Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



22. 5. 2017

Fotbal

KOREA - mistrovství světa hráčů do 20 let

Skupina E:
Francie - Honduras 3:0 (2:0)
Vietnam - Nový Zéland 0:0

Skupina F:
Ekvádor - USA 3:3 (2:1)
Saúdská Arábie - Senegal 2:0 (2:0)

Italská liga- 37. kolo

Pescara - Palermo 2:0

Polská liga, 5. kolo

Skupina o titul:
Nieciecza - Kielce 0:2

Turecká liga, 32. kolo

Akhisar - Alanyaspor 3:0
Genclerbirligi - Fenerbahce 1:2

McDonald´s Cup hráčů základních škol, krajská finále

Pardubice
Kategorie A – mladší
1.ZŠ Dubina, Pardubice
2.ZŠ Mistra Choceňského, Choceň
3.ZŠ U Stadionu, Chrudim
Kategorie B – starší
1. ZŠ U Stadionu, Chrudim (postup na Svátek fotbalu do Plzně)
2. ZŠ U Dvora, Letohrad
3. ZŠ a MŠ Lubná, Sebranice

Jihlava:
Kategorie A - mladší
1. ZŠ Velká Bíteš
2. ZŠ Okříšky
3. ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod
Kategorie B - starší
1.ZŠ V Sadech, Havlíčkův Brod (postup na Svátek fotbalu do Plzně)
2.ZŠ T. G. Masaryka, Komenského náměstí, Třebíč
3.ZŠ Evžena Rošického, Jihlava 

Tenis

PAŘÍŽ (Fr.) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Roland Garros

Muži - 1. kolo:
Šátral - Rosol (oba ČR) 6:2, 3:6, 7:6 (7:2)

ŠTRASBURK - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:
Kristýna Plíšková (ČR) - Golubicová (Švýc.) 6:2, 4:6, 7:5
Rogersová (USA) - Wozniacká (1-Dán.) 7:6 (10:8), 1:0 skreč
Garciaová (5-Fr.) - Bradyová (USA) 6:3, 6:4
Gavrilovová (7-Austr.) - Chiricová (USA) 6:2, 6:3
Pcheng Šuaj (8-Čína) - Cornetová (Fr.) 3:6, 7:5, 6:1
Kuličkovová (Rus.) - Minellaová (Luc.) 6:1, 6:4
Brengleová (USA) - Parmentierová (Fr.) 6:1, 4:6, 7:6 (7:4)
Linetteová (Pol.) - Lapková (Běl.) 6:4, 3:6, 6:2
Giorgiová (It.) - Vesninová (2-Rus.) 1:6, 6:1, 6:1

NORIMBERK - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:
Krejčíková (ČR) - Cadantuová (Rum.) 6:4, 5:2 skreč.
Mariaová (Něm.) - Bouzková (ČR) 6:0, 6:1
Riskeová (5-USA) - Mertensová (Belg.) 6:4, 4:6, 6:3
Doiová (Jap.) - Sakkariová (Řec.) 7:6 (7:0) skreč.
Dodinová (Fr.) - Čang Šuaj (3-Čína) 6:7 (11:13), 6:3, 6:4
Görgesová (6-Něm.) - Hibinová (Jap.) 7:5, 6:1
Wickmayerová (Belg.) - Sadikovicová (Švýc.) 7:6 (17:15), 6:7 (4:7), 6:2

ŽENEVA - turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:
Querrey (6-USA) - Altmaier (Něm.) 6:3, 6:4
Anderson (JAR) - Lorenzi (7-It.) 7:5, 7:6 (7:1)
Kukuškin (Kaz.) - Marcora (It.) 6:2, 6:2
Donaldson (USA) - Estrella (Dom. rep.) 6:2, 6:4
M. Zverev (Něm.) - Haase (Niz.) 5:7, 7:6 (8:6), 6:3
Škugor (Chorv.) - Robredo (Šp.) 3:6, 6:3, 6:2

LYON (Fr.) - turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:
Kicker (Arg.) - Brown (Něm.) 6:4, 6:4
Seppi (It.) - Džumhur (Bosna) 7:6 (7:5), 6:4
Čong Hjon (Korea) - Young (USA) 6:2, 6:3
Istomin (Uzb.) - Kokkinakis (Austr.) 6:3, 6:4
Elias (Portug.) - Albot (Mold.) 2:6, 6:4, 6:2
Simon (5-Fr.) - Medveděv (Rus.) 7:5, 6:7 (5:7), 6:2

Basketbal

Liga mužů, odvetné utkání o 3. místo

Pardubice - Opava 82:82 (26:22, 45:43, 60:59)

NBA, play-off, finále Východní konference

3. zápas:
Cleveland - Boston 108:111 (35:24, 66:50, 87:82). Stav série 2:1.

Futsal

První liga, finále play-off

2. zápas:
Slavia Praha - Chrudim 6:3, stav série 1:1

Golf

IRVING (USA) - Turnaj Byron Nelson série PGA Tour

Par 70: 1. Horschel (USA) 268 (68+65+66+69) na první dodatečné jamce, 2. Day (Austr.) 268 (68+69+63+68), 3. Hahn 269 (64+70+64+71), 4. Kokrak (oba USA) 270 (66+62+72+70), 5. Lee (Austr.) 272 (70+70+64+68), O’Hair 272 (67+69+68+68), Cauley (oba USA) 272 (67+67+68+70) a Pjong Hun-an (Korea) 272 (68+66+69+69).

Squash

PRAHA - finále extraligy družstev

Muži - finále:
SC Strahov - Viktoria Brno Sportprofit 3:0 (Serme - Mekbib 3:1, Mangaonkar - Uherka 3:0, Jelínek - Švec 3:0).
O 3. místo: CORKERS A Ostrava - Viktoria Brno Hanya 4:0.

Ženy - finále:
SC Otec - Haštal FOTOROBOT 2:0 (Svobodová - Kubáňová 3:1, Týcová - Vavříková 3:1).
O 3. místo: Viktoria Brno Kabel-A.T. - Brno Prima 3:0.

Střelba

MNICHOV - SP ve sportovní střelbě v puškových a pistolových disciplínách

Muži
Vzduchová pistole:
1. Korostylov (Ukr.) 240,9, 2. Macuda (Jap.) 238,7, 3. Čin Čong-o, ...v kvalifikaci 40. Dubový, 48. Světlík, 67. Krsek (všichni ČR).

Ženy
Sportovní malorážka 3x40 ran:
1. Pejčičová (Chorv.) 462,2, 2. Gschwandtnerová 455,4, 3. Beerová (obě Něm.), ...v kvalifikaci 16. Mazurová, 39. Vognarová (obě ČR).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze