Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



17. 10. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 12. kolo

Plzeň - Brno 4:1 (2:1)
Hradec Králové - Mladá Boleslav 0:0
Jablonec - Příbram 5:1 (1:0)
Ústí n.L. - Slavia 1:1 (0:0)
České Budějovice - Ostrava 2:1 (1:1)

Druhá liga - 12. kolo

Žižkov - Třinec 1:2 (1:0)
Kladno - Dukla 0:2 (0:1)
Čáslav - Karviná 1:1

ČFL - 11. kolo

Česká Lípa - Pardubice 2:1 (1:0)

MSFL - 11. kolo

Slavičín - Kroměříž 0:4 (0:1)
Slovácko B - Olomouc B 0:0
Uničov - HFK Olomouc 0:0
Zábřeh - Jihlava B 3:0 (2:0)

Divize - 11. kolo

Divize A
Třeboň - Votice 1:3 (0:1)
Sezimovo Ústí B - Vlašim B 5:3 (5:0)
Strakonice - Koloveč 3:1 (2:0)
Divize B
Meteor Praha - Teplice B 1:0 (1:0)
Vyšehrad - Most B 3:0 (1:0)
Brozany - Admira Praha 3:2 (0:2)
Děčín - Český Dub 2:3 (1:2)
Jirny - Roudnice nad Labem 4:1 (3:0)
Divize C
Hradec Králové B - Semily 3:1 (2:0)
Pardubice - Jičín 7:0 (2:0)
Dvůr Králové - Trutnov 1:0 (0:0)
Nový Bydžov - Horní Měcholupy 0:2 (0:1)
Pěnčín-Turnov - Letohrad 0:2 (0:0) 
Divize D:
Hodonín - Třebíč 0:0
Pelhřimov - Vyškov 0:3 (0:1)
Rosice - Velké Meziříčí 1:2 (0:1)
Tasovice - Blansko 2:1 (0:1)
Vrchovina - Žďár nad Sázavou 0:3 (0:2)
Divize E
Havířov - Orlová 0:1 (0:0)
Kravaře - Lískovec 0:2 (0:0)
Nový Jičín - Bystřice pod Hostýnem 3:1 (2:1)

Anglická liga - 8. kolo

Everton - Liverpool 2:0
Blackpool - Manchester City 2:3

Americká MLS

Toronto - Columbus 2:2
Chicago - DC United 0:0
Philadelphia - New York 2:1
New England - Kansas City 1:0
Salt Lake - Dallas 2:0
San Jose - Houston 0:1
Los Angeles - Colorado 1:3

Skotská liga - 8. kolo

Dundee United - Celtic Glasgow 1:2

Belgická liga - 11. kolo

Genk - Standard Lutych 4:2
Cercle Bruggy - Anderlecht 1:0

Italská liga - 7. kolo

Cagliari - Inter Milán 0:1
Brescia - Udine 0:1
Catania - Neapol 1:1
Cesena - Parma 1:1
Juventus Turín - Lecce 4:0
Palermo - Boloňa 4:1
Sampdoria Janov - Fiorentina 2:1
Bari - Lazio Řím 0:2

Německá liga - 8. kolo

Kaiserslautern - Frankfurt 0:3
Hoffenheim - Mönchengladbach 3:2

Druhá německá liga - 8. kolo

Cáchy - Ingolstadt 2:1
Chotěbuz - Paderborn 3:1
Oberhausen - Mnichov 1860 0:0

Španělská liga - 7. kolo

La Coruňa - Pamplona 0:0
Levante - San Sebastian 2:1
Mallorca - Espaňol Barcelona 0:1
Santander - Almería 1:0
Bilbao - Zaragoza 2:1
Gijón - FC Sevilla 2:0

Polská liga - 9. kolo

Cracovia Krakov - Chorzów 2:3
Zabrze - Wisla Krakov 1:0
Gdaňsk - Gdyně 1:0

Turecká liga - 8. kolo

Genclerbirligi - Antalyaspor 2:3
Kasimpasa - Trabzonspor 0:7
Kayserispor - Sivasspor 4:1
Galatasaray - Ankaragücü 2:4

Francouzská liga - 9. kolo

Lens - Rennes 0:0
Lorient - Valenciennes 2:1
Nice - St. Etienne 2:1
Lyon - Lille 3:1

Ruská liga - 24. kolo

Groznyj - CSKA Moskva 0:3
Dynamo Moskva - Machačkala 4:0
Samara - Novosibirsk 1:1
Lokomotiv Moskva - Nalčik 1:0

Dánská liga - 12. kolo

Horsens - Esbjerg 1:1
Lyngby - Silkeborg 1:1
Nordsjaelland - Bröndby Kodaň 1:1
FC Kodaň - Odense 5:0

Nizozemská liga - 9. kolo

Groningen - Heerenveen 1:0
Roda Kerkrade - Arnhem 4:1
Tilburg - PSV Eindhoven 2:4
Almelo - Nijmegen 3:2

Rakouská liga - 11. kolo

Mattersburg - Austria Vídeň 0:3

Ukrajinská liga - 13. kolo

Poltava - Arsenal Kyjev 0:1
Krivoj Roh - Záporoží 0:0
Dněpropetrovsk - Lugansk 1:1

Hokej

Tipsport extraliga - 12. kolo

Slavia- Mladá Boleslav 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
Plzeň - Třinec 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Kladno - Kometa 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Liberec - Litvínov 3:2 v prodloužení (2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
Karlovy Vary - České Budějovice 1:2 po nájezdech (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)

Druhá liga

Skupina Západ, 9. kolo:
Česká Lípa - Klášterec nad Ohří 4:6 (2:1, 1:4, 1:1)
Děčín - Most 2:5 (1:2, 1:0, 0:3)
Klatovy - Kobra Praha 10:4 (3:1, 6:2, 1:1)
Roudnice nad Labem - Řisuty 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Skupina Východ, 11. kolo
Šumperk - Uherské Hradiště 6:1 (0:0, 3:1, 3:0)
Uničov - Orlová 4:5 (2:2, 0:1, 2:2)

Skupina Střed - 9. kolo:
Nymburk - Benešov 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)
Pelhřimov - Chotěboř 12:5 (3:1, 7:3, 2:1)
Žďár nad Sázavou - Kolín 1:7 (1:0, 0:4, 0:3)
Jindřichův Hradec - Kutná Hora 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

NHL

Montreal - Ottawa 4:3
New Jersey - Boston 1:4
NY Islanders - Colorado 5:2
Philadelphia - Pittsburgh 1:5
Florida - Tampa Bay 6:0
Minnesota - Columbus 2:3
Dallas - St. Louis 3:2 po sam. nájezdech
Chicago - Buffalo 4:3
Phoenix - Detroit 1:2 v prodl.
Nashville - Washington 2:3 v prodl.
Calgary - Edmonton 5:3
San Jose - Atlanta 2:4

Slovenská liga

Košice - Trenčín 6:2
Martin - Žilina 5:4
Poprad - Banská Bystrica 3:1
Skalica - Slovan Bratislava 5:1
Zvolen - Nitra 4:3 po sam. nájezdech

Německá liga

Německá hokejová liga - 15. kolo:
Hannover - Eisbären Berlín 3:2
Straubing - Norimberk 3:6
Wolfsburg - Mnichov 5:1
Düsseldorf - Krefeld 3:1.
Předehrávka 18. kolo:
Mannheim - Kolín nad Rýnem 3:2.

Finská liga

Jokerit Helsinky - Blues Espoo 3:2

Tenis

ŠANGHAJ - Turnaj mužů série Masters

Dvouhra - finále:
A. Murray (4-Brit.) - Federer (3-Švýc.) 6:3, 6:2.
Čtyřhra - finále:
Melzer, Paes (3-Rak./Indie) - Fyrstenberg, Matkowski (6-Pol.) 7:5, 4:6, 10:5

ÓSAKA - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Tanasugarnová (Thaj.) - Dateová-Krummová (6-Jap.) 7:5, 6:7 (4:7), 6:1
Čtyřhra - finále:
Čchang Kchaj-čchen, Osterlohová (3-Tchaj-wan/USA) - Aojamaová, Fudžiwaraová (Jap.) 6:0, 6:3

LINEC - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Ivanovičová (7-Srb.) - Schnyderová (Švýc.) 6:1, 6:2
Čtyřhra - finále:
Voráčová, Záhlavová-Strýcová (2-ČR) - Peschkeová, Srebotniková
(1-ČR/Slovin.) 7:5, 7:6 (8:6).

Atletika

ISTANBUL (Tur.) - Istanbulský maraton

Muži:
1. V. Kiplagat (Keňa) 2:10:39, 2. Wolde Giorgis 2:11:53, 3. G. Assefa
(oba Et.) 2:13:37.

Ženy:
1. Kasimová 2:27:25, 2. Aberaová 2:27:54, 3. Gobenaová (všechny Et.)
2:32:28.

AMSTERDAM (Niz.) - Amsterdamský maraton

Muži: 1. Feleke (Et.) 2:05:44, 2. Chebet (Keňa) 2:06:12, 3. Dechase (Et.) 2:07:23.
Ženy: 1. Timbililová (Keňa) 2:25:03, 2. Kumaová 2:27:04, 3. Gutaová (obě Et.) 2:27:44.

Basketbal

Jadranská liga, 3. kolo

Croatia Záhřeb - KK Zadar 65:63 (24:29)
Hemofarm Vršac - Budučnost Podgorica 88:76 (48:37)

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

České Budějovice - Příbram 3:1 (21, -18, 18, 21)

Házená

Extraliga mužů - 7. kolo

Dukla Praha - Hranice 24:26 (12:14)
Karviná - Jičín 24:24 (17:14)
Plzeň - Přerov 40:25 (19:12).

Interliga žen - 6. kolo

Partizánske - Trenčín 25:30 (13:16)

Motorismus

PHILLIP ISLAND (Austr.) - GP Austrálie, 16. závod MS silničních motocyklů

Do 125 ccm: 1. Márquez 38:13,008, 2. P. Espargaró (oba Šp./Derbi) -6,062, 3. Terol (Šp./Aprilia) -11,576, 4. Vázquez (Šp./Derbi) -19,032, 5. Smith (Brit./Aprilia) -19,033, 6. Rabat (Šp./Aprilia) -20,593, ...14. Kornfeil (ČR/Aprilia) -1:19,543.
Průběžné pořadí MS (po 15 ze 17 závodů): 1. Márquez 272 b., 2. Terol 260, 3. P. Espargaró 255, 4. Smith 182, 5. Rabat 137, 6. Vázquez 136, ...18. Kornfeil 22.

Moto2: 1. De Angelis (San Mar./Motobi) 39:51,102, 2. Redding (Brit./Suter) -2,172, 3. Iannone (It./Speed Up) -2,974, 4. Simón (Šp./Suter) -10,344, 5. Bradl (Něm./Suter) -10,617, 6. Di Meglio (Fr./Suter) -17,847, ...10. Abraham (ČR/FTR) -27,666.
Průběžné pořadí MS (po 15 ze 17 závodů):
1. Elías (Šp./Moriwaki) 271, 2. Simón 181, 3. Iannone 179, 4. Lüthi (Švýc./Moriwaki) 143, 5. Corsi (It./Motobi) 127, 6. Cluzel (Fr./Suter) 101, ...15. Abraham 65, 32. Pešek (ČR/Moriwaki) 5.

MotoGP: 1. Stoner (Austr./Ducati) 41:09,128, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) -8,598, 3. Rossi (It./Yamaha) -17,997, 4. Hayden (USA/Ducati) -18,035, 5. Spies (USA/Yamaha) -22,211, 6. Simoncelli (It./Honda) -25,017.
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Lorenzo 333, 2. Pedrosa (Šp./Honda) 228, 3. Stoner 205, 4. Rossi 197, 5. Dovizioso (It./Honda) 179, 6. Spies 163.

DUMFRIES (Skot.) - Skotská RAC rallye, 11. díl série Intercontinental Rally Challenge

Konečné pořadí po 3. etapě:
1. Hänninen, Markkula (Fin./Škoda Fabia) 2:01:07,4, 2. Mikkelsen, Floene (Nor./Ford Fiesta) -25,5, 3. Meeke, Nagle (Brit./Peugeot 207) -3:24,2, 4. Bogie, Rae (Brit./Mitsubishi Lancer) -12:01,3, 5. Plangi, Sarapuu (Est./Honda Civic) -14:39,0, 6. Boland, Morissey (Ir./Mitsubishi Lancer) -16:38,8.
Průběžné pořadí (po 11 z 12 soutěží): 1. Hänninen 62, 2. Kopecký (ČR/Škoda Fabia) 47, 3. Meeke 39.

PŘEROV - Závod MMČR v motokrosu družstev

1. Racing tým Eurotra (Staufer, Walkner, Reisinger) 23, 2. Osička tým
(Ringhofer, Čepelák, Baudrexl) 26, 3. LE Cosmetic-ADOS KTM (Kulhavý,
Zaremba, Németh) 28.

Cyklistika

AIGLE (Švýc.) - Úvodní závody SP v cyklokrosu

MUŽI:
1. Štybar (ČR) 1:03:48,
2. Albert -9, 3. Pauwels -14, 4. Vantornout -20, 5. D. Vanthourenhout (všichni Belg.) -28, 6. Mourey (Fr.), 7. S. Vanthourenhout (Belg.) oba -30, 8. Chainel (Fr.) -31, 9. Nijs -43, 10. Wellens (oba Belg.) -54, ...14. Šimůnek -1:41, 27. Bambula -3:24, 31. Kášek -3:33, 36. Dlask -3:51, 40. J. Polnický -4:11, 47. Zlámalík, 57. Kyzivát (všichni ČR) oba -1 kolo.

ŽENY:
1. Comptonová (USA) 40:07, 2. Van den Brandová (Niz.) -30, 3. Nashová (ČR) -38, 4. Van Passenová (Niz.) -39, 5. Kupfernagelová (Něm.) -1:09, 6. Wymanová (Brit.) -1:24, ...12. Havlíková -2:32, 27. Kyptová (obě ČR) -4:16.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 6. kolo

FbŠ Bohemians - SSK Future 5:6 v prodl. (3:3, 1:1, 1:1 - 0:1)
Sokol Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 6:5 (1:2, 3:1, 2:2)
FBC Ostrava - FBC Kladno 3:5 (1:1, 0:2, 2:2)
Sokol Pardubice - 1. SC Vítkovice 3:6 (2:1, 0:3, 1:2)
Tatran Střešovice - Sparta Praha 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)

Extraliga žen - 6. kolo

1. SC Vítkovice - FBC Liberec 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)
Elite Praha - FBS Olomouc 6:5 (1:2, 3:1, 2:2)
FBC Ostrava - FBK Trutnov 10:5 (4:1, 1:1, 5:3)
FbŠ Bohemians - Děkanka Praha 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
JM Chodov - Herbadent SJM Praha 4:9 (1:5, 1:1, 2:3)

Baseball

MLB, semifinále play-off

Americká liga - finále: Texas - New York Yankees 7:2 (stav série 1:1). Národní liga - finále: Philadelphia - San Francisco 3:4 (stav série 0:1).

Čtvrté a páté finále extraligy

4. utkání: Technika Brno - AVG Draci Brno 2:1,
5. utkání: AVG Draci Brno - Technika Brno 9:2 (konečný stav série 3:2).

Dostihy

PRAHA - Rovinový mítink

Memoriál Dicka Francise (2400 m, 85.000 korun): 1. Čáriray (j. Koplíková, tr. Vrba, stáj Vrba Rokytnice Slavičín), 2. Victory Next, 3. Escape To Heaven. Čas: 2:40,4. Výrok: jistě 3 - 4 - 2.
Další dostihy:
I.: Jazz Baron (ž. Lukášek) - Carrie - Reggenza,
II.: Talgar (ž. Resulov) - Frodeno - Kolymbia,
III.: Vermillion (ž. Lukášek) - Turf Finch - Marketa,
IV.: Old Story (ž. Zatloukal) - Fione - Golden Sound,
V.: Seenixe (ž. Váňa ml.) - Marl Bora - Divinka,
VII.: Chrissio (am. Pejšková) - Like A Lord - Chanci Risk,
VIII.: Novilly (ž. Zatloukal) - Timber - Barca Rossa

Futsal

BRAZÍLIE - Grand Prix, přípravný turnaj reprezentací

Brazílie - ČR 9:2 (5:1)
Branky: 1. a 32. Wilde, 23. a 37. Falcao, 3. Gabriel, 10. Ari, 13. Vinicius, 20. vlastní Oliva, 38. César Paulo - 1. Dlouhý, 32. Štverák.
Sestava ČR: Žďánský - Oliva, Dlouhý, Sláma, Frič - Havel, Seidler, Kovacs, Belej, Štverák, Lištván. Trenér: Neumann.

Gymnastika

BRNO - Grand Prix moderních gymnastek - finálová cvičení

Švihadlo: 1. Kanajevová 29,583, 2. Kondakovová (obě Rus.) 29,033, 3. Garajevová (Ázerb.) 28,282, ...9. Míčková (ČR) 25,116.
Obruč: 1. Kanajevová 29,866, 2. Kondakovová 29,349, 3. Garajevová 27,941, ...8. Míčková 26,200.
Míč: 1. Kanajevová 29,833, 2. Dmitrijevová (Rus.) 29,116, 3. Trofimovová (Uzb.) 27,950, ...9. Míčková 25,516.
Stuha: 1. Dmitrijevová 29,433, 2. Kondakovová 28,974, 3. Garajevová 27,616, ...8. Míčková 25,783.
Pohár Cefta juniorek:
Švihadlo
: 1. Trubnikovová (Rus.) 26,050, ...4. Šebková (ČR) 22,650. Obruč: 1. Trubnikovová 26,000, ...4. Šebková 22,650.
Míč: 1. Trubnikovová 26,400, ...3. Šebková 23,525.
Kužely: 1. Trubnikovová 26,300, ...5. Šebková 21,475.

Hokejbal

Extraliga - předehrávka 10. kola

Letohrad - Vlašim 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)

Stolní tenis

BUDAPEŠŤ (Maď.) - Turnaj série Pro Tour

Muži:
Dvouhra 
Semifinále
: Mizutani (Jap.) - Prokopcov (ČR) 4:1 (8, -6, 6, 12, 8)
Finále: Mizutani - Chuang Chih-yuan (Tchaj-wan) 4:3 (7, -9, -10, -5, 7, 8, 12)
Čtyřhra - finále: Macudaira, Niwa - Mizutani, Jošida (všichni Jap.) 4:2 (8, 8, 6, -8, -8, 8)
Ženy:
Dvouhra
 
Finále: Tchie Ja-na (Hong.) - Samaraová (Rum.) 4:2 (-8, 4, 4, 12, -8, 4)
Čtyřhra - finále: Fukuharaová, Išikawaová (Jap.) - Ganinová, Vikt. Pavlovičová (Rus./Běl.) 4:1 (4, 8, -7, 3, 4)

Triatlon

TONGJONG (Kor.) - Závěrečný závod SP

Muži: 1. Wilson (Austr.) 1:49:36, 2. Raphael -16, 3. Vincent (oba Fr.) -21, 4. Čelůstka, 5. Švarc (oba ČR) oba -23.
Ženy: 1. Swallowová (Brit.) 2:01:38, 2. Dittmerová (Něm.) -1:37, 3. Muruaová (Šp.) -1:41, ...8. Vodičková -4:07, 21. Ďurdiaková (obě ČR) -10:16.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze