Výsledkový servis
27.07.2011
Fotbal
Liga mistrů - úvodní zápasy 3. předkola
Mistrovská část:
Rosenborg Trondheim - Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)
HJK Helsinky - Dinamo Záhřeb 1:2 (1:1)
Kodaň - Shamrock 1:0 (1:0)
Maccabi Haifa - Maribor 2:1 (1:1)
Nemistrovská část:
Odense - Panathinaikos Atény 1:1 (0:0)
Standard Lutych - FC Curych 1:1 (0:0)
Benfica Lisabon - Trabzonspor 2:0 (0:0)
Příprava
Viktoria Žižkov - Kladno 6:0 (2:0)
Ondrášovka Cup - předkolo
Bavorovice - Tábor 1:4 (0:1)
TANGER (Mar.) - Francouzský Superpohár
Lille - Marseille 4:5 (1:0
Tenis
GSTAAD (Švýc.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Bachinger (Něm.) - Andujar (7-Šp.) 6:1, 6:4
2. kolo:
Južnyj (3-Rus.) - Istomin (Uzb.) 6:3, 6:2
UMAG (Chorv.) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Seppi (7-It.) - Lajovič (Srb.) 6:4, 6:2
2. kolo:
Ferrero (Šp.) - Ljubičič (3-Chorv.) 1:6, 6:3, 6:4
Berlocq (Arg.) - Robredo (5-Šp.) 0:0 skreč
Ramos (Šp.) - Naso (It.) 6:1, 6:3
Čtyřhra - 1. kolo:
Friedl, Škoch (ČR) - Dlouhý, Mertiňák (1-ČR/SR) 4:6, 7:6 (7:4), 11:9
LOS ANGELES (USA) - Turnaj mužů
Dvouhra - 1. kolo:
Gulbis (Lot.) - Malisse (5-Belg.) 2:6, 6:3, 7:6 (7:5)
Kunicyn (8-Rus.) - Gonzalez (Chile) 6:4, 6:3
Kosakowski - Smyczek (oba USA) 2:6, 6:1, 6:3
Harrison (USA) - Berankis (Lit.) 6:7 (4:7), 7:5, 6:3
Muller (Luc.) - Johnson (USA) 2:6, 6:3, 6:4
Blake (USA) - Berrer (Něm.) 6:2, 6:3
Bogomolov (USA) - Jones (Austr.) 4:6, 6:1, 6:1
Falla (Kol.) - Grigelis (Lit.) 6:2, 6:4
Dimitrov (7-Bul.) - Haas (Něm.) 6:3, 6:2
ELKRIDGE (USA) - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Peerová (1-Izr.) - Fudaová (Jap.) 6:4, 6:2
Petrovová (2-Rus.) - Muelleová (USA) 6:2, 6:2
Paszeková (3-Rak.) - Ouidinová (USA) 7:6 (7:2), 3:6, 6:2
Čang Šuaj (Čína) - Dokičová (4-Austr.) 6:3, 6:4
Jovanovská (5-Srb.) - Rampreová (Slovin.) 6:0, 6:2
Briantiová (8-It.) - Keothavongová (Brit.) 6:3, 6:4
Kudryjavcevová (Rus.) - Scheepersová (JAR) 4:6, 6:4, 6:2
Falconiová (USA) - Govorcovová (Běl.) 6:3, 6:4
Craybasová (USA) - Čcheng Ťie (Čína) 2:6, 6:3, 6:2
Brengleová (USA) - Czinková (Maď.) 7:6 (7:5), 7:5
Bouchardová (Kan.) - Riskeová (USA) 6:3, 6:2
STANFORD (USA) - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Kirilenková (Rus.) - Görgesová (6-Něm.) 6:2, 6:3
Moritaová (Jap.) - Ivanovičová (7-Srb.) 6:3, 7:5
S. Williamsová (USA) - Rodionovová (Austr.) 6:0, 6:0
U. Radwaňská (Pol.) - Savčuková (Ukr.) 6:4, 6:2
Hantuchová (SR) - Fudžiwaraová (Jap.) 6:0, 6:2
Čtyřhra - 1. kolo:
Görgesová, Záhlavová-Strýcová (3-Něm./ČR) - U. Radwaňská, Savčuková (Pol./Ukr.) 6:0, 6:2
Basketbal
VRATISLAV (Pol.) - ME hráčů do 18 let
Skupina o udržení:
Ukrajina - Česká republika 76:72 (41:36)
Finsko - Řecko 87:78 (42:40)
Pořadí: 1. Řecko 3 zápasy/2 výhry, 2. Ukrajina 3/2, 3. Česká republika 3/1, 4. Finsko 3/1.
STARE JABLONKI (Pol.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu mužů a žen
Muži
Kvalifikace - 1. kolo: Mesa, Lario (6-Šp.) - Dumek, Tichý (27-ČR) 2:0 (19,
18).
Ženy
Skupina A: Kolocová, Sluková (16-ČR) - Pilareková, Gancarczyková (32-Pol.) 2:0 (13, 10), Kolocová, Sluková - Fendricková, Hansonová (17-USA) 2:1 (18, -18, 15).
Skupina C: Akersová, Branaghová (19-USA) - Klapalová, Háječková (14-ČR) 2:1 (18, -18, 11), Lili, Vieira (30-Braz.) - Klapalová, Háječková 2:1 (-15, 24, 12).
Cyklistika
SANGALHOS-ANADIA (Por.)- ME v dráhové cyklistice mužů do 23 let
Muži do 23 let
Kilometr s pevným startem: 1. Lafargue (Fr.) 1:02,142
Stíhací závod na 4000 m: 1. Jeršov (Rus.), ...10.Bareš (ČR)
Ženy do 23 let
Stíhací závod družstev na 3000 m: 1. Británie
Junioři
Stíhací závod družstev na 4000 m: 1. Británie, ...v kvalifikaci 5. ČR (Kraus, Rugovac, Rybin, Sisr)
Týmový sprint: 1. Francie, ...v kvalifikaci 8. ČR (Tesařík, Vejvoda, Wagner)
Juniorky
Stíhací závod na 2000 m: 1. Čekinová (Rus.), ...v kvalifikaci 13. Mikulášková (ČR)
Plavání
ŠANGHAJ (Čína) - MS v plaveckých sportech
Bazénové plavání - finále
Muži
800 m v. zp.: 1. Sun Jang (Čína) 7:38,57, 2. Cochrane (Kan.) 7:41,86, 3. Kis (Maď.) 7:44,94, 4. Mellúlí (Tun.) 7:45,99, 5. Joensen (Faer. ostr.) 7:46,51, 6. La Tourette (USA) 7:46,52, ...v rozplavbách 41. Svoboda (ČR) 8:20,41
200 m mot.: 1. Phelps (USA) 1:53,34, 2. Macuda (Jap.) 1:54,01, 3. Wu Pcheng 1:54,67, 4. Čchen Jin (oba Čína) 1:55,00, 5. Le Clos (JAR) 1:55,07, 6. Korzeniowski (Pol.) 1:55,39, ...v rozplavbách 34. Šefl (ČR) 2:01,34
50 m prsa: 1. Franca da Silva (Braz.) 27,01, 2. Scozzoli (It.) 27,17, 3. Van der Burgh (JAR) 27,19, 4. Feldwehr (Něm.) 27,41, 5. Dale Oen (Nor.) 27,43, 6. Gangloff (USA) 27,58, ...v semifinále 15. Bartůněk (ČR) 27,87
Ženy
200 m v. zp.: 1. Pellegriniová (It.) 1:55,58, 2. Palmerová (Austr.) 1:56,04, 3. Muffatová (Fr.) 1:56,10, 4. Sjöströmová (Švéd.) 1:56,41, 5. Barrattová (Austr.) 1:56,60, 6. Schmittová (USA) 1:56,98
Vodní pólo - ženy
Semifinále:
Řecko - Itálie 14:11
Rusko - Čína 12:13
O 5.-8. místo:
USA - Kanada 8:4
Austrálie - Nizozemsko 12:7
O 9. místo:
Maďarsko - Kuba 12:7
O 11. místo:
Španělsko - Nový Zéland 15:7
Baseball
MLB
Národní liga:
Washington - Florida 2:11
Philadelphia - San Francisco 7:2
Cincinnati - NY Mets 6:8
Atlanta - Pittsburgh 4:3 (po 19. směně)
Milwaukee - Chicago Cubs 3:2
St. Louis - Houston 3:1
San Diego - Arizona 1:6
LA Dodgers - Colorado 3:2
Americká liga:
NY Yankees - Seattle 4:1
Cleveland - LA Angels 1:2
Toronto - Baltimore 4:12
Boston - Kansas City 13:9
Texas - Minnesota 8:9
Chicago White Sox - Detroit 4:5
Oakland - Tampa Bay 6:1
Kanoistika
OPAVA - Mistrovství světa juniorů ve sjezdu na divoké vodě
Závody hlídek na klasické trati
Junioři
3xK1: 1. Německo (Terres, Hagenkord, Harstein) 16:21,89, 2. Francie -3,39, 3. ČR (Šrámek, Zieris, Štefan) -21,28.
3xC1: 1. Francie (Demateis, Roos, Ruiz) 19:27,56, 2. Německo -3,47, 3. ČR (Slanina, Jelínek, Zapletal) -35,72.
3xC2: 1. Francie (Ruiz-Pazat, Hanryoon-Crette, Demateis-Roos) 18:29,61, 2. ČR (Suchánek-Jílek, Jelínek-Smolka, Vala-Habich) -46,54, 3. Německo -55,32.
Juniorky
3xK1: 1. Itálie (Bonaccorsiová, Orvietová, Favarettová) 18:09,66, 2. ČR (Paďourová, P. Zástěrová, Brožová) -10,21, 3. Německo -10,95.
Šachy
NING-PO (Čína) - mistrovství světa družstev
Konečné pořadí:
1. Arménie 9 utkání/14 bodů, 2. Čína 9/13, 3. Ukrajina 9/12, 4. Rusko 9/10, 5. Maďarsko 9/10, 6. USA 9/10, 7. Ázerbájdžán 9/9, 8. Indie 9/7, 9. Izrael 9/5, 10. Egypt 9/0.