Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



19. 5. 2017

Fotbal

MSFL, 26. kolo

Otrokovice - Hlučín 1:3 (1:0)

Divize A, 26. kolo

Český Krumlov - Malše Roudné 2:0 (1:0)
Rokycany - Ostrov 4:2 (2:1)

Slovenská liga, 32. kolo

Podbrezová - Ružomberok 0:1
Prešov - Dunajská Streda 1:1
Senica - Trnava 1:0
Trenčín - Slovan Bratislava 3:2
Zlaté Moravce - Žilina 1:4

Spanělská liga, 38. kolo

Granada - Espaňol Barcelona 1:2

Turecká liga, 32. kolo

Galatasaray - Osmanlispor 2:0

McDonald´s Cup hráčů základních škol, krajská finále

Plzeň:
Kategorie A - mladší

1. 33. ZŠ Plzeň
2. ZŠ Rokycany
3. ZŠ Tachov

Kategorie B - starší
1. 33. ZŠ Plzeň (pořádající škola Svátku fotbalu v Plzni, automatický postup)
2. ZŠ Přeštice (postup na Svátek fotbalu)
3. ZŠ Klatovy

Písek:
Kategorie A - mladší
1. ZŠ Blatské sídliště, Veselí nad Lužnicí
2. ZŠ a MŠ Nerudova, České Budějovice
3. ZŠ a MŠ Křemže

Kategorie B - starší
1. ZŠ Husova, Tábor (postup na Svátek fotbalu)
2. ZŠ Grünwaldova, České Budějovice
3. ZŠ a MŠ Jana Husa, Písek

Hokej

NHL, play-off, finále Západní konference

4. zápas:
Nashville - Anaheim 2:3 v prodl. (stav série 2:2)

Tenis

ŘÍM - turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - čtvrtfinále:

Thiem (8-Rak.) - Nadal (4-Šp.) 6:4, 6:3
A. Zverev (16-Něm.) - Raonic (5-Kan.) 7:6 (7:4), 6:1
Isner (USA) - Čilič (6-Chorv.) 7:6 (7:3), 2:6, 7:6 (7:2)

Ženy
Dvouhra - čtvrtfinále:

Svitolinová (8-Ukr.) - Karolína Plíšková (2-ČR) 6:2, 7:6 (11:9)
Muguruzaová (3-Šp.) - V. Williamsová (9-USA) 6:2, 3:6, 6:2
Halepová (6-Rum.) - Kontaveitová (Est.) 6:2, 6:4
Bertensová (15-Niz.) - Gavrilovová (Austr.) 6:3, 6:3

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Babosová, Hlaváčková (4-Maď./ČR) - Bondarenková, Siniaková (Ukr./ČR) 3:6, 6:1, 10:4
Makarovová, Vesninová (1-Rus.) - Krejčíková, Čeng Saj-saj (ČR/Čína) 6:3, 6:2

Basketbal

ISTANBUL - Euroliga mužů, Final Four

Semifinále:
Olympiakos Pireus - CSKA Moskva 82:78 (12:18, 33:40, 60:64)
Fenerbahce Istanbul - Real Madrid 84:75 (21:13, 44:34, 63:50)

Volejbal

KARLOVY VARY - Přípravné utkání mužů

ČR - Austrálie 5:0 (14, 19, 21, 22, 19)

JABLONEC - Přípravné utkání žen

ČR - Bělorusko 3:2 (16, -12, -22, 23, 11)

Házená

Extraliga mužů, finále play-off

3. zápas:
Dukla Praha - Plzeň 28:23 (13:14), stav série 2:1

Interliga žen, 5. kolo play-out

Veselí nad Moravou - Zlín 28:25 (16:11)

Motorismus

LE MANS - trénink na Velkou cenu Francie, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Moto3: 1. Norrodin (Malaj./Honda) 1:51,468, 2. Antonelli -0,040, 3. Migno(oba It./KTM) -0,044, ...15. Kornfeil (ČR/Peugeot) -0,825.

Moto2: 1. Baldassarri 1:38,158, 2. Morbidelli -0,011, 3. Bagnaia (všichni It./Kalex) -0,157. 

MotoGP: 1. Miller (Austr./Honda) 1:37,467, 2. M. Márquez (Šp./Honda) -1,288, 3. Zarco (Fr./Yamaha) -1,781, ...6. Abraham (ČR/Ducati) -3,061.

PORTUGALSKO - Portugalská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Po 1. etapě: 1. Tänak, Molder (Est./Ford Fiesta) 1:37:18,5, 2. Sordo, Martí (Šp./Hyundai i20) -4,6, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Ford Fiesta) -5,0, 4. Breen, Martin (Ir., Brit./Citroën C3) -12,9, 5. Evans, Barritt (Brit./Ford Fiesta) -18,3, 6. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -22,7, ...14. Prokop, Tománek (ČR/Ford Fiesta RS) -6:28,2.

Rallye Český Krumlov

Po 6 RZ: 1. Kopecký, Dresler (Škoda Fabia R5) 26:13,1, 2. Pech, Uhel (Ford Fiesta R5) -28,7, 4. J. Dohnal, Ernst (Ford Focus WRC) -31,3, 2. J. Černý, Černohorský (Škoda Fabia R5) -46,0, 5. Jakeš, Ehlová (Ford Fiesta R5) -46,9, 6. Štaf, Rajnoha (Škoda Fabia R5) -48,4.

Cyklistika

Etapový závod Giro d'Italia

13. etapa (167 km): 1. Gaviria (Kol./Quick-Step) 3:47:45, 2. Bennett (Ir./Bora), 3. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 4. Ferrari (It./SAE Team Emirates), 5. Gibbons (JAR/Dimension Data), 6. Selig (Něm./Bora), 7. Modolo (It./SAE Team Emirates), 8. Ewan (Austr./Orica), 9. Greipel (Něm./Lotto), 10. Kuzněcov (Rus./Kaťuša), ...54. Hirt (ČR/CCC), 92. Bárta (ČR/Bora) všichni stejný čas, 141. Schlegel (ČR/CCC) -1:30.

Průběžné pořadí: 1. Dumoulin (Niz./Sunweb) 56:28:53, 2. Quintana (Kol./Movistar) -2:23, 3. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -2:38, 4. Pinot (Fr./FDJ) -2:40, 5. Nibali (It./Bahrajn Merida) -2:47, 6. Amador (Kost./Movistar) -3:05, 7. Jungels (Luc./Quick-Step) -3:56, 8. Pozzovivo (It./AG2R), 9. Kangert (Est./Astana) oba -3:59, 10. Zakarin (Rus./Kaťuša) -4:17, ...20. Hirt -17:55, 57. Schlegel -49:29, 152. Bárta -1:49:48.

Etapový závod Kolem Kalifornie

5. etapa (125,5 km): 1. Talansky (USA/Cannondale) 3:43:15, 2. Majka (Pol./Bora) stejný čas, 3. Bennett (N. Zél./LottoNL) -2, 4. Boswell (USA/Sky) -5, 5. Bookwalter (USA/BMC Racing) -8, 6. Oomen (Niz./Sunweb) -20, ...73. Štybar (ČR/Quick-Step) -22:25.

Průběžné pořadí: 1. Majka 19:47:57, 2. Bennett -6, 3. Boswell -25, 4. Talansky -44, 5. Morton (Austr./Dimension Data) -49, 6. Bookwalter -1:02, ...77. Štybar -45:33.

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Exhibiční závody v short tracku Světového poháru v cross country horských kol

Muži: 1. Schultze (Něm.) 26:36, 2. Paprstka (ČR) -6, 3. Thum (Něm.) -15, 4. Zadák -17, 5. Rauchfuss -37, 6. Holec (všichni ČR) -1:46.

Ženy: 1. Pasteinerová (Rak.) 19:43, 2. Keseg Števková (SR) -1, 3. Tesařová (ČR) -23.

Baseball

Extraliga

Arrows Ostrava - Hroši Brno 9:2
Draci Brno - Skokani Olomouc 13:3
Olympia Blansko - Tempo Praha 4:3

Futsal

Finále ligového play-off, 1. zápas

Chrudim - Slavia Praha 5:5 po prodl. (4:4, 3:1), na pen. 3:1

Střelba

MNICHOV - SP ve sportovní střelbě v puškových a pistolových disciplínách

Ženy
Vzduchová puška:
1. Ilieová (Rum.) 250,2, 2. Vognarová (ČR) 246,5, 3. Sadeghíanová (Írán), ...v kvalifikaci 23. Mazurová, 42. Brabcová (obě ČR).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze