Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


výsledky ligových soutěží

13 2000
MUŽI, 13. kolo Mattoni NBL: Sparta - Kroměříž 94:65 (Dvořák a Miloš po 21 - Smažák 15), BVV Brno - Opava 77:91 (Svoboda 32 - Vukosavljevič 28), Kunín - Houseři Brno 105:85 (Navrátil 30, Stokes 24 - Majstorovič 29), Pardubice - Ústí nad Labem 78:95 (Krejčí 25 - Grepl 34).
MUŽI, 13. kolo Mattoni NBL: Sparta - Kroměříž 94:65 (Dvořák a Miloš po 21 - Smažák 15), BVV Brno - Opava 77:91 (Svoboda 32 - Vukosavljevič 28), Kunín - Houseři Brno 105:85 (Navrátil 30, Stokes 24 - Majstorovič 29), Pardubice - Ústí nad Labem 78:95 (Krejčí 25 - Grepl 34). Předehráno: Ostrava - USK Praha 75:78. Utkání Děčín - Nymburk je odloženo na 19. listopadu.

1. USK Praha 13 13 0 1107:952 26
2. Opava 13 11 2 1214:1006 24
3. Kunín 13 10 3 1154:992 23
4. Sparta 13 8 5 1021:998 21
5. BVV Brno 13 5 8 1133:1124 18
6. Děčín 12 6 6 967:1004 18
7. Houseři Brno 13 5 8 1029:1134 18
8. Ústí 13 4 9 1064:1114 17
9. Pardubice 13 4 9 1019:1091 17
10. Ostrava 13 4 9 1016:1094 17
11. Nymburk 12 4 8 948:1030 16
12. Kroměříž 13 3 10 1027:1160 16

ŽENY, 6. kolo první ligy: Sparta - Přerov 55:70 (Tesaříková 16 - Stejskalová a Hlaváčková 13), Hradec Králové - Královo Pole 95:74 (Pšolková 23, Procházková 20 - Pav líková 25, Kovaříková 21), Trutnov - USK Praha 62:59 (Uhrová a Jarchovská po 16 - Vojtová 15), Gambrinus Brno - Strakonice 86:34 (Večeřová 23, Stěpanovová 21 - Gerstnerová 10).

1. Přerov 6 6 0 491:367 12
2. Brno 5 5 0 490:267 10
3. USK Praha 6 3 3 471:431 9
4. Strakonice 6 3 3 369:377 9
5. Trutnov 6 2 4 388:433 8
6. Hradec Král. 6 2 4 423:500 8
7. Sparta 6 1 5 369:477 7
8. Královo Pole 5 1 4 282:431 6

HÁZENÁ

MUŽI, 12. kolo interligy: Frýdek-Místek - Plzeň 27:24 (Valo 7 - Mráz 11), Zubří - Allrisk Praha 30:24 (Hrachovec 7 - Kubec 8), Bratislava - Nové Zámky 29:24, Topoĺčany - Sečovce 13:17, Košice - Pov. Bystrica 27:16. Předehrávka: Dukla Praha - Karviná 34:27.

ZÁPADNÍ SKUPINA

1. Dukla 12 9 1 2 342:300 19
2. Zubří 12 9 0 3 325:291 18
3. Karviná 12 8 1 3 367:281 17
4. Frýdek 12 7 1 4 310:268 15
5. Plzeň 12 7 0 5 308:303 14
6. Allrisk 12 3 1 8 275:332 7

Východní skupina: 1. Košice 12, 2. P. Bystrica 10, 3. Sečovce 9, 4. Nové Zámky, 5. Bratislava, oba 8, 6. Topoĺčany 7. 10. kolo první ligy: Náchod - Kopřivnice 18:25, Zlín - Brno 21:22, - Louny 24:14, Jičín - Dvůr Králové 26:22, Třeboň - Ivančice 28:20, Kostelec -Hranice 26:25. ŽENY, 8. kolo první ligy: Slavia - Ostrava 34:10 (Plamínková 7 - Dočkalová 4), Kunovice - Zlín 23:26 (Prudká 8 - Vašková 7), Olomouc - Veselí n. M. 24:20 (Šašková 8 - Prekopová 9/4), Cheb - Plzeň 26:14 (Špiříková 9 - Johanová 5), Litvínov - Střešovice 24:29 (Říhová 8 - Fuksová, Knytlová a Brůnová po 7).

1. Slavia 8 8 0 0 235:115 16
2. Zlín 8 7 0 1 196:135 14
3. Veselí 8 6 0 2 199:139 12
4. Olomouc 8 6 0 2 197:156 12
5. Střešovice 8 3 1 4 167:193 7
6. Litvínov 8 2 2 4 161:197 6
7. Kunovice 7 2 1 4 147:155 5
8. Cheb 7 1 1 5 124:138 3
9. Plzeň 8 1 1 6 138:213 3
10. Ostrava 8 0 0 8 106:229 0

VOLEJBAL

MUŽI, 9. kolo extraligy: Ostrava - Zlín 3:1 (17, 23, -31, 18), 89 minut, Odolena Voda - Perštejn 3:1 (23, 25, -25, 25), 99 minut, Liberec - Brno 3:0 (16, 17, 11), 54 minut, Příbram - Č. Budějovice 1:3 (-17, -18, 23, -29), 82 minut.

1. Zlín 9 7 2 24:11 16
2. Odol. Voda 9 7 2 23:13 16
3. Liberec 9 6 3 23:14 15
4. Ostrava 9 6 3 20:11 15
5. Budějovice 9 6 3 21:14 15
6. Perštejn 9 2 7 11:23 11
7. Brno 9 2 7 6:23 11
8. Příbram 9 0 9 8:27 9

ŽENY, 7. kolo extraligy: Liberec - Slavia 2:3 (19, -23, -25, 23, 12), 109 minut, Olymp Praha - Brno 3:2 (-15, 19, -19, 22, 14), 98 minut, Frenštát - Olomouc 3:0 (10, 18, 19), 47 minut, Ostrava - Střešovice 3:0 (21, 22, 20), 62 minut.

1. Frenštát p.R. 7 6 1 20:6 13
2. Brno 7 6 1 20:8 13
3. Olymp 7 6 1 19:7 13
4. Slavia 7 4 3 14:13 11
5. Olomouc 7 3 4 11:12 10
6. Ostrava 7 2 5 7:15 9
7. Liberec 7 1 6 6:18 8
8. Střešovice 7 0 7 3:21 7








Najdete na iDNES.cz



mobilní verze