Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



2. 10. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 11. kolo

Příbram - České Budějovice 2:0 (0:0)
Teplice - Liberec 1:0 (1:0)
Ostrava - Slovácko 2:1 (1:0)

Druhá liga, 10. kolo

Sokolov - Karviná 1:0 (0:0)
Sezimovo Ústí - Vlašim 0:1 (0:0)
Zlín - Třinec 1:0 (1:0)

ČFL, 9. kolo

Bohemians Praha - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)
Jablonec B - České Budějovice B 1:1 (1:0)
Loko Vltavín - Chomutov 2:1 (1:1)
Hlavice - Plzeň B 1:0 (0:0)
Kunice - Pardubice 2:1 (0:1)
Ovčáry - Písek 1:2 (1:0)

MSFL, 9. kolo

Frýdek-Místek - Brno B 2:0 (2:0)
Hulín - Kroměříž 3:2 (2:2)
Líšeň - Břeclav 1:0 (1:0)
Opava - Olomouc B 3:0 (2:0)

Divize

Divize A, 9. kolo
Benešov - Votice 0:0
Domažlice - Vlašim B 3:1 (2:1)
Hořovicko - Motorlet Praha 3:4 (2:1)
Litol - Tábor 0:1 (0:0)
Divize B, 9. kolo
Čelákovice - Jirny 1:2 (1:1)
Kladno B - Most B 3:3 (1:1)
Polepy - Roudnice nad Labem 4:2 (2:1)
Přední Kopanina - Admira Praha 3:4 (1:3)
Divize C, 9. kolo
Chrudim - Trutnov 4:1 (0:1)
Kolín - Semily 4:1 (0:1)
Náchod - Horní Měcholupy 0:1 (0:1)
Ústí nad Orlicí - Nový Bydžov 0:1 (0:1)
Divize D, 9. kolo
Bystrc - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)
Konice - Napajedla 2:2 (1:0)
Sparta Brno - Hodonín 1:2 (0:1)
Uherský Brod - Blansko 2:0 (1:0)
Divize E, 9. kolo
Dolní Benešov - Šumperk 0:4 (0:1)
Mikulovice - Orlová 4:1 (2:0)
Mohelnice - Valašské Meziříčí 0:3 (0:1)
Petrovice - Lískovec 2:1 (0:1)

Anglická liga, 7. kolo

Wigan - Wolverhampton 2:0
Birmingham - Everton 0:2
Stoke - Blackburn 1:0
Sunderland - Manchester United 0:0
Tottenham - Aston Villa 2:1
West Bromwich - Bolton 1:1
West Ham United - Fulham 1:1

Německá liga, 7. kolo

Freiburg - Kolín nad Rýnem 3:2
Hamburk - Kaiserslautern 2:1
Mohuč - Hoffenheim 4:2
Mönchengladbach - Wolfsburg 1:1
Norimberk - Schalke 2:1

Španělská liga, 6. kolo

Zaragoza - Gijón 2:2
San Sebastian - Espaňol Barcelona 1:0
Valencie - Bilbao 2:1

Italská liga, 6. kolo

Udine - Cesena 1:0
Parma - AC Milán 0:1

Turecká liga, 7. kolo

Manisaspor - Kayserispor 0:2
Ankaragücü - Konyaspor 4:1
Fenerbahce - Genclerbirligi 3:0

Portugalská liga, 7. kolo

Olhanense - Setúbal 3:1

Francouzská liga, 8. kolo

Arles-Avignon - Auxerre 0:4
Bordeaux - Lorient 1:0
Monako - Brest 0:1
Nancy - Lyon 2:3
Sochaux - Lens 3:0
Valenciennes - Caen 2:1
St. Etienne - Marseille 1:1

Nizozemská liga, 8. kolo

Breda - Nijmegen 2:0
Excelsior Rotterdam - Roda Kerkrade 1:2

Belgická liga, 10. kolo

Kortrijk - Eupen 3:1
Lierse - Cercle Bruggy 0:1
Lokeren - Beerschot 1:0
St. Truiden - Westerlo 1:2
Waregem - Charleroi 1:1

Skotská liga, 7. kolo

Heart of Midlothian - Glasgow Rangers 1:2
Celtic Glasgow - Hamilton 3:1
Inverness - Aberdeen 2:0
Kilmarnock - Dundee United 1:2
Motherwell - St. Mirren 3:1
St. Johnstone - Hibernian 2:0

Slovenská liga, 11. kolo

Košice - Žilina 0:4
Dunajská Streda - Slovan Bratislava 2:1
Prešov - Nitra 1:2
Senica - Zlaté Moravce 0:1
Trnava - Ružomberok 2:0

Rakouská liga, 10. kolo

Linec - Mattersburg 0:1
Austria Vídeň - Sturm Štýrský Hradec 2:3
Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck 1:0

Ruská liga, 23. kolo

Perm - Dynamo Moskva 0:1
Vladikavkaz - Samara 2:3
Groznyj - Tomsk 1:0

Dánská liga, 11. kolo

Midtjylland - Lyngby 1:2

Polská liga, 8. kolo

Gdyně - Polonia Varšava 0:0
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakov 0:0
Zabrze - Bialystok 0:1
Legia Varšava - Gdaňsk 0:3

Ukrajinská liga, 12. kolo

Mariupol - Obolon Kyjev 1:0
Lugansk - Poltava 1:1
Arsenal Kyjev - Metalurg Doněck 3:1
Volyň - Simferopol 2:2

Anglická druhá liga, 10. kolo

Barnsley - Cardiff 1:2
Bristol - Norwich 0:3
Crystal Palace - QPR 1:2
Doncaster - Nottingham 1:1
Hull - Coventry 0:0
Ipswich - Leeds 2:1
Leicester - Scunthorpe 3:1
Middlesbrough - Portsmouth 2:2
Millwall - Burnley 1:1
Preston - Reading 1:1
Sheffield United - Watford 0:1
Swansea - Derby 0:0

Německá druhá liga, 7. kolo

Bochum - Fürth 0:2
Osnabrück - Düsseldorf 2:3

Hokej

První liga, 6. kolo

Havlíčkův Brod - Kadaň 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Ústí nad Labem - Písek 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
Beroun - Litoměřice 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Chomutov - Benátky nad Jizerou 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Znojmo - Jihlava 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Hradec Králové - Chrudim 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
Tábor - Třebíč 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Vrchlabí - Olomouc 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Druhá liga

Skupina Střed, 6. kolo
Benešov - Milevsko 8:1 (3:0, 3:1, 2:0)
Skupina Východ, 8. kolo
Hodonín - Prostějov 5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
Orlová - Opava 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
Přerov - Břeclav 3:2 po sam. nájezdech (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)
Uherské Hradiště - Brno 6:3 (4:1, 1:2, 1:0)
Valašské Meziříčí - Uničov 7:4 (2:1, 4:1, 1:2)
Nový Jičín - Vsetín 3:2 (1:1, 1:0, 0:1)
Skupina Západ, 6. kolo
Klášterec nad Ohří - Klatovy 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
Řisuty - Děčín 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
Sokolov - Most 5:2 (0:0, 4:2, 1:0)
Kobra Praha - Česká Lípa 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

Přípravné zápasy na nový ročník NHL

Carolina - Atlanta 2:1 v prodl. (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Philadelphia - Buffalo 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Washington - Columbus 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
New Jersey - New York Islanders 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
New York Rangers - Ottawa 5:4 po sam. nájezdech (0:0, 2:1, 2:3 - 0:0)
Detroit - Toronto 7:3 (3:1, 1:1, 3:1)
Florida - Tampa Bay 1:2 v prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Chicago - Pittsburgh 5:2 (0:0, 2:0, 3:2)
Edmonton - Calgary 1:5 (0:0, 1:2, 0:3)
Anaheim - Vancouver 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Belfast Giants Select - Boston 1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
Adler Mannheim - San Jose 2:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

KHL

Chabarovsk - Novokuzněck 5:3
Čerepovec - Viťaz Čechov 3:2
OHK Dynamo - Nižnij Novgorod 0:1

Finská liga

Hämeenlinna - Blues Espoo 6:2
IFK Helsinky - Ässät Pori 11:3
Ilves Tampere - Jokerit Helsinky 5:4 v prodl.
Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 3:1
Kärpät Oulu - KalPa Kuopio 5:1
Pelicans Lahti - Tappara Tampere 3:2
TPS Turku - Lukko Rauma 2:4

Švédská liga, 6. kolo

Frölunda - Södertälje 1:2 v prodl.
HV 71 - Timra 0:3
Linköping - Lulea 2:1
Färjestad - MODO Hockey 2:1
Skelleftea - Brynäs 6:3

Švýcarská liga, 10. kolo

Ambri-Piotta - Langnau 4:2
Davos - Biel 4:0
Fribourg-Gottéron - Curych 2:1 po sam. nájezdech
Kloten - Zug 0:3, Lugano - Bern 1:3
Rapperswil - Ženeva 2:4

Tenis

TOKIO - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Wozniacká (1-Dán.) - Dementěvová (7-Rus.) 1:6, 6:2, 6:3
Čtyřhra - finále:
Benešová, Záhlavová-Strýcová (ČR) - Peerová, Šuaj Pcheng (Izr./Čína) 6:4, 4:6, 10:8

KUALA LUMPUR - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Južnyj (4-Rus.) - Andrejev (Rus.) 3:6, 6:0, 6:2
Golubjov (8-Kaz.) - Ferrer (5-Šp.) 7:5, 7:6 (7:4)
Čtyřhra - semifinále:
Čermák, Mertiňák (2-ČR/SR) - Golubjov, Istomin (Kaz.) 6:3, 6:4

BANGKOK - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
García-López (Šp.) - Nadal (1-Šp.) 2:6, 7:6 (7:3), 6:3
Nieminen (Fin.) - Becker (Něm.) 6:3, 6:2

PEKING - Turnaj mužů a žen

Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Jankovičová (3-Srb.) - Zakopalová (ČR) 7:5, 7:5
Petkovicová (Něm.) - Šafářová (ČR) 6:2, 6:3
Schnyderová (Švýc.) - Švedovová (Kaz.) 6:1, 6:4
Govorcovová (Běl.) - Martinezová (Šp.) 6:3, 6:2
A. Bondarenková (Ukr.) - Čou I-miao (Čína) 6:2, 6:0
Dateová-Krummová (Jap.) - Medinaová (Šp.) 6:0, 6:4
Vesninová (Rus.) - Szávayová (Maď.) 7:6 (7:4), 1:6, 6:3
Bacsinszká (Švýc.) - Görgesová (Něm.) 3:6, 6:4, 7:6 (7:4)

Basketbal

ČESKO - Mistrovství světa žen

Semifinále:
Česko - Bělorusko 81:77 (16:15, 32:34, 54:49).
USA - Španělsko 106:70 (29:16, 58:34, 87:53)
O 5.-8. místo:
Austrálie - Rusko 78:73 (14:14, 32:34, 50:48)
Francie - Korea 61:46 (15:11, 31:23, 45:32)
O 9. místo:
Brazílie - Japonsko 84:79 (25:31, 42:45, 62:56)
O 11. místo:
Řecko - Kanada 71:55 (21:9, 32:21, 45:38)

Volejbal

ITÁLIE - Mistrovství světa mužů, osmifinálové skupiny

Skupina H (Milán):
Srbsko - Mexiko 3:0 (23, 18, 19)
Skupina I (Catania):
Španělsko - Egypt 3:1 (20, -28, 16, 19)
Skupina L (Ancona):
Česko - Kamerun 3:0 (17, 18, 17)
Skupina G (Catania):
Itálie - Portoriko 3:1 (22, 16, -18, 21)
Skupina M (Milán):
Argentina - Japonsko 3:1 (22, -16, 14, 19)
Skupina N (Ancona):
Bulharsko - Brazílie 3:0 (18, 20, 20)

Házená

Extraliga mužů - 4. kolo

Třeboň - Hranice 23:23 (11:12)

Poháru EHF, 2. kolo - úvodní zápasy

HK Drammen (Nor.) - Gumárny Zubří 44:36 (25:15)
RK Nexe Našice - Dukla Praha 33:23 (17:15)

Interliga žen - 4. kolo

Poruba - Most 28:27 (15:10)
Olomouc - Šaľa 29:24 (16:13)
ŠKP Bratislava - Zlín 28:25 (12:11)
Bánovce nad Bebravou - Písek 33:27 (16:10)
Jindřichův Hradec - Trenčín 26:28 (12:12)

Motorismus

ŠTRASBURK - Francouzská rallye, MS v automobilových soutěžích

Po 2. etapě: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) 2:46:39,2 hod., 2. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -42,8, 3. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -1:14,2, 4. Latvala, Anttila -1:34,2, 5. Hirvonen, Lehtinen (všichni Fin./Ford Focus) -3:23,5, 6. Ogier, Ingrassia (Fr./Citroën C4) -11:14,1, ...22. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta) -24:58,5.

MOTEGI - GP Japonska, MS silničních motocyklů

Kvalifikace
Do 125 ccm:
1. Márquez (Šp./Derbi) 1:58,030, 2. Terol (Šp./Aprilia)  0,417, 3. Smith (Brit./Aprilia) -0,996, 4. Cortese (Něm./Derbi) -1,072, 5. Tomojoši (Jap./Aprilia) -1,179, 6. Rabat (Šp./Aprilia) -1,630, ...20. Kornfeil (ČR/Aprilia) -3,654.
Moto2: 1. Simón (Šp./Suter) 1:53,008, 2. Redding (Brit./Suter) -0,284, 3.
Takahaši (Jap./Tech 3) -0,431, 4. Elías (Šp./Moriwaki) -0,496, 5. Corti
(It./Suter) -0,499, 6. De Angelis (San Marino/Motobi) -0,537, 7. Abaham (ČR/FTR) -0,553.
MotoGP: 1. Dovizioso (It./Honda) 1:47,001, 2. Rossi (It./Yamaha) -0,054, 3. Stoner (Austr./Ducati) -0,104, 4. Lorenzo (Šp./Yamaha) -0,205, 5. Edwards -0,463, 6. Spies (oba USA/Yamaha) -0,647.

MAGNY-COURS - Závod mistrovství světa superbiků

Kvalifikace: 1. Crutchlow (Brit./Yamaha) 1:37,699, 2. Guintoli (Fr./Suzuki) -0,069, 3. Smrž (ČR/Aprilia) -0,085.

PARDUBICE - Závěr finále MS jezdců do 21 let na ploché dráze

1. Ward (Austr.), 2. Janowski (Pol.), 3. Bogdanovs (Lot.), ...13. Kůs (ČR).

JARAMA (Šp.) - Devátý závod ME tahačů

První jízda: 1. Bösiger (Švýc./Renault) 24:23,973, 2. Östreich (Něm./Renault) -0,293, 3. Albacete (Šp./MAN) -2,658, 4. Levett (Brit./MAN) -17,008, 5. Lacko (ČR/MAN) -22,138, 6. Vršecký (ČR/Buggyra) -22,326.
Druhá jízda: 1. Hahn (Něm./MAN) 24:35,332, 2. Vršecký -13,868, 3. Östreich -14,236, 4. Bösiger -14,191, 5. Lacko -17,144.
Průběžné pořadí ME: 1. Albacete 367, 2. Bösiger 320, 3. Hahn 306, 4. Östreich 273, 5. Vršecký 212, 6. Levett 200, 7. Lacko 169.

BRNO - Olympia Supermoto Night Show

První finále: 1. Boček (Honda), 2. D. Brabec (Husqvarna), 3. Záruba
(Yamaha), 4. Řihák (Honda), 5. Dobiáš (Yamaha), 6. Zeithammer (Suzuki).
Druhé finále: 1. Boček, 2. D. Brabec, 3. Řihák, 4. Záruba, 5. Zeithammer, 6. Dobiáš.

Cyklistika

AUSTRÁLIE - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Ženy Elite - závod s hrom. startem (127,2 km): Bronziniová (It.) 3:32:01, 2. Vosová (Niz.), 3. Johannssonová (Švéd.), 4. Cookeová (Brit.) všechny stejný čas, 5. Arndtová (Něm.) -1, 6. Verbekeová (Belg.) -3, ...57. Růžičková (ČR) -11:36.

PODBREZOVÁ - Slovenský pohár v cyklokrosu

1. O. Bambula 57:47, 2. Kášek (oba Budvar Tábor) -1:10, 3. Hník (Telenet Fidea) -2:04, 4. Hunal (Velosport Valenta Scott Team) -2:13, 5. Friedl (Merida Biking) -2:30, 6. Haring (SR) -2:37.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 3. kolo

SSK Future - FBC Ostrava 9:8 (3:2, 3:3, 3:3)

Extraliga - ženy, 3. kolo

FBK Trutnov - JM Chodov 2:7 (0:2, 1:4, 1:1)
FBS Olomouc - 1. SC Vítkovice 0:10 (0:4, 0:3, 0:3)
Sokol Brno Židenice - FBC Ostrava 1:8 (0:3, 1:3, 0:2)
Elite Praha - Herbadent SJM Praha 1:7 (1:1, 0:0, 0:6)
FBC Liberec - FbŠ Bohemians 5:8 (3:1, 0:4, 2:3)

Baseball

Semifinále extraligy, 4. zápas

Express Brno - Technika Brno 4:6 (stav série 2:2)

MLB

Národní liga:
Florida - Pittsburgh 1:5
NY Mets - Washington 2:1 (v 10. směně)
Cincinnati - Milwaukee 3:4 (v 11. směně)
Atlanta - Philadelphia 5:11
Houston - Chicago Cubs 0:2
St. Louis - Colorado 3:0
LA Dodgers - Arizona 5:7
San Francisco - San Diego 4:6
Americká liga:
Baltimore - Detroit 10:6, druhý zápas 2:1
Texas - LA Angels 4:5 (v 11. směně)
Chicago White Sox - Cleveland 3:7
Kansas City - Tampa Bay 7:0
Minnesota - Toronto 3:6
Seattle - Oakland 0:9

Dostihy

PRAHA - Klusácké dostihy

Velká cena Kajot (tříletí a starší klusáci, 20.000 Kč, autostart, 2180 m):
1. Mage Du Bourg (jezdec a trenér Jindřich Klaubenschalk, stáj Card Casino Prague), 2. Walkie Talkie, 3. Sir Gill. Výrok: boj 1 1/4 - 3 1/4 - 5.
Kilometrový čas: 1:16,7.
Výsledky rámcových dostihů:
I: Instant Diamant (Řehoř) - Speedy du Perche - Summerjam,
II: Pearl Monica (am. Šmejkal) - William As - Patati,
III: Ifetayo (Klaubenschalk) - Walentine - Vanessa G,
IV: Young Love (am. Čabla) - Grejs - Regent,
V: Quadros (am. Šmejkal) - Jumby dúOccagnes - Schanhay,
VI: Harmony Best (Vávra) - Gilli - Poker Teč,
VIII: Aadje Boer (Dobrovolný) - Ann Sharp - Advokat JS,
IX: Lentilka (am. Turek) - Highsummer Diamant - Cita JS

Golf

NEWPORT (Velká Británie) - Ryder Cup, turnaj týmů Evropy a USA

Evropa - USA 4:6 (sobotní čtyřhry nedohrány)
1. kolo:
Westwood/Kaymer - Mickelson/D. Johnson 1:0 (3/2), McIlroy/McDowell - Cink/Kuchar 0,5:0,5, Poulter/Fisher - Stricker/Woods 0:1 (2/0), Donald/Harrington - Watson/Overton 0:1 (3/2).
2. kolo: Jiménez/Hanson - Woods/Stricker 0:1 (3/2), E. Molinari/F. Molinari - Z. Johnson/Mahan 0:1 (2/0), Westwood/Kaymer - Furyk/Fowler 0,5:0,5, Harrington/Fisher - Mickelson/D. Johnson 1:0 (3/2), Poulter/Donald - Watson/Overton 1:0 (2/1), McDowell/McIlroy - Cink/Kuchar 0:1 (1/0).
3. kolo (vše vede Evropa, nedohráno): Donald/Westwood - Stricker/Woods 4/0 (9. jamka), McDowell/McIlroy - Z. Johnson/Mahan 3/0 (7. jamka), Harrington/Fisher - Furyk/D. Johnson 1/0 (8. jamka), Hanson/Jiménez - Watson/Overton 2/0 (6. jamka), E. Molinari/F. Molinari - Cink/Kuchar 1/0 (5. jamka), Poulter/Kaymer - Mickelson/Fowler 2/0 (4. jamka).

Hokejbal

Extraliga, dohrávka 6. kola

Hradec Králové - Most 3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)

Ragby

Extraliga, 6. kolo

Skupina A:
Havířov - Sparta Praha 15:28 (8:22)
Petrovice - Praga 6:24 (3:10)
Skupina B:
Vyškov - Dragon Brno 10:32 (3:10)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze