky) -49, 6. Soler (Šp./Movistar) -1:10, ...25. Hirt -3:16, 30. Cink -4:17, 95. Vakoč -26:07, 123. Bárta -29:33.

JAR - Závod horských kol Cape Epic

4. etapa (112 km): 1. Van der Heijden, Frischknecht (Niz./Švýc.) 4:10:00, 2. Schurter, Stirnemann (Švýc.) stejný čas, 3. Fumic, Avancini (Něm./Braz.) -2:35, 4. Kulhavý, Sauser (ČR/Švýc.) -3:16, ...8. Hynek, Lakata (ČR/Rak.) -6:37.

Průběžné pořadí: 1. Fumic, Avancini 15:18:13, 2. Schurter, Stirnemann -1:42, 3. Kulhavý, Sauser -2:15, ...8. Hynek, Lakata -25:10.

Mezinárodní týden Coppiho a Bartaliho

1. etapa: 1. část (97,8 km): 1. Pichon 2:08:34, 2. Calmejane (oba Fr.) stejný čas, 3. Viviani (It.), ...6. Sisr (ČR) oba -19.

2. část (časovka družstev na 13,3 km): 1. CCC Polkowice 14:57, 2. Sky -2, 3. Direct Energie -13.

Průběžné pořadí: 1. Calmejane 2:23:40, 2. Viviani, 3. Kurek (Pol.) oba -10, ...18. Sisr -33.

Florbal

Superliga mužů, čtvrtfinále play-off

6. zápas:
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 5:8 (1:4, 2:0, 2:4), konečný stav série 2:4

Baseball

LOS ANGELES - World Baseball Classic 2017, finále

USA - Portoriko 8:0

Různé

PEKING - mistrovství světa v curlingu žen

Česko - Německo 5:3
Skotsko - ČR 7:6
Kanada - Dánsko 8:4
USA - Korea 5:4
Rusko - Švédsko 7:3
USA - Švýcarsko 8:5
Skotsko - Německo 7:2
Švédsko - Čína 10:4
Kanada - Itálie 8:5
Dánsko - Itálie 8:7
Korea - Švýcarsko 9:8
Rusko - Čína 6:4

Konečné pořadí po základní části - po 11 zápasech: 1. Kanada 11 výher, 2. Rusko 8, 3. Švédsko 8, 4. Skotsko 7, 5. USA 6, 6. Korea 5, 7. ČR 5, 8. Švýcarsko 5, 9. Německo 5, 10. Itálie 3, 11. Čína 2, 12. Dánsko 1.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze