Výsledkový servis
Přípravný zápas
Trutnov - Slavia 0:2 (0:0)
MSFL, 4. kolo
Vítkovice - Velké Meziříčí 3:1 (1:0)
ČFL - 17. kolo
Most - Benátky nad Jizerou 0:2 (0:2)
Převýšov - Táborsko B 3:1 (2:0)
Kolín - Brozany 2:0 (0:0)
Viktoria Žižkov - Loko Vltavín 0:0, pen. 4:5
Jirny - Králův Dvůr 2:2 (2:1), pen. 3:4
Písek - Tachov 3:0 (2:0)
Domažlice - Benešov 3:3 (2:0), pen. 4:5
Dobrovice - Zápy 1:2 (1:0)
Štěchovice - Chrudim 0:1 (0:0)
Union 2013 - Čáslav 3:1 (1:0)
Divize D - 15. kolo
Přerov - Kozlovice 1:0 (1:0)
Hokej
Kontinentální liga
Jokerit Helsinky - Dinamo Minsk 0:1
Čerepovec - Nižnij Novgorod 4:3 po sam. nájezdech
Tenis
NEW YORK (USA) - Grandslamový turnaj US Open
Muži
Dvouhra - 2. kolo:
Djokovič (1-Sr.) - Haider-Maurer (Rak.) 6:4, 6:1, 6:2
Ferrer (7-Šp.) - Krajinovič (Srb.) 7:5, 7:5, 7:6 (7:4)
Nadal (8-Šp.) - Schwartzman (Arg.) 7:6 (7:5), 6:3, 7:5
Čilič (9-Chorv.) - Donskoj (Rus.) 6:2, 6:3, 7:5
Goffin (14-Belg.) - Berankis (Lit.) 5:7, 6:4, 3:6, 6:2, 6:1
Kukuškin (Kaz.) - Dimitrov (17-Bul.) 6:3, 7:6 (7:2), 2:6, 4:6, 6:4
F. López (18-Šp.) - Fish (USA) 2:6, 6:3, 1:6, 7:5, 6:3
Tsonga (19-Fr.) - Granollers (Šp.) 6:3, 6:4, 6:3
Bautista (23-Šp.) - Carreňo (Šp.) 4:6, 6:4, 6:0, 2:6, 6:4
Seppi (25-It.) - Gabašvili (Rus.) 3:6, 6:3, 7:6 (7:3), 6:1
Robredo (26-Šp.) - Groth (Austr.) 6:4, 7:6 (7:3), 6:4
Chardy (27-Fr.) - Kližan (SR) 7:5, 6:4, 7:6 (7:1)
Fognini (32-It.) - Cuevas (Urug.) 6:3, 6:4, 6:4
Raonic (10-Kan.) - Verdasco (Šp.) 6:2, 6:4, 6:7 (5:7), 7:6 (7:1)
Paire (Fr.) - Ilhan (Tur.) 6:3, 3:6, 6:4, 6:3
Stachovskij - Marčenko (oba Ukr.) 6:4, 7:6 (7:2), 4:6, 6:4
Ženy
Dvouhra - 2. kolo:
Vinciová (It.) - Allertová (ČR) 2:6, 6:3, 6:1
Keysová (19-USA) - Smitková (ČR) 6:1, 6:2
S. Williamsová (1-USA) - Bertensová (Niz.) 7:6 (7:5), 6:3
Bencicová (12-Švýc.) - Doiová (Jap.) 5:7, 7:6 (7:3), 6:3
Makarovová (13-Rus) - Davisová (USA) 6:1, 6:2
A. Radwaňská (15-Pol.) - Linetteová (Pol.) 6:3, 6:2
Svitolinová (17-Ukr.) - Kanepiová (Est.) 6:3, 6:4
V. Williamsová (23-USA) - Falconiová (USA) 6:3, 6:7 (2:7), 6:2
Bouchardová (25-Kan.) - Hercogová (Slovin.) 6:3, 6:7 (2:7), 6:3
Kontaveitová (Est.) - Pavljučenkovová (31-Rus.) 7:5, 6:4
Duqueová (Kol.) - Dodinová (Fr.) 6:1, 5:7, 6:2
Cibulková (SR) - Pegulaová (USA) 5:7, 7:5, 6:3
Matteková-Sandsová - Vandewegheová (obě USA) 6:2, 6:1
Mladenovicová (Fr.) - Jovanovská (Srb.) 7:5, 6:1
Brengleová - Tatishviliová (obě USA) 6:3, 6:2
Kasatkinová (Rus.) - Konjuhová (Chorv.) 6:4, 6:4
Čtyřhra - 1. kolo:
Hlaváčková, Hradecká (7-ČR) - Lepchenková, Riskeová (USA) 6:2, 6:2
Strýcová, Krajiceková (13-ČR/Niz.) - Raeová, Smithová (Brit.) 6:4, 6:4
Niculescuová, Savčuková (Rum./Ukr.) - Voráčová, Aojamaová (ČR/Jap.) 6:2, 6:1
Barthelová, Siegemundová (Něm.) - Karolína Plíšková, Lisická (ČR/Něm.) 6:2, 3:6, 6:2
Atletika
CURYCH (Švýcarsko) - Mítink Diamantové ligy
Muži:
Tyč: 1. Barber (Kan.) 592, 2. Lisek (Pol.) 567, 3. Holzdeppe (Něm.) 567
Lyžování
TSCHAGGUNS (Rakousko) - Letní Grand Prix v severské kombinaci
1. Seidl (Rak.) 23:40,6, 2. A. Watanabe (Jap.) -14,0, 3. Riessle (Něm.) -24,9, ...9. Portyk -29,2, 51. Pažout (oba ČR) 5:34,1.
Průběžné pořadí Grand Prix (po 2 ze 6 závodů): 1. Seidl 150 b., 2. Frenzel (Něm.) 124, 3. Riessle 120, ...8. Portyk 69, 36. Dvořák (ČR) 4.
Cyklistika
ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
11. etapa Andorra la Vella - Cortals d´Encamp (138 km)
1. Landa (Šp./Astana) 4:34:54, 2. Aru (It./Astana) -1:22, 3. Boswell (USA/Sky) -1:40, 4. Moreno -1:57, 5. Rodríguez (oba Šp./Kaťuša) -1:59, 6. Majka (Pol./Tinkoff-Saxo), 7. Nieve (Šp./Sky) oba -2:10, 8. Chaves (Kol./Orica) -2:59, 9. Dumoulin (Niz./Giant) oba -2:59, 10. Rosa (It./Astana) -3:02.
Průběžné pořadí: 1. Aru 43:12:19, 2. Rodríguez -27, 3. Dumoulin -30, 4. Majka -1:28, 5. Chaves -1:29, 6. Valverde (Šp./Movistar) -1:52, 7. Moreno (Šp./Kaťuša) -1:54, 8. Nieve -1:58, 9. Quintana (Kol./Movistar) -3:07, 10. Meintjes (JAR/MTN) -4:15.
VALLNORD (Andorra) - Mistrovství světa horských kol
Cross country
Štafety: 1. Francie (Koretzky, Sarrou, Ferrandová-Prévotová, Philipp) 52:45, 2. Dánsko (Andreassen, Rasmussen, Langvadová, Carstensen Fini) -24, 3. Itálie (Fontana, Bonetto, Lechnerová, Bertolini) -1:01, ...19. ČR (Stošek, Průdek, Průdková, Škarnitzl) -5:39.
Okolo jižních Čech - silniční závod
Prolog, kritérium v Nové Bystřici (37,5 km):
1. Beyer (Něm.) 26 b., 2. Medek 21, 3. Nipl (oba puskinak.cz) 16, 4. Meier (Něm.) 8, 5. V. Hačecký (Dukla Praha) 7, 6. Bommel (Něm.) 6, ...9. Bláha (Dukla Praha) 5.
Futsal
TYCHY (Pol.) - Turnaj čtyř zemí
Polsko - Česko 2:5 (1:2)
Maďarsko - Slovensko 3:1 (1:0)