Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



16. 5. 2017

Fotbal

Anglická liga, 34. kolo

Arsenal - Sunderland 2:0
Manchester City - West Bromwich 3:1

Skotská liga, 37. kolo

Motherwell - Kilmarnock 3:1
Ross County - Hamilton 3:2

Švýcarská liga, 33. kolo

Lugano - St. Gallen 3:2

STARA PAZOVA - přípravné utkání hráčů do 18 let

Srbsko - ČR 0:2 (0:0)

ČFL, 33. kolo

Olympia Hradec Králové - Benešov 1:0 (1:0)

Anglická liga, odveta 1. kola play-off o postup

Reading - Fulham 1:0, první zápas 1:1, postoupil Reading.

Dánská liga, 8. kolo play-off

skupina o titul:
Nordsjaelland - Sönderjyske 4:1

McDonald´s Cup hráčů základních škol, krajská finále

PRAHA
Kategorie A – mladší
1.ZŠ a RVJ Bronzová, Praha
2.ZŠ Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav
3.ZŠ a MŠ Tupolevova, Praha
Kategorie B – starší (hrálo se v pondělí)
1.ZŠ Marjánka, Praha (postup na Svátek fotbalu do Plzně)
2.ZŠ Eden, Praha
3.ZŠ Jílovská, Praha

NERATOVICE
Kategorie A - mladší
1.9. ZŠ Mladá Boleslav
2. ZŠ Na Výslunní, Brandýs nad Labem
3. ZŠ Kolín II, Kmochova
Kategorie B - starší
1.ZŠ T.G. Masaryka, Poděbrady (postup na Svátek fotbalu do Plzně)
2.ZŠ Masarykova, Čáslav
3.9. ZŠ Mladá Boleslav

Hokej

Mistrovství světa

Skupina A (Kolín n. R.):
Švédsko - Slovensko 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Rusko - USA 3:5 (1:0, 2:3, 0:2)
Německo - Lotyšsko 4:3 po sam. nájezdech (0:0, 2:1, 1:2 - 0:0)

Skupina B (Paříž):
Bělorusko - Norsko 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
ČR - Švýcarsko 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
Kanada - Finsko 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)

NHL, play-off, finále Východní konference

2. zápas:
Pittsburgh - Ottawa 1:0 (0:0, 0:0, 1:0). Stav série: 1:1.

Tenis

ŘÍM - turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 1. kolo:

Sock (13-USA) - Schwartzman (Arg.) 6:4, 1:6, 7:5
Cuevas (Urug.) - Mannarino (Fr.) 6:4, 7:6 (7:2)
Paire - Mahut (oba Fr.) 6:3, 6:4
Carreňo (15-Šp.) - Simon (Fr.) 6:3, 6:3
A. Zverev (16-Něm.) - Anderson (JAR) 6:4, 4:6, 6:4
Ferrer (Šp.) - F. López (Šp.) 4:6, 6:3, 6:1
Haas (Něm.) - Escobedo (USA) 6:0, 4:6, 7:6 (7:1)
Bautista (Šp.) - Dolgopolov (Ukr.) 6:4, 6:2
2. kolo:
Berdych (12-ČR) - Berlocq (Arg.) 6:3, 6:4
Goffin (9-Belg.) - Verdasco (Šp.) 3:6, 6:3, 6:2
Isner (USA) - Mayer (Něm.) 7:6 (7:4), 7:6 (7:4)
Djokovič (2-Srb.) - Bedene (Brit.) 7:6 (7:2), 6:2
Čilič (6-Chorv.) - R. Harrison (USA) 6:3, 6:2
Fognini (It.) - A. Murray (1-Brit.) 6:2, 6:4

Ženy
Dvouhra - 1. kolo:

Gavrilovová (Austr.) - Keysová (10-USA) 2:6, 7:5, 7:5
Bertensová (15-Niz.) - Niculescuová (Rum.) 2:6, 6:2, 6:1
Sevastovová (Lot.) - Beguová (Rum.) 6:4, 6:4
Kontaveitová (Est.) - Petkovicová (Něm.) 6:3, 6:4
Ostapenková (Lot.) - Rogersová (USA) 6:3, 6:4
Makarovová (Rus.) - Vinciová (It.) 6:2, 6:1
Bellisová (USA) - Doiová (Jap.) 6:4, 7:6 (8:6)
Bacsinszká (Švýc.) - Babosová (Maď.) 6:2, 6:2
2. kolo:
Kontaová (5-Brit.) - Putincevová (Kaz.) 6:3, 6:0
Kuzněcovová (7-Rus.) - Siniaková (ČR) 6:1, 7:6 (7:3)
Lučičová-Baroniová (16-Chorv.) - Šarapovová (Rus.) 6:4, 3:6, 1:2 skreč
Čtyřhra - 1. kolo:
Krejčíková, Čeng Saj-saj (ČR/Čína) - Karolína Plíšková, Strýcová (5-ČR) 0:6, 6:4, 10:8

Basketbal

Liga mužů, úvodní utkání o 3. místo v play-off

Opava - Pardubice 67:88 (19:24, 30:44, 50:67)

NBA, 2. kolo play-off

Východní konference - 7. zápas:
Boston - Washington 115:105 (27:23, 53:55, 85:79). Konečný stav série: 4:3.

Cyklistika

Etapový závod Giro d'Italia

10. etapa (Foligno - Montefalco, časovka 39,8 km): 1. Dumoulin (Niz./Sunweb) 50:37, 2. Thomas (Brit./Sky) -49, 3. Jungels (Luc./Quick-Step) -56, 4. L. Sánchez (Šp./Astana) -1:40, 5. Kirijenko (Běl./Sky) -2:00, 6. Nibali (It./Bahrajn Merida) -2:07, 7. Monfort (Belg./Lotto) -2:13, 8. Van Emden (Niz./LottoNL) -2:15, 9. Amador (Kost./Movistar) -2:16, 10. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -2:17, ...16. Bárta (ČR/Bora) -2:36, 41. Schlegel -4:07, 85. Hirt (oba ČR/CCC) -6:15.

Průběžné pořadí: 1. Dumoulin 42:57:16, 2. Quintana (Kol./Movistar) -2:23, 3. Mollema -2:38, 4. Pinot (Fr./FDJ) -2:40, 5. Nibali -2:47, 6. Jungels -3:56, 7. Pozzovivo (It./AG2R) -4:05, 8. Zakarin (Rus./Kaťuša) -4:17, 9. Amador -4:39, 10. Kruijswijk (Niz./LottoNL) -5:19, ...25. Hirt -17:07, 69. Schlegel -44:44, 172. Bárta -1:34:45.

Etapový závod Kolem Kalifornie

2. etapa (144,5 km): 1. Majka (Pol./Bora) 3:43:46, 2. Bennett (N. Zél./LottoNL) stejný čas, 3. Boswell (USA/Sky), 4. Morton (Austr./Dimension Data) oba -7, 5. Gesink (Niz./LottoNL), 6. Bookwalter (USA/BMC) oba -37, ...82. Štybar (ČR/Quick-Step) -17:45.

Průběžné pořadí: 1. Majka 7:29:14, 2. Bennett -2, 3. Boswell -14, 4. Morton -16, 5. Gesink, 6. Bookwalter oba -48, ...61. Štybar -17:53.

Baseball

Extraliga

Hroši Brno - Technika Brno 4:5 (v 11. směně)

Golf

SLAVKOV - Lucozade Czech PGA Austerlitz & Golf Magazine Trophy, turnaj série Czech PGA Tour

1. Cafourek 137 (65+72), 2. Matuš 139 (72+67), Hinnerová (všichni ČR) 139 (70+69) a Valášek (SR) 139 (70+69), 5. Tintěra 140 (72+68) a Kořínek (oba ČR) 140 (71+69).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze