Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



Belgický pohár, finále

Waregem - Ostende 3:3 po prodl. (2:2, 1:1), na pen. 4:2

Druhá liga, 19. kolo

Žižkov - Varnsdorf 1:0 (1:0)
Táborsko - Olomouc 2:0 (0:0)

ČFL, 19. kolo

Štěchovice - Králův Dvůr 2:0 (0:0)
Zápy - Chrudim 1:1 (1:1), pen. 8:7

Utkání Převýšov - Olympia Hradec Králové bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu.

MSFL, 17. kolo

Velké Meziříčí - Uničov 1:4 (1:2)

Divize, 17. kolo

Divize A:
Admira Praha - Klatovy 1:2 (0:1)
Sušice - Motorlet Praha 1:3 (1:2)

Divize B:
Meteor - Libiš 3:2 (3:2)
Nymburk - Velvary 1:1 (1:0), pen. 4:2
Hostouň - Tatran Rako Rakovník 0:1 (0:0)
Brozany - Chomutov 3:1 (1:1)

Utkání Úvaly - Neratovice-Byškovice bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu.

Divize C:
Čáslav - Kratonohy 2:1 (0:1)
Dvůr Králové - Ostrá 2:0 (2:0)

Utkání Turnov - Vysoké Mýto bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu.

Divize D:
Slavičín - Brumov 1:1 (1:1)
Pelhřimov - Tasovice 2:3 (1:2)
Polná - Velká Bíteš 2:0 (2:0).

Utkání Stará Říše - Bzenec bylo odloženo kvůli nezpůsobilému terénu.

Divize E:
Valašské Meziříčí - Dolní Benešov 2:1 (1:0)
Pustá Polom - Havířov 1:2 (1:1)

Anglická liga, 29. kolo

Middlesbrough - Manchester United 1:3
Tottenham - Southampton 2:1
Manchester City - Liverpool 1:1

Německá liga, 25. kolo

Mohuč - Schalke 0:1
Mönchengladbach - Bayern Mnichov 0:1

Španělská liga, 28. kolo

Leganés - Málaga 0:0
Atlético Madrid - FC Sevilla 3:1
Gijón - Granada 3:1
La Coruňa - Vigo 0:1
FC Barcelona - Valencie 4:2

Italská liga, 29. kolo

Empoli - Neapol 2:3
Bergamo - Pescara 3:0
Boloňa - Chievo 4:1 
Cagliari - Lazio Řím 0:0
Crotone - Fiorentina 0:1
Sampdoria Janov - Juventus Turín 0:1
Udine - Palermo 4:1
AS Řím - Sassuolo 3:1

Francouzská liga, 30. kolo

Caen - Monako 0:3
Dijon - St. Etienne 0:1
Paris St. Germain - Lyon 2:1

Liga žen, 12. kolo

Liberec - Slovácko 0:4 (0:3)
Plzeň - Brno 3:0 (1:0)

Německá druhá liga, 25. kolo

Bochum - Aue 1:1
Drážďany - Sandhausen 2:0
Karlsruhe - Düsseldorf 0:3

Skotská liga, 29. kolo

FC Dundee - Celtic Glasgow 1:2

Slovenská liga, 24. kolo

Dunajská Streda - Trnava 0:0
Trenčín - Senica 1:1

Polská liga, 26. kolo

Kielce - Cracovia Krakov 3:0
Poznaň - Leczna 0:0
Gdaňsk - Legia Varšava 1:2

Nizozemská liga, 27. kolo

Heerenveen - Feyenoord Rotterdam 1:2
Deventer - Zwolle 1:3
Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterodam 1:1
Alkmaar - Haag 4:0

Rakouská liga, 26. kolo

Salcburk - Austria Vídeň 5:0

Švýcarská liga, 25. kolo

Lugano - Young Boys Bern 0:2
Thun - St. Gallen 2:2
Vaduz - Lausanne 0:1

Dánská liga, 26. kolo

Aarhus - Odense 1:2
Bröndby Kodaň - Lyngby 3:2
Esbjerg - Horsens 1:1
Midtjylland - Nordsjaelland 1:2
Silkeborg - FC Kodaň 1:3
Sönderjyske - Randers 1:0
Viborg - Aalborg 2:1

Portugalská liga, 26. kolo

Feirense - Chaves 3:2
Marítimo - Arouca 3:1
FC Porto - Setúbal 1:1
Guimaraes - Rio Ave 3:0

Ruská liga, 20. kolo

Samara - Rostov na Donu 0:0
FK Krasnodar - Ufa 0:0
Groznyj - CSKA Moskva 0:1
Petrohrad - Tula 2:0

Turecká liga, 25. kolo

Genclerbirligi - Rizespor 1:0
Basaksehir - Karabükspor 3:3
Bursaspor - Alanyaspor 1:3
Antalyaspor - Besiktas 0:0

SERRAVALLE (San Marino) - Přípravné utkání

San Marino - Moldavsko 0:2 (0:1)

Hokej

Extraliga, čtvrtfinále play-off

3. zápasy:
Plzeň - Liberec 6:3 (3:2, 1:1, 2:0), stav série 1:2
Chomutov - Třinec 2:3 v prodl. (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1), stav série 2:1

Extraliga, play-out - 5. kolo

Karlovy Vary - Olomouc 6:2 (4:0, 0:0, 2:2)
Pardubice - Zlín 3:2 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

NHL

Detroit - Colorado 5:1
NY Islanders - Columbus 2:3 v prodl.
Minnesota - NY Rangers 2:3
Toronto - Chicago 1:2 v prodl.
San Jose - Anaheim 1:2
Tampa Bay - Washington 3:5
Carolina - Nashville 4:2
Arizona - St. Louis 0:3
Edmonton - Vancouver 2:0
Ottawa - Montreal 3:4 po sam. nájezdech

KHL, čtvrtfinále play-off

Východní konference - 6. zápas:
Kazaň - Omsk 5:0, konečný stav série 4:2

EBEL liga, semifinále play-off

3. zápasy:
Salcburk - Klagenfurt 2:3, stav série 2:1
Vídeň - Bolzano 1:0, stav série 3:0

Slovenská liga

Čtvrtfinále play-off - 2. zápasy:
Košice - Martin 1:2, stav série 1:1
Žilina - Zvolen 2:3, stav série 1:1

Baráž, 2. kolo:
Skalica - Detva 1:0 po sam. nájezdech
Trenčín - Liptovský Mikuláš 3:4 v prodl.

Švédská liga, čtvrtfinále play-off

2. zápasy:
Malmö - Växjö 2:3 v prodl., stav série 1:1
Skelleftea - Frölunda 4:1, stav série 1:1

Německá liga, čtvrtfinále play-off

6. zápasy:
Eisbären Berlín - Mannheim 4:3 v třetím prodl., stav série 3:3
Augsburg - Norimberk 0:3, stav série 3:3
Wolfsburg - Kolín nad Rýnem 0:1, stav série 3:3

Tenis

INDIAN WELLS (USA) - Turnaj mužů a žen

Muži:
Dvouhra - finále:
Federer (9-Švýc.) - Wawrinka (3-Švýc.) 6:4, 7:5

Čtyřhra - finále:
Klaasen, Ram (6-JAR/USA) - Kubot, Melo (8-Pol./Braz.) 6:7 (1:7), 6:4, 10:8

Ženy:
Dvouhra - finále:

Vesninová (14-Rus.) - Kuzněcovová (8-Rus.) 6:7 (6:8), 7:5, 6:4

Lyžování

SIERRA NEVADA (Šp.) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Slopestyle (lyžování):
Muži:
1. Williams 93,80, 2. Kenworthy (oba USA) 91,80, 3. Woods (Brit.) 90,40, ...26. Holub (ČR) 57,00.
Ženy: 1. Ledeuxová (Fr.) 85,60, 2. Dahlströmová (Švéd.) 83,8,, 3. Atkinová (Brit.) 83,20.

ASPEN (USA) - Finále a závěrečné závody SP v sjezdovém lyžování

Muži - slalom: 1. Myhrer (Švéd.) 1:27,97 (43,20+44,77), 2. Neureuther (Něm.) -0,14 (43,65+44,46), 3. Michael Matt -0,15 (43,49+44,63), 4. Hirscher (oba Rak.) -0,32 (43,12+45,17), 5. Mölgg (It.) -0,43 (43,66+44,74), 6. Hargin (Švéd.) -0,57 (44,05+44,49), 7. Chorošilov (Rus.) -0,65 (43,73+44,89), 8. Ryding (Brit.) -0,82 (44,56+44,23), 9. Gross (It.) -0,84 (43,47+45,34), 10. Aerni (Švýc.) -0,88 (43,99+44,86).
Konečné pořadí slalomu (po 11 závodech): 1. Hirscher 735, 2. Kristoffersen (Nor.) 575, 3. Mölgg 476, 4. Neureuther 420, 5. Michael Matt 382, 6. Chorošilov 372, ...45. Krýzl (ČR) 16.
Konečné pořadí SP (po 36 závodech): 1. Hirscher 1599, 2. Jansrud (Nor.) 924, 3. Kristoffersen 903, 4. Pinturault (Fr.) 875, 5. Neureuther 790, 6. Fill (It.) 693, ...81. Krýzl 75, 141. Berndt (ČR) 8.

Ženy - obří slalom: 1. Brignoneová 1:58,01 (59,56+58,45), 2. Goggiaová -1,44 (1:00,86+58,59), 3. Bassinová (všechny It.) -1,47 (1:00,51+58,97), 4. Rebensburgová (Něm.) -1,52 (1:00,51+59,02), 5. Worleyová (Fr.) -1,83 (1:01,01+58,83), 6. Shiffrinová (USA) -2,14 (1:00,50+59,65), 7. Vlhová (SR) -2,92 (1:02,12+58,81), 8. Meillardová (Švýc.) -3,11 (1:01,65+59,47), 9. Frasseová Sombetová (Fr.) -3,16 (1:02,01+59,16), 10. Weiratherová (Licht.) -3,31 (1:02,27+59,05) a Hectorová (Švéd.) -3,31 (1:02,16+59,16).
Konečné pořadí obřího slalomu (po 9 závodech): 1. Worleyová 685, 2. Shiffrinová 600, 3. Goggiaová 405, 4. Brignoneová 370, 5. Gutová (Švýc.) 360, 6. Bassinová 354.
Konečné pořadí SP (po 37 závodech): 1. Shiffrinová 1643, 2. Štuhecová (Slovin.) 1325, 3. Goggiaová 1197, 4. Gutová 1023, 5. Brignoneová 895, 6. Worleyová 870, ...21. Strachová 394, 77. Ledecká 61, 97. Dubovská 25, 107. Pauláthová 14, 122. Klicnarová (všechny ČR) 5.

QUEBEC (Kan.) - Finále a závěrečné závody SP v běhu na lyžích

Muži - stíhací závod (15 km): 1. Klaebo (Nor.) 32:44,5, 2. Harvey (Kan.) stejný čas, 3. Dyrhaug -0,1, 4. Skar (oba Nor.) -26,1, 5. D. Cologna (Švýc.) -26,5, 6. Hellner (Švéd.) -26,8, 7. Röthe (Nor.) -27,2, 8. Larkov (Rus.) -27,6, 9. Musgrave (Brit.) -30,6, 10. Tönseth (Nor.) -41,1.
Konečné pořadí SP (po 30 závodech): 1. Sundby (Nor.) 1626, 2. Usťugov (Rus.) 1176, 3. Harvey 1128, 4. Klaebo 884, 5. Heikkinen (Fin.) 869, 6. Hellner 815, ...87. Jakš 50, 158. Bartoň 4, 167. Bauer (všichni ČR) 2.

Ženy - stíhací závod (10 km): 1. Björgenová 22:36,1, 2. Wengová (obě Nor.) -1,2, 3. Nilssonová -1:00,0, 4. Ingemarsdotterová (obě Švéd.) -1:01,9, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -1:05,6, 6. Östbergová -1:06,8, 7. Fallaová (obě Nor.) -1:19,8, 8. Kallaová (Švéd.) -1:26,8, 9. Fesselová (Něm.) -1:26,9, 10. Bjornsenová (USA) -1:27,2.
Konečné pořadí SP (po 30 závodech): 1. Wengová 2032, 2. Pärmäkoskiová 1618, 3. Östbergová 1517, 4. Nilssonová 1437, 5. Björgenová 1307, 6. Digginsová (USA) 912.

VIKERSUND (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Lety muži: 1. Stoch (Pol.) 466,6 b. (238,5+237 m), 2. Kasai (Jap.) 448,0 (239,5+241,5), 3. Hayböck (Rak.) 430,4 (241,5+222,5), 4. Forfang (Nor.) 428,7 (242,5+245,5), 5. Kraft (Rak.) 424,8 (237,5+215), 6. P. Prevc 423,1 (235,5+232,5), 7. Tepeš 421,8 (229,5+242), 8. D. Prevc (všichni Slovin.) 409,7 (236,5+243,5), 9. Stjernen 404,4 (227+225), 10. Johansson (oba Nor.) 403,0 (234+215), ...20. Koudelka 354,4 (215,5+219), 22. Polášek (oba ČR) 341,5 (222+213).

Průběžné pořadí SP (po 24 z 26 závodů): 1. Kraft 1465, 2. Stoch 1434, 3. Tande (Nor.) 1181, 4. Wellinger (Něm.) 1001, 5. Kot (Pol.) 945, 6. D. Prevc 938, ...25. Koudelka 198, 36. Štursa 88, 38. Janda 80, 45. Polášek 31, 48. Hlava 26, 53. Vančura (všichni ČR) 18.

WINTERBERG (Něm.) - Závěrečné závody SP v alpském snowboardingu

Paralelní slalom družstev: 1. Ochnerová, March (It.), 2. Ulbingová, Prommegger (Rak.), 3. Langenhorstová, Baumeister (Něm.).

SCHONACH (Něm.) - Závod SP v severské kombinaci

1. Frenzel (Něm.) 28:49,7, 2. Braud (Fr.) -7,7, 3. A. Watabe (Jap.) -11,2, 4. Hirvonen -12,2, 5. Herola (oba Fin.) -14,0, 6. Gruber (Rak.) -16,8, 7. Andersen (Nor.) -18,7, 8. Geiger -21,5, 9. Rydzek (oba Něm.) -27,6, 10. Krog (Nor.) -28,8, ...42. Dvořák -2:55,7, Zeman (oba ČR) nedokončil.

Konečné pořadí SP (po 23 závodech): 1. Frenzel 1734, 2. Rydzek 1609, 3. A. Watabe 1086, 4. Riessle 1069, 5. Kircheisen (oba Něm.) 748, 6. Seidl (Rak.) 719, ...37. Portyk 103, 41. Dvořák 82, 64. Pažout (všichni ČR) 4.

ČAJKOVSKIJ - Kontinentální pohár ve skoku na lyžích

1. Aigner (Rak.) 264,2 (98+99), 2. Tarman (Slovin.) 260,7 (104+99), 3. Huber (Rak.) 258,5 (103,5+101,5), ...11. Kožíšek 243,1 (101,5+98), 13. Hlava 237,4 (100+94,5), 21. Janda 231,2 (94,5+94,5), 28. Sakala (všichni ČR) 216,2 (94+89).

Konečné pořadí Kontinentálního poháru (po 30 závodech): 1. Aigner 1191 b., 2. Župančič 938, 3. Dežman (oba Slovin.) 862, ...29. Polášek 258, 32. Matura 218, 36. Vančura 193, 47. Kožíšek 127, 55. Janda 99, 62. Sakala 75, 81. Hlava 48, 122. Štursa 11 (všichni ČR).

Biatlon

OSLO (Nor.) - Závěrečné závody SP

Muži - závod s hromadným startem (15 km): 1. M. Fourcade (Fr.) 37:32,24 (0), 2. Rastorgujevs (Lot.) -17,4 (2), 3. Eder (Rak.) -32,4 (1), 4. Svendsen (Nor.) -42,2 (2), 5. Peiffer (Něm.) -42,5 (2), 6. Šlesingr (ČR) -42,9 (1), 7. Beatrix (Fr.) -44,3 (1), 8. Garaničev (Rus.) -45,6 (3), 9. Krčmář (ČR) -46,7 (1), 10. Babikov (Rus.) -51,9 (1), ...24. Moravec (ČR) -2:23,2 (4).
Konečné pořadí závodů s hromadným startem (po 5 závodech): 1. M. Fourcade 248, 2. Schempp (Něm.) 231, 3. Šipulin (Rus.) 177, 4. Beatrix 168, 5. Lesser (Něm.) 165, 6. J. T. Bö (Nor.) 150, ...13. Moravec 126, 15. Krčmář 110, 23. Šlesingr 86, 43. Soukup (ČR) 8.
Konečné pořadí SP (po 26 závodech): 1. M. Fourcade 1322, 2. Šipulin 918, 3. J. T. Bö 812, 4. Peiffer 746, 5. Schempp 741, 6. Eberhard (Rak.) 732, ...12. Moravec 597, 17. Krčmář 498, 22. Šlesingr 422, 63. Soukup 52, 66. Krupčík 48, 68. Václavík (oba ČR) 42.

Ženy - závod s hromadným startem (12,5 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 34:23,1 (1 trest. okruh), 2. Koukalová (ČR) -22,6 (1), 3. Mäkäräinenová (Fin.) -34,5 (2), 4. Vítková (ČR) -36,1 (2), 5. Hildebrandová (Něm.) -39,0 (1), 6. Laukkanenová (Fin.) -40,0 (2), 7. Bescondová (Fr.) -43,4 (3), 8. Domračevová (Běl.) -48,5 (2), 9. Dahlmeierová (Něm.) -54,2 (3), 10. Džimová (Ukr.) -57,9 (1), ...25. Puskarčíková (ČR) -2:25,8 (2).
Konečné pořadí závodů s hromadným startem (po 5 závodech): 1. Koukalová 265 b., 2. Dahlmeierová 254, 3. Mäkäräinenová 207, 4. Džimová 162, 5. Wiererová (It.) 156, 6. Dorinová Habertová (Fr.) 147, ...10. Puskarčíková 124, 20. Vítková 95.
Konečné pořadí SP (po 26 závodech): 1. Dahlmeierová 1211, 2. Koukalová 1089, 3. Mäkäräinenová 971, 4. Dorinová Habertová 856, 5. Wiererová 719, 6. Braisazová (Fr.) 706, ...13. Puskarčíková 504, 25. Vítková 389, 53. Charvátová 101, 92. Davidová (všechny ČR) 13.

Basketbal

Liga žen

Čtvrtfinále play-off 
1. zápas:
USK Praha - Karlovy Vary 99:42 (23:17, 46:21, 76:31)
2. zápas:
Slavia Praha - Nymburk 77:61 (18:10, 34:28, 57:44), stav série: 1:1

Skupina o udržení, 2. kolo:
Slovanka MB - MK Technic Brno 92:66 (25:11, 38:25, 59:41)

NBA

Oklahoma City - Sacramento 110:94
Atlanta - Portland 97:113
Charlotte - Washington 98:93
Golden State - Milwaukee 117:92
Chicago - Utah 95:86
Memphis - San Antonio 104:96
Denver - Houston 105:109
LA Clippers - Cleveland 108:78

Volejbal

Extraliga mužů, čtvrtfinále play-off

2. zápas:
Karlovarsko - Ostrava 2:3 (-19, -22, 21, 16, -13), stav série: 1:1

3. zápasy:
Příbram - České Budějovice 0:3 (-18, -20, -23), stav série: 1:2
Brno - Liberec 3:1 (15, 23, -23, 20), stav série: 1:2
Odolena Voda - Kladno 2:3 (-24, 22, 23, -19, -9), stav série: 0:3

Motorismus

NEUQUEN (Arg.) - Velká cena Argentiny, závod MS v motokrosu

MXGP:
1. jízda:
1. Gajser (Slovin./Honda) 35:25,581, 2. Van Horebeek (Belg./Yamaha) -7,150, 3. Desalle (Belg./Kawasaki) -10,968.
2. jízda: 1. Gajser 34:07,642, 2. Bobryšev (Rus./Honda) -5,315, 3. Van Horebeek -6,723.
GP celkově: 1. Gajser 50, 2. Van Horebeek 42, 3. Bobryšev 38.
Průběžné pořadí MS (po 3 z 20 závodů): 1. Gajser 106, 2. Cairoli (It./KTM) 96, 3. Desalle 91.

MX2:
1. jízda:
1. Jonass (Lot./KTM) 35:21,092, 2. Paturel (Fr./Yamaha) -4,318, 3. Prado (Šp./KTM) -7,107.
2. jízda: 1. Jonass 34:04,845, 2. Seewer (Švýc./Suzuki) -3,278, 3. Prado -25,893.
GP celkově: 1. Jonass 50, 2. Prado 40, 3. Seewer 38.
Průběžné pořadí MS (po 3 z 20 závodů): 1. Seewer 110, 2. Jonass 107, 3. Paturel 104.

Florbal

Superliga mužů

Čtvrtfinále play-off - 4. zápasy:
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 9:7 (4:3, 3:1, 2:3), stav série: 1:3
FBC Ostrava - Mladá Boleslav 2:14 (1:5, 0:4, 1:5), konečný stav série: 0:4
Bulldogs Brno - 1. SC Vítkovice 6:7 v prodl. (2:4, 2:1, 2:1 - 0:1), konečný stav série: 0:4
Panthers Otrokovice - Chodov 1:4 (0:1, 1:1, 0:1), stav série: 1:3

Play-down - 2. zápasy:
FBC Liberec - Sokol Pardubice 3:4 (0:1, 2:1, 1:2), stav série: 1:1
Sparta Praha - Kanonýři Kladno 6:4 (2:1, 1:0, 3:3), stav série: 1:1

Extraliga žen

Čtvrtfinále play-off - 7. zápas:
FbŠ Bohemians - FBC Ostrava 6:9 (3:2, 2:2, 1:5), konečný stav série: 3:4

Dvojice pro semifinále po výběru vítěze základní části Vítkovic (začíná v sobotu 25. března): Vítkovice - FBC Ostrava, Chodov - FK Jižní Město.

1. kolo play-down - 4. zápasy:
FBS Olomouc - Panthers Praha 4:5 po sam. nájezdech (0:0, 3:0, 1:4 - 0:0), stav série 2:2
Sokol Královské Vinohrady - Elite Praha 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0), stav série 3:1

Golf

ORLANDO (USA) - turnaj Arnold Palmer Invitational série PGA Tour

(par 72): 1. Leishman (Austr.) 277 (71+66+71+69), 2. Kisner 278 (70+67+68+73) a Hoffman (oba USA) 278 (68+66+71+73), 4. Hatton (Angl.) 279 (71+69+67+71) a McIlroy (Sev. Ir.) 279 (74+71+65+69), 6. Hadwin (Kan.) 280 (70+70+69+71)

Hokejbal

Extraliga, 20. kolo

Hradec Králové - Sudoměřice 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Most - Rakovník 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
Ústí nad Labem - Kladno 3:4 po sam. stříleních (2:1, 1:0, 0:2)
Kert Park Praha - Plzeň 7:1 (3:0, 3:0, 1:1)
KOVO Praha - Pardubice 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)

Různé

PCHJONGČCHANG (Kor.) - Závěrečné závody SP v jízdě na bobech

Čtyřboby: 1. Rusko (Kasjanov, Puškarev, Kondratěnko, Zajcev) 1:39,96 (49,99+49,97), 2. Švýcarsko (Peter, Zijde, Baumann, Amrhein) -0,23 (50,15+50,04), 3. Lotyšsko (Kibermanis, Jansons, Miknis, Zirups) -0,26 (50,07+50,15), ...17. ČR (Vrba, Šindelář, Suchý, Nosek) -0,96 (50,50+50,42).
Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Kasjanov 1500, 2. Peter 1471, 3. Holcomb (USA) 1362, ...18. Vrba 570, 27. Dvořák (ČR) 236.

PEKING (Čína) - MS v curlingu žen

ČR - USA 7:3
ČR - Čína 8:7 po dodatečném endu
Kanada - Rusko 10:9
Švédsko - Dánsko 7:4
Německo - Korea 10:6
Švýcarsko - Čína 8:7
Itálie - Skotsko 7:6
Švýcarsko - Dánsko 12:4
Korea - Itálie 7:4
Skotsko - Rusko 10:7

Průběžné pořadí: 1. ČR, Kanada a Švýcarsko 3 zápasy/3 výhry.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze