Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



22. 3. 2017

Fotbal

ÚSTÍ NAD LABEM - přípravné utkání

ČR - Litva 3:0 (0:0)

Přípravná utkání

Kypr - Kazachstán 3:1 (0:1)
Skotsko - Kanada 1:1 (1:1)
Německo - Anglie 1:0 (0:0)

Přípravná klubová utkání

Liberec - Zlaté Moravce 0:0

Závěrečná fáze kvalifikace o postup na ME hráčů do 19 let

Rakousko - Skotsko 3:0 (1:0)
Česko - Maďarsko 2:1 (2:0)

Přípravné utkání hráčů do 18 let

ČR - Švýcarsko 2:2 (2:0)

Hokej

Extraliga, čtvrtfinále play-off

5. zápasy:
Třinec - Chomutov 3:2 po prodl. (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0, 1:0), stav série: 2:3
Liberec - Plzeň 3:5 (3:1, 0:4, 0:0), stav série 3:2

Extraliga, play-out, 6. kolo

HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice 8:2 (3:1, 1:1, 4:0)

První liga, semifinále play-off

6. zápas:
Kladno - Jihlava 3:2 (1:1, 1:1, 1:0), stav série 3:3

NHL

Boston - Ottawa 2:3
Buffalo - Pittsburgh 1:3
New Jersey - NY Rangers 3:2 v prodl.
Washington - Calgary 4:2
Montreal - Detroit 1:2 v prodl.
Colorado - St. Louis 2:4
Florida - Carolina 3:4
Minnesota - San Jose 3:2
Winnipeg - Philadelphia 3:2
Chicago - Vancouver 4:5 v prodl.
Tampa Bay - Arizona 3:5

Finská liga, čtvrtfinále play-off

1. zápasy:
KalPa Kuopio - Pelicans Lahti 2:1 v druhém prodl.
Jyväskylä - Hämeenlinna 3:2 v prodl.

Švédská liga

Čtvrtfinále play-off švédské ligy - 3. zápasy:
HV 71 - Färjestad 4:3 v prodl., stav série 3:0
Linköping - Brynäs 2:1, stav série 1:2.

Baráž, 1. zápas:
Leksand - Mora 0:2

Slovenská liga, čtvrtfinále play-off

3. zápasy:
Martin - Košice 4:1, stav série 2:1
Zvolen - Žilina 3:5, stav série 1:2

Tenis

MIAMI - turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Veselý (ČR) - Haas (Něm.) 6:7 (5:7), 6:3, 7:5
Fritz (USA) - Pavlásek (ČR) 6:2, 6:3
Pella (Arg.) - Smyczek (USA) 3:6, 6:4, 7:6 (7:3)
Donaldson (USA) - Edmund (Brit.) 2:6, 7:6 (7:4), 6:2
Anderson (JAR) - Lajovič (Srb.) 6:2, 7:5
Escobedo (USA) - Evans (Brit.) 7:5, 0:6, 6:3
Struff (Něm.) - Bedene (Brit.) 7:5, 4:0 skreč
Sela (Izr.) - Ch. Harrison (USA) 6:1, 6:1
Delbonis - Mónaco (oba Arg.) 7:5, 7:6 (7:4)
Troicki (Srb.) - Monteiro (Braz.) 5:7, 6:3, 6:1
Paire (Fr.) - Kližan (SR) 7:6 (7:4), 6:3
Mahut (Fr.) - Mmoh (USA) 6:3, 6:2
Chardy (Fr.) - Bagnis (Arg.) 6:2, 6:2
Nišioka (Jap.) - Thompson (Austr.) 1:6, 6:4, 6:3
Fognini (It.) - R. Harrison (USA) 6:4, 7:5
Young (USA) - Brown (Něm.) 6:3, 1:6, 6:2

Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Šafářová (ČR) - Wickmayerová (Belg.) 7:6 (7:2), 6:4
Matteková-Sandsová (USA) - Siniaková (ČR) 6:3, 4:6, 6:4
Cepedeová (Parag.) - Doiová (Jap.) 6:2, 6:4
Švedovová (Kaz.) - Jankovičová (Srb.) 4:6, 6:4, 7:6 (7:3)
McHaleová (USA) - Becková (Něm.) 6:7 (2:7), 7:5, 6:0
Čepelová (SR) - Petkovicová (Něm.) 6:2, 6:4
Brengleová (USA) - Ostapenková (Lot.) 6:3, 3:6, 6:2
Tigová (Rum.) - Watson (Brit.) 7:6 (7:4), 6:1
Wang Čchiang (Čína) - Vekičová (Chorv.) 0:6, 6:4, 6:2
Bartyová (Austr.) - Bouchardová (Kan.) 6:4, 5:7, 6:3
Cirsteaová (Rum.) - Puigová (Portor.) 6:2, 6:4
Görgesová (Něm.) - Riskeová (USA) 7:5, 6:3
Rogersová (USA) - Erakovicová (N. Zél.) 4:6, 6:3, 7:6 (7:4)
Kontaveitová (Est.) - Naraová (Jap.) 6:2, 6:1
Sasnovičová (Běl.) - Cornetová (Fr.) 6:4, 1:6, 6:4
Parmentierová - Dodinová (obě Fr.) 6:2, 6:1
Ozakiová (Jap.) - Chiricová (USA) 3:6, 7:5, 6:1
Townsendová - Anisimovová (obě USA) 2:6, 6:2, 6:3
Lepchenková - Davisová (obě USA) 6:3, 6:3
Tomljanovičová (Chorv.) - Linetteová (Pol.) 6:2, 1:6, 6:2

Biatlon

JABLONEC NAD NISOU - MČR a exhibice

Supersprint

Basketbal

Liga žen

Čtvrtfinále play-off, 2. zápas:
Karlovy Vary - USK Praha 55:103 (9:27, 31:51, 46:79), stav série 0:2

3. zápas:
Hradec Králové - Trutnov 78:52 (20:11, 36:19, 60:40), konečný stav série 3:0

3. kolo skupiny o udržení:
19:00 Ostrava - Slovanka MB

Euroliga mužů, 27. kolo

CSKA Moskva - Darüssafaka Istanbul 95:85
Crvena zvezda Bělehrad - Olympiakos Pireus 64:66 po prodl.
Galatasaray Istanbul - Unics Kazaň 75:67
Real Madrid - FC Barcelona 85:69

NBA

Toronto - Chicago 122:120 po prodl.
Brooklyn - Detroit 98:96
Miami - Phoenix 112:97
LA Lakers - LA Clippers 109:133
Dallas - Golden State 87:112
Minnesota - San Antonio 93:100
Portland - Milwaukee 90:93
New Orleans - Memphis 95:82

Liga mistrů, úvodní zápasy čtvrtfinále play-off

Monaco - Sassari 73:62
Karsiyaka - Benátky 74:71

Volejbal

Extraliga mužů, čtvrtfinále play-off

3. zápas:
Ostrava - Karlovarsko 2:3 (-22, 27, 15, -20, -15), stav série 1:2

5. zápasy:
České Budějovice - Příbram 2:3 (20, -18, 15, -23, -8), stav série 3:2
Liberec - Brno 2:3 (22, -23, -24, 20, -8), stav série 3:2

Extraliga žen, 23. kolo nadstavby

Skupina o 1. - 4. místo:
Ostrava - Olymp Praha 3:1 (-23, 23, 19, 13)

Cyklistika

ŠPANĚLSKO - etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

3. etapa (188 km): 1. Valverde (Šp./Movistar) 5:07:12, 2. Martin (Ir./Quick-Step) stejný čas, 3. A. Yates (Brit./Orica), 4. Bardet (Fr./AG2R), 5. Zakarin (Rus./Kaťuša), 6. Thomas (Brit./Sky) všichni -3, ...16. Cink (ČR/Bahrajn Merida) -15, 26. Hirt (ČR/CCC) -44, 133. Vakoč (ČR/Quick-Step) -23:59, 142. Bárta (ČR/Bora) -24:44.

Průběžné pořadí: 1. Van Garderen (USA/BMC) 10:24:33, 2. S. Sánchez (Šp./BMC) -41, 3. Thomas -44, 4. Valverde -45, 5. Froome (Brit./Sky) -49, 6. Soler (Šp./Movistar) -1:10, ...27. Hirt -3:16, 30. Cink -3:36, 112. Vakoč -26:07, 123. Bárta -27:06.

BELGIE - jednodenní závod Napříč Flandry (WorldTour)

203,3 km: 1. Lampaert 4:47:26, 2. Gilbert (oba Belg./Quick-Step), 3. Lucenko (Kaz./Astana), 4. Durbridge (Austr./Orica) všichni -39, 5. Groenewegen (Niz./LottoNL), 6. Naesen (Belg./AG2R), ...21. Štybar (ČR/Quick-Step) všichni -1:03, 124. Turek (ČR/Izrael Cycling Academy) -4:32.

JAR - Závod horských kol Cape Epic

3. etapa (78 km): 1. Kulhavý, Sauser (ČR/Švýc.) 3:03:46, 2. Schurter, Stirnemann (Švýc.) stejný čas, 3. Rohrbach, Geismayr (Švýc./Rak.) -8, ...12. Hynek, Lakata (ČR/Rak.) -7:58.

Průběžné pořadí: 1. Fumic, Avancini (Něm./Braz.) 11:05:51, 2. Kulhavý, Sauser -1:20, Schurter, Stirnemann -4:03, ...8. Hynek, Lakata -20:54.

Florbal

Extraliga žen, 1. kolo play-down

5. zápasy:
Elite Praha - Sokol Královské Vinohrady 2:5 (0:2, 2:1, 0:2), konečný stav série: 1:4
Panthers Praha - FBS Olomouc 2:4 (0:3, 1:0, 1:1), stav série 2:3

Různé

PEKING - mistrovství světa v curlingu žen

Korea - Česko 10:3
Kanada - Česko 9:3
Rusko - Dánsko 8:6
Skotsko - Čína 8:6
Švýcarsko - Itálie 10:2
Skotsko - Švýcarsko 7:4
Itálie - Čína 8:4
Německo - USA 6:4
Kanada - Švédsko 6:4
Německo - Dánsko 9:5
Švédsko - Korea 6:5
Rusko - USA 8:6

Průběžné pořadí: 1. Kanada 9 zápasů/9 výher, 2. Švédsko 9/7, 3. Rusko 9/6, ...7. ČR, Korea, USA 9/4

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze