Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



16. 8. 2017

Fotbal

Liga mistrů, úvodní zápasy 4. předkola

Mistrovská část:
Olympiakos Pireus - Rijeka 2:1 (0:1)
Celtic Glasgow - Astana 5:0 (1:0)
Hapoel Beer Ševa - Maribor 2:1 (1:1)

Nemistrovská část:
Basaksehir Istanbul - FC Sevilla 1:2 (0:1)
Neapol - Nice 2:0 (1:0)

Evropská liga, úvodní zápas 4. předkola

Utrecht - Zenit Petrohrad 1:0 (0:0)

MOL Cup - 2. kolo

Vyškov - Jihlava 1:4 (1:2)

Švýcarská liga, 2. kolo

Lugano - St. Gallen 0:1

Divize E - 2. kolo

Jeseník - Bohumín 4:1 (0:0)

MADRID - španělský Superpohár, odveta

Real Madrid - Barcelona 2:0 (2:0), první zápas 3:1, trofej získal Real

Druhá anglická liga, 3. kolo

Norwich - QPR 2:0
Sheffield Wednesday - Sunderland 1:1

BURTON (V.B.) - Přípravné utkání

Katar - Andorra 1:0 (0:0).

Hokej

Přípravný zápas

Zlín - Slavia Praha 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Tenis

CINCINNATI - turnaj mužů a žen

Muži:
Dvouhra - 2. kolo:

Dimitrov (7-Bul.) - F. López (Šp.) 7:6 (7:5), 6:4
Sugita (Jap.) - Sousa (Portug.) 3:6, 7:6 (7:5), 6:1
Ferrer (Šp.) - Tipsarevič (Srb.) 6:4, 6:7 (5:7), 6:1
Del Potro (Arg.) - Krueger (USA) 6:4, 6:4
Carreňo (11-Šp.) - M. Zverev (Něm.) 6:3, 7:6 (7:2)
Chačanov (Rus.) - Fabbiano (It.) 6:2, 6:2
Kyrgios (Austr.) - Dolgopolov (Ukr.) 6:3, 7:6 (8:6)
Nadal (1-Šp.) - Gasquet (France) 6:3, 6:4
Tiafoe (USA) - A. Zverev (4-Něm.) 4:6, 6:3, 6:4
Mannarino (Fr.) - Querrey (15-USA) 6:2, 7:6 (4)
Ramos (Šp.) - Müller (Luc.) 5:7, 6:4, 6:4
Donaldson (USA) - Ramanathan (Ind.) 6:4, 2:6, 6:4
Basilašvili (Gruz..) - Harrison (USA) 6:3, 6:3

Ženy:
Dvouhra - 2. kolo:

Karolína Plíšková (1-ČR) - Vichljancevová (Rus.) 6:2, 6:3
Stephensonová (USA¨-Kvitová (14-ČR) 6:2, 6:3
Kuzněcovová (8-Rus.) - Putincevová (Kaz.) 6:3, 6:4
Sevastovová (15-Lot.) - Vinciová (It.) 6:2, 7:5
Keysová (16-USA) - Kasatkinová (Rus.) 6:2, 6:1
Giorgiová (It.) - Gavrilovová (Austr.) 7:6 (7:1), 5:7, 6:3
Bartyová (Austr.) - V. Williamsová (9-USA) 6:3, 2:6, 6:2
Suárezová (Šp.) - Kruničová (Srb.) 6:2, 6:2
Görgesová (Něm.) - Abandaová (Kan.) 6:4, 6:4
Makarovová (Rus.) - Kerberová (3-Něm.) 6:4, 1:6, 7:6 (13:11)
Wozniacká (6-Dán.) - Vesninová (Rus.) 6:2, 6:4
Cibulková (11-SR) - Cornetová (Fr.) 6:1, 6:4
Svitolinová (5-Ukr.) - Curenková (Ukr.) 6:1, 6:4

Čtyřhra - 2. kolo:
Babosová, Hlaváčková (5-Maď./ČR) - Klepačová, Martínezová (Slovin./Šp.) 2:6, 7:6 (7:4), 10:7
Šafářová, Strýcová (3-ČR) - Rosolská, Kudrjavcevová (Pol./Rus.) 6:1, 7:6 (3).

Basketbal

PRAHA - přípravné utkání mužů

ČR - Turecko 66:67 (16:21, 31:33, 48:52)

Volejbal

JURMALA (Lot.) - ME v plážovém volejbalu

Skupina E:
Hoidarová Kolocová, Kvapilová (5-ČR) - Caicaová, Liepinlauská (28-Lot.) 2:0 (15, 14)
Lundeová, Ulvesethová (21-Nor.) - Birlovová, Makroguzovová (12-Rus.) 2:1 (-17, 15, 13).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze