Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



10. 8. 2017

Fotbal

Portugalská liga, 1. kolo

Guimaraes - Chaves 3:2

Ruská liga, 5. kolo

Groznyj - FK Krasnodar 2:3

Švýcarská liga, 4. kolo

Basilej - Grasshopper Curych 3:2
FC Curych - Sion 2:0

Hokej

Přípravné zápasy

Olomouc - Trenčín 4:3 po sam. nájezdech (1:1, 0:2, 2:0 - 0:0) 
Karlovy Vary - Litvínov 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
Pardubice - České Budějovice 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Zlín - Brno 1:2 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 0:1)
Znojmo - BK Mladá Boleslav 7:6 (2:0, 0:3, 5:3) 
Red Bulls Salute v Garmisch-Partenkirchenu: Red Bull Salcburk - HC Sparta Praha 3:4 v prodl. (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1) 

Tenis

MONTREAL - turnaj mužů

Dvouhra - 3. kolo:
Bautista (12-Šp.) - Monfils (Fr.) 4:6, 7:6 (7:5), 7:6 (7:2)
Schwartzman (Arg.) - Donaldson (USA) 0:6, 7:5, 7:5
Federer (2-Švýc.) - Ferrer (Šp.) 4:6, 6:4, 6:2
Haase (Niz.) - Dimitrov (7-Bulh.) 7:6 (7:3), 4:6, 6:1
Shapovalov (Kan.) - Nadal (1-Šp.) 3:6, 6:4, 7:6 (7:4)
A. Zverev (4-Něm.) - Kyrgios (16-Austr.) 6:4, 6:3
Mannarino (Fr.) - Čong Hjon (Korea) 6:3, 6:3
Anderson (JAR) - Querrey (USA) 6:4, 6:1

TORONTO - turnaj žen

Dvouhra - 3. kolo:
Karolína Plíšková (1-ČR) - Ósakaová (Jap.) 6:2, 6:7 (4:7), 1:0 skreč
Šafářová (ČR) - Makarovová (Rus.) 6:3, 6:7 (3:7), 6:2
Halepová (2-Rum.) - Strýcová (ČR) 6:1, 6:0.
Wozniacká (6-Dán.) - A. Radwaňská (10-Pol.) 6:3, 6:1
Garciaová (Fr.) - Bellisová (USA) 6:4, 6:2
Stephensová (USA) - Kerberová (3-Něm.) 6:2, 6:2
Muguruzaová (4-Šp.) - Bartyová (Austr.) 6:0, 3:6, 6:2
Svitolinová (5-Ukr.) - V. Williamsová (9-USA) 6:2, 6:1

Čtyřhra - 2. kolo:
L. Kičenoková, Melicharová (Ukr./USA) - Chia-jung Chuang, Voráčová (Tchaj-wan/ČR) 6:4, 6:3
Grönefeldová, Peschkeová (8-Něm./ČR) - Bouchardová, Karolína Plíšková (Kan./ČR) 7:5, 1:6, 11:9

PROSTĚJOV - MS hráčů do 14 let

Chlapci - skupina o 9.-16. místo:
Česko - Egypt 3:0
(Hauge - Salaheldin 6:3, 6:2, Siniakov - Hassan 6:2, 6:2, Jurajda, Siniakov - Sadek, Salaheldin 5:7, 6:2, 6:1).

Český tým bude hrát v pátek o 9.-12. místo s Argentinou.

Dívky - čtvrtfinále:
Česko - Čína 2:1
(Fruhvirtová - Wej S’-ťia 6:2, 7:5, Viďmanová - Tung Na 6:4, 6:1, Fruhvirtová, Mandelíková - Wej S’-ťia, Jao Sin Sin 3:6, 7:5, 2:10).

Český tým bude hrát v pátek v semifinále s Ukrajinou.

Atletika

LONDÝN - mistrovství světa

Finále
Muži:
200 m:
1. Gulijev (Tur.) 20,09, 2. Van Niekerk (JAR) 20,11, 3. Richards (Trin.) 20,11, 4. Mitchell-Blake (Brit.) 20,24, 5. Webb (USA) 20,26, 6. Makwala (Bots.) 20,44, 7. Sani Brown (Jap.) 20,63, 8. Young (USA) 20,64.
Trojskok: 1. Taylor 17,68, 2. Claye (oba USA) 17,63, 3. Evora (Portug.) 17,19, 4. Napoles (Kuba) 17,16, 5. Copello (Ázerb.) 17,16, 6. Benard (USA) 17,16, 7. Díaz (Kuba) 17,13, 8. Pontvianne (Fr.) 16,79.

Ženy:
400 m př.:
1. Carterová 53,07, 2. Muhammadová (obě USA) 53,50, 3. Traceyová (Jam.) 53,74, 4. Hejnová (ČR) 54,20, 5. Sprungerová (Švýc.) 54,59, 6. Watsonová (Kan.) 54,92, 7. Tateová (USA) 55,43, 8. Doyleová (Brit.) 55,71.

Kvalifikace
Muži:
1500 m - rozběhy:
1. Mathews (Austr.) 3:38,19, ...13. Holuša (ČR) 3:42,31 - postoupil.
Oštěp: 1. Vetter (Něm.) 91,20, 2. Frydrych 86,22, ...8. Vadlejch 83,87 - oba postoupili, 16. Jílek 80,97, 26. Veselý (všichni ČR) 75,50 - oba nepostoupili.

Ženy:
200 m - semifinále:
1. Schippersová (Niz.) 22,49.
800 m - rozběhy: 1. Niyonsabaová (Burun.) 1:59,86.
5000 m - rozběhy: 1. Obiriová (Keňa) 14:56,70.
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 192, ...10. Hrubá (ČR) 192 - postoupila.

Basketbal

ŠOPROŇ - ME hráček do 18 let

Čtvrtfinále:
Česko - Švédsko 71:43 (21:9, 38:14, 52:28).

Cyklistika

NIZOZEMSKO, BELGIE - etapový závod Eneco Tour (WorldTour)

4. etapa (154,2 km): 1. Theuns (Belg./Trek-Segafredo) 3:24:23, 2. Kump (Slovin./SAE Team Emirates), 3. Merlier (Belg./Willems-Crelan), 4. Sagan (SR/Bora), 5. Groenewegen (Niz./LottoNL), 6. Van Poppel (Niz./Sky), ...97. Vakoč (ČR/Quick-Step) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. Küng (Švýc./BMC) 11:39:31, 2. Bodnar (Pol./Bora) -4, 3. Dumoulin (Niz./Sunweb) -5, 4. Sagan, 5. Kragh (Dán./Sunweb) oba -8, 6. Boom (Niz./LottoNL) -10, ...40. Vakoč -38.

Etapový závod Czech Cycling Tour

1. etapa v Uničově (časovka družstev na 18,6 km): 1. Elkov Author 20:32, 2. Bora-Hansgrohe -3, 3. CCC Sprandi Polkowice -6, 4. Team Veloconcept -15, 5. Willier Triestina-Selle Italia -24, 6. SEG Racing Academy -28.

Průběžné pořadí: 1. Cieslik (Pol.), 2. Polnický, 3. Černý, 4. Bucháček, 5. Kukrle, 6. Hunal (všichni ČR).

Florbal

PRAHA - mezinárodní turnaj Czech Open

Elitní kategorie mužů

Skupina A: 1.
SC Vítkovice - FbŠ Bohemians 3:5
Höllviken IBF (Švéd.) - Köniz (Švýc.) 1:2
Köniz - Vítkovice 2:7
FbŠ Bohemians - Höllviken IBF 5:3

Skupina B:
Chodov - FBC Ostrava 2:3
IBF Falun (Švéd.) - Thurgau (Švýc.) 4:2
Thurgau - Chodov 0:2
FBC Ostrava - IBF Falun 5:7

Skupina C:
Sparta Praha - EräViikingit (Fin.) 1:6
Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 3:3
EräViikingit - Mladá Boleslav 1:0
Bulldogs Brno - Sparta Praha 7:2

Skupina D:
Otrokovice - Pixbo Wallenstam (Švéd.) 0:4
Tatran Střešovice - SV Wiler-Ersigen (Švýc.) 2:6
SV Wiler-Ersigen - Otrokovice 7:0
Pixbo Wallenstam - Tatran Střešovice 3:1

Elitní kategorie žen
Skupina A:

Vítkovice - Tatran Střešovice 5:0
Umea (Švéd.) - Bern Burgdorf 2:3
Bern Burgdorf - Vítkovice 2:5
Tatran Střešovice - Umea 3:5

Skupina B:
FBC Ostrava - FbŠ Bohemians 7:2
Německo - EräViikingit 0:7
EräViikingit - FBC Ostrava 5:0
FbŠ Bohemians - Německo 4:2

Skupina C:
Ivanti Tigers - Tunet (Nor.) 7:2
Pixbo Wallenstam - Bern Oberland 3:1
Bern Oberland - Ivanti Tigers 1:5
Tunet - Pixbo Wallenstam 0:3

Skupina D:
ČR ‚19‘ - Chodov 3:3
PSS Porvoo (Fin.) - Malmö 4:5
Malmö - ČR ‚19‘ 6:3
Chodov - PSS Porvoo 0:5 

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze