Výsledkový servis
22.06.2016
Fotbal
FRANCIE - mistrovství Evropy
Skupina F:
Island - Rakousko 2:1 (1:0)
Maďarsko - Portugalsko 3:3 (1:1)
Skupina E
Švédsko - Belgie 0:1(0:0)
Itálie - Irsko 0:1(0:0)
Příprava
Myjava - Zlín 2:0 (1:0)
Jablonec - Neugersdorf 4:2 (3:1)
USA - Copa América, mistrovství Severní a Střední i Jižní Ameriky
Semifinále
Houston: USA - Argentina 0:4 (0:2)
Tenis
NOTTINGHAM (VB) - Turnaj mužů
Dvouhra - 3. kolo:
Dolgopolov (4-Ukr.) - Dancevic (Kan.) 6:3, 7:5
Baghdatis (9-Kypr) - Querrey (5-USA) 1:6, 7:6 (10:8), 6:4
Seppi (7-It.) - Mannarino (Fr.) 6:2, 6:3
Sela (Izr.) - Becker (Něm.) 6:3, 2:6, 6:4
Anderson (1-JAR) - Verdasco (14-Šp.) 6:3, 7:6 (8:6)
EASTBOURNE (VB) - Turnaj žen
Dvouhra - 3. kolo:
Kontaová (11-Brit.) - Kvitová (5-ČR) 5:7, 6:4, 6:0
A. Radwaňská (1-Pol.) - Bouchardová (Kan.) 6:3, 6:3
Mladenovicová (Fr.) - Friedsamová (Něm.) 6:4, 7:6 (7:4)
Vesninová (Rus.) - Brengleová (USA) 7:6 (7:2), 6:4
Cibulková (12-SR) - K. Bondarenková (Ukr.) 7:6 (7:3), 6:3
Puigová (Portor.) - Wozniacká (Dán.) 4:6, 6:3, 6:4
Čtyřhra - 1. kolo:
Grönefeldová, Peschkeová (Něm./ČR) - Klepačová, Srebotniková (Slovin.) 3:6, 6:3, 10:6
Hingisová, Mirzaová (1-Švýc./Indie) - Šafářová, Stosurová (ČR/Austr.) 6:1, 2:6, 10:4
LONDÝN - kvalifikace na grandslamový turnaj Wimbledon
Muži:
Dvouhra - 2. kolo:
Pavlásek (2-ČR) - King (Barb.) 6:3, 6:4
Mertens (Belg.) - Šátral (ČR) 6:4, 7:6 (7:0)
Ženy:
Dvouhra - 2. kolo:
Štefková (ČR) - K. Kučová (9-SR) 6:3, 7:5
Hlaváčková (ČR) - Wang Ja-fan (Čína) 7:5, 6:1
Čang Kchaj-lin (3-Čína) - Smitková (ČR) 6:7 (4:7), 6:1, 6:2
Atletika
PRAHA - Pražská tyčka, závod ve skoku o tyči
Muži: 1. Kudlička (ČR) 583 - český rekord, 2. Greibrokk (Nor.) 566, 3. Balner (ČR) 555.
Ženy: 1. Ptáčníková (ČR) 450, 2. Ledákiová (Řec.) 427, 3. Smetsová (Belg.) 427.
Basketbal
PRAHA - přípravný turnaj ženských reprezentací
Česko - Slovensko 66:62 (12:13, 29:29, 52:40)
Japonsko - Kanada 81:49 (44:17)
ZARAGOZA, MS žen do 17 let
Itálie - ČR 59:57 (26:26)
Volejbal
STAVANGER (Nor.) - Kontinentální pohár v plážovém volejbalu
Ženy - 1. kolo:
Česko - Slovensko 2:1
Sluková, Hermannová - Šipošová, Herelová 2:0 (23, 16)
Kolocová, Kvapilová - Dubovcová, Nestarcová 0:2 (-13, -13)
Sluková, Hermannová - Dubovcová, Nestarcová 2:0 (16, 20)
Baseball
BRNO - Pohár federace
Draci Brno - Antverpy 2:1
Apollo Bratislava - Sölversborg (Švéd.) 5:4
Blagojevgrad (Bulh.) - SSHOR Moskvič 7:1
Střelba
BAKU (Ázerb.) - Závody SP v puškových, pistolových a brokových disciplínách
Ženy:
Trap - finále:
Mäkeläová-Nummelaová (Fin.) - Bassilová (Liban.) 14:13
o 3. místo:
Iezziová (It.) - Scanlanová (Austr.) 14:13
Šerm
TORUŇ (Pol.) - Mistrovství Evropy
Muži - šavle:
Finále: Wagner (Něm.) - Anstett (Fr.) 15:13, semifinále: Wagner - Ibragimov (Rus.) 15:14, Anstett - Jakimenko (Rus.) 15:13, ...59. Wachsberger, 60. Hoschna, 63. Doležal (všichni ČR).
Ženy - kord:
Finále: Ghermanová - Popescuová (obě Rum.) 9:5, semifinále: Ghermanová - Knapiková-Miazgaová (Pol.) 15:12, Popescuová - Szászová (Maď.) 13:12, ...16. Doubová, 72. Janková, 74. Pechovová (všechny ČR).
Různé
ASIAGO (It.) - MS organizace FIRS v inline hokeji mužů
Skupina A:
Česko - Lotyšsko 8:2 (3:1, 5:1)
Itálie - Mexiko 15:1
Skupina B:
Argentina - Španělsko 2:0
Francie - USA 2:1