Výsledkový servis
Španělská liga, 25. kolo
Valencie - San Sebastian 2:0
Eibar - Bilbao 0:1
FC Sevilla - Atlético Madrid 0:0
Real Madrid - Villarreal 1:1
Italská liga, 25. kolo
Cesena - Udine 1:0
Palermo - Empoli 0:0
Sassuolo - Lazio Řím 0:3
Bergamo - Sampdoria Janov 1:2
Inter Milán - Fiorentina 0:1
FC Turín - Neapol 1:0
Francouzská liga, 27. kolo
Nantes - Guingamp 1:0
Montpellier - Nice 2:1
Monako - Paris St. Germain 0:0
Slovenská liga, 20. kolo
Dunajská Streda - Zlaté Moravce 1:1
Druhá německá liga, 23. kolo
Heidenheim - Düsseldorf 1:2
Lipsko - Union Berlín 3:2
St. Pauli - Aue 0:0
Belgická liga, 28. kolo
FC Bruggy - Mouscron-Péruwelz 3:0
Anderlecht - Kortrijk 3:0
Waasland-Beveren - Gent 0:1
Dánská liga, 19. kolo
Randers - Silkeborg 1:2
Odense - FC Kodaň 1:0
Bröndby - Midtjylland 1:1
Nizozemská liga, 25. kolo
Excelsior Rotterdam - Heerenveen 3:0
Utrecht - Feyenoord Rotterdam 0:0
Groningen - Haag 1:1
PSV Eindhoven - Ajax Amsterodam 1:3
Polská liga, 22. kolo
Bialystok - Kielce 1:2
Legia Varšava - Bielsko-Biala 3:0.
Rakouská liga, 22. kolo
Salcburk - Grödig 3:1
Švýcarská liga, 22. kolo
St. Gallen - Grasshopper Curych 1:1
Thun - Young Boys Bern 0:0
Sion - Lucern 2:2
Turecká liga, 22. kolo
Akhisar - Basaksehir 0:2
Gaziantepspor - Kasimpasa 0:2
Bursaspor - Mersin 2:1
Besiktas - Balikesirspor 2:2
Portugalská liga, 23. kolo
Coimbra - Arouca 1:1
Penafiel - Moreirense 1:2
FC Porto - Sporting Lisabon 3:0
Hokej
Extraliga, 52. kolo
Kometa - Hr. Králové 2:1 (1:0, 1:1, 0:0).
Vítkovice - Plzeň 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Pardubice - Litvínov 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Sparta - Třinec 6:5 (1:2, 3:2, 2:1)
Olomouc - K. Vary 3:2PP (0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)
Zlín - Slavia 3:2 (1:0, 0:0, 2:2)
Liberec - Boleslav 6:3 (1:1, 3:1, 2:1)
První liga, čtvrtfinále play-off - 6. zápasy
Ústí nad Labem - Chomutov 1:6 (1:1, 0:3, 0:2), konečný stav série: 2:4
Benátky - České Budějovice 2:3 (2:1, 0:2, 0:0), konečný stav série 2:4
Kladno - Jihlava 2:3 (1:0, 1:2, 0:1), stav série: 3:3
NHL
Florida - Buffalo 5:3 (0:2, 3:0, 2:1)
Nashville - Detroit 3:4 (0:1, 3:1, 0:2)
NY Islanders - Carolina 3:5 (1:1, 1:4, 1:0)
Columbus - New Jersey 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
San Jose - Ottawa 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Montreal - Toronto 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Philadelphia - NY Rangers 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Boston - Arizona 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Edmonton - St. Louis 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Colorado - Minnesota 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
KHL, osmifinále play-off
Východní konference - 2. zápasy
Novosibirsk - Čeljabinsk 5:2, stav série 1:1
Magnitogorsk - Ufa 1:2, stav série 1:1
Omsk - Barys Astana 0:2, stav série 1:1
Kazaň - Jekatěrinburg 3:2 v prodl., stav série 2:0
EBEL liga, 9. kolo nadstavby
O play-off:
Znojmo - Linec 8:2 (1:0, 2:1, 5:1)
Székesfehérvár - Salcburk 4:2
Vídeň - Villach 2:0
O umístění:
Dornbirn - Štýrský Hradec 2:1 v prodl.
Innsbruck - Klagenfurt 0:1
Lublaň - Bolzano 1:4
Slovenská liga, čtvrtfinále play-off - 2. zápasy
Košice - Piešťany 5:2, stav série 1:1
Nitra - Martin 6:2, stav série 2:0
Německá liga, závěrečné 52. kolo
Düsseldorf - Schwenningen 4:0
Eisbären Berlín - Iserlohn 2:3
Ingolstadt - Hamburk 9:0 (Tatíček 0+1)
Krefeld - Wolfsburg 1:2
Mannheim - Norimberk 3:1
Mnichov - Kolín nad Rýnem 4:2
Straubing - Augsburg 0:1
Tenis
BUENOS AIRES (Arg.) - turnaj mužů
Dvouhra - finále:
Nadal (1-Šp.) - Mónaco (Arg.) 1:1 přerušeno pro déšť
Čtyřhra - finále:
Nieminen, Sá (Fin./Braz.) - Andújar, Marach (Šp./Rak.) 4:6, 6:4, 10:7
ACAPULCO - turnaj mužů a žen
Muži
Dvouhra - finále:
Ferrer (2-Šp.) - Nišikori (1-Jap.) 6:3, 7:5
Čtyřhra - finále:
Dodig, Melo (1-Chorv./Braz.) - Fyrstenberg, S. González (Pol./Mex.) 7:6 (7:2), 5:7, 10:3
Ženy
Dvouhra - finále:
Bacsinszká (5-Švýc.) - Garciaová (3-Fr.) 6:3, 6:0
Čtyřhra - finále:
Arruabarrenaová, Torróová (2-Šp.) - Hlaváčková, Hradecká (1-ČR) 7:6 (7:2), 5:7, 13:11
Lyžování
FALUN (Švéd.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování
Běh na lyžích:
Muži - 50 km klasicky s hromadným startem:
1. P. Northug (Nor.) 2:26:02,1, 2. Bauer (ČR) -1,7, 3. Olsson (Švéd.) -2,0, 4. Vylegžanin (Rus.) -2,8, 5. Harvey (Kan.) -6,0, 6. Cologna (Švýc.) -9,5, 7. Poltoranin (Kaz.), 8. Tönseth (Nor.) oba -10,1, 9. Richardsson (Švéd.) -14,6, 10. Bessměrtnych (Rus.) -17,5, ....16. Jakš -33,6, 36. Razým (oba ČR) -6:34,8.
BANSKO (Bulh.) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Ženy - superkombinace:
1. Fenningerová (Rak.) 2:05,06 (superobří slalom 1:12,73 + slalom 52,33), 2. Mazeová (Slovin.) -0,39 (1:13,18+52,27), 3. Zettelová (Rak.) -1,06 (1:14,02+52,10), 4. Bailetová (Fr.) -1,43 (1:14,25+52,24), 5. Gagnonová (Kan.) -1,70 (1:14,72+52,04), 6. Gisinová -1,82 (1:13,32+53,56), 7. Holdenerová (obě Švýc.) -1,83 (1:16,16+50,73), 8. Kirchgasserová (Rak.) -1,94 (1:14,78+52,22), 9. Miradoliová (Fr.) -1,98 (1:13,72+53,32), 10. Marsagliaová (It.) -2,36 (1:14,24+53,18), ...24. Křížová (ČR) -7,55 (1:15,78+56,83).
Průběžné pořadí SP (po 23 z 33 závodů):
1. Mazeová 1065, 2. Fenningerová 1001, 3. Shiffrinová 750, 4. Vonnová (obě USA) 646, 5. Zettelová 586, 6. Rebensburgová (Něm.) 533, ...20. Strachová (ČR) 271, 95. Křížová 16, 103. Dubovská 9, 111. Pauláthová (obě ČR) 5.
MINSK (Bělor.) - Závody SP v akrobatickém lyžování
Skoky:
Muži:
1. Abramenko (Ukr.) 122,62, 2. Bohonnon (USA) 119,91, 3. Osipov (Běl.) 118,59.
Konečné pořadí SP (po 7 závodech):
1. Bohonnon 491, 2. Čchi Kuang-pchu 440, 3. Čou Chang (oba Čína) 323.
Ženy:
1. Caldwellová 99,63, 2. McKinnonová (obě USA) 85,30, 3. Korsunovová (Rus.) 80,04.
Konečné pořadí SP (po 7 závodech):
1. McKinnonová 407, 2. Caldwellová 324, 3. Scottová (Austr.) 296.
TAZAWAKO (Jap.) - Závod SP v akrobatickém lyžování
Paralelní jízda v boulích
Muži:
1. Kingsbury, 2. Marquis (oba Kan.), 3. Graham (Austr.).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 9 závodů):
1. Kingsbury 729 b., 2. Marquis 381, 3. Smyšljajev (Rus.) 370.
Ženy:
1. Schildová (USA), 2. Itoová (Jap.), 3. Kearneyová (USA), ...12. Sudová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 9 závodů):
1. Kearneyová 586, 2. J. Dufourová-Lapointeová 441, 3. Ch. Dufourová-Lapointeová (obě Kan.) 413, ...5. Sudová 283.
GARMISCH-PARTENKIRCHEN (Něm.) - Závod SP v sjezdovém lyžování
Muži - obří slalom: 1. Hirscher (Rak.) 2:43,23 (1:23,28+1:19,95), 2. Neureuther (Něm.) -3,28 (1:25,48+1:21,03), 3. Raich (Rak.) -3,44 (1:25,27+1:21,40), 4. Ligety (USA) -3,56 (1:26,12+1:20,67), 5. Pinturault (Fr.) -3,68 (1:25,43+1:21,48), 6. Janka (Švýc.) -4,29 (1:26,13+1:21,39), 7. Nani (It.) -4,35 (1:26,06+1:21,52), 8. Haugen (Nor.) -4,40 (1:26,17+1:21,46), 9. Muffat Jeandet (Fr.) -4,61 (1:26,47+1:21,37), 10. Jitloff (USA) -4,74 (1:27,43+1:20,54).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 6 z 8 závodů): 1. Hirscher 560, 2. Ligety 372, 3. Pinturault 355, 4. Dopfer (Něm.) 262, 5. Raich 227, 6. Fanara (Fr.) 210, ...34. Bank (ČR) 18.
Průběžné pořadí SP (po 29 z 37 závodů): 1. Hirscher 1128, 2. Jansrud (Nor.) 940, 3. Pinturault 744, 4. Neureuther 742, 5. Mayer (Rak.) 687, 6. Paris (It.) 666, ...32. Bank 199, 133. Krýzl 9, 138. Vráblík (oba ČR) 7.
ASAHIKAWA (Jap.) - Závody SP ve snowboardingu
Paralelní slalom:
Muži: 1. Košir (Slovin.), 2. Reiter (USA), 3. Felicetti (It.).
Průběžné pořadí slalomu (po 3 z 5 závodů): 1. Košir 2800, 2. Fischnaller (It.) 1580, 3. Felicetti 1360.
Průběžné pořadí SP: 1. Košir 5800, 2. Fischnaller 2988,5, 3. Wild (Rus.) 2969.
Ženy: 1. Zoggová (Švýc.), 2. Schöffmannová, 3. Dujmovitsová (obě Rak.), 4. Ledecká (ČR).
Průběžné pořadí slalomu (po 3 z 5 závodů): 1. Schöffmannová 1890, 2. Zoggová 1750, 3. Ledecká 1500.
Průběžné pořadí SP: 1. Kreinerová (Rak.) 3950, 2. Ledecká 3550, 3. Zoggová 3540.
PARK CITY (USA) - Závod SP v akrobatickém lyžování
U-rampa:
Muži: 1. Čang I-wej (Čína) 98,00, 2. Gold (USA) 94,75, 3. Callister (Austr.) 88,50.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. Čang I-wej a Gold oba 1800, 3. Bretz (USA) 860.
Ženy: 1. Clarková 94,50, 2. Goldová (obě USA) 88,75, 3. Cchaj Süe-tchung (Čína) 80,75.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 3 závodů): 1. Clarková 2000, 2. Goldová 1600, 3. Cchaj Süe-tchung 1100.
SZKLARSKA POREBA (Pol.) - Bieg Piastów, závod FIS Marathon Cupu v dálkovém lyžování
NBA
Dallas - Brooklyn 94:104
Miami - Atlanta 91:93
Minnesota - Memphis 97:101
New York - Toronto 103:98
Phoenix - San Antonio 74:101
Utah - Milwaukee 82:75
Washington - Detroit 99:95
Házená
Extraliga mužů, 20. kolo
Hranice - Frýdek-Místek 38:29 (21:16)
Jičín - Dukla Praha 24:23 (16:12)
Plzeň - Lovosice 35:25 (15:15)
Interliga žen, 17. kolo
Zlín - Partizánske 18:19 (10:13)
Šaľa - Veselí nad Moravou 34:27 (18:12)
Motorismus
BERLÍN (Něm.) - MS družstev na ledové ploché dráze, finále
Konečné pořadí: 1. Rusko (Ivanov, D. Chomicevič, Krasnikov) 56, 2. Rakousko 54, 3. ČR (A. Klatovský, J. Klatovský, Hutla) 42, 4. Švédsko 37, 5. Německo 29, 6. Finsko 19.
Cyklistika
Závod Kuurne-Brusel-Kuurne, 193 km
1. Cavendish (Brit.) 4:29:00, 2. Kristoff (Nor.), 3. Viviani (It.), 4. Van Asbroeck (Belg.), 5. Colli (It.), 6. Drucker (Luc.) všichni stejný čas, ...35. Štybar (ČR) -4.
Florbal
Extraliga mužů, 22. kolo
Bulldogs Brno - Tatran Střešovice 6:5 (1:2, 2:1, 3:2)
JM Chodov - Otrokovice 8:3 (3:0, 0:3, 5:0)
Extraliga žen, 22. kolo
JM Chodov - FBK Jičín 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
FBC Ostrava - Herbadent SJM Praha 11 1:7 (0:2, 0:4, 1:1)
Futsal
První liga
17. kolo: Tango Brno - Kladno 4:1 (3:1)
20. kolo: Slavia Praha - Helas Brno 5:2 (1:2)
Golf
JOHANNESBURG - turnaj European Tour Joburg Open
dotace 1,3 milionu eur, par 71/72 - hráno na dvou hřištích
1. Sullivan (Angl.) 270 (71+65+68+66), 2. Coetsee (JAR) 272 (66+65+70+71), Howell 272 (66+69+68+69), Wall (oba Angl.) 272 (67+66+71+68), Phelan (Ir.) 272 (67+68+71+66) a Van Zyl (JAR) 272 (69+67+70+66)
Rychlobruslení
ASTANA (Kaz.) - Mistrovství světa
Ženy: 500 m:
1. Boweová 37,71, 2. Richardsonová (obě USA) 37,90, 3. Erbanová (ČR) 38,06.
Průběžné pořadí (po 3 ze 4 závodů):
1. Boweová 112,350, 2. Richardsonová 113,285, 3. Erbanová 114,555.
1000 m: 1. Boweová 1:14,50, 2. Richardsonová 1:15,06, 3. Li Čchi-š’ (Čína) 1:15,85, ...5. Erbanová 1:16,14.
Konečné pořadí 1. Boweová 149,600, 2. Richardsonová 150,815, 3. Erbanová 152,625.
Muži:
500 m: 1. Kuližnikov (Rus.) 34,68, 2. Poutala (Fin.) a Otterspeer (Niz.) oba 35,03.
1000 m: 1. Kuližnikov 1:09,06, 2. Jesin (Rus.) 1:09,41, 3. Lorentzen (Nor.) 1:09,43.
Konečné pořadí: 1. Kuližnikov 138,325, 2. Otterspeer 139,335, 3. Jesin 139,855.
Stolní tenis
HRANICE NA MORAVĚ - Mistrovství ČR
Muži:
Dvouhra - finále:
Širuček (H. Brod) - Plaček (Brackwede) 4:1 (-8, 6, 6, 6, 8)
Semifinále:
Plaček - Konečný (Bytom) 4:1 (10, -11, 9, 7, 9)
Širuček - David (Mühlhausen) 4:0 (8, 4, 8, 10)
Čtyřhra - finále:
Konečný, David - Obešlo, Kaucký (Helsingborg/Kotlářka) 3:2 (-5, 7, 8, -9, 9)
Ženy:
Dvouhra - finále:
Matelová (Sarmsheim) - Vacenovská (Linec) 4:1 (-7, 7, 7, 9, 3)
Semifinále:
Vacenovská - Pěnkavová (Hodonín) 4:1 (4, -9, 5, 9, 5)
Matelová - Štrbíková (Tarnobrzeg) 4:2 (11, 11, -11, 7, -10, 3)
Čtyřhra - finále:
Pěnkavová, Harabaszová (Hodonín) - Mynářová, Štefcová (Hradec Král./Linec) 3:1 (10, -8, 5, 10)
Smíšená čtyřhra - finále:
Jančařík, Vacenovská (St. Denis/Linec) - Bajger, Tomanová (Mohuč/Rodinghausen) 3:0 (12, 11, 8)
Různé
SOČI - Závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na saních
Muži:
1. Pavličenko 1:44,020 (51,980+52,040), 2. Peretjagin (oba Rus.) -0,232 (52,189+52,063), 3. Loch (Něm.) -0,319 (52,338+52,001), ...23. (19. v ME) Hyman (ČR) -1,458 (52,762+52,716).
Konečné pořadí SP (po 12 závodech):
1. Loch 975 b., 2. Langenhan (Něm.) 645, 3. Kindl (Rak.) 605, ...29. Hyman 132.
Štafeta: 1. Německo (Loch, Eitbergerová, Wendl/Arlt) 2:45,468, 2. Rusko -0,060, 3. Lotyšsko -0,307.
WINTERBERG (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu
Muži - dvojboby (konečné pořadí po 4 jízdách):
1. Friedrich, Margis 3:43,30 (56,47+56,08+55,23+55,52), 2. Lochner, Bluhm (všichni Něm.) -1,06 (56,73+56,41+55,39+55,83) a Melbardis, Dreiškens (Lot.) -1,06 (56,79+56,22+55,51+55,84), ...26. Matoušek, Suchý 2:51,49 (57,65+57,02+56,82), 29. Vrba, Nosek (všichni ČR) 2:51,59 (57,25+57,53+56,81) - nepostoupili do finálové jízdy.