Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


výsledky ligových soutěží

11 2000
MUŽI, 15. kolo Mattoni NBL: Houseři Brno - Pardubice 70:71 (Cejvan 17 - R.
MUŽI, 15. kolo Mattoni NBL: Houseři Brno - Pardubice 70:71 (Cejvan 17 - R. Svoboda 20), Nymburk - BVV Brno 70:90 (Jelínek 23 - Kočvara 22), Kroměříž - Kunín 87:93 po prodloužení (Smažák 18 - Ridl 24), Sparta - Děčín 83:67 (Miloš 24 - Zalužanský 18), USK Praha - Ústí nad Labem 76:77 (Cyrulik a Delalič po 18 - Grepl 21), Opava - Ostrava 79:72 (Adžič 15 - Kudela 17).

1. USK Praha 15 14 1 1264:1097 29
2. Opava 15 12 3 1361:1159 27
3. Kunín 15 11 4 1312:1172 26
4. Sparta 15 10 5 1197:1130 25
5. Děčín 15 8 7 1215:1239 23
6. BVV Brno 15 7 8 1302:1258 22
7. Pardubice 15 6 9 1183:1236 21
8. Ústí n. L. 15 5 10 1226:1284 20
9. Ostrava 15 5 10 1182:1258 20
10. Houseři Brno 15 5 10 1163:1284 20
11. Nymburk 15 4 11 1179:1304 19
12. Kroměříž 15 3 12 1180:1343 18

ŽENY, 8. kolo první ligy: Sparta - Trutnov 67:68 (Veselá 21 - Jarchovská 24), Gambrinus Brno - Královo Pole 119:46 (Vodičková 23, Večeřová 21 - Kovaříková a Filípková po 12), Strakonice - USK Praha 74:75 po prodloužení (Vondříčková 19 - Bortelová 23), Přerov - Hradec Kr. 101:64 (Hlaváčková 17 - Procházková 21). Dohrávka 2. kola: Královo Pole - Gambrinus 57:133 (Filípková 16 - Godályová 24).

1. Gambrinus 8 8 0 819:440 16
2. Přerov 8 8 0 670:508 16
3. USK Praha 8 4 4 616:582 12
4. Trutnov 8 4 4 537:560 12
5. Strakonice 8 3 5 520:530 11
6. Sparta 8 2 6 510:609 10
7. Hradec Král. 8 2 6 547:682 10
8. Královo Pole 8 1 7 449:757 9

HÁZENÁ

MUŽI, 16. kolo interligy: Zubří - Frýdek-Místek 24:25 (Opálka 5, Lančík 5 - Valo 9), Bratislava - Košice 24:30, Pov. Bystrica - Topoĺčany 26:19, Sečovce - Nové Zámky 24:19. Předehráno: Dukla Praha - Plzeň 22:22, Allrisk - Karviná 16:33.

ZÁPADNÍ SKUPINA

1. Karviná 16 12 1 3 491:359 25
2. Frýdek-M. 16 10 2 4 421:364 22
3. Zubří 16 11 0 5 428:388 22
4. Dukla 16 9 3 4 433:395 21
5. Plzeň 16 8 1 7 392:392 17
6. Allrisk 16 4 1 11 353:437 9

Východní skupina: 1. Sečovce, 2. Košice, oba 17, 3. Pov. Bystrica 14, 4. Nové Zámky 11, 5. Bratislava 10, 6. Topoĺčany 7.

MUŽI, 14. kolo první ligy: Kopřivnice - Ostrava 24:24, Hranice - Jičín 28:29, Náchod - Zlín 22:23, Kostelec -Třeboň 24:24, Brno - Dvůr Králové 20:20, Ivančice -Louny nedohráno, domácí trenér napadl rozhodčího.

ŽENY, 11. kolo extraligy: Slavia - Zlín 26:17 (Baráková 7 - Handlová 6/4), Ostrava - Střešovice 16:27 (Dočkalová 5 - Knytlová 9), Veselí - Cheb 21:12 (Prekopová 7/1 - Nožičková 4/1), Olomouc - Plzeň 28:19 (Navrátilová 9 - Stoilovová 8/2), Litvínov - Kunovice 22:22 (Kaňková 7/1, Preislerová 7 - Romanová 7/3). Předehrávka 13. kola: Ostrava - Plzeň 17:20 (Švarcová 7/3 - Stoilová 6/3).

1. Slavia 11 10 0 1 316:171 20
2. Veselí 11 9 0 2 276:185 18
3. Olomouc 11 9 0 2 269:215 18
4. Zlín 11 8 0 3 260:201 16
5. Kunovice 11 3 3 5 230:232 9
6. Střešovice 11 4 1 6 232:268 9
7. Plzeň 12 4 1 7 218:290 9
8. Litvínov 11 2 3 6 217:268 7
9. Cheb 11 2 2 7 191:217 6
10. Ostrava 12 0 0 12 168:330 0

VOLEJBAL

MUŽI, 12. kolo extraligy: Brno - Odolena Voda 1:3 (26, -23, -18, -18), 99 minut, Zlín - České Budějovice 3:1 (30, 20, -19, 20), 100 minut, Liberec - Příbram 3:1 (-27, 22, 18, 15), 95 minut, Perštejn - Ostrava 3:1 (-23, 15, 18, 24), 83 minut.

1. Zlín 12 9 3 30:16 21
2. Odol. Voda 12 9 3 29:17 21
3. Ostrava 12 8 4 27:15 20
4. Liberec 12 7 5 28:21 19
5. Budějovice 12 7 5 26:20 19
6. Perštejn 12 5 7 20:27 17
7. Brno 12 2 10 8:32 14
8. Příbram 12 1 11 13:33 13

ŽENY, 12. kolo extraligy: Olomouc - Brno 1:3 (19, -19, -23, -17), 86 minut, Střešovice - Frenštát 0:3 (-13, -14, -21), 54 minut, Liberec - Ostrava 3:1 (22, -18, 14, 17), 72 minut, Slavia - Olymp 0:3 (-19, -23, -26), 65 minut.

1. Brno 12 11 1 35:10 23
2. Frenštát p.R. 12 10 2 34:9 22
3. Olymp 12 10 2 33:15 22
4. Slavia 12 6 6 20:26 18
5. Olomouc 12 4 8 18:24 16
6. Liberec 12 4 8 15:27 16
7. Ostrava 12 3 9 14:27 15
8. Střešovice 12 0 12 5:36 12






Najdete na iDNES.cz



mobilní verze