Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



Druhá liga, 3. kolo

Sokolov - Táborsko 3:3 (1:2)   
Varnsdorf - České Budějovice 2:3 (1:2)

ČFL, 1. kolo

Benátky nad Jizerou - Brozany 0:0, pen. 4:3
Zápy - Litoměřicko 1:0 (0:0)

MSFL, 2. kolo

Velké Meziříčí - Uničov 6:1 (3:0)

Divize

Skupina A, 1. kolo
Karlovy Vary - SK Plzeň 0:0, pen. 4:5
Jankov - Přeštice 1:0 (0:0)
Rakovník - Aritma Praha 3:1 (3:0)

Skupina B, 1. kolo
Hostouň - Motorlet Praha 3:2 (0:1)
Louny - Souš 3:0 (3:0)

Skupina C, 1. kolo
Admira Praha - Zbuzany 3:1 (2:0)
Čáslav - Pardubice B 2:1 (1:0)
Dvůr Králové - Kolín 1:2 (0:2)
Trutnov - Živanice 1:2 (0:1)
Turnov - Vysoké Mýto 1:2 (0:0)

Skupina D, 2. kolo
Stará Říše - Havlíčkův Brod 3:1 (2:1)
Šumperk - Rosice 0:0
Tasovice - Blansko 2:1 (2:1)
Tišnov - Žďár nad Sázavou 4:1 (2:0)
Velká Bíteš - Ždírec nad Doubravou 1:1 (1:1)
Vrchovina - Polná 1:2 (0:2)

Skupina E, 2. kolo
Ústí u Hranic - Vsetín 1:1 (1:0)
Brumov - Šternberk 2:0 (2:0)
Havířov - Petrovice 5:1 (1:1)
Frýdlant nad Ostravicí - Nové Sady 1:1 (0:0)
Kozlovice - Slavičín 4:0 (2:0)

Liga žen, 1. kolo

Slovácko - Brno 6:1 (2:1)
Hradec Králové - Plzeň 1:4 (0:0)
Sparta - Liberec 6:0 (3:0)

Anglická liga, 1. kolo

Newcastle - Tottenham 0:2
Manchester United - West Ham United 4:0

Francouzská liga, 2. kolo

Štrasburk - Lille 3:0
Dijon - Monako 1:4
Guingamp - Paris St. Germain 0:3

BARCELONA - španělský Superpohár

První zápas
Barcelona - Real Madrid 1:3

ŘÍM - italský Superpohár

Juventus - Lazio Řím 2:3

Druhá anglická liga, 2. kolo

Norwich - Sunderland 1:3

Belgická liga, 3. kolo

Antverpy - Genk 3:5
Charleroi - Anderlecht 2:0
St. Truiden - Standard Lutych 1:0

Portugalská liga, 2. kolo

Pacos Ferreira - Aves 2:2
Braga - Portimonense 2:1
Tondela - FC Porto 0:1

Ruská liga, 6. kolo

Chabarovsk - Kazaň 1:1
Lokomotiv Moskva - Tosno 0:2
FK Krasnodar - Perm 1:1
Petrohrad - Groznyj 4:0

Dánská liga, 5. kolo

Midtjylland - Nordsjaelland 4:3
Randers - Bröndby Kodaň 0:0
Aarhus - Odense 0:0

Nizozemská, 1. kolo

Zwolle - Roda Kerkrade 4:2
Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 2:1
Tilburg - Excelsior Rotterdam 1:2
Groningen - Heerenveen 3:3

Polská liga, 5. kolo

Zabrze - Gdyně 1:1
Kielce - Bialystok 2:3 

Rakouská liga, 4. kolo

Mödling - Rapid Vídeň 3:1

Slovenská liga, 4. kolo

Slovan Bratislava - Dunajská Streda 1:1

Turecká liga, 1. kolo

Malatyaspor - Osmanlispor 3:1
Trabzonspor - Konyaspor 2:1
Besiktas - Antalyaspor 2:0

Hokej

Přípravný zápas

HC Ambri-Piotta - HC Verva Litvínov 3:4 po sam. nájezdech (1:2, 2:0, 0:1 - 0:0)

Tenis

MONTREAL - turnaj mužů

Dvouhra - finále
A. Zverev (4-Něm.) - Federer (2-Švýc.) 6:3, 6:4

Čtyřhra - finále:
Herbert, Mahut (5-Fr.) - Bopanna, Dodig (7-Indie/Chorv.) 6:4, 3:6, 10:6

TORONTO - turnaj žen

Dvouhra - finále:
Svitolinová (5-Ukr.) - Wozniacká (6-Dán.) 6:4, 6:0

Čtyřhra - finále:
Makarovová, Vesninová (1-Rus.) - Grönefeldová, Peschkeová (8-Něm./ČR) 6:0, 6:4

Atletika

LONDÝN - mistrovství světa

Finále
Muži:
1500 m:
1. Manangoi 3:33,61, 2. Cheruiyot (oba Keňa) 3:33,99, 3. F. Ingebrigtsen (Nor.) 3:34,53, 4. Mechaal (Šp.) 3:34,71, 5. Holuša (ČR) 3:34,89, 6. Michu (Bahr.) 3:35,81, 7. Lewandowski (Pol.) 3:36,02, 8. Willis (N. Zél.) 3:36,82.

4x400 m: 1. Trinidad a Tobago (Solomon, Richards, Cedenio, Gordon) 2:58,12, 2. USA (London, Roberts, Cherry, Kerley) 2:58,61, 3. Velká Británie (Hudson-Smith, Cowan, Yousif, Rooney) 2:59:00, 4. Belgie 3:00,04, 5. Španělsko 3:00,65, 6. Kuba 3:01,10, 7. Polsko 3:01,59, 8. Francie 3:01,79.
Výška: 1. Baršim (Kat.) 235, 2. Lysenko (Rus.) 232, 3. Ghazal (Sýrie) 229, 4. Rivera (Mex.) 229, 5. Przybylko (Něm.) 229, 6. Grabarz (Brit.) a Ivaňuk (Rus.) oba 225, 8. McBride (USA) 225. 
20 km chůze:1. Arévalo (Kol.) 1:18:53, 2. Širobokov (nezávislý atlet) 1:18:55, 3. Bonfim (Braz.) 1:19:04, 4. Shange (JAR) 1:19:18, 5. Linke (Něm.) 1:19:21, 6. Bird-Smith (Austr.) 1:19:28, 7. Wang Kchaj-chua (Čína) 1:19:30, 8. Martín (Šp.) 1:19:41.
50 km chůze: 1. Diniz (Fr.) 3:33:12, 2. Arai 3:41:17, 3. Kobajaši (oba Jap.) 3:41:19, 4. Hlavan (Ukr.) 3:41:42, 5. Maruo (Jap.) 3:43:03, 6. Helebrandt (Maď.) 3:43:56, 7. Augustyn (Pol.) 3:44:18, 8. Heffernan (Ir.) 3:44:41.

Ženy:
800 m:
1. Semenyaová (JAR) 1:55,16, 2. Niyonsabaová (Bur.) 1:55,92, 3. Wilsonová (USA) 1:56,65, 4. Wambuiová (Keňa) 1:57,54, 5. Bishopová (Kan.) 1:57,68, 6. Cichocká (Pol.) 1:58,41, 7. Lipseyová (USA) 1:58,73, 8. Sharpová (Brit.) 1:58,98.

5000 m: 1. Obiriová (Keňa) 14:34,86, 2. Ayanaová (Et.) 14:40,35, 3. Hassanová (Niz.) 14:42,73, 4. Teferiová (Et.) 14:47,45, 5. Kipkemboiová (Keňa) 14:48,74, 6. Muirová (Brit.) 14:52,07, 7. Kiprotichová (Keňa) 14:54,05, 8. Kruminsová (Niz.) 14:58,33.
4x400 m: 1. USA (Hayesová, Felixová, Wimbleyová, Francisová) 3:19,02, 2. Velká Británie (Clarková, Nielsenová, Doyleová, Diamondová) 3:25,00, 3. Polsko (Holubová, Baumgartová, Gaworská, Swietá) 3:25,41, 4. Francie 3:26,56, 5. Nigérie 3:26,72, 6. Německo 3:27,45, 7. Botswana 3:28,00, Jamajka nedokončila.
Disk: 1. Perkovičová (Chorv.) 70,31, 2. Stevensová (Austr.) 69,64, 3. Robertová-Michonová (Fr.) 66,21, 4. Pérezová 64,82, 5. Caballerová (obě Kuba) 64,37, 6. Müllerová (Něm.) 64,13, 7. Su Sin-jüe 63,37, 8. Feng Pin (obě Čína) 61,56. 
20 km chůze: 1. Jang Ťia-jü (Čína) 1:26:18, 2. Sánchezová (Mex.) 1:26:19, 3. Palmisanová (It.) 1:26:36, 4. De Senaová (Braz.) 1:26:59, 5. Arenasová (Kol.) 1:28:10, 6. Cabecinhaová (Portug.) 1:28:57, 7. Garciaová (Peru) 1:29:13, 8. Wang Na (Čína) 1:29:26, ...A. Drahotová (ČR) nedokončila.
50 km chůze: 1. Henriquesová (Portug.) 4:05:56 - světový rekord, 2. Jin Chang 4:08:58, 3. Jang Šu-čching (obě Čína) 4:20:49, 4. Burnettová (USA) 4:21:51.

Lyžování

MARBACHEGGU - Světový pohár v travním lyžování

Muži
Obří slalom:
1. Portmann (Švýc.) 1:03,24, 2. Frau (It.) -0,36, 3. Barták -0,58, 4. Gardavský -0,85, ...12. Máca (všichni ČR) -2,07.
Superobří slalom: 1. Portmann 28,05, 2. Gardavský -0,29, 3. Angerer (Rak.) -0,43, ...6. Barták -0,71.

Ženy
Obří slalom:
1. Míková (SR) 1:05,94, 2. Gerlachová -0,35, 3. Hetfleischová (obě Rak.) -1,03, ...6. Dudíková (ČR) -9,64.
Superobří slalom: 1. Míková 29,99, 2. Gerlachová -0,03, 3. Kettnerová (ČR) -0,55, ...7. Dudíková -3,04.

Basketbal

ŠOPROŇ - ME hráček do 18 let

O 3. místo:
Francie - Česko 55:48 (21:12, 32:23, 43:39)

Finále:
Belgie - Srbsko 55:53 (11:13, 33:16, 41:36)

TBILISI - příprava mužských reprezentací

Gruzie - Česko 68:64 (12:19, 31:37, 51:47)

Motorismus

SPIELBERG - Velká cena Rakouska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Moto3: 1. Mir (Šp./Honda) 37:23,124, 2. Öttl (Něm./KTM) -3,045, 3. Martín (Šp./Honda) -3,377, 4. Loi (Belg./Honda) -3,385, 5. Canet (Šp./Honda) -3,502, 6. Di Giannantonio (It./Honda) -3,730, ...20. Kornfeil (ČR/Peugeot) -17,077.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 18 závodů): 1. Mir 215, 2. Fenati (It./Honda) 151, 3. Canet 137, 4. Martín 105, 5. Di Giannantonio 95, 6. McPhee (Brit./Honda) 93, ...27. Kornfeil 5.

Moto2: 1. Morbidelli (It./Kalex) 37:39,370, 2. Á. Márquez (Šp./Kalex) -1,312, 3. Lüthi (Švýc./Kalex) -2,544, 4. Bagnaia -3,070, 5. Pasini (oba It./Kalex) -3,745, 6. Nakagami (Jap./Kalex) -8,827.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 18 závodů): 1. Morbidelli 207, 2. Lüthi 181, 3. Á. Márquez 153, 4. Oliveira (Portug./KTM) 133, 5. Bagnaia 100, 6. Pasini 84.

MotoGP: 1. Dovizioso (It./Ducati) 39:43,323, 2. M. Márquez -0,176, 3. Pedrosa (oba Šp./Honda) -2,661, 4. Lorenzo (Šp./Ducati) -6,663, 5. Zarco (Fr./Yamaha) -7,262, 6. M. Viňales (Šp./Yamaha) -7,447, ...14. Abraham (ČR/Ducati) -27,321.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 18 závodů): 1. M. Márquez 174, 2. Dovizioso 158, 3. M. Viňales 150, 4. Rossi (It./Yamaha) 141, 5. Pedrosa 139, 6. Zarco 99, ...17. Abraham 25.

FRAUNFELD/GACHNANG - Velká cena Švýcarska, závod MS v motokrosu

MXGP
1. jízda
: 1. Tonus (Švýc./Yamaha) 34:40,671, 2. Anstie (Brit./Husqvarna) -0,882, 3. Cairoli (It./KTM) -1,419, ...21. Romančík -2:00,195, 26. Michek (oba ČR/KTM) -1 kolo.
2. jízda: 1. Herlings (Niz./KTM) 34:26,611, 2. Paulin (Fr./Husqvarna) -4,557, 3. Febvre (Fr./Yamaha) -7,625, ...17. Michek -2:03,480, 32. Romančík nedokončil.
GP celkově: 1. Herlings 40, 2. Paulin 40, 3. Cairoli 38, ...19. Michek 4.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. Cairoli 605, 2. Herlings 508, 3. Paulin 486, ...27. Romančík 14, 37. Michek 4.

MX2
1. jízda:
1. Seewer (Švýc./Suzuki) 35:16,002, 2. Paturel (Fr./Yamaha) -0,620, 3. Jonass (Lot./KTM) -23,088.
2. jízda: 1. Paturel 35:22,061, 2. Covington (USA/Husqvarna) -4,826, 3. Jonass -10,043.
GP celkově: 1. Paturel 47, 2. Seewer 41, 3. Jonass 40.
Průběžné pořadí MS (po 15 z 19 závodů): 1. Jonass 629, 2. Seewer 580, 3. Paturel 476.

Cyklistika

NIZOZEMSKO, BELGIE - etapový závod BinckBank Tour (WorldTour)

7. etapa (191,3 km): 1. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo) 4:06:48, 2. Gilbert (Belg./Quick-Step), 3. Dumoulin (Niz./Sunweb), 4. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 5. Benoot (Belg./Lotto-Soudal), 6. Naesen (Belg./AG2R), ...11. Vakoč (ČR/Quick-Step) všichni -1.

Konečné pořadí: 1. Dumoulin 24:34:33, 2. Wellens (Belg./Lotto-Soudal) -17, 3. Stuyven -46, 4. Van Avermaet (Belg./BMC) -51, 5. Naesen -1:14, 6. Valgren (Dán./Astana) -1:15, ...10. Vakoč -2:23.

Czech Cycling Tour, silniční etapový závod

4. etapa Olomouc - Dolany (157 km): 1. Bennett (Ir.) 3:26:10, 2. Fortin (It.), 3. Steimle (Něm.), 4. Korošec (Slovin.), 5. Polnický (ČR), 6. Jeppesen (Dán.), 7. Černý, ...11. Bárta, 20. J. Stöhr, 30. Hirt, 38. Schlegel (všichni ČR) všichni stejný čas.

Konečné pořadí: 1. Černý 13:44:55, 2. Bárta -9, 3. Tratnik (Slovin.) -13, 4. Herklotz (Něm.) -18, 5. Hirt -21, 6. Guldhammer (Dán.) -26, 7. Polnický -36, ...9. Schlegel -43, 42. J. Stöhr -3:02.

SVIT - mistrovství Evropy v maratonu horských kol

Muži (134 km): 1. Ferreira (Portug.) 5:40:13, 2. Lakata (Rak.) -3:37, 3. Platt (Něm.) -6:48, ...5. Hynek -6:58, 6. Novák (oba ČR) -7:37.

Ženy (78 km): 1. Kollmannová (Rak.) 3:36:23, 2. Galiciaová (Šp.) -6:46, 3. Tazreiterová (Rak.) -6:52, ...7. Škarnitzlová (ČR) -15:57.

KARLOVY VARY - Karlovarský bikemaraton, součást seriálu Kolo pro život

Muži: 1. Stošek (SYMBIO+BMC) 2:11:33, 2. Boudný (Česká spořitelna- Accolade cycling team) -1, 3. Kamler (MTB Šumava Riders) -1:06.

Ženy: 1. Kučerová (KOLA-BBM.CZ) 2:51:35, 2. Lukešová (Author Team Stupno) -5:39, 3. Hnátková -7:38.

Florbal

PRAHA - mezinárodní florbalový turnaj Czech Open

Finále
Muži
Elitní kategorie:

IFB Falun - Pixbo Wallenstam IBK (oba Švéd.) 8:5 (2:1, 3:2, 3:2) 

Kategorie B:
Liuttu - Fousek Team (oba Fin.) 4:3 po sam. nájezdech.

 Kategorie Pro:
Black Angels - Umea IBF (Švéd.) 1:6.

Ženy
Elitní kategorie:
Malmö FBC - Pixbo Wallenstam IBK 1:8 (0:1, 0:6, 1:1)
Kategorie B: KAIS Mora (Švéd.) - Panthers Praha 3:4.

Baseball

BRNO - ME hráčů do 23 let

Finále:
Nizozemsko - ČR 10:9 (po 10. směně)
O 3. místo:
Belgie - Španělsko 3:2 (po 10. směně).

Dostihy

KARLOVY VARY - Cena Masise, rovinový dostih

1. Love Connection (ž. Chaloupka, tr. Germič, stáj TAHLO Šefraný), 2. Priscilla, 3. Quintero. Čas: 1:15,26. Výrok: jistě 1 1/4 - 2 1/2 - 2.

Další dostihy: I. Fur Coat (žk. Fialová) - Finále - Herbebois, II. Res Judicata (ž. Havelková) - Kihnu - Kominik, III. Polish Pearl (ž. Šafář) - Dang Gia - Hasan, V. Fernando (ž. Rája) - Santa Padrona - Kerabush, VI. Tanitschka (am. Grbavčicová) - Stormico - Monte Christo, VII. Turengo (ž. Rája) - Sorahho - Calistmen.

Golf

CHARLOTTE - PGA Championship, golfový turnaj kategorie major

(par 71) - po 3. kole: 1. Kisner 206 (67+67+72), 2. Stroud (oba USA) 207 (68+68+71) a Macujama (Jap.) 207 (70+64+73), 4. Oosthuizen (JAR) 208 (70+67+71) a Thomas 208 (73+66+69), 6. Murray (oba USA) 210 (68+73+69).

Různé

SZÉKESFEHÉRVÁR - mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji

Junioři - finále: 1. Colasanti(It.) 1440, 2. Grycz (ČR) 1437, 3. Cicinelli(It.) 1431, ...16. Vlach (ČR) 1398.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze