Výsledkový servis
Španělská liga, 16. kolo
Villarreal - La Coruňa 3:0
Granada - Getafe 1:1
Elche - Málaga 1:2
Bilbao - Atlético Madrid 1:4
Francouzská liga, 19. kolo
Marseille - Lille 2:1
St. Etienne - Evian 3:0
Bordeaux - Lyon 0:5
Italská liga, 16. kolo
Hellas Verona - Chievo 0:1
Bergamo - Palermo 3:3
FC Turín - FC Janov 2:1
Fiorentina - Empoli 1:1
Sampdoria Janov - Udine 2:2
Inter Milán - Lazio Řím 2:2
Skotská liga, 17. kolo
Dundee United - Celtic Glasgow 2:1
Belgická liga, 20. kolo
Gent - Standard Lutych 1:2
FC Bruggy - Genk 4:1
Lokeren - Kortrijk 1:2
Nizozemská liga, 17. kolo
Arnhem - Almelo 3:0
Breda - Feyenoord Rotterdam 0:1
Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam 0:2
Twente Enschede - Tilburg 3:2
Turecká liga, 14. kolo
Balikesirspor - Kasimpasa 5:3
Bursaspor - Trabzonspor 3:3
Besiktas - Akhisar 3:1
Portugalská liga, 14. kolo
Arouca - Marítimo 1:0
Coimbra - Penafiel 1:1
Moreirense - Boavista Porto 1:0
Benfica Lisabon - Gil Vicente 1:0
Nacional Funchal - Sporting Lisabon 0:1
Druhá německá liga, 19. kolo
Bochum - Aue 1:1
Darmstadt - Ingolstadt 2:2
Kaiserslautern - Sandhausen 1:0
Hokej
SOČI (Rus.) - Channel One Cup
Rusko - Česko 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Finsko - Švédsko 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0)
První liga, 39. kolo
Jihlava - Havířov 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)
Druhá liga
Skupina Východ, 28. kolo
Frýdek-Místek - Technika Brno 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Skupina Západ, 15. kolo
Jablonec nad Nisou - Pelhřimov 8:3 (2:0, 3:3, 3:0)
NHL
Los Angeles - Arizona 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Buffalo - Colorado 1:5 (0:2, 0:0, 1:3)
Toronto - Philadelphia 4:7 (3:3, 0:2, 1:2)
Montreal - Ottawa 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
New Jersey - Washington 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
NY Islanders - Tampa Bay 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
Pittsburgh - Florida 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Carolina - NY Rangers 2:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Columbus - Chicago 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Minnesota - Nashville 5:6 v prodl. (2:3, 1:0, 2:2 - 0:1)
Vancouver - Calgary 3:2 v prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
San Jose - St. Louis 3:2 v prodl. (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
Německá liga, 29. kolo
Hamburk - Schwenningen 3:1
Augsburg - Eisbären Berlín 2:6
Kolín nad Rýnem - Ingolstadt 3:2
Mnichov - Düsseldorf 2:3
Norimberk - Iserlohn 5:1
Straubing - Mannheim 1:4
Wolfsburg - Krefeld 5:2
Liga EBEL, 29. kolo
Znojmo - Székesfehérvár 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)
Salcburk - Villach 2:3 po sam. nájezdech
Štýrský Hradec - Innsbruck 1:4
Dornbirn - Vídeň 6:3
Bolzano - Linec 3:2 v prodl.
Lyžování
ALTA BADIA (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Muži - obří slalom: 1. Hirscher (Rak.) 2:30,17 (1:16,71+1:13,46), 2. Ligety (USA) -1,45 (1:18,04+1:13,58), 3. Fanara -1,48 (1:16,88+1:14,77), 4. Pinturault (oba Fr.) -1,49 (1:16,87+1:14,79), 5. Neureuther (Něm.) -1,73 (1:17,56+1:14,34), 6. Nani (It.) -1,81 (1:17,84+1:14,14), 7. Zubčič (Chorv.) -2,67 (1:19,68+1:13,16), 8. Dopfer (Něm.) -3,02 (1:17,55+1:15,64), 9. Caviezel (Švýc.) -3,04, (1:20,11+1:13,10), 10. Sandell (Fin.) -3,09 (1:18,88+1:14,38), ...17. Bank -4,03 (1:19,62+1:14,58), 33. Krýzl, 51. Kotzmann (všichni ČR) oba nepostoupili do 2. kola.
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 4 z 8 závodů): 1. Hirscher 360, 2. Ligety 286, 3. Pinturault 230, 4. Dopfer 188, 5. Fanara 177, 6. Raich (Rak.) 156, ...33. Bank 14.
Průběžné pořadí SP (po 12 z 37 závodů): 1. Jansrud (Nor.) 610, 2. Hirscher 540, 3. Paris (It.) 345, 4. Ligety 326, 5. Pinturault 304, 6. Reichelt (Rak.) 291, ...66. Bank 29, 109. Krýzl 6.
VAL D´ISÉRE (Fr.) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Ženy - super-G: 1. Görglová 1:25,42, 2. Fenningerová (obě Rak.) -0,05, 3. Mazeová (Slovin.) -0,13, 4. Gutová (Švýc.) -0,23, 5. N. Fanchiniová (It.) -0,33, 6. Mancusová (USA) -0,56, 7. Merighettiová (It.) -0,90, 8. Hütterová (Rak.) -1,21, 9. Gisinová (Švýc.) a Marchandová-Arvierová (Fr.) obě -1,47, ...28. Křížová (ČR) -3,07.
Průběžné pořadí super-G (po 2 z 8 závodů): 1. Gutová 150, 2. Görglová 122, 3. Mazeová 120, 4. Fenningerová 112, 5. Vonnová (USA) a Mancusová obě 80, ...39. Křížová 3.
Průběžné pořadí SP (po 11 z 34 závodů): 1. Mazeová 656, 2. Fenningerová 407, 3. Vonnová 312, 4. Zettelová (Rak.) 290, 5. Shiffrinová (USA) 285, 6. Pietiläová-Holmnerová (Švéd.) 283, ...25. Strachová 102, 86. Dubovská (obě ČR) 9, 97. Křížová 3.
DAVOS (Švýc.) - Závody SP v běhu na lyžích
Sprinty volně (1,3 km)
Muži: 1. Pellegrino (It.) 2:19,36, 2. Petuchov (Rus.) -0,24, 3. Krogh (Nor.) -0,26, 4. Halfvarsson (Švéd.) -1,01, 5. Fossli (Nor.) -1,43, 6. Jönsson (Švéd.) -11,02, ...10. Kožíšek - vyřazen v semifinále, 68. Jakš (oba ČR) - nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 28 závodů): 1. Sundby (Nor.) 531, 2. Krogh 505, 3. Halfvarsson 375, 4. P. Northug 278, 5. Tönseth 258, 6. Röthe (všichni Nor.) 253, ...36. Jakš 52, 45. Bauer (ČR) 40, 59. Kožíšek 29.
Ženy: 1. Björgenová (Nor.) 2:35,86, 2. Nilssonová (Švéd.) -0,55, 3. Östbergová (Nor.) -1,12, 4. Kallaová -2,31, 5. Falková (obě Švéd.) -5,30, 6. Van der Graafová (Švýc.) -12,09.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 28 závodů): 1. Björgenová 849, 2. Johaugová (Nor.) 528, 3. Östbergová 476, 4. Wengová (Nor.) 461, 5. Kallaová 354, 6. Fallaová (Nor.) 333, ...29. Nováková 75, 70. Vrabcová-Nývltová (obě ČR) 8.
ENGELBERG (Švýc.) - Závod SP ve skocích na lyžích
1. Koudelka (ČR) 289,6 b. (135,5+138,5 m), 2. Ammann (Švýc.) 284,4 (134+136,5), 3. Hayböck (Rak.) 282,4 (135,5+134,5), 4. Damjan (Slovin.) 266,9 (129,5+133), 5. Freitag 266,8 (131+130,5), 6. Eisenbichler (oba Něm.) 264,5 (132,5+127,5), 7. Pungertar (Slovin.) 264,2 (138,5+128,5), 8. Fannemel (Nor.) 264,1 (135,5+130), 9. Kraft (Rak.) 261,6 (130,5+128), 10. Freund (Něm.) 261,5 (133+128), ...27. Hlava 234,7 (127+126,5), 39. Janda 108,8 (119), 50. Matura (všichni ČR) 98,6 (128).
Průběžné pořadí SP (po 9 ze 32 závodů): 1. Fannemel 472 b., 2. Koudelka 470, 3. Hayböck 433, 4. Freund 423, 5. Ammann 390, 6. Prevc (Slovin.) 390, ...25. Matura 60, 45. Janda 15, 56. Hájek (ČR) 7, 63. Hlava 4.
RAMSAU (Rak.) Závod SP v severské kombinaci
1. Lamy Chappuis (Fr.) 25:58,2, 2. Kokslien (Nor.) -0,2, 3. Riessle -0,7, 4. Frenzel (oba Něm.) -7,0, 5. Schmid (Nor.) -7,5, 6. Rydzek (Něm.) -9,0, 7. Gruber (Rak.) -9,6, 8. Klemetsen (Nor.) -15,0, 9. A. Watabe (Jap.) -15,8, 10. Braud (Fr.) -17,8, ...23. Portyk -51,4, 44. Churavý (oba ČR) -2:30,6.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 17 závodů): 1. Riessle 260, 2. Kokslien 216, 3. Frenzel 203, 4. Lamy Chappuis 180, 5. Rydzek 170, 6. Gruber 156, ...11. Dvořák 102, 29. Portyk 23.
Biatlon
POKLJUKA (Slovin.) - Závody SP
Muži - závod s hromadným startem na 15 km:
1. Šipulin (Rus.) 35:16,8 (1 tr. okruh), 2. M. Fourcade (Fr.) -1,2 (1), 3. Eder (Rak.) -1,4 (1), 4. Lindström (Švéd.) -1,5 (0), 5. Béatrix (Fr.) -4,8 (1), 6. T. Bö (Nor.) -20,4 (1), 7. Moravec (ČR) -22,4 (1), 8. Fak (Slovin.) -29,8 (3), 9. Smith (Kan.) -30,4 (2), 10. Birnbacher (Něm.) -34,7 (2), ...29. Šlesingr (ČR) -3:32,7 (4).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 25 závodů): 1. M. Fourcade 361, 2. Šipulin 336, 3. Svendsen (Nor.) 335, 4. Landertinger (Rak.) 289, 5. Fak 277, 6. Schempp (Něm.) 273, 7. Moravec 266, ...20. Šlesingr 142, 45. Soukup 34, 47. Krčmář 32, 49. Krupčík (všichni ČR) 28.
Ženy - závod s hromadným startem na 12,5 km:
1. Mäkäräinenová (Fin.) 34:18,8 (2 tr. okruhy), 2. Bescondová (Fr.) -7,6 (0), 3. Skardinová (Běl.) -15,8 (0), 4. Soukalová (ČR) -24,1 (0), 5. Valj Semerenková (Ukr.) -25,2 (1), 6. Wiererová (It.) -26,8 (2), 7. Hildebrandová -51,5 (1), 8. Preussová -55,8 (2), 9. Dahlmeierová (všechny Něm.) -1:01,8 (1), 10. Vítková (ČR) -1:04, 2 (2).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 25 závodů): 1. Mäkäräinenová 422, 2. Valj Semerenková 328, 3. Domračevová (Běl.) 303, 4. Wiererová 280, 5. Oberhoferová (It.) 262, 6. Hildebrandová 259, ...9. Vítková 231, 14. Soukalová 189, 32. Puskarčíková 68, 34. Landová 64.
NBA
Charlotte - Utah 104:86,
Dallas - San Antonio 99:93
Denver - Indiana 76:73
Houston - Atlanta 97:104
LA Clippers - Milwaukee 106:102
New Orleans - Portland 88:114
New York - Phoenix 90:99
BUDAPEŠŤ - Mistrovství Evropy žen
Finále:
Norsko - Španělsko 28:25 (10:12)
O 3. místo:
Švédsko - Černá Hora 25:23 (11:12)
Cyklistika
NAMUR (Bel.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu
Muži: 1. Pauwels (Belg.) 1:07:43, 2. Van der Haar (Niz.) -10, 3. Walsleben (Něm.) -19, 4. Meeusen (Belg.) -1:24, 5. Van Kessel (Niz.) -1:38, 6. Wildhaber (Švýc.) -1:46, ...21. Petruš -4:04, 24. Boroš -4:22, 27. Paprstka -4:58, 35. Kyzivát -6:31, 43. Šimůnek -2 kola, 51. Lasák -4 kola, Bína (všichni ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 6 závodů): 1. Pauwels 300, 2. Meeusen 223, 3. Van Kessel 218, 4. Walsleben 214, 5. Van der Haar 210, 6. Vantornout (Belg.) 185, ...18. Boroš 118, 36. Paprstka 62, 37. Petruš 54, 38. Šimůnek 52, 50. Skála (ČR) 28, 51. Kyzivát 26.
Ženy: 1. Nash (ČR) 44:15, 2. Vosová (Niz.) -34, 3. Comptonová (USA) -1:07, 4. Van Loyová (Belg.) -1:47, 5. Ferrandová-Prévotová (Fr.) -1:52, 6. Cantová (Belg.) -2:07, ...12. Mikulášková -3:58, 16. Havlíková -4:41, 42. Nosková, 48. Kuntová, 50. Lukešová všechny -1 kolo, 54. Mináriková-Švecová (všechny ČR) -2 kola.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 6 závodů): 1. Cantová 178, 2. Comptonová 177, 3. Van Loyová 146, ...9. Havlíková 86, 10. Mikulášková 84, 12. Nash 60, 36. Nosková 14, 51. Kuntová 3.
Muži do 23 let: 1. Van Aert (Belg.) 51:56, 2. Van der Poel (Niz.) -53, 3. L. Sweeck (Belg.) -59, ...12. Ťoupalík -3:30, 21. Skála -5:23, 39. Vrána, 41. Schubert oba -3 kola, Nipl (všichni ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Van Aert 110, ...11. Ťoupalík 43, 13. Skála 38.
Junioři: 1. Jacobs (Švýc.) 40:11, ...34. Březina -4:37, 47. Jelínek -6:00, 55. Kunt -7:04, 56. Matějček -7:11, 58. Vojíř (všichni ČR) -8:20.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Iserbyt (Švýc.) 110.
Florbal
Extraliga mužů, 13. kolo
Brno - Královské Vinohrady 2:3 (0:2, 2:0, 0:1)
Ostrava - Otrokovice 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
Pardubice - Chodov 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Sparta - Vítkovice 3:5 (3:1, 0:3, 0:1)
Bohemians - Mladá Boleslav 7:5 (4:1, 1:3, 2:1)
Střešovice - Liberec 7:3 (3:1, 3:2, 1:0)
Extraliga žen, 15. kolo
Ostrava - Jičín 7:4 (3:2, 3:1, 1:1)
Bohemians - Chodov 7:16 (3:7, 2:6, 2:3)
Střešovice - Liberec 1:10 (0:2, 0:4, 1:4).
Plavání
PLZEŇ - Mistrovství České republiky v krátkém bazénu
Muži - 100 m v. zp.: 1. Verner (Kometa Brno) 47,86, 2. Šefl (Plzeň) 48,85, 3. Vobořil (Kometa) 49,22, 200 m prsa: 1. Bartůněk (Kometa) 2:09,38, 2. Kutil (Plzeň) 2:10,04, 3. Nehněvajsa (Ústí n. L.) 2:13,38, 100 m znak: 1. Baďura (Ostrava) 53,43, 2. Kunčar (Kometa) 53,63, 3. Dmytrijev (USK Praha) 54,59, 50 m mot.: 1. Šefl 23,60, 2. Rubáček (Znojmo) 23,99, 3. Baďura 24,25, 400 m pol. záv.: 1. Janeček (Náchod) 4:13,15, 2. Kútnik 4:20,05, 3. Tobiáš (oba Kometa) 4:21,25, 4x100 m pol. záv.: 1. Kometa Brno 3:35,15 - český rekord, 2. TJ Znojmo 3:41,26, 3. Slávia VŠ Plzeň 3:41,83.
Ženy - 100 m v. zp.: 1. Baumrtová (Chomutov) 54,12, 2. Kolářová (Bohemians) 54,33, 3. Kopřivová (Ostrava) 56,89, 200 m prsa: 1. B. Závadová (Ostrava) 2:27,56, 2. Nová (Plzeň) 2:28,66, 3. Štěpánová (Kometa) 2:30,43, 100 m znak: 1. Baumrtová 57,92, 2. B. Závadová 1:00,16, 3. Grusová (Jablonec) 1:00,78, 50 m mot.: 1. Svěcená (Žatec) 26,68, 2. Baumrtová 27,06, 3. Kolářová 27,13, 4x100 m pol. záv.: 1. Bohemians Praha 4:05,58 - český rekord, 2. KPS Ostrava 4:11,65, 3. Slávie Chomutov 4:13,19.
Různé
CALGARY (Kan.) - Závody SP v jízdě na bobech
Čtyřboby: 1. Lotyšsko (Melbardis, Dreiškens, Vilkaste, Strenga) 1:47,84 (53,63+54,21), 2. Německo II (Friedrich, Speer, Grothkopp, Margis) -0,17, 3. Německo I (Arndt, Korona, Bluhm, Heber) -0,30.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Melbardis a Arndt oba 425, 3. Kasjanov (Rus.) 370.