Výsledkový servis
22.10.2014
Fotbal
Liga mistrů, 3. kolo základních skupin
Skupina A:
Atlético Madrid - Malmö 5:0 (0:0)
Pireus - Juventus 1:0 (1:0)
Skupina B:
Razgrad - Basilej 1:0 (0:0)
Liverpool- Real Madrid 0:3 (0:3)
Skupina C:
Leverkusen - Petrohrad 2:0 (0:0)
Monako - Benfica 0:0
Skupina D:
Anderlecht - Arsenal 1:2 (0:0)
Galatasaray - Dortmund 0:4 (0:3)
MSFL, 16. kolo
Opava B - Zábřeh 1:3 (0:1)
Evrooská liga, 3. kolo
Skupina L:
Metalist Charkov - Legia Varšava 0:1 (0:1)
Hokej
První liga, 16. kolo
Chomutov - Most 2:3 po sam. nájezdech (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Jihlava - Litoměřice 5:4 v prodl. (1:2, 2:0, 1:2 - 1:0)
Kadaň - Benátky nad Jizerou 0:1 po sam. nájezdech
Třebíč - Prostějov 5:1 (3:0, 0:0, 2:1)
Havlíčkův Brod - České Budějovice 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)Šumperk - Havířov 4:5 po sam. nájezdech (2:1, 0:2, 2:1 - 0:0)
Ústí nad Labem - Kladno 3:2 (2:1, 1:0, 0:1).
Druhá liga
Skupina Západ, 19. kolo:
Děčín - Řisuty 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
Skupina Východ, 10. kolo:
Vsetín - Technika Brno 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Břeclav - Poruba 1:7 (0:0, 1:3, 0:4)
Frýdek-Místek - Hodonín 5:4 v prodl. (1:1, 1:0, 2:3 - 1:0)
Opava - Nový Jičín 4:3 (0:2, 2:1, 2:0)
Valašské Meziříčí - Karviná 4:5 (2:2, 2:2, 0:1)
NHL
Boston - San Jose 5:3
New Jersey - NY Rangers 3:4 v prodl.
NY Islanders - Toronto 2:5
Montreal - Detroit 2:1 v prodl.
Calgary - Tampa Bay 1:2 v prodl.
Winnipeg - Carolina 3:1
Chicago - Philadelphia 4:0
Dallas - Vancouver 6:3
Colorado - Florida 3:4 v prodl.
Nashville - Arizona 4:3 po sam. nájezdech
KHL
Čeljabinsk - Dinamo Minsk 2:3
Chanty-Mansijsk - Atlant Mytišči 2:3 po sam. nájezdech
Nižněkamsk - Slovan Bratislava 1:3
Lada Togliatti - Záhřeb 2:1
Německá liga, 25. kolo
Ingolstadt - Wolfsburg 2:4
Švédská liga, 13. kolo
Djurgaarden - Frölunda 0:6
Lulea - Örebro 1:3
MODO Hockey - Färjestad 3:2 po sam. nájezdech..
Finská liga
Hämeenlinna - SaiPa Lappeenranta 4:3 v prodl.
Tenis
SINGAPUR - Turnaj mistryň
Dvouhra - Červená skupina:
Halepová (4-Rum.) - S. Williamsová (1-USA) 6:0, 6:2
Ivanovičová (7-Srb.) - Bouchardová (5-Kan.) 6:1, 6:3
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Kudrjavcevová, Rodionovová (Rus./Austr.) - Makarovová, Vesninová (4-Rus.) 4:6, 6:2, 10:6.
Hsieh Su-Wei, Pcheng Šuaj (2-Tchaj-wan/Čína) - Muguruzaová, Suárezová (Šp.) 6:4, 6:1.
VALENCIE (Špan.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Andújar (Šp.) - Berdych (2-ČR) 6:3, 6:2
Murray (3-Brit.) - Melzer (Rak.) 6:3, 6:3
Bellucci (Braz.) - Južnyj (Rus.) 7:5, 6:3
Ferrer (1-Šp.) - Seppi (It.) 6:3, 7:5
Bautista (6-Šp.) - Giraldo (Kol.) 6:4, 6:4
2. kolo
Carreňo (Šp.) - F. López (4-Šp.) 6:4, 6:4
Robredo (Šp.) - Lu Yen-hsun (Tchaj-wan) 6:2, 6:4
BASILEJ (Švýc.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Čorič (Chorv.) - Gulbis (6-Lot.) 7:6 (7:2), 6:3
Istomin (Uzb.) - Janowicz (Pol.) 6:1, 6:1
Golubjov (Kaz.) - Gabašvili (Rus.) 6:3, 6:3
Pospisil (Kan.) - Nieminen (Fin.) 6:3, 6:7 (4:7), 6:4
Federer (1-Švýc.) - Muller (Luc.) 6:2, 6:1
Dimitrov (5-Bulh.) - Zverev (Něm.) 2:6, 6:4, 6:2
2. kolo:
Nadal (2-Šp.) - Herbert (Fr.) 6:1, 6:1
Goffin (7-Belg.) - Dodig (Chorv.) 7:6 (7:0), 6:4
Basketbal
Liga žen, 1. kolo
Karlovy Vary - VŠ Praha 83:87 po prodl. (18:16, 39:35, 60:54, 75:75)
Valosun Brno - Nymburk 72:81 (13:20, 36:45, 52:55)
Strakonice - Ostrava 80:52 (17:18, 43:31, 63:45)
Trutnov - IMOS Brno 67:71 (25:22, 37:38, 58:59)
Hradec Králové - Slovanka MB 87:77 (22:16, 50:39, 69:58)
Házená
Interliga žen, 5. kolo
Olomouc - Most 18:24 (10:13)
Poruba - Michalovce 22:22 (8:10)
Florbal
Domácí pohár mužů, čtvrtfinále
Skupina D:
1. FBK Rožnov pod Radhoštěm - FBC Ostrava 2:9 (0:3, 1:4, 1:2)
Domácí pohár žen, osmifinále
FBC Panthers - Elite Praha 6:9 (2:3, 2:4, 2:2)