Výsledkový servis
19.04.2014
Fotbal
První liga, 25. kolo
Liberec - Slovácko 2:1 (0:1)
Znojmo - Ostrava 0:4 (0:2)
Mladá Boleslav - Jablonec. 3:2 (2:2)
Druhá liga, 23. kolo
Sokolov - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
Třinec - Zlín 2:2 (0:0)
Táborsko - Bohemians Praha 3:2 (1:0)
ČFL, 24. kolo
Chomutov - Strakonice 2:3 (1:2)
Kunice - Štěchovice 1:2 (0:0)
Roudnice nad Labem - Sparta B 3:0 (2:0)
MSFL, 22. kolo
Orlová - Břeclav 0:0
Hlučín - Zlín B 1:0 (1:0)
Hulín - Slovácko B 3:0 (2:0)
Mikulovice - Kroměříž 1:1 (1:1)
Prostějov - Zábřeh 3:2 (1:2)
Opava - HFK Olomouc 1:1 (0:1)
Divize, 22. kolo
Divize A:
Zličín - Milevsko 1:1 (1:1)
Čížová - Český Krumlov 3:1 (3:0)
Doubravka - Tachov 0:0
Hořovicko - Cheb 1:0 (1:0)
Rokycany - Benešov 0:0
Divize B:
Aritma Praha - Žatec 1:3 (0:1)
Kladno - Souš 4:1 (3:1)
Motorlet Praha - Český Brod 2:1 (1:1)
Štětí - Brozany 0:4 (0:1)
Litol - Neratovice-Byškovice 3:5 (0:4)
Nový Bor - LoKo Chomutov 2:1 (1:0)
Divize C:
Jablonec nad Jizerou - Kutná Hora 1:0 (0:0)
Ústí nad Orlicí - Svitavy 3:0 (1:0)
Vysoké Mýto - Letohrad 2:1 (0:1)
Železný Brod - Dobrovice 0:2 (0:2)
Živanice - Pardubice B 2:1 (2:1)
Divize D:
Bystřice nad Pernštejnem - Napajedla 1:0 (1:0)
Hodonín - Uherský Brod 1:1 (0:0)
Rosice - Líšeň 1:0 (0:0)
Vyškov - Vrchovina 1:2 (0:1)
Divize E:
Otrokovice - Valašské Meziříčí 5:2 (2:0)
Dolní Benešov - Hranice 3:1 (2:1)
Karviná B - Brumov 3:4 (1:3)
Mohelnice - Přerov 2:1 (1:0)
Šumperk - Určice 0:2 (0:0)
Anglická liga, 35. kolo
Tottenham - Fulham 3:1
Aston Villa - Southampton 0:0
Cardiff - Stoke 1:1
Newcastle - Swansea 1:2
West Ham United - Crystal Palace 0:1
Chelsea - Sunderland 1:2
Španělská liga, 34. kolo
Pamplona - Valencie 1:1
Levante - Getafe 0:0
San Sebastian - Espaňol Barcelona 2:1
Německá liga, 31. kolo
Augsburg - Hertha Berlín 0:0
Braunschweig - Bayern Mnichov 0:2
Brémy - Hoffenheim 3:1
Dortmund - Mohuč 4:2
Freiburg - Mönchengladbach 4:2
Hamburk - Wolfsburg 1:3
Italská liga, 34. kolo
AC Milán - Livorno 3:0
Bergamo - Hellas Verona 1:2
Catania - Sampdoria Janov 2:1
Chievo - Sassuolo 0:1
FC Janov - Cagliari 1:2
Lazio Řím - FC Turín 3:3
Parma - Inter Milán 0:2
Udine - Neapol 1:1
Juventus Turín - Boloňa 1:0
Fiorentina - AS Řím 0:1
Slovenská liga, 27. kolo
Košice - Slovan Bratislava 0:2
Trenčín - Dunajská Streda 3:0
Žilina - Nitra 3:0
Myjava - Senica 2:0
Ruská liga, 26. kolo
Tomsk - Samara 2:0
Lokomotiv Moskva - Groznyj 2:1
Machačkala - Petrohrad 1:2
Portugalská liga, 28. kolo
Marítimo - Coimbra 3:1
Pacos Ferreira - Nacional Funchal 0:5
Gil Vicente - Estoril 0:0
Belenenses - Sporting Lisabon 0:1
Rakouská liga, 33. kolo
Austria Vídeň - Wolfsberg 3:1
Mödling - Salcburk 2:3
Wacker Innsbruck - Wiener Neustadt 3:1
Sturm Štýrský Hradec - Ried 2:1
Ukrajinská liga, 26. kolo
Užhorod - Mariupol 1:2
Šachtar Doněck - Metalurg Doněck 2:1
Turecká liga, 30. kolo
Gaziantepspor - Genclerbirligi 0:1
Akhisar - Kayserispor 2:2
Bursaspor - Elazigspor 1:0
Galatasaray - Kasimpasa 0:4
Druhá anglická liga, 43. kolo
Leicester - QPR 1:0
Barnsley - Leeds 0:1
Middlesbrough - Millwall 1:2
Nottingham - Birmingham 1:0
Watford - Ipswich 3:1
PAŘÍŽ - Francouzský Ligový pohár - finále
Paris St. Germain - Lyon 2:1 (2:0)
Druhá německá liga, 31. kolo
Karlsruhe - Union Berlín 3:2
Mnichov 1860 - Bielefeld 2:1
Skotská liga, 34. kolo
Skupina o 1.-6. místo:
Motherwell - Celtic Glasgow 3:3
St. Johnstone - Dundee United 2:0
Skupina o 7.- 12. místo:
Heart of Midlothian - Ross County 2:0
Kilmarnock - Partick Thistle 1:2
St. Mirren - Hibernian 2:0
Hokej
Euro Hockey Challenge
Francie - Slovensko 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Lotyšsko - Rusko 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
První liga, 8. kolo baráže
Beroun - Kolín 3:4 (0:2, 3:0, 0:2)
NHL, 1. kolo play-off
Východní konference:
Boston - Detroit 0:1 (stav série 0:1)
Tampa Bay - Montreal 1:4 (stav série 0:2)
Západní konference:
Anaheim - Dallas 3:2 (série 2:0)
Švédská liga, finále - 3. zápas
3. zápas:
Skelleftea - Färjestad 8:1, stav série 3:0.
.
Finská liga, finále - 3. zápas
Kärpät Oulu - Tappara Tampere 2:3, stav série 1:2.
.
Německá liga, finále - 2. zápas
Ingolstadt - Kolín n. Rýnem 1:3, stav série 0:2..
Švýcarská liga
Finále - 4. zápas:
Kloten - Curych 1:2 po sam. nájezdech, konečný stav série 0:4.
Baráž o švýcarskou hokejovou ligu - 5. zápas:
Biel - Visp 3:2, konečný stav série 4:1.
.
Slovenská liga, finále
6. zápas:
Nitra - Košice 3:1, stav série 3:3.
LAPPEENRANTA (Finsko) - Mistrovství světa hráčů do 18 let
Skupina A:
Kanada - Německo 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Rusko - Švédsko 3:4 po sam. náj. (0:2, 0:1, 3:0 - 0:0)
Skupina B:
Česko - USA 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Finsko - Švýcarsko 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
PROSTĚJOV - přípravný zápas hráčů do 16 let:
Česko - Slovensko 7:3 (5:0, 0:3, 2:0)
Tenis
OSTRAVA - semifinále Fed Cupu
Česko - Itálie 2:0 po prvním dnu
Šafářová - Erraniová 6:4, 6:1
Kvitová - Giorgiová 6:4, 6:2
KARŠI (Uzbekistán) - turnaj žen ITF
Dvouhra - finále:
Smitková (4-ČR) - Abdurajmovová (Uzb.) 6:3, 4:6, 7:6 (7:4)
BRISBANE (Austrálie) - Semifinále Fed Cupu
Austrálie - Německo 0:2 po úvodním dnu
Stosurová - Petkovicová 1:6, 6:7 (7:9)
Dellacquaová - Kerberová 1:6, 0:6
MONTE CARLO - Turnaj mužů
Dvouhra - semifinále:
Wawrinka (3-Švýc.) - Ferrer (6-Šp.) 6:1, 7:6 (7:3)
Federer (4-Švýc.) - Djokovič (2-Srb.) 7:5, 6:2
KUALA LUMPUR - Turnaj žen
Dvouhra - semifinále:
Cibulková (1-SR) - Karolína Plíšková (3-ČR) 6:7 (3:7), 6:3, 6:3
Vekičová (7-Chorv.) - Čang Šuaj (2-Čína) 1:6, 6:3, 6:4.
Baráž o účast ve Fed Cupu
Španělsko - Polsko 1:1 po prvním dnu
Solerová - A. Radwaňská 2:6, 2:6
Torrová - U. Radwaňská 4:6, 6:0, 6:1
Rusko - Argentina 2:0 po prvním dnu
Vesninová - Ormaecheaová 6:3, 6:3
Makarovová - Irigoyenová 7:5, 6:1
Kanada - Slovensko
USA - Francie.
Atletika
PARDUBICE - MČR v půlmaratonu
Muži: 1. Kreisinger (AK Kroměříž) 1:07:50, 2. Pechek (Maratonstav Úpice) 1:07:58, 3. Pavlišta (Slovan Liberec) 1:08:15.
Ženy: 1. Pastorová (Maraton klub SEITL Ostrava) 1:18:31, 2. Sekyrová (AK Sokolov) 1:19:28, 3. Metelková (Sokol Hradec Králové) 1:20:01.
Basketbal
Liga mužů - čtvrtfinále, 3. zápas
Nymburk - Ostrava 112:78 (25:24, 50:47, 88:63), konečný stav série: 3:0.
Liga žen - semifinále, 3. zápasy
USK Praha - Hradec Králové 94:60 (27:15, 47:40, 72:58), konečný stav série: 3:0.
IMOS Brno - Valosun Brno 67:50 (22:13, 35:24, 54:36), konečný stav série: 3:0.
Baráž o ligu žen
SŠMH Brno - BA Sparta 74:50 (13:15, 33:27, 48:37)
DSK Basketball - Valosun Brno B 82:44 (23:5, 50:17, 64:31)
Volejbal
Extraliga mužů
Finále - 2. zápas:
Liberec - České Budějovice 2:3 (-22, 28, -23, 23, -9), stav série 1:1.
O 3. místo - 2. zápas:
Zlín - Příbram 3:0 (25, 21, 15), stav série 2:0.
Motorismus
ŠANGHAJ (Čína) - Kvalifikace na Velkou cena Číny, závod MS formule 1
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:53,860, 2. Ricciardo (Austr./Red Bull) 1:54,455, 3. Vettel (Něm./Red Bull) 1:54,960, 4. Rosberg (Něm./Mercedes) 1:55,143, 5. Alonso (Šp./Ferrari) 1:55,637, 6. Massa (Braz./Williams) 1:56,147, 7. Bottas (Fin./Williams) 1:56,282, 8. Hülkenberg (Něm./Force India) 1:56,366, 9. Grosjean (Fr./Lotus) 1:56,773, 10. Vergne (Fr./Toro Rosso) 1:57,079.
Irská rallye, závod sériálu ME v automobilových soutěžích
Konečné pořadí: 1. Lappi, Ferm (Fin./Škoda Fabia S2000) 2:06:15,5, 2. Wiegand, Christian (Něm./Škoda Fabia S2000) -1:50,0, 3. Barrable, Loudon (Ir., Brit./Ford Fiesta R5) -1:57,5, ...8. Černý, Kohout (ČR/Peugeot 208 B R2) -12:57,4.
Cyklistika
KYJOV (Hodonínsko) - Závod Českého poháru v silniční cyklistice Kyjovské Slovácko
1. Kadlec (Dukla Praha) 3:45:10, 2. Bernas stejný čas, 3. Srachowiak, 4. Zielinski (všichni Pol.), 5. Hirt (Etixx) všichni -26, 6. Hudeček (Symbio Cannondale) -1:45.
TEPLICE - Úvodní závod Českého poháru v cross country horských kol
Muži: 1. Kulhavý (Specialized Racing) 1:41:10, 2. Nesvadba (Superior Rubena) -5, 3. Konwa (Pol.), 4. Boudný (Česká spořitelna Specialized) oba -20, 5. Novák (Betch.nl Superior) -58, 6. Bats (Belg.) -1:30.
Ženy: 1. Keseg Števková (SR) 1:30:54, 2. Michielsová (Belg.) -36, 3. Solusová-Miskowiczová -1:26, 4. Szafraniecová -3:07, 5. Dawidowiczová (všechny Pol.) -3:50, 6. Šulcová (Ghost Rubena) -5:49.
Florbal
Baráž o extraligu mužů - 2. zápas:
Hattrick Brno - FBC Ostrava 4:5 (1:2, 2:2, 1:1), stav série: 1:1.
Baseball
MLB
Chicago Cubs - Cincinnati 1:4
Cleveland - Toronto 2:3
Washington - St. Louis 3:1
Pittsburgh - Milwaukee 3:5
Detroit - LA Angels 6:11
Boston - Baltimore 4:8
NY Mets - Atlanta 0:6
Miami - Seattle 8:4
Tampa Bay - NY Yankees 11:5
Texas - Chicago White Sox 12:0
Kansas City - Minnesota 5:0
Colorado - Philadelphia 12:1
Oakland - Houston 11:3
LA Dodgers - Arizona 2:4 (po 12. směně)
San Diego - San Francisco 2:1
Box
WASHINGTON (USA) - utkání o titul profesionálního mistra světa (WBO) ve střední váze
Peter Quillin (USA) - Lukáš Konečný (ČR) 3:0
Hokejbal
Extraliga - nadstavba, 2. kolo
Skupina A:
Jihlava - Pardubice 3:5 (0:2, 1:0, 2:3)
Plzeň - Vlašim 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Skupina B:
Hradec Králové - Kladno 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Most - Kert Park Praha 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
O udržení - 2. kolo:
Karviná - Letohrad 5:2 (4:1, 1:0, 0:1)
Ragby
Extraliga, 11. kolo
Říčany - Bystrc 66:24 (47:7)
Slavia Praha - Vyškov 32:3 (10:3)
Sparta Praha - Tatra Smíchov 38:3 (19:3)
utkání Dragon Brno - Praga bylo odloženo
Různé
ČCHENG-TU (Čína) - Závod SP v moderním pětiboji
Muži: 1. Frolov (Rus.) 1474, 2. Kasza (Maď.) 1470, 3. Kuo Ťien-li (Čína) 1460.