Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



10. 10. 2010

Fotbal

Druhá liga - 11. kolo

Hlučín - Kladno 3:2 (1:1)
Žižkov - Čáslav 0:1 (0:1)
Varnsdorf - Zlín 0:1 (0:0)
Karviná - Sparta B 2:1 (0:1)

ČFL - 10. kolo

Liberec B - Žižkov B 0:1 (0:1)
Plzeň B - Bohemians Praha 0:2 (0:2)
Slavia B - Jablonec B 1:1 (1:0)
Králův Dvůr - Vltavín 2:0 (1:0)

MSFL - 10. kolo

Olomouc B - Břeclav 1:0 (0:0)
Jihlava B - Slavičín 3:1 (1:0)

Divize

Divize A - 10. kolo:
Koloveč - Příbram B 3:2 (1:1)
Tábor - Motorlet Praha 3:0 (1:0)
Vlašim B - Třeboň 3:2 (2:1)

Divize B - 10. kolo:
Admira Praha - Jirny 1:1 (0:0)
Most B - Meteor Praha 2:0 (1:0)
Roudnice nad Labem - Čelákovice 6:1 (2:1)

Divize C - 10. kolo:
Horní Měcholupy - Ústí nad Orlicí 2:0 (1:0)
Velim - Náchod 2:2 (0:1)

Divize D - 10. kolo:
Velké Meziříčí - Hodonín 2:0 (0:0)
Třebíč - Sparta Brno 0:0
Vyškov - Konice 3:1 (0:0)
Žďár nad Sázavou - Uherský Brod 1:1 (1:0)

Divize E - 10. kolo:
Brumov - Mikulovice 2:2 (0:2)
Opava B - Mohelnice 0:0
Ostrava B - Nový Jičín 5:0 (3:0)
Šumperk - Kravaře 0:1 (0:1)

Zámořská MLS

New York - Real Salt Lake 0:0
Dallas - Colorado 2:2
DC United - San Jose 0:2
Kansas City - Seattle 1:2
Chivas USA - Toronto 3:0

Hokej

Tipsport extraliga

10. kolo:
Vítkovice - Zlín 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

Dohrávka 8. kola:
K. Vary - Ml. Boleslav 2:1 po SN (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)

NHL

Phoenix Coyotes - Boston Bruins 0:3 - v Praze
Buffalo - New York Rangers 3:6
Toronto - Ottawa 5:1
NY Islanders - Dallas 4:5 po sam. nájezdech
Pittsburgh - Montreal 2:3
Tampa Bay - Atlanta 5:3\
St. Louis - Philadelphia 2:1 v prodl.
Nashville - Anaheim 4:1
Chicago - Detroit 2:3
Washington - New Jersey 7:2
Vancouver - Los Angeles 1:2 po sam. nájezdech.
Columbus - San Jose 3:2 v prodl. (hráno ve Stockholmu).

Kontinentální hokejová liga

Novokuzněck - Jekatěrinburg 3:4 v prodl.
Čeljabinsk - Omsk 2:5
Magnitogorsk - Barys Astana 5:2
Ufa - Chanty Mansijsk 3:4

Druhá liga

Skupina Východ - 9. kolo:
Opava - Nový Jičín 4:3 (0:1, 1:2, 3:0)
Uničov - Hodonín 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)

Skupina Střed - 8. kolo:
Chotěboř - Nymburk 1:10 (0:2, 1:5, 0:3)
Trutnov - Pelhřimov 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
Kolín - Jindřichův Hradec 7:6 (4:1, 2:2, 1:3)
Kutná Hora - Milevsko 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)

Švýcarská liga, 13. kolo

Curych - Davos 3:2

Slovenská liga

Martin - Slovan Bratislava 4:5 po sam. nájezdech
Nitra - Žilina 0:5
Poprad - Skalica 8:1
Trenčín - Banská Bystrica 1:4
Zvolen - Košice 1:2

Německá liga, 13. kolo

Straubing - Düsseldorf 7:4
Mannheim - Hamburk 3:2
Mnichov - Hannover 3:0
Iserlohn - Augsburg 4:5 po sam. nájezdech.

Tenis

ŠANGHAJ (Čína) - Turnaj mužů série Masters

Dvouhra - 1. kolo:
Dolgopolov (Ukr.) - Almagro (16-Šp.) 2:6, 7:5, 7:6 (7:3)
Robredo (Šp.) - Montaňés (Šp.) 6:3, 7:6 (7:4)

TOKIO - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:
Nadal (1-Šp.) - Monfils (5-Fr.) 6:1, 7:5.
Čtyřhra - finále:
Butorac, Rojer (USA/Niz. Ant.) - Seppi, Tursunov (It./Rus.) 6:3, 6:2.

PEKING - Turnaj mužů a žen

Muži 
Čtyřhra - finále:

B. Bryan, M. Bryan (1-USA) - Fyrstenberg, Matkowski (4-Pol.) 6:1, 7:6 (7:5).

TARRAGONA - challenger mužů

Dvouhra - finále:
Granollers (1-Šp.) - Pospíšil (ČR) 1:6, 7:5, 6:0.

Atletika

CHICAGO (USA) - Chicagský maraton

Chicagský maraton:
Muži: 1. Wanjiru (Keňa) 2:06:24, 2. Kebede 2:06:43, 3. Lilesa (oba Et.)
2:08:10.
Ženy: 1. Šobuchovová (Rus.) 2:20:25, 2. Baysaová (Et.) 2:23:40, 3.
Konovalovová (Rus.) 2:23:50.

EINDHOVEN - mezinárodní maraton

Muži: 1. Kamathi 2:07:38, 2. Chelimo Kipkorir 2:07:38, 3. Biwott (všichni
Keňa) 2:07:40.
Ženy: 1. Habtamuová 2:25:35, 2. Gelawová (obě Et.) 2:30:10, 3. Kosgeiová
(Keňa) 2:31:05.

Lyžování

LANDGRAAF - SP v paralelním slalomu

Muži: 1. Prommegger (Rak.), 2. Fischnaller (It.), 3. March (USA).
Ženy: 1. Tuděgeševová (Rus.), 2. Neururerová (Rak.), 3. Zavarzinová (Rus.).

PREDAZZO - letní mistrovství republiky ve skoku na lyžích

Muži: 1. Colloredo (It.) 243,0 b. (97+99,5 m), 2. Koudelka 242,5 (98,5+98),
3. Hlava 238,5 (96+98), 4. Vaculík 234,5 (96,5+97,5), 5. Sedlák 233,0
(94+97,5), 6. Matura (všichni ČR) 230,0 (94,5+94,5).
Ženy: 1. Doleželová 211,0 (92+94), 2. Pustková 195,5 (88+90), 3. Míková
(všechny ČR) 150,0 (73+85,5).

Basketbal

Jadranská liga, 1. kolo

Croatia Záhřeb - Radnički Kragujevac 82:76

TRUTNOV - O pohár města Trutnova - JAKO CUP

Finále: Valosun Brno - Seat Lami-Véd Györ 79:78,
o 3. místo: Sokol Hradec Králové - Kara Trutnov 68:62,
o 5. místo: Czech coal Aldast Strakonice - VŠ Praha 79:69,
o 7. místo: MBK Ružomberok - Pliska Studánka Pardubice 85:46.

Volejbal

ŘÍM - Mistrovství světa mužů - finále a o 3. místo

Finále:
Brazílie - Kuba 3:0 (22, 14, 22)
O 3. místo:
Srbsko - Itálie 3:1 (21, 20, -26, 19)

 

Příprava žen

Polsko - Česko 3:0 (24, 22, 21)

Házená

Pohár EHF mužů - 2. kolo, odveta

Dukla Praha - Nexe Našice 30:31 (12:15), první utkání: 23:33, postupuje Našice.

Motorismus

SUZUKA - Velká cena Japonska formule 1

1. Vettel (Něm./Red Bull) 1:30:27,323 (prům. rychlost: 203,949 km/h), 2.
Webber (Austr./Red Bull) -0,905, 3. Alonso (Šp./Ferrari) -2,721, 4. Button
(Brit./McLaren) -13,522, 5. Hamilton (Brit./McLaren) -39,595, 6. Schumacher
(Něm./Mercedes) -59,933, 7. Kobajaši (Jap./Sauber) -1:04,038, 8. Heidfeld
(Něm./Sauber) -1:09,648, 9. Barrichello (Braz./Williams) -1:10,846, 10.
Buemi (Švýc./Toro Rosso) -1:12,806

Kvalifikace: 1. Vettel (Něm./Red Bull) 1:30,785, 2. Webber (Austr./Red Bull) 1:30,853, 3. Hamilton (Brit./McLaren) 1:31,169, 4. Kubica (Pol./Renault) 1:31,231, 5. Alonso (Šp./Ferrari) 1:31,352, 6. Button (Brit./McLaren) 1:32,533, 7. Rosberg (Něm./Mercedes) 1:31,494, 8. Barrichello (Braz./Williams) 1:31,535, 9. Hulkenberg (Něm./Williams) 1:31,559, 10. Schumacher (Něm./Mercedes) 1:31,846.
Pozn.: Hamilton dostal penalizaci pěti míst na startu kvůli výměně převodovky.

SEPANG - Velká cena Malajise, závod MS silničních motocyklů

Do 125 ccm: 1. Márquez 40:29,035, 2. P. Espargaró (oba Šp./Derbi) -2,341, 3. Terol (Šp./Aprilia) -3,656, 4. Vázquez (Šp./Derbi) -6,780, 5. Smith (Brit./Aprilia) -7,133, 6. Cortese (Něm./Derbi) -7,297, ...14. Kornfeil
(ČR/Aprilia) -54,634.
Moto2: 1. Rolfo (It./Suter) 41:09,412, 2. De Angelis (San Marino/Motobi)
-0,040, 3. Iannone (It./Speed Up) -5,915, 4. Elías (Šp./Moriwaki) -6,322,
5. Debón (Šp./FTR) -11,912, 6. Abraham (ČR/FTR) -12,458.
MotoGP: 1. Rossi (It./Yamaha) 41:03,448, 2. Dovizioso (It./Honda) -0,224, 3. Lorenzo (Šp./Yamaha) -6,035, 4. Spies (USA/Yamaha) -13,676, 5. Bautista (Šp./ Suzuki) -15,402, 6. Hayden (USA/Ducati) -18,826.

BARCELONA (Šp.) - Závod seriálu formule Renault

1. Guerrieri (Arg.) 47:08,118, 2. Vergne (Fr.) -24,184, 3. Aljošin (Rus.)
-25,231, ...8. Charouz -54,782, 19. Salaquarda (oba ČR) -1 kolo.
Konečné pořadí: 1. Aljošin 138, 2. Ricciardo (Austr.) 136, 3. Guerrieri
123, ...11. Salaquarda 44, 18. Charouz 16.

NORDRING (Rak.) - Závod MMČR a zóny Střední Evropy v rallyekrosu

Divize 1: 1. Zeman (Ford Fiesta), 2. Koutný (Subaru Impreza), 3. Kárai
(Maď./Škoda Fabia).
Konečné pořadí MMČR: 1. Zeman 104, 2. Höller (Rak./Ford Focus) 102, 3. Výborný (Mitsubishi Lancer) 92.
Divize 1A: 1. Bílek (Škoda Fabia), 2. Šusta (Škoda Fabia), 3. Veverka ml.
(Peugeot 206).
Konečné pořadí MMČR: 1. Kalný (Peugeot 206) 107, 2. Bílek 105, 3. Veverka ml. 87.
Divize 4: 1. Častoral (Opel Astra), 2. Hurt (Citroën C2), 3. Freudenthaler
(Rak./Seat Ibiza).
Konečné pořadí MMČR: 1. Častoral 120, 2. Hurt 99, 3. Förster (Rak./VW Golf) 80.

Cyklistika

Giro dell'Emilia, silniční závod na 195 km

1. Gesink (Niz.) 4:49:14, 2. Martin (Ir.) -1, 3. Scarponi (It.) -9, 4. Kolobněv (Rus.) -11, 5. Nibali -13, 6. Pozzovivo (oba It.) -16.

Jednorázový cyklistický závod Paříž-Tours (233 km):

1. Freire (Šp.) 4:52:54, 2. Furlan (It.), 3. Steegmans, 4. Lodewijck (oba
Belg.), 5. Araširo (Jap.), 6. Feillu (Fr.) všichni stejný čas.

RUDDERVOORDE - závod série Superprestige cyklokrosařů

1. Štybar (ČR) 59:38, 2. Aernouts -5, 3. Nijs (oba Belg.) -47, 4. Chainel
(Fr.) -48, 5. Wellens -54, 6. S. Vanthourenhout (oba Belg.) -59, ...16.
Zlámalík -1:57, 20. Šimůnek -2:55; 29. Dlask (všichni ČR) -3:22.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 5. kolo

FBC Liberec - FbŠ Bohemians 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Bulldogs Brno - FBC Ostrava 6:7 (1:2, 2:3, 3:2)
Sparta Praha - Sokol Mladá Boleslav 6:8 (3:3, 1:3, 2:2)
FBC Kladno - Tatran Střešovice 4:7 (2:2, 2:3, 0:2)

Pohár ČFbU mužů - 4. kolo:

FBC Vikings Kopřivnice - FBC Spartak Přerov 8:5

Baseball

Zámořská MLB

Americká liga:
Texas - Tampa Bay 3:6 (stav série 2:1)
NY Yankees - Minnesota 6:1 (konečný stav série 3:1)

Druhé finále extraligy

AVG Draci Brno - Technika Brno 1:5 (stav série 1:1)

Dostihy

PARDUBICE - Velká pardubická, závod Crystal Cupu, evropské série překážkových dostihů

Velká pardubická České pojišťovny (překážkový dostih na 6900 metrů, dotace 4,5 mil. korun):
1. Tiumen (ž. Josef Váňa st., trenér Josef Váňa st., majitel Ivo Köhler),
2. Amant Gris (ž. Stromský), 3. Sixteen (ž. Bartoš), 4. Mandarino, 5.
Teviot, 6. Lirain. Výrok: Tuhý boj nos - 3 1/4 - 2 1/4 - 3 3/4. Čas:
9:03,73 min. Do cíle dojelo 12 z 19 koní.

Rámcové dostihy:
I.: Pareto (ž. Kousek) - Bella d'Etruria - Dolde,
II.: Königin Platina (ž. Váňa ml.) - Oregonia - Ready for Smile,
III.: Chenonceau (ž. Stromský) - Zulejka - Derby Sharp,
IV.: Amber Hilla (ž. Váňa ml.) - Hard Warrior - Valiant,
V.: Ursan (ž. Bartoš) - O'Key - Sun Court,
VI.: Royal Mougin (ž. Stromský) - Palm Island - Sherado,
VII.: Wavelight Laser (ž. Faltejsek) - Trezor - Isar.

Golf

ST. ANDREWS - turnaj evropského okruhu Dunhill Links Championship (par 72, dotace 3,59 milionu eur):

1. Kaymer (Něm.) 271 (68+69+68+66), 2. Willett 274 (67+73+67+67), 3. Parry 275 (67+65+71+72), 4. Boyd 276 (69+72+67+68), 5. Dyson (všichni Angl.) 277 (69+70+72+66), Laird (Skot.) 277 (66+75+69+67) a Quiros (Šp.) 277 (68+69+68+72).

Hokejbal

Extraliga - 8. kolo

Dobřany - Letohrad 4:10 (2:3, 0:3, 2:4)
Most - Karviná 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Pardubice - Kert Park Praha 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Vlašim - Kladno 1:2 (0:0, 0:1, 1:0)
Ústí nad Labem - Třinec 7:2 (1:1, 3:0, 3:1)
Plzeň - Hradec Králové 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)

Stolní tenis

Liga mistrů - skupina D

Borussia Düsseldorf - El Niňo Praha 3:1
Boll - Obešlo 3:1 (-3, 10, 8, 1), Süss - Prokopcov 2:3 (-9, 14, 5, -7, -3),
Jakab - Tregler 3:2 (12, -5, -7, 9, 7), Boll - Prokopcov 3:0 (5, 10, 9).

Triatlon

HAVAJ - maratonský závod Iron man

Muži: 1. McCormack (Austr.) 8:10:37, 2. Raelert (Něm.) 8:12:17, 3.
Vanhoenacker (Belg.) 8:13:14, 4. Alexander (Austr.) 8:16:53, 5. Tissink
(JAR) 8:20:11, 6. Bracht (Něm.) 8:21:00, ...45. Vabroušek (ČR) 8:56:26.
Ženy: 1. Carfraeová (Austr.) 8:58:36, 2. Steffenová (Svýc.) 9:06:00, 3.
Dibensová (Brit.) 9:10:04, 4. Berasateguiová (Šp.) 9:16:47, 5. Joyceová
(Brit.) 9:18:48, 6. Thürigová (Švýc.) 9:22:48, ...29. Macelová (ČR) 9:58:25.

HUATULCO (Mexiko) - Závody SP

Muži: 1. Gómez (Šp.) 1:49:08, 2. Wild (Švýc.) -30, 3. Chrabot (USA) -46,
...5. Švarc (ČR) -1:09.
Ženy: 1. Uedaová (Jap.) 1:59:51, 2. Spirigová (Švýc.) -33, 3. Klamerová
(Niz.) -49.

Pátý závod amerického seriálu Race Toyota Cup

Muži: 1. Ospalý (ČR) 1:47:24, 2. Hayes (Brit.) -19, 3. Reed (USA) -1:21.
Konečné pořadí: 1. Ospalý 45.000 bodů, 2. Reed 39.000, 3. Thompson (USA) 37.000.

Ženy: 1. Nordenová (Švéd.) 1:57:18, 2. Ryfová (Švýc.) -1:42, 3. Bennettová
(USA) -3:53.
Konečné pořadí: 1. Wassnerová 43.001, 2. McLartyová 43.000, 3. Kelleherová (všechny USA) 39.000.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze