Výsledkový servis
21.05.2015
Fotbal
Belgická liga, 9. kolo play-off
Skupina o titul:
Charleroi - FC Bruggy 2:3
Gent - Standard Lutych 2:0
Kortrijk - Anderlecht 2:2
Dánská liga, 30. kolo
Randers - Hobro 0:1
Vestsjaelland - Midtjylland 0:0
Bröndby Kodaň - Nordsjaelland 3:1
Esbjerg - Sönderjyske 2:3
Švýcarská liga, 34. kolo
FC Curych - Vaduz 2:2
Young Boys Bern - Lucern 0:1
Ruský pohár, finále
Lokomotiv Moskva - Kubaň Krasnodar 3:1 po prodl. (1:1, 0:1)
MLS
Kansas City - New England 4:2
Hokej
NHL, semifinále play-of
Východní konference - 3. zápas:
Tampa Bay - New York Rangers 6:5 v prodl. (1:2, 3:1, 1:2 - 1:0) , stav série: 2:1
Tenis
NICE - Turnaj mužů.
Dvouhra - čtvrtfinále:
Isner (2-USA) - Lajovič (Srb.) 7:6 (7:3), 6:4
Thiem (Rak.) - Gulbis (3-Lot.) 6:2, 6:4
Mayer (4-Arg.) - Mónaco (8-Arg.) 6:3, 6:4
Čorič (Chorv.) - Duckworth (Austr.) 6:3, 7:6 (7:3)
ŽENEVA - Turnaj mužů
Dvouhra - čtvrtfinále:
Delbonis (Arg.) - Wawrinka (1-Švýc.) 6:7 (5:7), 6:4, 6:4
Giraldo (Kol.) - Čilič (2-Chorv.) 7:5, 6:3
Sousa (6-Portug.) - Andújar (3-Šp.) 6:4, 2:6, 7:6 (8:6)
Bellucci (It.) - Ramos (Šp.) 6:0, 1:6, 6:3
ŠTRASBURK - Turnaj žen
Dvouhra - čtvrtfinále:
Stephensová (USA) - Jankovičová (2-Srb.) 6:1, skreč
Stosurová (3-Austr.) - Tomljanovičová (Chorv.) 6:4, 3:6, 6:4
Mladenovicová (Fr.) - Keysová (USA) bez boje
Razzanová (Fr.) - Vesninová (Rus.) 4:6, 6:1, 6:1
PAŘÍŽ - Kvalifikace na tenisový grandslamový turnaj Roland Garros
Ženy - 2. kolo:
Hlaváčková (ČR) - Briantiová (It.) 6:4, 6:7 (7:9), 6:3
Domínguezová (Šp.) - Krejčíková (ČR) 6:4, 6:3
Pereiraová (Braz.) - Voráčová (ČR) 6:0, 6:4
NORIMBERK - Turnaj žen
Dvouhra - čtvrtfinále:
Kerberová (2-Něm.) - Doiová (Jap.) 6:2, 6:3
Vinciová (4-It.) - Naraová (7-Jap.) 6:1, 1:6, 6:4
Basketbal
TRUTNOV - přípravné utkání žen
16:00 Česko „A“ - Česko „B“
NBA, play-off
Finále Východní konference - 1. zápas:
Atlanta - Cleveland 89:97
Volejbal
PRAHA - Prague Open, turnaj Světového okruhu žen v plážovém volejbalu
Skupina A:
Kolocová, Sluková (1-ČR) - Betschartová, Eiholzerová (32-Švýc.) 2:0 (12, 19)
Schumacherová, Seyfferthová (17-Něm.) - Kolocová, Sluková 2:0 (19, 16)
Skupina B:
Agatha, Seixasová (2-Braz.) - Nováková, Háječková (31-ČR) 2:0 (8, 17)
Nováková, Háječková - Bienecková, Grossnerová (15-Něm.) 2:1 (15, -13, 11).
Skupina D:
Braakmanová, Sinnemaová (29-Niz.) - Bonnerová, Hermannová (13-ČR) 2:1 (-18, 17, 14)
Bonnerová, Hermannová - Lili, Maximová (20-Braz.) 2:0 (17, 11)
Motorismus
MONTE CARLO - tréninky na Velkou cenu Monaka, závod mistrovství světa vozů formule 1
První trénink: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:18,750, 2. Verstappen (Niz./Toro Rosso) -0,149, 3. Ricciardo (Austr./Red Bull) -0,336, 4. Vettel (Něm./Ferrari) -0,384, 5. Sainz (Šp./Toro Rosso) -0,495, 6. Maldonado (Ven./Lotus) -0,704.
Druhý trénink: 1. Hamilton 1:17,192, 2. Rosberg (Něm./Mercedes) -0,740, 3. Vettel-1,103, 4. Räikkönen(Fin./Ferrari) -1,351, 5. Kvjat (Rus./Red Bull) -1,356, 6. Sainz -1,467.
FARO - Portugalská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích
Po úvodní rychlostní zkoušce: 1. Mikkelsen, Floene (Nor./Volkswagen Polo R) 2:41,1, 2. Ogier, Ingrassia (Fr./Volkswagen Polo R) -0,5, 3. Latvala, Anttila (Fin./Volkswagen Polo R) -0,8, 4. Kubica, Szczepaniak (Pol./Ford Fiesta RS) -1,4, 5. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -2,1, 6. Meeke, Nagle (Brit./Citroën DS3) -2,2, ...8. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta RS) -2,6.
Cyklistika
Etapový závod Giro d'Italia
12. etapa: Imola - Vicenza (190 km): 1. Gilbert (Belg./BMC) 4:22:50, 2. Contador (Šp./Tinkoff-Saxo), 3. Ulissi (It./Lampre), 4. Geschke (Něm./Giant), 5. Battaglin (It./Bardiani Valvole), 6. Tiralongo (It./Astana) všichni -3, 7. Izagirre (Šp./Movistar), 8. Betancur (Kol./AG2R), 9. Van den Broeck (Belg./Lotto), 10. Landa (Šp./Astana), ...16. Kreuziger (ČR/Tinkoff-Saxo) všichni -6, 17. König (ČR/Team Sky) -11, 83. Vakoč (ČR/Etixx-Quick-Step) -10:54.
Průběžné pořadí: 1. Contador 51:17:06, 2. Aru (It./Astana) -17, 3. Landa -55, 4. Cataldo (It./Astana) -1:30, 5. Kreuziger -1:55, 6. Urán (Kol./Etixx-Quick-Step) -2:18, 7. Visconti (It./Movistar) -2:21, 8. Caruso (It./BMC) -2:28, 9. Amador (Kost./Movistar) -2:38, 10. König -2:44, ...116. Vakoč -2:01:39.
Baseball
Extraliga
Technika Brno - Arrows Ostrava 7:6
Futsal
Finále ligy
2. zápas:
Chrudim - Teplice 2:1 po prodl. (1:1, 1:0), stav série: 1:1