Výsledkový servis
Slovenský pohár - semifinále, odvety
Slovan Bratislava - Senica 3:0, první zápas 3:1, postoupil Slovan
Košice - Ružomberok 4:1, první zápas 0:0, postoupily Košice
Francouzský pohár - semifinále
Stade Rennes - Angers (II.) 3:2
Belgická liga, 4. kolo play-off
Skupina o titul:
Anderlecht - Waregem 0:0
Ukrajinská liga, 25. kolo
Dněpropetrovsk - Volyň 5:1
Druhá anglická liga, 25. kolo
Charlton - Barnsley 1:2
Hokej
Extraliga, 10. kolo baráže
Kladno - Mladá Boleslav 3:5 (0:0, 2:2, 1:3)
Olomouc - Chomutov 2:3 v prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
Švýcarská liga
Finále 2. zápas:
Kloten - Curych 1:2, stav série 0:2.
Baráž - 3. zápas:
Biel - Visp 5:1, stav série 2:1
Tenis
MONTE CARLO - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Seppi (It.) - Južnyj (13-Rus.) 6:3, 7:6 (7:4)
Llodra (Fr.) - Janowicz (16-Pol.) 6:4, 6:2
Lu Yen-Hsun (Tchaj-wan) - Delbonis (Arg.) 7:6 (7:5), 6:1
Carreno (Šp.) - Dodig (Chorv.) 6:3, 6:3
Gabašvili (Rus.) - Simon (Fr.) 4:6, 6:4, 6:4
Benneteau (Fr.) - Melzer (Rak.) 6:4, 3:6, 6:4
García-López (Šp.) - Balleret (Mon.) 7:5, 6:2
Dimitrov (12-Bulh.) - Granollers (Šp.) 6:2, 4:6, 6:2
Monfils (Fr.) - Anderson (14-JAR) 6:4, 7:6 (7:4)
Čilič (Chorv.) - Matosevic (Austr.) 6:1, 3:6, 6:2
Almagro (15-Šp.) - Mathieu (Fr.) 6:3, 6:2.
2. kolo:
Berdych (5-ČR) - Tursunov (Rus.) 7:5, 6:4.
Tsonga (9-Fr.) - Kohlschreiber (Něm.) 6:4, 1:6, 6:4
Djokovič (2-Srb.) - Montaňés (Šp.) 6:1, 6:0
Ferrer (6-Šp.) - Chardy (Fr.) 6:3, 6:0
KUALA LUMPUR - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Kristýna Plíšková (ČR) - Babosová (Maď.) 7:6 (8:6), 3:6, 6:4
Karolína Plíšková (3-ČR) - Kruničová (Srb.) 6:2, 6:2
Vekičová (7-Chorv.) - Chan Yung-Jan (Tchaj-wan) 3:6, 6:4, 6:1
Kičenoková (Ukr.) - Moritaová (8-Jap.) 6:4, 6:2
Hsieh Su-Wei (Tchaj-wan) - Gajdošová (Austr.) 2:6, 6:4, 6:3
Dijasová (6-Kaz.) - Daniiliduová (Řec.) 6:2, 6:2
Gattová-Monticoneová (It.) - Džábirová (Tun.) 3:6, 6:4, 6:2
Tuan Jing-jing (Čína) - Vrljičová (Chorv.) 6:3, 6:2
Linetteová (Pol.) - Limová (Fr.) 6:3, 6:0
Čang Šuaj (2-Čína) - Čeng Saj-saj (Čína) 2:6,, 6:2, 6:2
Mayrová-Achleitnerová (4-Rak.) - Hozumiová (Jap.) 6:4, 2:6, 6:3
P. Büyükakcayová (Tur.) - Dateová-Krummová (5-Jap.) 5:3 skreč
Čang Ling (Hongkong) - Savčuková (Ukr.) 6:3, 6:2
Majeričová (Slovin.) - Amanmuradovová (Uzb.) 4:6, 6:2, 6:0
Basketbal
NBA
Philadelphia - Boston 113:108
Toronto - Milwaukee 110:100
Washington - Miami 114:93
Atlanta - Charlotte 93:95
Houston - San Antonio 104:98
New Orleans - Oklahoma City 101:89
Utah - LA Lakers 104:119
Chicago - Orlando 108:95
Phoenix - Memphis 91:97
Golden State - Minnesota 130:120
Liga mužů - čtvrtfinále, 2. zápasy
Děčín - Opava 66:76 (23:24, 42:42, 56:59), stav série: 0:2
Ústí nad Labem - Pardubice 78:85 (19:25, 38:45, 64:67), stav série: 0:2
Liga žen - semifinále, 1. zápasy
USK Praha - Hradec Králové 85:56 (19:17, 40:30, 69:37)
IMOS Brno - Valosun Brno 72:48 (23:11, 37:25, 55:32)
Euroliga mužů, čtvrtfinále, 1. zápasy
FC Barcelona - Galatasaray Istanbul 88:61
Real Madrid - Olympiakos Pireus 88:71
Volejbal
Extraliga žen
Finále, 3. zápas:
Olymp Praha - Prostějov 0:3 (-19, -19, -16), konečný stav série: 0:3
Baseball
MLB
Philadelphia - Atlanta 6:9
Baltimore - Tampa Bay 7:1
Miami - Washington 2:9
Texas - Seattle 1:7
Milwaukee - St. Louis 0:4
Arizona - NY Mets 3:7
LA Angels - Oakland 2:3
San Diego - Colorado 5:4
Střelba
TUSCON (USA) - SP v brokových disciplínách
Muži - skeet:
Finále: Lodde (It.) - Nilsson (Švéd.) 15:15, v rozstřelu 10:9.
O 3. místo: Perry (USA) - Adams (Austr.) 15:13.