Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



21. 5. 2017

Fotbal

Druhá liga. 29. kolo

Olomouc - Ostrava 0:0
Sokolov - Opava 0:1 (0:0)
Táborsko - Vlašim 3:5 (1:1)
Třinec - Prostějov 4:0 (3:0)
Varnsdorf - Frýdek-Místek 4:0 (3:0)
Vítkovice - Pardubice 1:0 (0:0)
Znojmo - Ústí nad Labem 2:2 (0:1)
Žižkov - České Budějovice 3:1 (2:1)

ČFL, 28. kolo

Jirny - Králův Dvůr 4:1 (2:1)
Benátky nad Jizerou - Benešov 2:1 (1:1)
Zápy - Vyšehrad 4:1 (1:0)

MSFL, 26. kolo

Slovácko B - Uničov 0:1 (0:1)
Zlín B - Líšeň 1:3 (1:1)

Divize, 26. kolo

Skupina A:
Admira Praha - Motorlet Praha 0:0, pen. 4:3
Karlovy Vary - Sušice 9:0 (5:0)
Sedlčany - Mariánské Lázně 2:0 (1:0)

Skupina B:
Hostouň - Velvary 1:2 (1:2)

Skupina C:
Kolín - Kutná Hora 4:0 (1:0)
Turnov - Čáslav 2:2 (1:2), pen. 5:3
Dvůr Králové - Kratonohy 3:2 (1:2)

Skupina D:
Slavičín - Bystřice nad Pernštejnem 2:1 (0:1)
Pelhřimov - Hodonín 0:3 (0:2)
Polná - Stará Říše 6:2 (1:1)
Tasovice - Brumov 1:0 (1:0)
Vrchovina - Žďár nad Sázavou 2:0 (1:0)

Skupina E:
Valašské Meziříčí - Jeseník 4:2 (3:2)
Frýdlant nad Ostravicí - Dolní Benešov 1:3 (0:1)
Kozlovice - Opava B 6:1 (1:1)

Anglická liga, 38. kolo

Arsenal - Everton 3:1
Burnley - West Ham United 1:2
Chelsea - Sunderland 5:1
Hull - Tottenham 1:7
Leicester - Bournemouth 1:1 
Liverpool - Middlesbrough 3:0
Manchester United - Crystal Palace 2:0 
Southampton - Stoke 0:1 
Swansea - West Bromwich 2:1
Watford - Manchester City 0:5 

Španělská liga, 38. kolo

Atlético Madrid - Bilbao 3:1
Valencie - Villarreal 1:3
Vigo - San Sebastian 2:2 
FC Barcelona - Eibar 4:2
Málaga - Real Madrid 0:2

Italská liga, 37. kolo

AC Milán - Boloňa 3:0 
Empoli - Bergamo 0:1 
FC Janov - FC Turín 2:1 
Juventus Turín - Crotone 3:0 
Sassuolo - Cagliari 6:2
Udine - Sampdoria Janov 1:1
Lazio Řím - Inter Milán 1:3

Druhá německá liga, 34. kolo

Bochum - St. Pauli 1:3
Braunschweig - Karlsruhe 2:1
Drážďany - Bielefeld 1:1
Düsseldorf - Aue 1:0
Fürth - Union Berlín 1:2
Heidenheim - Mnichov 1860 2:1
Kaiserslautern - Norimberk 1:0
Sandhausen - Hannover 1:1
Stuttgart - Würzburg 4:1

Skotská liga, 38. kolo

Celtic Glasgow - Hearts 2:0
Partick Thistle - Aberdeen 0:6
St. Johnstone - Glasgow Rangers 1:2

Belgická liga, 10. kolo play-off

Skupina o titul:
Anderlecht - Ostende 3:2 
FC Bruggy - Gent 2:1
Waregem - Charleroi 2:2

Portugalská liga, 34. kolo

Estoril - Arouca 4:2
Moreirense - FC Porto 3:1
Tondela - Braga 2:0
Sporting Lisabon - Chaves 4:1

Ruská liga, 30. kolo

CSKA Moskva - Machačkala 4:0
Lokomotiv Moskva - Petrohrad 0:2
Orenburg - Rostov na Donu 2:0
Perm - Kazaň 1:2
Samara - Groznyj 1:3
Tomsk - FK Krasnodar 1:5
Tula - Spartak Moskva 3:0
Ufa - Jekatěrinburg 1:0

Dánská liga, 9. kolo skupiny o titul

Lyngby - FC Kodaň 3:1
Sönderjyske - Bröndby Kodaň 3:0

Polská liga, 5. kolo skupiny o titul

Poznaň - Gdaňsk 0:0
Bialystok - Legia Varšava 0:0

Rakouská liga, 34. kolo

Rapid Vídeň - Sturm Štýrský Hradec 1:0

Švýcarská liga, 34. kolo

Sion - Lucern 2:3
St. Gallen - Grasshopper Curych 4:1
Young Boys Bern - Basilej 2:1

Turecká liga, 32. kolo

Konyaspor - Karabükspor 3:0
Trabzonspor - Basaksehir 0:0

KOREA - mistrovství světa hráčů do 20 let

Skupina C:
Zambie - Portugalsko 2:1 (0:0)
Írán - Kostarika 1:0 (0:0)

Skupina D:
Jižní Afrika - Japonsko 1:2 (1:0)
Itálie - Uruguay 0:1 (0:0)

NHL, play-off, finále konferencí

Západní konference - 5. zápas:
Anaheim - Nashville 1:3 (0:0, 1:1, 0:2). Stav série: 2:3.

Východní konference - 5. zápas:
Pittsburgh - Ottawa 7:0 (4:0, 1:0, 2:0), stav série 3:2

Tenis

ŘÍM - turnaj mužů a žen

Muži:
Dvouhra - finále:
A. Zverev (16-Něm.) - Djokovič (2-Srb.) 6:4, 6:3
Čtyřhra - finále:
Herbert, Mahut (4-Fr.) - Dodig, Granollers (8-Chorv./Šp.) 4:6, 6:4, 10:3

Ženy:
Dvouhra - finále:

Svitolinová (8-Ukr.) - Halepová (6-Rum.) 4:6, 7:5, 6:1
Čtyřhra - finále:
Chan Yung-jan, Hingisová (2-Tchaj-wan/Švýc.) - Makarovová, Vesninová (1-Rus.) 7:5, 7:6 (7:4)

ŠTRASBURK - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:
Suárezová (4-Šp.) - Osakaová (Jap.) 6:3, 6:2
Stosurová (6-Austr.) - Tuan Jing-jing (Čína) 6:0, 6:1
Puigová (9-Portor.) - Boserupová (USA) 6:1, 6:0
Wang Čchiang (Čína) - Ozakiová (Jap.) 6:4, 3:6, 6:3
Hesseová (Fr.) - Vichljancevová (Rus.) 6:4, 6:4
Bartyová (Austr.) - Büyükakcayová (Tur.) 6:0, 6:1
McHaleová (USA) - Petkovicová (Něm.) 0:6, 6:3, 6:1

Čtyřhra - 1. kolo:
Golubicová, Kristýna Plíšková (Švýc./ČR) - Adamczaková, Sandersová (Austr.) 4:6, 6:3, 10:7

NORIMBERK - turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:
Cirsteaová (Rum.) - Niculescuová (8-Rum.) 6:4, 1:0 skreč
Lepchenková (USA) - Rodinová (Rus.) 6:2, 6:2
Flipkensová (Belg.) - Tomljanovičová (Chorv.) 6:2, 4:6, 6:3

Čtyřhra - 1. kolo:
Klepačová, Martínezová (2-Slovin./Šp.) - Hrdinová, Kunčíková (ČR) 2:6, 6:3, 10:3

HEILBRONN (Něm.) - turnaj mužů kategorie challenger

Čtyřhra - finále:
Jebavý, Sančič (1-ČR/Chorv.) - Shamasdin, Zelenay (2-Kan./SR) 6:4, 6:1

TRNAVA - turnaj žen ITF

Dvouhra - finále:
Vondroušová (6-ČR) - Cepedeová (5-Parag.) 7:5, 7:6 (7:3)

ŽENEVA - turnaj mužů

Muži - 1. kolo:
Kuzněcov (Rus.) - Bellucci (Braz.) 3:6, 6:4, 6:1

LYON - turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:
Basilašvili (Gruz.) - Čorič (7-Chorv.) 6:4, 5:7, 6:4
Thompson (Austr.) - Paire (8-Fr.) 6:7 (3:7), 7:6 (7:5), 6:4

Atletika

PODĚBRADY - Evropský pohár v chůzi

Muži
20 km:
1. Linke (Něm.) 1:19:28, 2. López (Šp.) 1:20:21, 3. Karlström (Švéd.) 1:20:40, ...Hlaváč (ČR) nedokončil.
Družstva: 1. Španělsko 30, 2. Německo 35, 3. Irsko 45.

50 km: 1. Banzeruk 3:48:15, 2. Hlavan (oba Ukr.) 3:48:38, 3. Antonelli (It.) 3:49:07, ...19. Gdula 4:13:40.
Družstva: 1. Ukrajina 8, 2. Itálie 16, 3. Španělsko 28.

Ženy:
20 km: 1.
Palmisanová (It.) 1:27:57, 2. Cabecinhaová (Portug.) 1:29:44, 3. Garcíaová-Carová (Šp.) 1:29:57.
Družstva: 1. Španělsko 18, 2. Itálie 34, 3. Litva 36.

KINGSTON (Jam.) - mítink IAAF World Challenge

Muži
100 m (vítr +0,4 m/s):
1. Blake (Jam.) 9,93
200 m (+1,2): 1. De Grasse (Kan.) 20,14
400 m: 1. Gaye (Jam.) 45,08
3 000 m: 1. Rayner (Austr.) 7:52,70
110 m př. (+0,3): 1. Harris (USA) 13,22
400 m př.: 1. McMaster (Britské Pan. ostr.) 47,80
tyč: 1. Kendricks (USA) 580
disk: 1. Dacres (Jam.) 66,36.

Ženy
100 m (+0,1):
1. Akinosunová (USA) 11,06
200 m (+0,5): 1. Thompsonová 22,09
400 m: 1. Williamsová-Millsová (obě Jam.) 50,54
800 m: 1. Lipseyová 2:01,09
100 m př. (-0,2): 1. Nelvisová (obě USA) 12,64
výška: 1. Spencerová (Sv. Lucie) 190
trojskok: 1. Ibargüenová (Kol.) 14,43
oštěp: 1. Gleadleová (Kan.) 60,79

Basketbal

ISTANBUL - Euroliga mužů, Final Four

Finále: 
Fenerbahce Istanbul - Olympiakos Pireus 80:64 (26:18, 39:34, 60:48)

O 3. místo:
CSKA Moskva - Real Madrid 94:70 (23:10, 45:32, 69:56) 

NBA, play-off - konferenční finále

Západní konference - 3. zápas:
San Antonio - Golden State 108:120 (33:29, 55:64, 88:100). Stav série: 0:3.

Volejbal

RIO DE JANEIRO - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Muži
Finále:
Alison, Bruno Schmidt (2-Braz.) - Losiak, Kantor (6-Pol.) 2:0 (23, 12), o 3. místo: Nicolai, Lupo (9-It.) - Brunner, Patterson (13-USA) 2:1 (15, -24, 11).

Ženy
Finále:
Agatha, Duda (4-Braz.) - Pavanová, Humanaová-Paredesová (11-Kan.) 2:1 (14, -13, 13), o 3. místo: Hermannová, Nausch Sluková (7-ČR) - Barbara, Fernanda (5-Braz.) 2:0 (21, 18).

Házená

Extraliga mužů

O 3. místo, 4. zápas:
Lovosice - Zubří 22:32 (11:17), konečný stav série: 1:3.

Baráž - odvetné utkání:
Hranice - Strakonice 26:27 (14:16), první zápas 29:27.

Konečné pořadí extraligy 2016/17: 1. Dukla Praha, 2. Plzeň, 3. Zubří, 4. Lovosice, 5. Frýdek-Místek, 6. Jičín, 7. Karviná, 8. KP Brno, 9. Nové Veselí, 10. Hranice, 11. Kopřivnice, 12. Litovel (poslední dva týmy sestupují).

GÖPPINGEN - finále Poháru EHF mužů

První utkání:
Göppingen - Füchse Berlín 30:22 (15:13). Brankář Petr Štochl obsadil s Füchse druhé místo, Miroslav Jurka a Jan Stehlík skončili s francouzským celkem St. Raphael čtvrtí.

Finále Vyzývacího poháru mužů

První zápas:
Sporting Lisabon - Potaissa Turda 37:28 (19:11).

Motorismus

LE MANS - Velká cena Francie, závod mistrovství světa silničních motocyklů

MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 43:29,793, 2. Zarco (Fr./Yamaha) -3,134, 3. Pedrosa (Šp./Honda) -7,717, 4. Dovizioso (It./Ducati) -11,223, 5. Crutchlow (Brit./Honda) -13,519, 6. Lorenzo (Šp./Ducati) -24,002, ...Abraham (ČR/Ducati) nedokončil.
Průběžné pořadí (po 5 z 18 závodů): 1. M. Viňales 85, 2. Pedrosa 68, 3. Rossi (It./Yamaha) 62, 4. M. Márquez (Šp./Honda) 58, 5. Zarco 55, 6. Dovizioso 54, ...19. Abraham 9. 

Moto2: 1. Morbidelli 42:17,557, 2. Bagnaia (oba It./Kalex) -1,714, 3. Lüthi (Švýc./Kalex) -5,837, 4. Á. Márquez (Šp./Kalex) -6,212, 5. Pasini (It./Kalex) -13,537, 6. Aegerter (Švýc./Suter) -14,945.
Průběžné pořadí (po 5 z 18 závodů): 1. Morbidelli 100, 2. Lüthi 80, 3. Á. Márquez 62, 4. Oliveira (Portug./KTM) -59, 5. Bagnaia 53, 6. Nakagami (Jap./Kalex) 41. 

Moto3: 1. Mir 27:37,830, 2. Canet (oba Šp./Honda) -4,252, 3. Di Giannantonio (It./Honda) -4,365, 4. Ramírez (Šp./KTM) -4,469, 5. Guevara (Šp./KTM) -4,845, 6. Bastianini (It./Honda) -5,463, ...11. Kornfeil (ČR/Peugeot) -7,504.
Průběžné pořadí (po 5 z 18 závodů): 1. Mir 99, 2. Fenati (It./Honda) 65, 3. Canet 63, 4. Martín (Šp./Honda) 59, 5. McPhee (Brit./Honda) 53, 6. Di Giannantonio 51, ...24. Kornfeil 5.

TEUTSCHENThAL - Velká cena Německa, závod MS v motokrosu

MXGP
1. jízda:
1. Herlings (Niz./KTM) 35:19,364, 2. Cairoli (It./KTM) -1,872, 3. Paulin (Fr./Husqvarna) -23,634, ...22. Romančík, 23. Michek (oba ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Cairoli 35:28,768, 2. Herlings -5,978, 3. Paulin -9,350, ...20. Romančík -1:54,581, 23. Michek -1 kolo.
GP celkově: 1. Cairoli 47, 2. Herlings 47, 3. Paulin 40, ...22. Romančík 1, 23. Michek 0.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 20 závodů): 1. Cairoli 305, 2. Gajser (Slovin./Honda) 261, 3. Paulin 260, ...38. Romančík 1.

MX2
1. jízda:
1. Seewer (Švýc./Suzuki) 33:54,226, 2. Jonass (Lot./KTM) -2,337, 3. Olsen (Dán./Husqvarna) -3,596, ...26. Krč (ČR/KTM) -1:41,668.
2. jízda: 1. Covington (USA/Husqvarna) 34:26,321, 2. Paturel (Fr./Yamaha) -2,124, 3. Lawrence (Austr./Suzuki) -3,834.
GP celkově: 1. Seewer 43, 2. Lawrence 38, 3. Jonass 38, ...30. Krč 0.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 20 závodů): 1. Jonass 325, 2. Seewer 288, 3. Olsen 264.

PORTUGALSKO - Portugalská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

1. Ogier, Ingrassia (Fr./Ford Fiesta) 3:42:55,7, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -15,6, 3. Sordo, Martí (Šp./Hyundai i20) -1:01,7, 4. Tänak, Järveoja (Est./Ford Fiesta) -1:30,2, 5. Breen, Martin (Ir., Brit./Citroën C3) -1:57,4, 6. Evans, Barritt (Brit./Ford Fiesta) -3:10,6, ...14. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta RS) -15:16,3.

Průběžné pořadí (po 6 z 13 závodů): 1. Ogier 128, 2. Neuville 106, 3. Latvala (Fin./Toyota) 88, 4. Tänak 83, 5. Sordo 66, 6. Evans 53.

Cyklistika

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - závody SP v cross country horských kol

Muži elite:  1. Schurter (Švýc.) 1:27:35, 2. Valero (Šp.) -26, 3. Absalon -1:46, 4. Marotte -1:51, 5. Sarrou -1:59, 6. Tempier -2:09, 7. Carod (všichni Fr.) -2:41, 8. M. Van de Poel (Niz.), 9. Cooper (N. Zél.), 10. Fontana (It.) všichni -2:51, ...27. Škarnitzl -5:36, 49. Nesvadba -7:17, 55. Kulhavý -7:38, 57. Rauchfuss -8:03, 63. Paprstka -9:09, 76. Stošek -12:31, 81. Vobecký (všichni ČR) -1 kolo.

Ženy do 23 let: 1. Courtneyová (USA) 1:12:45, 2. Richardsová (Brit.) -1:50, 3. Freiová (Švýc.) -3:26, 4. Worstová (Niz.) -4:11, 5. Géraultová (Fr.) -4:22, 6. Bertaová (It.) -4:40, ...17. Šafářová -7:21, 26. Průdková (obě ČR) -9:41.

Etapový závod Giro d'Italia

15. etapa (Valdengo - Bergamo, 199 km): 1. Jungels (Luc./Quick-Step) 4:16:51, 2. Quintana (Kol./Movistar), 3. Pinot (Fr./FDJ), 4. A. Yates (Brit./Orica), 5. Pozzovivo (It./AG2R), 6. Konrad (Rak./Bora), 7. Nibali (It./Bahrajn-Merida), 8. Dumoulin (Niz./Sunweb), 9. Zakarin (Rus./Kaťuša), 10. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) všichni stejný čas, ...26. Hirt -40, 46. Schlegel (oba ČR/CCC) -3:41, 150. Bárta (ČR/Bora) -19:05.

Průběžné pořadí: 1. Dumoulin 63:48:08, 2. Quintana -2:41, 3. Pinot -3:21, 4. Nibali -3:40, 5. Zakarin -4:24, 6. Mollema -4:32, 7. Pozzovivo -4:59, 8. Jungels -5:18, 9. Amador (Kost./Movistar) -6:01, 10. Kruijswijk (Niz./LottoNL) -7:03, ...18. Hirt -19:45, 48. Schlegel -56:21, 148. Bárta -2:21:36.

Etapový závod Kolem Kalifornie

7. etapa (125 km): 1. Huffman (USA/Rally) 2:37:28, 2. López (Šp./Sky), 3. Edet (Fr./Cofidis), 4. Morton (Austr./Dimension Data), 5. Britton (Kan./Rally) všichni stejný čas, 6. Sagan (SR/Bora) -22, ...80. Štybar (ČR/Quick-Step) -2:25.

Konečné pořadí: 1. Bennett (N. Zél./LottoNL) 22:54:38, 2. Majka (Pol./Bora) -35, 3. Talansky (USA/Cannondale) -36, 4. Bookwalter (USA/BMC Racing) -45, 5. Boswell (USA/Sky) -1:00, 6. Laengen (Nor./SAE Team Emirates) -1:54, ...76. Štybar -49:37.

DOUBRAVČICE - závod MČR v biketrialu

Elite: 1. Brambora (Kutná Hora) 12, 2. Kakáč (SC Biketrial Czech) 18, 3. Hlávka (Znojmo) 18.

Průběžné pořadí: 1. Brambora 52, 2. Hlávka 41, 3. Kolář (Blansko) 40.

ŠPANĚLSKO - etapový závod žen Emakumeen Bira

Konečné pořadí: 1. Moolmanová-Pasiová (JAR/Cervélo Bigla) 10:10:54, 2. Van Vleutenová (Niz./Orica-Scott) -10, 3. Garfootová (Austr./Orica-Scott) -12, ...6. Nosková (ČR/BePink Cogeas) -1:43.
Nosková zvítězila v pořadí závodnic do 23 let, ve vrchařské soutěži skončila třetí.

Baseball

Extraliga

Tempo Praha - Hroši Brno 1:5

Dostihy

PRAHA - Velká květnová cena

Velká květnová cena, rovinový dostih (1600 m, čtyřletí a starší koně, dotace 135.000 korun): 1. Aldar (ž. Šafář, tr. Šavujev, stáj Ramzan Kadyrov), 2. Dally Hit, 3. Aldzarb. Čas: 1:36,72. Výrok: jistě 3/4 - 5 - 3/4.

Další dostihy: I. Dylanka (ž. Rája) - Golden Alighieri - Siciliana, II. Nyani Tomba (ž. Murzabajev) - Tapajo - Facts and Figures, III. Katchaba (ž. Janáčková Koplíková) - Bulpit - Tagugu, IV. Macario (ž. Palík) - Morgan - Conan, V. Luxia (ž. Murzabajev) - Tiggy Blue - Surikata, VII. Caliope (ž. Janáčková Koplíková) - Determis - Willy Wonka, VIII. Eowyn (ž. Hlubučková) - Shadow Moon - Allegro.

Golf

AGRIGENT (Itálie) - turnaj série European Tour

Par 71, dotace milion eur: 1. Quiros (Šp.) 270 (63+64+70+73) v rozstřelu na 2. dodatečné jamce, 2. Lombard (JAR) 270 (62+68+72+68), 3. Li Chao-tchung (Čína) 271 (64+68+73+66), 4. Angles (Šp.) 272 (69+66+68+69), 5. Fraser 273 (66+66+75+67) a Scrivener (oba Austr.) 273 (68+67+71+67).

Gymnastika

BUDAPEŠŤ - mistrovství Evropy v moderní gymnastice

Finále
Obruč:
1. D. Averinová 18,200, 2. Soldatovová (obě Rus.) 18,150, 3. Ašramová (Izr.) 17,975, ...v kvalifikaci 46. Štěpánková, 48. Němečková (obě ČR).
Míč: 1. A. Averinová (Rus.) 18,850, 2. Soldatovová 18,125, 3. Harnasková (Běl.) 17,550, ...v kvalifikaci 45. Němečková, 64. Kheilová (ČR).
Kužely: 1. A. Averinová 19,075, 2. D. Averinová 19,000, 3. Ašramová 17,750, ...v kvalifikaci 53. Kheilová, 55. Štěpánková.
Stuha: 1. D. Averinová 17,625, 2. Tasevová 17,150, 3. Vladinovová (obě Bulh.) 16,975, ...v kvalifikaci 50. Štěpánková, 57. Němečková.

Týmy: 1. Rusko (A. Averinová, D. Averinová, Soldatovová) 182,175, 2. Bělorusko 171,450, 3. Bulharsko 170,300, ...23. ČR (Kheilová, Němečková, Štěpánková) 123,050.

Juniorky - společné skladby: 1. Rusko 34,200, ...v kvalifikaci 18. ČR.

Kanoistika

MOMTEMOR-O-VELHO (Portugalsko) - závody SP v rychlostní kanoistice

200 m
Muži:
K1:
1. Beaumont (Fr.) 34,908
C1: 1. M. Fuksa (ČR) 39,440

Ženy:
K1:
1. Portelaová (Portug.) 40,265
K2: 1. Carringtonová, Fisherová (N. Zél.) 36,563
C1: 1. Ballaová (Maď.) 46,862, ...7. Ježová (ČR) -2,995
C2: 1. Gillová, Bracewellová (Brit.) 49,279.

500 m
Muži:
K1:
1. Kucharyk (Ukr.) 1:37,583
C2: 1. Jančuk, Miščuk (Ukr.) 1:41,562, ...5. P. Fuksa, M. Fuksa (ČR) -1,480
K4: 1. Ukrajina (Černomorov, Kucharyk, Kuzmin, Trunov) 1:20,586.

Ženy:
K2:
1. Carringtonová, Fisherová 1:41,706
C2: 1. Ballaová, Takácsová (Maď.) 1:59,599
K4: 1. Nový Zéland (Imrieová, Fisherová, Carringtonová, Ryanová) 1:32,105

5000 m
Muži
K1:
1. Ribeiro (Portug.) 20:24,20
C1: 1. Torres (Kuba) 22:36,92, ...4. Březina -1:27,55, 6. Macháček (oba ČR) -3:12,28.

Ženy
K1:
1. Eganová (Ir.) 22:52,80, C1: 1. Ballaová 27:14,250, ...3. Ježová -1:30,880

Squash

Extraliga, play-off

Muži:
Finále:

SC Strahov - Viktoria Brno Sportprofit 3:0 (Serme - Mekbib 3:1, Mangaonkar - Uherka 3:0, Jelínek - Švec 3:0)

o 3. místo:
Corkers Ostrava - Viktoria Brno Hanya 4:0

Ženy:
Finále:
SC Otec - Haštal Fotorobot 2:0
(Svobodová - Kubáňová 3:1, Týcová - Vavříková 3:1)

o 3. místo:
Viktoria Brno Kabel-A.T. - Brno Prima 3:0

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze