Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



18. 3. 2017

Fotbal

První liga, 21. kolo

Teplice - Příbram 3:0 (2:0)
Liberec - Slavia 1:1 (1:1)
Slovácko - Mladá Boleslav 2:1 (1:1)

Druhá liga, 19. kolo

Pardubice - Znojmo 0:1 (0:1)
Opava - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
Prostějov - Frýdek-Místek 1:2 (1:2)
MFK Vítkovice - Fotbal Třinec 0:0
Vlašim - Ústí nad Labem 1:1 (0:1)

ČFL, 19. kolo

Loko Vltavín - Litoměřicko 3:0 (1:0)
Vyšehrad - Benátky nad Jizerou 2:1 (0:0)
Benešov - Písek 3:0 (2:0)
Táborsko B - Hořovicko 2:1 (1:0)
Dobrovice - Jirny 2:2 (0:0), pen. 3:1
Domažlice - Tachov 2:3 (0:2)

MSFL, 17. kolo

Olomouc B - Třebíč 4:2 (2:1)
Otrokovice - Petřkovice 2:2 (2:1)
Blansko - Mohelnice 1:1 (1:1)
Hlučín - Zlín B 2:1 (0:0)
Hulín - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
Líšeň - Kroměříž 1:3 (0:2)
Vyškov - Slovácko B 0:0

Divize, 17. kolo

Divize A
Český Krumlov - Čížová 1:4 (1:1)
Karlovy Vary - Dobříš 5:0 (3:0)
Roudné - Jankov 3:0 (2:0)
Mariánské Lázně - Doubravka 2:0 (0:0)
Ostrov - Sedlčany 1:3 (0:2)
Rokycany - Aritma Praha 0:3 (0:2)
Divize B
Kladno - Štětí 0:0, pen. 5:4
Nový Bor - Most 3:2 (0:0)
Český Brod - Souš, odloženo pro nezpůsobilý terén.
Divize C
Kutná Hora - Trutnov 0:3 (0:0)
Chrastava - Letohrad 2:0 (1:0)
Náchod - Přední Kopanina 1:6 (0:1)
Pardubice B - Kolín 1:1 (1:1), pen. 3:5
Ústí nad Orlicí - Živanice 2:1 (2:0)
Divize D
Břeclav - Vrchovina 2:1 (1:1)
Bystřice nad Pernštejnem - Žďár nad Sázavou 1:1 (0:0)
Hodonín - Uherský Brod 4:5 (2:4)
Rosice - Holešov 0:0
Divize E
Jeseník - Opava B 2:1 (2:0)
Hranice - Šumperk 2:1 (0:0)
Petrovice - Frýdlant nad Ostravicí 2:0 (1:0)
Přerov - Nový Jičín 0:3 (0:1)
Rýmařov - Kozlovice 2:2 (1:0)
Velké Karlovice - Nové Sady, odloženo pro nezpůsobilý terén

Anglická liga, 29. kolo

West Bromwich - Arsenal 1:3
Crystal Palace - Watford 1:0
Everton - Hull 4:0
Stoke - Chelsea 1:2
Sunderland - Burnley 0:0
West Ham - Leicester 2:3
Bournemouth - Swansea 2:0

Německá liga, 25. kolo

Augsburg - Freiburg 1:1
Brémy - Lipsko 3:0
Hoffenheim - Leverkusen 1:0
Kolín nad Rýnem - Hertha Berlín 4:2
Wolfsburg - Darmstadt 1:0
Frankfurt - Hamburk 0:0

Španělská liga, 28. kolo

Eibar - Espaňol Barcelona 1:1
Bilbao - Real Madrid 1:2
Alavés - San Sebastian 1:0
Betis Sevilla - Pamplona 2:0

Italská liga, 29. kolo

FC Turín - Inter Milán 2:2
AC Milán - FC Janov 1:0

Francouzská liga, 30. kolo

Nantes - Nice 1:1
Angers - Guingamp 3:0
Bordeaux - Montpellier 5:1
Nancy - Lorient 2:3
Toulouse - Rennes 0:0

Liga žen, 12. kolo

Dukla Praha - Sparta 0:2 (0:1)
Slavia - Hradec Králové 6:0 (4:0)

Německá druhá liga, 25. kolo

Fürth - Stuttgart 1:0
St. Pauli - Hannover 0:0

Druhá anglická liga, 38. kolo

Blackburn - Preston 2:2
Nottingham - Derby 2:2
Birmingham - Newcastle 0:0
Burton - Brentford 3:5
Cardiff - Ipswich 3:1
Fulham - Wolverhampton 1:3
Norwich - Barnsley 2:0
QPR - Rotherham 5:1
Wigan - Aston Villa 0:2
Leeds - Brighton 2:0

Skotská liga, 29. kolo

Aberdeen - Hearts 2:0
Glasgow Rangers - Hamilton 4:0
Inverness - Ross County 1:1
Kilmarnock - Partick Thistle 1:1
Motherwell - St. Johnstone 1:2

Slovenská liga, 24. kolo

Žilina - Ružomberok 3:1
Prešov - Michalovce 2:2
Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 1:1

Polská liga, 26. kolo

Gliwice - Gdyně 3:2
Zaglebie Lubin - Chorzów 0:1
Štětín - Bialystok 0:0

Nizozemská liga, 27. kolo

Groningen - Tilburg 1:1
Nijmegen - Utrecht 0:3
PSV Eindhoven - Arnhem 1:0
Sparta Rotterdam - Almelo 3:1

Rakouská liga, 26. kolo

Rapid Vídeň - Mattersburg 1:1
Mödling - Sturm Štýrský Hradec 1:0
Ried - Altach 2:0
Wolfsberg - St. Pölten 1:0

Švýcarská liga, 25. kolo

Lucern - Sion 0:0
Basilej - Grasshopper Curych 1:0

Portugalská liga, 26. kolo

Belenenses - Braga 1:2
Moreirense - Tondela 1:1
Sporting Lisabon - Nacional Funchal 2:0
Pacos Ferreira - Benfica Lisabon 0:0

Ruská liga, 20. kolo

Tomsk - Perm 1:0
Jekatěrinburg - Kazaň 1:0
Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 1:1

Turecká liga, 25. kolo

Kasimpasa - Osmanlispor 3:2
Kayserispor - Gaziantepspor 3:4
Adanaspor - Akhisar 2:1
Trabzonspor - Galatasaray 2:0

Hokej

Extraliga, čtvrtfinále play-off

4. zápasy:
Kometa - Sparta 4:1 (3:1, 1:0, 0:0), konečný stav série 4:0
Litvínov - Hradec Králové 1:2 (0:1, 1:0, 0:1), stav série 1:3

První liga, semifinále play-off

4. zápasy:
Slavia Praha - Motor České Budějovice 0:4 (0:1, 0:2, 0:1), stav série 1:3
Kladno - Jihlava 3:4 v prodl. (1:1, 2:0, 0:2 - 0:1), stav série 1:3

Druhá liga

Skupina Východ, semifinále - 4. zápasy: 
Hodonín - Vsetín 2:5, konečný stav série 1:3
Šumperk - Poruba 2:1, stav série 2:2
Skupiny Západ a Střed, čtvrtfinále - 4. zápasy:
Moravské Budějovice - Klatovy 4:2, konečný stav série 3:1
Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 2:3 v prodl., konečný stav série 1:3 Jablonec nad Nisou - Tábor 6:5 v prodl., konečný stav série 3:1
Vrchlabí - Kobra Praha 2:4, stav série 2:2
Skupina o udržení - 6. kolo:
Jindřichův Hradec - Technika Brno 5:6

NHL

NY Rangers - Florida 3:4 po sam. nájezdech
Anaheim - Buffalo 1:2 po sam. nájezdech
Calgary - Dallas 3:1
Pittsburgh - New Jersey 6:4

KHL, čtvrtfinále play-off

Západní konference - 6. zápas
Jaroslavl - CSKA Moskva 3:1, konečný stav série 4:2

Švýcarská liga

Skupina o udržení, 6. kolo:
Ambri-Piotta - Fribourg-Gottéron 5:2
Kloten - Langnau 5:4 v prodl.

Slovenská liga, čtvrtfinále play-off

1. zápasy
Košice - Martin 4:0
Žilina - Zvolen 5:2 

Švédská liga, čtvrtfinále play-off

1. zápasy:
HV 71 - Färjestad 3:1
Linköping - Brynäs 0:6

Finská liga, předkolo play-off

3. zápas:
Ässät Pori - Ilves Tampere 0:1 v prodl., konečný stav série 1:2.

Dvojice pro čtvrtfinále (začíná 21. března): Tappara Tampere - Ilves Tampere, TPS Turku - IFK Helsinky, KalPa Kuopio - Pelicans Lahti, Jyväskylä - Hämmenlinna.

Tenis

INDIAN WELLS (USA) - Turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - semifinále:
Wawrinka (3-Švýc.) - Carreňo (21-Šp.) 6:3, 6:2
Federer (9-Švýc.) - Sock (17-USA) 6:1, 7:6 (7:4)

Ženy
Čtyřhra - finále:

Chan Yung-jan, Hingisová (6-Thaj-wan/Švýc.) - Hradecká, Siniaková (ČR) 7:6 (7:4), 6:2.

Lyžování

SIERRA NEVADA (Šp.) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Skikros:
Muži:
1. Öhling Norberg (Švéd.), 2. Prebble (N. Zél.), 3. Place (Fr.), 4. Flisar (Slovin.), ...v kvalifikaci 37. Čech (ČR).
Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Smithová (Švýc.), 3. Davidová (Fr.), 4. Zacherová (Něm.), ...15. Kučerová (ČR).

U-rampa (lyžování):
Muži:
1. Blunck (USA) 91,80, 2. Riddle (Kan.) 89,60, 3. Rolland (Fr.) 88,40.
Ženy: 1. Onozukaová (Jap.) 89,80, 2. Martinodová (Fr.) 87,00, 3. Loganová (USA) 84,20.

ASPEN (USA) - Finále SP v sjezdovém lyžování

Muži - obří slalom: 1. Hirscher (Rak.) 1:49,79 (53,12+56,67), 2. Neureuther (Něm.) -0,53 (53,11+57,21), 3. Faivre (Fr.) -1,19 (53,47+57,51), 4. Luitz (Něm.) -1,32 (53,64+57,47), 5. Olsson (Švéd.) -1,60 (53,74+57,65) a Eisath (It.) -1,60 (55,01+56,38), 7. Kristoffersen (Nor.) -1,71 (54,31+57,19), 8. Leitinger (Rak.) -1,86 (54,48+57,17), 9. Haugen (Nor.) -2,02 (54,25+57,56), 10. Sarrazin (Fr.) -2,14 (54,55+57,38).
Konečné pořadí obřího slalomu (po 9 závodech): 1. Hirscher 733, 2. Faivre 440, 3. Pinturault (Fr.) 439, 4. Neureuther 370, 5. Kristoffersen 328, 6. Haugen 282, ...37. Krýzl (ČR) 31.
Průběžné pořadí SP (po 35 z 36 závodů): 1. Hirscher 1549, 2. Jansrud (Nor.) 924, 3. Kristoffersen 903, 4. Pinturault 875, 5. Neureuther 710, 6. Fill (It.) 693, ...81. Krýzl 75, 141. Berndt (ČR) 8.

Slalom ženy
1. Vlhová (SR) 1:32,00 (45,52+46,48), 2. Shiffrinová (USA) -0,24 (45,59+46,65), 3. Hansdotterová (Švéd.) -0,35 (45,55+46,80), 4. Velez-Zuzulová (SR) -0,39 (45,66+46,73), 5. Meillardová -1,05 (46,00+47,05), 6. Holdenerová (obě Švýc.) -1,41 (46,33+47,08), 7. Wikströmová (Švéd.) -1,94 (46,44+47,50), 8. Strachová (ČR) -1,97 (46,51+47,46), 9. B. Schildová (Rak.) -2,00 (46,89+47,11), 10. Wallnerová (Něm.) -2,24 (47,68+46,56).
Konečné pořadí slalomu (po 10 závodech): 1. Shiffrinová 840, 2. Velez-Zuzulová 565, 3. Holdenerová 455, 4. Hansdotterová 432, 5. Vlhová 411, 6. Strachová 394, ...38. Dubovská 25.
Průběžné pořadí SP (po 36 ze 37 závodů): 1. Shiffrinová 1603, 2. Štuhecová (Slovin.) 1325, 3. Goggiaová (It.) 1117, 4. Gutová (Švýc.) 1023, 5. Weiratherová (Licht.) 831, 6. Worleyová (Fr.) 825, ...20. Strachová 394, 77. Ledecká 61, 97. Dubovská 25, 107. Pauláthová 14, 122. Klicnarová (všechny ČR) 5.

QUEBEC (Kan.) - Finále SP v běhu na lyžích

Ženy - 10 km klasicky s hromadným startem: 1. Björgenová 24:23,6, 2. Wengová (obě Nor.) -0,6, 3. Pärmäkoskiová (Fin.) -2,9, 4. Östbergová (Nor.) -7,8, 5. Fesselová (Něm.) -18,6, 6. Kallaová -18,8, 7. Haagová (obě Švéd.) -19,1, 8. Fallaová -23,1, 9. Harsemová (obě Nor.) -23,5, 10. Niskanenová (Fin.) -23,8.
Průběžné pořadí SP (po 29 z 30 závodů): 1. Wengová 1826, 2. Pärmäkoskiová 1498, 3. Östbergová 1422, 4. Nilssonová (Švéd.) 1274, 5. Björgenová 1057, 6. Digginsová (USA) 864.

Muži - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Klaebo 35:23,7, 2. Dyrhaug (oba Nor.) -0,5, 3. Bessměrtnych (Rus.) -0,8, 4. Harvey (Kan.) -1,2, 5. Röthe (Nor.) -1,7, 6. D. Cologna (Švýc.) -1,9, 7. Golberg -2,5, 8. Tönseth (oba Nor.) -3,0, 9. Larkov (Rus.) -3,7, 10. Noeckler (It.) -5,1.
Průběžné pořadí SP (po 29 z 30 závodů): 1. Sundby (Nor.) 1626, 2. Usťugov (Rus.) 1176, 3. Harvey 934, 4. Heikkinen (Fin.) 842, 5. Hellner (Švéd.) 685, 6. Klaebo 669, ...86. Jakš 50, 156. Bartoň 4, 164. Bauer (všichni ČR) 2.

VIKERSUND (Nor.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Lety - družstva: 1. Norsko (Tande, Johansson, Forfang, Stjernen) 1572,6 b., 2. Polsko (Žyla, Kubacki, Kot, Stoch) 1538,6, 3. Rakousko (Hayböck, Fettner, Schlierenzauer, Kraft) 1465,4, 4. Slovinsko 1424,0, 5. Německo 1305,2, 6. Japonsko 1241,2, 7. ČR (Vančura, Matura, Polášek, Koudelka) 1128,4.

WINTERBERG (Něm.) - Závody SP v alpském snowboardingu

Paralelní slalom
Muži:
1. Baumeister (Něm.), 2. March (It.), 3. Payer (Rak.), ...v kvalifikaci 51. Brůžek (ČR).
Konečné pořadí slalomu (po 3 závodech): 1. March 1560, 2. Baumeister 1440, 3. Mick (It.) 1410.
Konečné pořadí SP v paralelních disciplínách (po 9 závodech): 1. Prommegger (Rak.) 4500, 2. Jankov (Bulh.) 4310, 3. Karl (Rak.) 3680, ...61. Brůžek 48,9.

Ženy: 1. Schöffmannová (Rak.), 2. Ledecká (ČR), 3. Dujmovitsová (Rak.).
Konečné pořadí slalomu (po 3 závodech): 1. Ulbingová (Rak.) 2300, 2. Ledecká 2060, 3. Schöffmannová 2000.
Konečné pořadí SP v paralelních disciplínách (po 9 závodech): 1. Ledecká 4860, 2. Zavarzinová (Rus.) 4500, 3. Kummerová (Švýc.) 4060.

SCHONACH (Něm.) - Závod SP v severské kombinaci

1. Frenzel (Něm.) 28:14,0, 2. Denifl (Rak.) -3,4, 3. Rydzek (Něm.) -7,1, 4. A. Watabe (Jap.) -12,6, 5. Schmid (Nor.) -14,8, 6. Seidl (Rak.) -17,3, 7. Cieslar (Pol.) -18,7, 8. Hirvonen (Fin.) -23,7, 9. Hug (Švýc.) -26,4, 10. Gruber (Rak.) -28,3, ...35. Dvořák -2:22,4, 43. Zeman dostižen, Portyk (všichni ČR) nenastoupil do běhu.

Průběžné pořadí SP (po 22 z 23 závodů): 1. Frenzel 1634, 2. Rydzek 1580, 3. Riessle (Něm.) 1053, 4. A. Watabe 1026, 5. Kircheisen (Něm.) 738, 6. Seidl 697, ...37. Portyk 103, 41. Dvořák 82, 63. Pažout (ČR) 4.

LILLEHAMMER (Nor.) - Birkebeinerrennet, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Muži: 1. Sundby (Nor./United Bakeries) 2:20:53,5, 2. Eliassen (Nor./LeasePlan) -48,0, 3. Östensen (Nor./BN Bank) -51,5, 4. Gjerdalen -2:24,9, 5. A. Aukland (oba Nor./Santander) -2:25,3, 6. Pedersen (Nor./BN Bank) -4:00,4, ...13. Řezáč (ČR/Silvini Madshus) -5:34,6, 26. Jakš (ČR/Pioneer Investments) -8:47,8, 44. P. Novák (ČR/Atlas Craft) -12:06,5, 48. Bauer (ČR/Pioneer Investments) -12:43,2.
Průběžné pořadí Ski Classics: 1. Gjerdalen 1384, 2. Nygaard (Nor./Santander) 1000, 3. Pedersen 977, ...21. Řezáč 350, 22. P. Novák 346, 38. Ročárek 184, 45. Ondrášek 127, 49. Máka (všichni ČR/Atlas Craft) 113, 51. Šrail (ČR/Pioneer Investments) 106, 58. Bauer 89.

Ženy: 1. Kowalczyková (Pol./Santander) 2:46:42,2, 2. Johanssonová Norgrenová (Švéd./Lager 157 Ski) -4:14,9, 3. Išidaová (Jap./United Bakeries) -5:03,5, 4. Slindová (Nor./United Bakeries) -7:12,8, 5. Gjeitnesová (Nor./Telemark) -7:40,5, 6. Svendsenová (Nor.) -7:51,6, ...8. Smutná (ČR/Santander) -8:55,2, 26. Moravcová(ČR/Silvini Madshus) -21:05,2.
Průběžné pořadí Ski Classics: 1. Johanssonová Norgrenová 1655, 2. Smutná 1355, 3. Slindová 1168, ...22. Moravcová 167, 23. Boudíková (ČR/Atlas Craft) 164, 32. Schützová 66, 35. Zelenková (obě ČR/Silvini Madshus) 62.

Biatlon

OSLO (Nor.) - Závody SP

Stíhací závody:
Muži (12,5 km): 1. Šipulin (Rus.) 32:11,9 (1 trest. okruh), 2. M. Fourcade (Fr.) -5,7 (2), 3. J. T. Bö (Nor.) -21,6 (2), 4. Lindström (Švéd.) -44,7 (0), 5. Hofer (It.) -55,5 (2), 6. Eberhard -55,6 (3), 7. Eder (oba Rak.) -56,1 (3), 8. Moravec (ČR) -57,3 (2), 9. Garaničev (Rus.) -1:03,7 (3), 10. Rastorgujevs (Lot.) -1:19,9 (3), ...13. Krčmář -1:35,1 (1), 34. Šlesingr -3:06,2 (3), 44. Soukup -3:50,9 (3), 45. Václavík (všichni ČR) -4:04,5 (4).

Konečné pořadí stíhacích závodů (po 9 závodech): 1. M. Fourcade 502, 2. Šipulin 392, 3. Peiffer (Něm.) 298, 4. J. T. Bö 278, 5. Svendsen (Nor.) 249, 6. Schempp (Něm.) 233, ...13. Krčmář 196, 15. Moravec 191, 27. Šlesingr 142, 58. Soukup 21, 61. Krupčík 17, 70. Václavík 9.

Průběžné pořadí SP (po 25 z 26 závodů): 1. M. Fourcade 1302, 2. Šipulin 901, 3. J. T. Bö 808, 4. Eberhard 722, 5. Schempp 720, 6. Peiffer 715, ...12. Moravec 583, 17. Krčmář 466, 23. Šlesingr 384, 62. Soukup 52, 65. Krupčík 48, 67. Václavík 42.

Ženy (10 km): 1. Laukkanenová (Fin.) 29:33,3 (1 trest. okruh), 2. Koukalová (ČR) -26,5 (0), 3. Braisazová (Fr.) -1:01,4 (4), 4. Gregorinová (Slovin.) -1:08,2 (1), 5. Hauserová (Rak.) -1:12,5 (0), 6. Olsbuová (Nor.) -1:15,9 (3), 7. Mäkäräinenová (Fin.) -1:51,2 (2), 8. Wiererová (It.) -1:51,2 (2), 9. Dahlmeierová (Něm.) -1:53,8 (2), 10. Vítková -1:55,7 (3), ...33. Charvátová (obě ČR) -3:40,5 (5).

Konečné pořadí stíhacích závodů (po 9 závodech): 1. Dahlmeierová 405, 2. Koukalová 384, 3. Mäkäräinenová 368, 4. Dorinová Habertová (Fr.) 346, 5. Wiererová 286, 6. Braisazová 250, ...21. Puskarčíková 152, 22. Vítková 151, 45. Charvátová 51.

Průběžné pořadí SP (po 25 z 26 závodů): 1. Dahlmeierová 1179, 2. Koukalová 1052, 3. Mäkäräinenová 933, 4. Dorinová Habertová 848, 5. Wiererová 703, 6. Braisazová 677, ...13. Puskarčíková 492, 25. Vítková 346, 53. Charvátová 101, 92. Davidová 13.

Basketbal

Liga mužů, 6. kolo nadstavby

Skupina A1:
USK Praha - Pardubice 74:67 (19:15, 30:36, 55:54)
Kolín - Nymburk 74:84 (16:23, 41:54, 58:67)
Skupina A2:
Prostějov - Brno 82:76 (30:21, 47:37, 62:53) 
Svitavy - Ústí nad Labem 83:57 (22:18, 42:32, 65:42)

Liga žen

Čtvrtfinále play-off - 2. zápas:
Handicap Brno - KP Brno 54:70 (16:19, 30:33, 37:49)
Skupina o udržení, 2. kolo:
Strakonice - Ostrava 63:62 po prodl. (11:27, 29:35, 39:51, 61:61)

NBA

Philadelphia - Dallas 116:74
Washington - Chicago 112:107
Brooklyn - Boston 95:98
LA Lakers - Milwaukee 103:107
New Orleans - Houston 128:112
Miami - Minnesota 123:105
Phoenix - Orlando 103:109
Detroit - Toronto 75:87

Volejbal

Extraliga mužů

Čtvrtfinále play-off - 1. zápas:
Karlovarsko - Ostrava 3:0 (21, 19, 14)

Skupina o udržení, 2. kolo:
Ústí nad Labem - ČZU Praha 3:1 (-19, 22, 22, 19)
Zlín - Benátky nad Jizerou 3:2 (14, 18, -22, -18, 14)

Extraliga žen

23. kolo nadstavby - skupina o 1. - 4. místo:
Olomouc - Prostějov 0:3 (-17, -24, -23)

26. kolo nadstavby - skupina 5. - 9. místo:
KP Brno - Šternberk 3:2 (-22, 21, 23, -17, 10)
Fénix Brno - Přerov 1:3 (-23, -22, 18, -10)

SYDNEY (Austr.) - Turnaj Světového okruhu žen v plážovém volejbalu

Házená

JINDŘICHŮV HRADEC - Příprava žen

Česko - Rakousko 35:26 (17:11)

Cyklistika

ITÁLIE - Jednodenní závod Milán-San Remo (WorldTour)

1. Kwiatkowski (Pol./Sky) 7:08:39, 2. Sagan (SR/Bora), 3. Alaphilippe (Fr./Quick-Step) oba stejný čas, 4. Kristoff (Nor./Kaťuša), 5. Gaviria (Kol./Quick-Step), 6. Démare (Fr./FDJ) všichni -5.

Florbal

Superliga mužů

Čtvrtfinále play-off - 3. zápasy:
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 4:9 (0:3, 1:3, 3:3), stav série 0:3
FBC Ostrava - Mladá Boleslav 4:5 (1:1, 1:2, 2:2), stav série 0:3
Panthers Otrokovice - Chodov 5:2 (2:1, 1:1, 2:0), stav série 1:2
Bulldogs Brno - 1. SC Vítkovice 3:5 (2:1, 0:1, 1:3), stav série 0:3

Play-down - 1. zápasy:
Sparta Praha - Kanonýři Kladno 4:7 (3:1, 1:2, 0:4)
FBC Liberec - Sokol Pardubice 8:7 (4:2, 1:3, 3:2)

Extraliga žen, 1. kolo play-down

3. zápasy:
Sokol Královské Vinohrady - Elite Praha 8:1 (3:1, 3:0, 2:0), stav série 2:1
FBS Olomouc - Panthers Praha 3:1 (0:0, 1:1, 2:0), stav série 2:1

Hokejbal

Extraliga, 19. kolo

Rakovník - Hradec Králové 2:1 po sam. stříleních (0:0, 0:0, 1:1)
Sudoměřice - Letohrad 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Pardubice - Most 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Plzeň - Ústí nad Labem 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)

Krasobruslení

TCHAJ-PEJ (Tchaj-wan) - Mistrovství světa juniorů

Juniorky: 1. Zagitovová (Rus.) 208,60, 2. Hondaová 201,61, 3. Sakamotová (obě Jap.) 195,54, ...16. Hanzlíková (ČR) 134,48.

Sportovní dvojice: 1. Alexandrovská, Windsor (Austr.) 163,98, 2. Bojkovová, Kozlovskij (Rus.) 161,93, 3. Kao Jü-meng, Sie Čung (Čína) 161,09.

Taneční páry: 1. Parsonsová, Parsons (USA) 164,83, 2. Lobodová, Drozd (Rus.) 164,37, 3. Carreiraová, Ponomarenko (USA) 154,68, ...9. Kuzmichová, Sinicyn (ČR) 134,17.

Ragby

Extraliga, druhá základní část Top 6 - 10. kolo

Praga - Tatra Smíchov 7:5 (0:5)
Slavia - Sparta 3:50 (3:15)
Říčany - Vyškov 12:10 (5:10)

Různé

PCHJONGČCHANG (Kor.) - Závěrečné závody SP v jízdě na bobech

Dvojboby: 1. Friedrich, Margis (Něm.) 1:40,82 (50,24+50,58), 2. Kibermanis, Miknis (Lot.) -0,30 (50,46+50,66), 3. Lochner, Bluhm (Něm.) -0,34 (50,66+50,50), ...15. Dvořák, Nosek -0,84 (50,83+50,83), 31. Vrba, Suchý (všichni ČR) 51,79 - nepostoupili do druhé jízdy.
Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Friedrich 1545, 2. Holcomb (USA) 1331, 3. Won Jon-čong (Korea) 1312, ...22. Dvořák 502, 29. Vrba 220.

PEKING (Čína) - MS v curlingu žen

Česko - Dánsko 6:5
Švýcarsko - Německo 7:5
Kanada - Čína 9:3
Skotsko - USA 9:8
Švédsko - Itálie 7:4
Kanada - Německo 6:2
Rusko - Korea 9:6
USA - Švédsko 10:8

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze