Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



15. 8. 2017

Fotbal

Liga mistrů, úvodní zápasy 4. předkola

Mistrovská část:
APOEL Nikósie - Slavia Praha 2:0 (2:0)
Karabach - FC Kodaň 1:0 (1:0)
 

Nemistrovská část:
Hoffenheim - Liverpool 1:2 (0:1)
Young Boys Bern - CSKA Moskva 0:1
Sporting Lisabon - FCSB 0:0

MOL Cup - 2. kolo

  Prostějov - Opava 1:3 (0:0)

Druhá anglická liga, 3. kolo

Barnsley - Nottingham 2:1
Birmingham - Bolton 0:0
Brentford - Bristol 2:2
Cardiff - Sheffield United 2:0
Derby - Preston 1:0
Hull - Wolverhampton 2:3
Leeds - Fulham 0:0
Middlesbrough - Burton 2:0
Millwall - Ipswich 3:4
Reading - Aston Villa 2:1

Polská liga, 5. kolo

Vratislav - Nieciecza 1:1

Hokej

Přípravné zápasy

Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
ČEZ Motor České Budějovice - HC Dynamo Pardubice 2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov 2:3 v prodl. (0:2, 1:0, 1:0 - 0:1)
HC Verva Litvínov - BK Mladá Boleslav 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Aukro Berani Zlín - Orli Znojmo 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
HC Slovan Bratislava - HC Kometa Brno 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)

Tenis

CINCINNATI - turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - 1. kolo:
Del Potro (Arg.) - Berdych (10-Něm.) 3:6, 7:6 (7:1), 6:0
Kyrgios (Austr.) - Goffin (9-Belg.) 6:2, 6:3
Dolgopolov (Ukr.) - Anderson (JAR) 6:4, 7:6 (8:6)
Chačanov (Rus.) - Schwartzman (Arg.) 6:1, 1:6, 6:3
Carreňo (11-Šp.) - Lorenzi (It.) 6:3, 6:3
Donaldson (USA) - Bautista (12-Šp.) 7:6 (7:5), 6:3
Sugita (Jap.) - Sock (13-USA) 7:5, 6:4
Ferrer (Šp.) - Johnson (USA) 6:1, 5:7, 6:3
Basilašvili (Gruz.) - Čorič (Chorv.) 6:3, 7:6 (7:5)
Mannarino (Fr.) - Haase (Niz.) 2:6, 7:6 (10:8), 6:2

2. kolo:
Thiem (3-Rak.) - Fognini (It.) 6:3, 6:2
Karlovič (Chorv.) - Tsonga (8-Fr.) 6:4, 7:6 (11:9)
Isner (14-USA) - Paul (USA) 6:3, 6:3

Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Stephensová (USA) - Šafářová (ČR) 6:4, 7:6 (7:5)
Makarovová (Rus.) - Strýcová (ČR) 6:4
Bartyová (Austr.) - Lepchenková (USA) 6:4, 6:4
Vichljancevová (Rus.) - Vekičová (Chorv.) 6:3, 2:6, 6:3
Sevastovová (15-Lot.) - Pcheng Šuaj (Čína) 3:6, 6:4, 6:2
Cornetová (Fr.) - Bellisová (USA) 7:6 (7:5), 3:6, 6:2
Abandaová (Kan.) - Linetteová (Pol.) 3:6, 6:4, 6:2
Vesninová (Rus.) - Garciaová (Fr.) 4:6, 6:4, 6:4

2. kolo:
Halepová (2-Rum.) - Townsendová (USA) 6:4, 6:1
Muguruzaová (4-Šp.) - Haddadová Maiaová (Braz.) 6:2, 6:0
Kontaová (7-Brit.) - Bertensová (Niz.) 6:3, 6:3

Čtyřhra - 1. kolo:
Mladenovicová, Pavljučenkovová (Fr./Rus.) - Hradecká, Siniaková (6-ČR) 7:6 (7:4), 7:5
Atawová, Vandewegheová (USA) - Voráčová, Chuang Chia-jung (ČR/Tchaj-wan) 4:6, 6:4, 11:9

Atletika

VARŠAVA - Memoriál Kamily Skolimowské

MUŽI
100 m (vítr -0,3 m/s
): 1. Pérez (Kuba) 10,34
110 m př.: 1. Allen (USA) 13,20, ...3. Svoboda (ČR) 13,69
tyč: 1. R. Lavillenie (Fr.) 591, ...5. Balner 541, Posekaný (oba ČR) bez výkonu
koule: 1. Staněk (ČR) 22,01
kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 81,50
disk: 1. R. Harting (Něm.) 66,05, 2. Malachowski (Pol.) 65,48, 3. Kanter (Est.) 64,56.

ŽENY
100 m (-0,5)
: 1. Santosová (Braz.) 11,22
100 m př.: 1. Nelvisová (USA) 12,65, ...6. Koudelová (ČR) 13,87
výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 195, ...3. Hrubá (ČR) 188
kladivo: 1. Wlodarczyková (Pol.) 79,80

Volejbal

JABLONEC - příprava mužských reprezentací

Česko - Kanada 0:5 (-22, -23, -22, -23, -22)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze