Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



11. 8. 2017

Fotbal

První liga, 3. kolo

Slavia - Jihlava 2:0 (2:0)

Druhá liga, 3. kolo

Ústí nad Labem - Opava 2:5 (0:2)
Vítkovice - Znojmo 1:1 (0:0)

Anglická liga, 1. kolo

Arsenal - Leicester 4:3

Francouzká liga, 2. kolo

Nice - Troyes 1:2
Rennes - Lyon 1:2

Skotská liga, 2. kolo

Partick Thistle - Celtic Glasgow 0:1

Belgická liga, 3. kolo

Waregem - FC Bruggy 1:2

Portugalská liga, 2. kolo

Sporting Lisabon - Setúbal 1:0

Dánsko, 5. kolo

Silkeborg - Helsingör 4:1

Nizozemská liga, 1. kolo

Haag - Utrecht 0:3

Polská liga, 5. kolo

Legia Varšava - Gliwice 3:1

Slovenská liga, 4. kolo

Nitra - Zlaté Moravce 1:0

Turecká liga, 1. kolo

Basaksehir - Bursaspor 1:0

Hokej

Přípravné zápasy

Třinec - Vítkovice 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)
Piráti Chomutov - Fischtown Pinguins Bremerhaven 2:5 (0:2, 1:1, 1:2) 

BŘECLAV, BRATISLAVA - Memoriál Ivana Hlinky hráčů do 18 let

Semifinále:
Českio - Rusko 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) 
Švédsko - Kanada 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)

O 5. místo: Finsko - USA 3:4 v prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1).

O 7. místo: Slovensko - Švýcarsko 1:2 (1:0, 0:1, 0:1).

Tenis

MONTREAL - turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:
Haase (Niz.) - Schwartzman (Arg.) 4:6, 6:3, 6:3
Federer (2-Švýc.) - Bautista (12-Šp.) 6:4, 6:4
A. Zverev (4-Něm.) - Anderson (JAR) 7:5, 6:4
Shapovalov (Kan.) - Mannarino (Fr.) 2:6, 6:3, 6:4

TORONTO - turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Wozniacká (6-Dán.) - Karolína Plíšková (1-ČR) 7:5, 6:7 (3:7), 6:4
Stephensová (USA) - Šafářová (ČR) 6:2, 1:6, 7:5

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Grönefeldová, Peschkeová (8-Něm./ČR) - Hingisová, Chan Yung-jan (2-Švýc./Tchaj-wan) 6:4, 6:4.

OLOMOUC - mistrovství světa hráčů do 14 let

Chlapci
Skupina o 9.-12. místo:
Česko - Argentina 2:1 (Siniakov - Monferrer 3:6, 4:6, Jurajda - Lucentini 6:4, 7:5, Jurajda, Siniakov - Lucentini, Monferrer 6:4, 6:3).
Český tým bude hrát v sobotu o 9. místo s Peru. Ve finále se střetnou Španělsko se Švýcarskem.

Dívky - semifinále:
Ukrajina - Česko 2:0 (Kostěnková - Fruhvirtová 3:6, 6:4, 6:1, Lopatecká - Mandelíková 6:4, 6:4), USA - Rusko 2:1.

PARDUBICE - finále 90. ročníku Pardubické juniorky

Junioři
Dvouhra - finále:

Dubský (SK Hamr) - Lušovský (Precheza Přerov) 4:6, 6:3, 7:5

Juniorky
Dvouhra - finále:

Marková (I.ČLTK Praha) - Dörreová (Tenis-Centrum DTJ HK) 6:4, 6:4

Atletika

LONDÝN - mistrovství světa

Finále
Muži:
Kladivo:
1. Fajdek (Pol.) 79,81, 2. Pronkin (Rus.) 78,16, 3. Nowicki (Pol.) 78,03, 4. Bigot (Fr.) 77,67, 5. Sokirskij (Rus.) 77,50, 6. Miller (Brit.) 77,31, 7. Nazarov (Tádž.) 77,22, 8. Marghiev (Mold.) 75,87.
Desetiboj - po pěti disciplínách: 1. Mayer (Fr.) 4478 b. (100 m: 10,70 - dálka: 752 - koule: 15,72 - výška: 208 - 400 m: 48,26), 2. Kazmirek 4421, 3. Freimuth (oba Něm.) 4361, ...20. Helcelet (ČR) 4042 (11,28 - 703 - 14,57 - 202 - 49,51).

Ženy:
200 m (vítr +0,8 m/s):
1. Schippersová (Niz.) 22,05, 2. Ta Louová (Pobř. slon.) 22,08, 3. Millerová-Uibová (Bah.) 22,15, 4. Asherová-Smithová (Brit.) 22,22, 5. Stevensová 22,44, 6. Duncanová (obě USA) 22,59, 7. Emmanuelová (Kan.) 22,60, 8. Gaitherová (Bah.) 23,07.
3000 m př.: 1. Coburnová 9:02,58, 2. Frerichsová (obě USA) 9:03,77, 3. Jepkemoiová 9:04,03, 4. Chepkoechová (obě Keňa) 9:10,45, 5. Jebetová (Bahr.) 9:13,96, 6. Chespolová (Keňa) 9:15,04, 7. Dirová (Et.) 9:22,46, 8. Yaviová (Bahr.) 9:22,67.
Dálka: 1. Reeseová (USA) 702, 2. Klišinová (Rus.) 700, 3. Bartolettaová (USA) 697, 4. Španovičová (Srb.) 696, 5. Ugenová (Brit.) 672, 6. Strattonová (Austr.) 667, 7. Maloneová (Brit. Panen. ostr.) 657, 8. Okagbareová (Nig.) 655.


Kvalifikace
Muži:
1500 m - semifinále:
1. Holuša (ČR) 3:38,05.
Výška: 1. Baršim (Kat.) 231.

Ženy:
800 m - semifinále:
1. Semenyaová (JAR) 1:58,90.
100 m př. - rozběhy: 1. Harrisonová (USA) 12,60.
100 m př. - semifinále: 1. Pearsonová (Austr.) 12,53.
Disk: 1. Perkovičová (Chorv.) 69,67. 

Basketbal

TBILISI - příprava mužských reprezentací

Gruzie - Česko 87:76 (20:20, 45:38, 69:59

Motorismus

SPIELBERG - trénink na Velkou cenu Rakouska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Moto3: 1. Mir 1:37,549, 2. Canet (oba Šp./Honda) -0,354, 3. Ramírez (Šp./KTM) -0,464, ...19. Kornfeil (ČR/Peugeot) -1,359.

Moto2: 1. Morbidelli (It./Kalex) 1:30,211, 2. Lüthi (Švýc./Kalex) -0,031, 3. Oliveira (Portug./KTM) -0,183.

MotoGP: 1. Dovizioso (It./Ducati) 1:24,046, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,234, 3. Pedrosa (Šp./Honda) -0,428, ...21. Abraham (ČR/Ducati) -1,323.

Cyklistika

etapový závod BinckBank Tour (WorldTour)

5. etapa (167,3 km): 1. Boom (Niz./LottoNL-Jumbo) 3:43:46, 2. Sagan (SR/BORA-hansgrohe), 3. Van Avermaet (Belg./BMC), 4. Naesen (Belg./AG2R La Mondiale), 5. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 6. Gilbert (Belg./Quick-Step), ...14. Vakoč (ČR/Quick-Step) všichni -3.

Průběžné pořadí: 1. Boom 15:23:17, 2. Sagan -2, 3. Dumoulin (Niz./Sunweb) -8, 4. Wellens (Belg./Lotto-Soudal) -19, 5. Sütterlin (Něm./Movistar), 6. Van Avermaet oba -27, ...8. Vakoč -32.

Czech Cycling Tour, silniční etapový závod

2. etapa, Olomouc - Frýdek-Místek (200 km): 1. Bennett (Ir.) 5:17:16, 2. Tratnik, 3. Korošec (oba Slovin.), 4. Fortin (It.), 5. Ackermann (Něm.), 6. Hačecký, 7. Bárta, ...12. Sisr, 13. Hirt, 15. Stöhr, 20. Černý, 21. Polnický (všichni ČR) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Bennett 5:37:41, 2. Tratnik -5, 3. Polnický -6, 4. Černý, 5. Cieslik (Pol.), 6. Bucháček, 7. Hunal všichni -7, 8. Bárta -10, ...11. Šorm -12, 12. Hačecký, 13. Sisr, 14. Hirt, 16. Schlegel (všichni ČR) všichni -13.

Florbal

PRAHA - mezinárodní turnaj Czech Open

Elitní kategorie mužů
Skupina A:
FbŠ Bohemians - Köniz (Švýc.) 5:5
Höllviken (Švéd.) - Vítkovice 1:1.
Konečné pořadí: 1. Bohemians 3 zápasy/7 bodů (skóre 15:11), 2. Vítkovice 3/4 (11:8), 3. Köniz 3/4 (9:13), 4. Höllviken 3/1 (5:8).


Skupina B:
FBC Ostrava - Thurgau (Švýc.) 4:11
Falun (Švéd.) - Chodov 4:2
Konečné pořadí: 1. Falun 3/9 (15:9), 2. Thurgau 3/3 (13:10), 3. Chodov 3/3 (6:7), 4. FBC Ostrava 3/3 (12:20).

Skupina C:
EräViikingit (Fin.) - Bulldogs Brno 3:1
Mladá Boleslav - Sparta Praha 7:3
Konečné pořadí: 1. EräViikingit 3/9 (10:2), 2. Bulldogs Brno 3/4 (11:8), 3. Mladá Boleslav 3/4 (10:7), 4. Sparta Praha 4/0 (6:20).

Skupina D:
Pixbo Wallenstam (Švéd.) - Wiler-Ersigen (Švýc.) 4:7
Tatran Střešovice - Otrokovice 4:1.
Konečné pořadí: 1. Wiler-Ersigen 3/9 (21:6), 2. Pixbo Wallenstam 3/6 (11:8), 3. Tatran Střešovice 3/3 (7:11), 4. Otrokovice 3/0 (1:15).

Osmifinálová skupina E:
Vítkovice - Falun 3:6
FbŠ Bohemians - Thurgau 3:1
Bohemians - Falun 2:2
Vítkovice - Thurgau 3:3
Konečná tabulka: 1. Falun 3/7 (12:7), 2. Bohemians 3/7 (10:6), 3. Thurgau 3/1 (6:10), 4. Vítkovice 3/1 (9:14).

Osmifinálová skupina F:
EräViikingit - Pixbo Wallenstam 2:0
Bulldogs Brno - Wiler-Ersigen 2:7
EräViikingit - Wiler-Ersigen 4:4
Bulldogs Brno - Pixbo Wallenstam 1:5.
Konečná tabulka: 1. Wiler-Ersigen 3/7 (18:10), 2. EräViikingit 3/7 (9:5), 3. Pixbo Wallenstam 3/3 (10:10), 4. Bulldogs Brno 3/0 (4:16).

Kvalifikace o čtvrtfinále - 1. kolo:
Köniz - FBC Ostrava 5:2
Mladá Boleslav - Otrokovice 4:1
Chodov - Höllviken 6:2
Tatran Střešovice - Sparta Praha 3:2 po sam. nájezdech

Kvalifikace o čtvrtfinále - 2. kolo:
Köniz - Mladá Boleslav 2:3
Chodov - Tatran Střešovice 6:5

Elitní kategorie žen
Skupina A:

Tatran Střešovice - Bern Burgdorf 1:5
Umea (Švéd.) - Vítkovice 3:1
Konečné pořadí: 1. Vítkovice 3/6 (11:5), 2. Umea 3/6 (10:7), 3. Bern Burgdorf 3/3 (10:8), 4. Tatran Střešovice 3/0 (4:15).

Skupina B:
Bohemians - EräViikingit 2:4
Německo - FBC Ostrava 1:5.
Konečné pořadí: 1. EräViikingit 3/9 (16:2), 2. FBC Ostrava 3/6 (12:8), 3. Bohemians 3/3 (8:13), 4. Německo 3/0 (3:16)

Skupina C:
Pixbo Wallenstam - Ivanti Tigers 8:1
Tunet - Bern Oberland 1:3
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/9 (14:2),2. Ivanti Tigers 3/6 (13:11), 3. Bern Oberland 3/3 (5:9), 4. Tunet 3/0 (3:13)

Skupina D:
PSS Porvoo - ČR ‚19‘ 2:2
Chodov - Malmö 2:6
Konečné pořadí: 1. Malmö 3/9 (17:9), 2. PSS Porvoo 3/4 (11:7), 3. ČR ‚19‘ 3/2 (8:11), 4. Chodov 3/1 (5:14).

Osmifinálová skupina E:
Vítkovice - EräViikingit 0:2
Umea - FBC Ostrava 0:4
Vítkovice - FBC Ostrava 3:4
Umea - EräViikingit 0:2
Konečné pořadí: 1. EräViikingit 3/9 (9:0), 2. FBC Ostrava 3/6 (8:8), 3. Umea 3/3 (3:7), 4. Vítkovice 4/0 (4:9).

Osmifinálová skupina F:
Pixbo Wallenstam - Malmö 5:2
Ivanti Tigers - PSS Porvoo 3:1
Ivanti Tigers - Malmö 3:8
Pixbo Wallenstam - PSS Porvoo 4:2
Konečné pořadí: 1. Pixbo Wallenstam 3/9 (17:5), 2. Malmö 3/6 (15:12), 3. Ivanti Tigers 3/3 (7:17), 4. PSS Porvoo 3/0 (7:12).

Kvalifikace o čtvrtfinále - 1. kolo:
Bern Burgdorf - Německo 4:1
Bern Oberland - Chodov 1:4
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 3:2 po sam. nájezdech
ČR ‚19‘ - Tunet 5:0

Kvalifikace o čtvrtfinále - 2. kolo:
Bern Burgdorf - Chodov 1:3
Bohemians - ČR ‚19‘ 3:2 po sam. nájezdech. 

Baseball

BRNO - ME hráčů do 23 let

Čtvrtfinále:
Česko - Francie 5:1
Nizozemsko - Velká Británie 11:1
Španělsko - Chorvatsko 10:0
Belgie - Německo 3:1

Program sobotního semifinále: 15:00 Belgie - Nizozemsko, 19:00 ČR - Španělsko.

Golf

CHARLOTTE - PGA Championship, turnaj kategorie major

(par 71) - po 1. kole: 1. Olesen (Dán.) a Kisner oba 67, 3. Murray, Koepka, Woodland, Stroud, Points (všichni USA) všichni 68.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze