Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



17. 5. 2017

Fotbal

OLOMOUC - finále českého poháru - MOL Cupu

Fastav Zlín - SFC Opava 1:0 (1:0)

Anglická liga, 28. kolo

Southampton - Manchester United 0:0

Španělská liga, 21. kolo

Vigo - Real Madrid 1:4

Francouzská liga, 31. kolo

Monako - St. Etienne 2:0

ŘÍM - Finále italského poháru

Juventus - Lazio Řím 2:0 (2:0)

Skotská liga, 37. kolo

Skupina o titul:
Glasgow Rangers - Aberdeen 1:2
St. Johnstone - Hearts 1:0

Skupina o udržení:
FC Dundee - Inverness 0:2

Ruská liga, 29. kolo

Tomsk - Samara 0:2
Jekatěrinburg - Lokomotiv Moskva 1:2
Orenburg - Ufa 1:1
Kazaň - CSKA Moskva 0:2
Machačkala - Rostov na Donu 1:2
Petrohrad - FK Krasnodar 1:0
Spartak Moskva - Groznyj 3:0
Tula - Perm 0:0

Dánská liga, 8. kolo skupina o titul

Midtjylland - FC Kodaň 3:2

Polská liga, 4. kolo skupiny o titul

Gdaňsk - Bialystok 4:0
Kielce - Wisla Krakov 3:2
Legia Varšava - Poznaň 2:0
Štětín - Nieciecza 1:1

Švýcarská liga, 33. kolo

Lucern - Lausanne 0:3
Vaduz - Young Boys Bern 1:0
Thun - Grasshopper Curych 3:1

CHARKOV - Finále ukrajinského poháru

Šachtar Doněck - Dynamo Kyjev 1:0 (0:0)

RIGA - Finále lotyšského poháru

FC Riga - Ventspils 2:2 po prodl. (1:1, 0:0), pen. 5:6

ČFL, 26. kolo

Domažlice - Štěchovice 2:1 (1:0)

MSFL, 30. kolo

Uničov - Olomouc B 0:0

Divize

Divize A - 23. kolo:
Jankov - Čížová 1:2 (0:2)

Divize B - 23. kolo:
Český Brod - Kladno 2:1 (0:0)

McDonald´s Cup hráčů základních škol, krajská finále

Liberec:
Kategorie A – mladší
1.ZŠ Kaplického, Liberec
2.ZŠ Masarykova, Zásada
3.ZŠ Pod Ralskem, Mimoň
Kategorie B – starší
1.ZŠ Dobiášova, Liberec (postup na Svátek fotbalu do Plzně)
2.ZŠ Mozartova, Jablonec nad Nisou
3.ZŠ Pod Ralskem, Mimoň

Sokolov:
Kategorie A - mladší
1.5. ZŠ Matěje Kopeckého, Cheb
2.ZŠ Rokycanova, Sokolov
3.ZŠ Krušnohorská, Karlovy Vary
Kategorie B - starší
1.ZŠ Pionýrů, Sokolov (postup na Svátek fotbalu do Plzně)
2.ZŠ Komenského, JIH Mariánské Lázně
3.ZŠ Masarykova, Ostrov

Hokej

NHL, play-off, finále Západní konference

3. zápas:
Nashville - Anaheim 2:1 (0:0, 0:1, 2:0), stav série: 2:1

Tenis

ŘÍM - turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 2. kolo:
Sock (13-USA) - Veselý (ČR) 6:4, 3:6, 7:6 (7:1)
Wawrinka (3-Švýc.) - Paire (Fr.) 6:3, 1:6, 6:3
Nadal (4-Šp.) - Almagro (Šp.) 3:0 skreč
Raonic (5-Kan.) - Haas (Něm.) 6:4, 6:3
Nišikori (7-Jap.) - Ferrer (Šp.) 7:5, 6:2
Thiem (8-Rak.) - Cuevas (Urug.) 7:6 (7:4), 6:4
Bautista (Šp.) - Carreňo (15-Šp.) 6:7 (6:8), 6:1, 6:4
A. Zverev (16-Něm.) - Troicki (Srb.) 6:3, 6:4
Del Potro (Arg.) - Edmund (Brit.) 7:5, 6:4
Querrey (USA) - Struff (Něm.) 6:4, 6:3

Ženy
Dvouhra - 2. kolo:
Karolína Plíšková (2-ČR) - Davisová (USA) 6:1, 6:1
Bacsinszká (Švýc.) - Strýcová (14-ČR) 6:4, 6:2
Kontaveitová (Est.) - Kerberová (1-Něm.) 6:4, 6:0
Halepová (6-Rum.) - Siegemundová (Něm.) 6:4, 6:4
Svitolinová (8-Ukr.) - Cornetová (Fr.) 6:4, 7:6 (13:11)
V. Williamsová (9-USA) - Curenková (Ukr.) 6:4, 6:3
Pavljučenkovová (12-Rus.) - Sevastovová (Lot.) 7:6 (7:4), 6:2
Bertensová (15-Niz.) - Bellisová (USA) 6:4, 6:0
Barthelová (Něm.) - Wang Čchiang (Čína) 6:3, 6:4
Gavrilovová (Austr.) - Garciaová (Fr.) 7:5, 3:6, 6:3
Görgesová (Něm.) - Jankovičová (Srb.) 2:6, 7:6 (7:2), 6:1
Muguruzaová (3-Šp.) - Ostapenková (Lot.) 2:6, 6:2, 6:1.

Čtyřhra - 1. kolo:
Grönefeldová, Peschkeová (Něm./ČR) - Kuzněcovová, Mladenovicová (Rus./Fr.) 2:6, 6:1, 10:8
Bondarenková, Siniaková (Ukr./ČR) - Dabrowská, Sü I-fan (7-Kan./Čína) 7:6 (8:6), 6:4

2. kolo:
Babosová, Hlaváčková (4-Maď./ČR) - Arruabarrenaová, Parraová (Šp.) 6:2, 7:5

Basketbal

Liga mužů, finále play-off

Úvodní zápas:
Děčín - Nymburk 71:82 (19:31, 39:46, 60:63)

NBA, play-off - konferenční finále

Západní konference - 2. zápas:
Golden State - San Antonio 136 :100. Stav série: 2:0.

Volejbal

JABLONEC - Přípravné utkání žen

ČR - Bělorusko 3:0 (24, 22, 15)

Cyklistika

Etapový závod Giro d'Italia

11. etapa (Florencie - Bagno di Romagna, 161 km): 1. Fraile (Šp./Dimension Data) 4:23:14, 2. Costa (Portug./SAE Team Emirates), 3. Rolland (Fr./Cannondale), 4. Kangert (Est./Astana), 5. Visconti (It./Bahrajn Merida), 6. Hermans (Belg./BMC), 7. Cataldo (It./Astana), 8. Petilli (It./SAE Team Emirates) všichni stejný čas, 9. Monfort (Belg./Lotto), 10. De Plus (Belg./Quick-Step) oba -3, ...31. Hirt -2:25, 42. Schlegel (oba ČR/CCC) -4:27, 98. Bárta (ČR/Bora) -16:18.

Průběžné pořadí: 1. Dumoulin (Niz./Sunweb) 47:22:07, 2. Quintana (Kol./Movistar) -2:23, 3. Mollema (Niz./Trek) -2:38, 4. Pinot (Fr./FDJ) -2:40, 5. Nibali (It./Bahrajn Merida) -2:47, 6. Amador (Kost./Movistar) -3:05, 7. Jungels (Luc./Quick-Step) -3:56, 8. Kangert -3:59, 9. Pozzovivo (It./AG2R) -4:05, 10. Zakarin (Rus./Kaťuša) -4:17, ...22. Hirt -17:55, 59. Schlegel -47:34, 155. Bárta -1:49:26.

Etapový závod Kolem Kalifornie

3. etapa (186,5 km): 1. Sagan (SR/Bora) 4:53:26, 2. Zabel (Něm./Kaťuša), 3. Consonni (It./SAE Team Emirates), 4. Kristoff (Nor./Kaťuša), 5. Drücker (Luc./BMC Racing), 6. Janse Van Rensburg (JAR/Dimension Data), ...35. Štybar (ČR/Quick-Step) -3.

Průběžné pořadí: 1. Majka (Pol./Bora) 12:22:43, 2. Bennett (N. Zél./LottoNL) -2, 3. Boswell (USA/Sky) -14, 4. Morton (Austr./Dimension Data) -16, 5. Gesink (Niz./LottoNL) -45, 6. Bookwalter (USA/BMC Racing) -48, ...61. Štybar -17:53.

Pražské schody, exhibiční závod na horských kolech

Muži: 1. Kulhavý (Specialized Racing) 34:13, 2. Škarnitzl (Sram Mitas Trek) -3, 3. Ulman (Česká spořitelna-Accolade) -5, 4. Hynek (Topeak Ergon) -13, 5. Pfäffle (Něm./Möbel Mörki) -54, 6. Rauchfuss (Kelly’s Bike Ranch) -1:13.

Ženy: 1. Gantenbeinová (Möbel Mörki) 26:04, 2. Indergandová (obě Švýc./Focus) -26, 3. Kalentěvová (Rus./Möbel Mörki) -1:29, 4. Havlíková (KCK Jablonec) -1:43, 5. Kleinová (Něm./Superior Rothaus) -1:56, 6. Šafářová (Nutrend Specialized) -2:22.

Baseball

Extraliga

Nuclears Třebíč - Hroši Brno 8:2
Draci Brno - Arrows Ostrava 1:4
Eagles Praha - Tempo Praha 5:4
Olympia Blansko - Kotlářka Praha 5:3
Skokani Olomouc - Technika Brno přerušeno kvůli tmě

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze