Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



ČFL, 1. kolo

Chrudim - Ústí nad Orlicí 2:0 (2:0)
Loko Vltavín - Písek 2:1 (2:1)
Vyšehrad - Štěchovice 0:4 (0:2)
Benešov - Čížová 1:0 (1:0)
Králův Dvůr - Převýšov 3:1 (2:1)
Domažlice - Nymburk 3:0 (3:0)
Dobrovice - Jirny 1:0 (0:0)

Druhá liga, 3. kolo

Olympia Praha - Viktoria Žižkov 2:2 (2:1)
Frýdek-Místek - Třinec 1:0 (1:0)
Příbram - Vlašim 2:3 (1:0)
 

MSFL, 2. kolo

Otrokovice - Rýmařov 1:1 (1:0)
HFK Olomouc - Valašské Meziříčí 1:2 (0:0)
Hodonín - Mohelnice 1:1 (0:0)
Kroměříž - Hulín 1:0 (0:0)
Líšeň - Uherský Brod 1:1 (1:0)
Petřkovice - Vyškov 2:3 (0:2)
Prostějov - Hlučín 2:0 (1:0)

Divize

Skupina A, 1. kolo:
Březová - Soběslav 6:1 (2:0)
Mariánské Lázně - Doubravka 1:0 (0:0)
Dobříš - Český Krumlov 1:2 (0:1)
Hořovicko - Malše Roudné 3:0 (2:0)
Klatovy - Sedlčany 0:0, pen. 3:4

Skupina B, 1. kolo:
Kladno - Úvaly 3:0 (1:0)
Rakovník - Neratovice-Byškovice 0:2 (0:2)
Český Brod - Chomutov 1:2 (0:1)
Nový Bor - Česká Lípa 3:4 (3:1)
Ostrá - Hrobce 2:0 (1:0)
Velvary - Meteor Praha 3:3 (1:2), pen. 4:5

Skupina C, 1. kolo:
Brandýs n. L. - Kratonohy 2:2 (1:1), pen. 4:5
Mšeno-Jablonec n. N. - Vykáň 3:1 (1:0)
Chrastava - Letohrad 5:2 (2:2)

Skupina D, 2. kolo
Bzenec - Břeclav 4:1 (2:1)
Třebíč - Strání 2:1 (1:1)

Skupina E, 2. kolo
Dolní Benešov - Hranice 1:1 (1:0)
Nový Jičín - Opava B 1:1 (0:0)

Liga žen, 1. kolo

Slavia - Dukla Praha 10:0 (3:0)

Anglická liga, 1. kolo

Watford - Liverpool 3:3
Chelsea - Burnley 2:3 
Crystal Palace - Huddersfield 0:3 
Everton - Stoke 1:0 
Southampton - Swansea 0:0
West Bromwich - Bournemouth 1:0
Brighton - Manchester City 0:2

Francouzská liga, 2. kolo

Nantes - Marseille 0:1
Amiens - Angers 0:2
Bordeaux - Mety 2:0
Caen - St. Etienne 0:1 
Toulouse - Montpellier 1:0

Druhá anglická liga, 2. kolo

Barnsley - Ipswich 1:2
Birmingham - Bristol 2:1
Brentford - Nottingham 3:4
Cardiff - Aston Villa 3:0
Derby - Wolverhampton 0:2
Hull - Burton 4:1
Leeds - Preston 0:0
Millwall - Bolton 1:1
Reading - Fulham 1:1
Sheffield Wednesday - QPR 1:1
Middlesbrough - Sheffield United 1:0

Skotská liga, 2. kolo

Glasgow Rangers - Hibernian 2:3
Hamilton - FC Dundee 3:0
Kilmarnock - Hearts 0:1
Ross County - Aberdeen 1:2
St. Johnstone - Motherwell 4:1

Belgická liga, 3. kolo

Mechelen - Gent 1:1
Eupen - Kortrijk 1:2
Lokeren - Mouscron 0:2
Ostende - Waasland-Beveren 0:3

Portugalská liga, 2. kolo

Moreirense - Feirense 0:0
Belenenses - Marítimo 1:0
Boavista Porto - Rio Ave 1:2

Ruská liga, 6. kolo

Ufa - Rostov na Donu 1:4
CSKA Moskva - Spartak Moskva 2:1
Machačkala - Dynamo Moskva 1:3

Dánská liga, 5. kolo

Lyngby - Sönderjyske 1:1
FC Kodaň - Horsens 1:1

Nizozemská liga, 1. kolo

PSV Eindhoven - Alkmaar 3:2
Venlo - Sparta Rotterdam 3:0
Almelo - Ajax Amsterodam 2:1
Arnhem - Breda 4:1

Polská liga, 5. kolo

Nový Sadec - Plock 0:1
Poznaň - Zaglebie Lubin 1:1
Wisla Krakov - Cracovia Krakov 2:1

Rakouská liga, 4. kolo

Altach - Salcburk 0:1
Austria Vídeň - Linec 2:0
St. Pölten - Mattersburg 0:0
Sturm Štýrský Hradec - Wolfsberg 2:1

Slovenská liga, 4. kolo

Michalovce - Prešov 0:1 
Ružomberok - Trnava 0:2
Trenčín - Podbrezová 1:1
Žilina - Senica 7:1

Turecká liga, 1. kolo

Akhisar - Sivasspor 1:0
Genclerbirligi - Karabükspor 1:1
Alanyaspor - Kasimpasa 1:3
Göztepe - Fenerbahce 2:2

Hokej

Přípravné zápasy

Finále Red Bulls Salute v Garmisch-Partenkirchenu
HC Sparta Praha - EHC Red Bull Mnichov 2:5 (1:3, 1:1, 0:1) 

Lehner Cup
EHC Biel - HC Verva Litvínov 4:3 v prodl. (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0) 

BŘECLAV, BRATISLAVA - Memoriál Ivana Hlinky hráčů do 18 let

Finále (Břeclav):
Česko - Kanada 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) 

O 3. místo (Bratislava):
Švédsko - Rusko 4:3 v prodl. (0:1, 0:1, 3:1 - 1:0)

Tenis

MONTREAL - turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Federer (2-Švýc.) - Haase (Niz.) 6:3, 7:6 (7:5)
A. Zverev (4-Něm.) - Shapovalov (Kan.) 6:4, 7:5

TORONTO - turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Halepová (2-Rum.) - Garciaová (Fr.) 6:4, 6:2
Svitolinová (5-Ukr.) - Muguruzaová (4-Šp.) 4:6, 6:4, 6:3

Semifinále:
Wozniacká (6-Dán.) - Stephensová (USA) 6:2, 6:3
Svitolinová (5-Ukr.) - Halepová (2-Rum.) 6:1, 6:1

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Šafářová, Strýcová (3-ČR) - Dabrowská, Ostapenková (Kan./Lot.) 7:5, 6:3

Semifinále:
Peschkeová, Grönefeldová (8-ČR/Něm.) - Šafářová, Strýcová (3-ČR) 6:1, 7:5

PROSTĚJOV - MS družstev hráčů do 14 let

Chlapci
Finále:
Švýcarsko - Španělsko 2:1.

O 9. místo:
Peru - Česko 2:0 (Montes - Siniakov 3:6, 7:5, 7:5, Li - Jurajda 4:6, 6:3, 6:1).

Dívky
Finále:
USA - Ukrajina 2:1.

O 3. místo:
Rusko - Česko 2:1
(Kuděrmětovová - Mandelíková 2:6, 6:3, 3:6, Timofejevová - Viďmannová 4:6, 6:4, 6:3, Kuděrmětovová, Timofejevová - Fruhvirtová, Mandelíková 7:6 (7:3), 6:4).

Atletika

LONDÝN - mistrovství světa

Finále
Muži
5000 m:
1. Edris (Et.) 13:32,79, 2. Farah (Brit.) 13:33,22, 3. Chelimo (USA) 13:33,30, 4. Kejelcha 13:33,51, 5. Barega (oba Et.) 13:35,34, 6. Ahmed (Kan.) 13:35,43, 7. Kifle (Eritrea) 13:36,91, 8. Butchart (Brit.) 13:38,73.

4x100 m: 1. Velká Británie (Ujah, Gemili, Talbot, Mitchell-Blake) 37,47, 2. USA (Rodgers, Gatlin, Bacon, Coleman) 37,52, 3. Japonsko (Tada, Iizuka, Kirju, Fudžimicu) 38,04, 4. Čína 38,34, 5. Francie 38,48, 6. Kanada 38,59, 7. Turecko 38,73, Jamajka nedokončila.
Oštěp: 1. Vetter (Něm.) 89,89, 2. Vadlejch 89,73, 3. Frydrych (oba ČR) 88,32, 4. Röhler (Něm.) 88,26, 5. Pitkämäki (Fin.) 86,94, 6. Kiriazís (Řec.) 84,52, 7. Walcott (Trin.) 84,48, 8. Hofmann (Něm.) 83,98.
Desetiboj: 1. Mayer (Fr.) 8768 b. (100 m: 10,70 - dálka: 752 - koule: 15,72 - výška: 208 - 400 m: 48,26 - 110 m př.: 13,75 - disk: 47,14 - tyč: 510 - oštěp: 66,10 - 1500 m: 4:36,73), 2. Freimuth 8564 (10,53 - 748 - 14,85 - 199 - 48,41 - 13,68 - 51,17 - 480 - 62,34 - 4:41,57), 3. Kazmirek (oba Něm.) 8488 (10,91 - 764 - 13,78 - 211 - 47,19 - 14,66 - 45,06 - 510 - 62,45 - 4:38,07), 4. Öiglane (Est.) 8371, 5. Warner (Kan.) 8309, 6. Kasjanov (Ukr.) 8234, 7. Felix (Gren.) 8227, 8. Helcelet (ČR) 8222 (11,28 - 703 - 14,57 - 202 - 49,51 - 14,38 - 44,71 - 490 - 71,56 - 4:36,85).

Ženy
4x100 m:
1. USA (Brownová, Felixová, Akinosunová, Bowieová) 41,82, 2. Velká Británie (Philipová, Henryová, Asherová-Smithová, Neitaová) 42,12, 3. Jamajka (Levyová, Morrisonová, Faceyová, Forbesová) 42,19, 4. Německo 42,36, 5. Švýcarsko 42,51, 6. Trinidad a Tobago 42,62, 7. Brazílie 42,63, 8. Nizozemsko 43,07.
100 m př. (vítr +0,1 m/s): 1. Pearsonová (Austr.) 12,59, 2. Harperová Nelsonová (USA) 12,63, 3. Dutkiewiczová (Něm.) 12,72, 4. Harrisonová 12,74, 5. Manningová (obě USA) 12,74, 6. Talajová (Běl.) 12,81, 7. Visserová (Niz.) 12,83, 8. Aliová (USA) 13,04.
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 203, 2. Levčenková (Ukr.) 201, 3. Ličwinková (Pol.) 199, 4. Jungfleischová (Něm.) 195, 5. Johnsonová-Thompsonová 195, 6. Lakeová (obě Brit.) 195, 7. Palšytéová (Lit.) a Demirevová (Bulh.) obě 192, ...11. Hrubá (ČR) 192.

Kvalifikace
Muži:
4x100 m - rozběhy
: 1. USA 37,70.
4x400 m - rozběhy: 1. USA 2:59,23

Ženy:
4x100 m - rozběhy
: 1. USA 41,84
4x400 m - rozběhy: 1. USA 3:21,66 

Lyžování

COURCHEVEL - letní Grand Prix ve skoku na lyžích mužů a žen

1. Kubacki 274,2 b. (133,5+127 m), 2. Kot (oba Pol.) 266,0 (130,5+128,5), 3. Koudelka (ČR) 262,4 (126,5+127,5), ...30. Vančura 223,5 (129+115,5), 39. Janda 106,9 (120,5), 50. Hlava (všichni ČR) 86,3 (109).

Průběžné pořadí (po 3 z 9 závodů): 1. Kubacki 300, 2. Kot 210, 3. Leyhe (Něm.) 154, 4. Koudelka 140, ...38. Polášek (ČR) 11, 51. Vančura

Basketbal

BOURGES - ME hráček do 16 let

Finále: Francie - Maďarsko 63:55 (26:24)
O 3. místo: Itálie - Lotyšsko 48:42 (21:20
O 9. místo: Česko - Chorvatsko 65:49 (36:30).

ŠOPROŇ - ME hráček do 18 let

Semifinále:
Česko - Belgie 49:63 (16:8, 23:28, 37:44)
Srbsko - Francie 66:48 (14:15, 25:26, 39:43)

Motorismus

MALILLA - Grand Prix Švédska, závod MS na ploché dráze

Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Lindbäck, 3. Lindgren (oba Švéd.), 4. Janowski (Pol.).
Průběžné pořadí (po 7 z 12 závodů): 1. Janowski 88, 2. Doyle (Austr.) 83, 3. Dudek (Pol.) 80, ...16. Milík (ČR) 13.

SPIELBERG - kvalifikace na Velkou cenu Rakouska, závod MS silničních motocyklů

Moto3: 1. Rodrigo (Arg./KTM) 1:36,503, 2. Guevara (Šp./KTM) -0,112, 3. Canet (Šp./Honda) -0,187, ...28. Kornfeil (ČR/Peugeot) -1,605.
Moto2: 1. Pasini 1:29,394, 2. Morbidelli (oba It./Kalex) -0,001, 3. Á. Márquez (Šp./Kalex) -0,176.
MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 1:23,235, 2. Dovizioso (It./Ducati) -0,144, 3. Lorenzo (Šp./Ducati) -0,386, ...11. Abraham (ČR/Ducati) -0,985.

Cyklistika

NIZOZEMSKO, BELGIE - etapový závod BinckBank Tour (WorldTour)

6. etapa (203,7 km): 1. Wellens (Belg./Lotto-Soudal) 5:04:36, 2. Dumoulin (Niz./Sunweb) stejný čas, 3. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 4. Van Avermaet (Belg./BMC), 5. Benoot (Belg./Lotto-Soudal) všichni -17, 6. Valgren (Dán./Astana) -20, ...13. Vakoč (ČR/Quick-Step) -1:42.

Průběžné pořadí: 1. Dumoulin 20:27:49, 2. Wellens -4, 3. Van Avermaet -46, 4. Stuyven -52, 5. Valgren -1:02, 6. Naesen (Belg./AG2R La Mondiale) -1:09, ...11. Vakoč -2:18.

Czech Cycling Tour, silniční etapový závod

3. etapa Mohelnice - Šternberk (187 km): 1. Černý 4:41:09, 2. Bárta (oba ČR) stejný čas, 3. Guldhammer (Dán.), 4. Hirt (ČR), 5. Herklotz (Něm.), 6. Tratnik (Slovin.) všichni -3 ...35. Schlegel -25, 38. J. Stöhr, 44. Kukrle (všichni ČR) oba -59.

Průběžné pořadí: 1. Černý 10:18:47, 2. Bárta -7, 3. Tratnik -11, 4. Herklotz -16, 5. Hirt -19, 6. Guldhammer -24, 7. Polnický (ČR) -34, ...9. Schlegel -41, 45. Kukrle -2:42, 46. J. Stöhr -3:00.

Florbal

PRAHA - mezinárodní turnaj Czech Open

Elitní kategorie mužů
Čtvrtfinále:
EräViikingit (Fin.) - Thurgau (Švýc.) 
Mladá Boleslav - IBF Falun (Švéd.) 4:11
Chodov - SV Wiler-Ersigen (Švýc.) 6:5 po sam. nájezdech 
FbŠ Bohemians - Pixbo Wallenstam IBK (Švéd.) 1:7 

Semifinále (Podvinný mlýn): 
EräViikingit (Fin.) - Falun (Švéd.) 1:8 
Pixbo Wallenstam IBK (Švéd.) - Chodov 3:1 

Elitní kategorie žen
Čtvrtfinále:

Chodov - EräViikingit 2:1
Malmö - Umea 8:3
FbŠ Bohemians - Pixbo Wallenstam IBK 1:5
FBC Ostrava - Ivanti Tigers 2:1 po sam. nájezdech

Semifinále:
Malmö - Chodov 4:3 po sam. nájezdech
FBC Ostrava - Pixbo Wallenstam 2:5

Baseball

BRNO - ME hráčů do 23 let

Semifinále:
Česko - Španělsko 7:3
Nizozemsko - Belgie 10:5

Golf

KUNĚTICKÁ HORA - závěrečný den Mezinárodního mistrovství ČR amatérů ve hře na rány by Raiffeisenbank

Muži: 1. Zapletal 206 (68+69+69), 2. Zuska 208 (70+67+71), 3. Štirn (Slovin.) 210 (70+69+71).

Ženy: 1. Vlašínová 213 (72+72+69), 2. Mühlbauerová (Rak.) 214 (68+72+74), 3. Ryšková 218 (73+69+76).

CHARLOTTE - PGA Championship, turnaj kategorie major

(par 71) - po 2. kole: 1. Kisner (USA) 134 (67+67) a Macujama (Jap.) 134 (70+64), 3. Day (Austr.) 136 (70+66), 4. F. Molinari (It.) 137 (73+64) a Oosthuizen (JAR) 137 (70+67), 6. Fowler 139 (69+70), Thomas (oba USA) 139 (73+66) a Casey (Angl.) 139 (69+70).

Různé

SZÉKESFEHÉRVÁR - mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji

Juniorky - finále: 1. Kim Sun-u (Korea) 1326, 2. Tognettiová (It.) 1313, 3. Ibatullinová (Rus.) 1310, ...15. Křenková 1247, 28. Ciprová (obě ČR) 1178.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze